• ółążść‡

Rok św. Józefa

Rok św. Józefa

 8 grudnia Papież podpisał List Apostolski „Patris corde” (>>czytaj<<)

w 150. rocznicę ogłoszenia św. Józefa Patronem Kościoła powszechnego

„Rok św. Józefa” dekret o odpustach zupełnych (>>zobacz<<)

Święta

Wtorek, VI Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni

Wyszukiwanie

Sonda

Czy podczas wakacyjnych wyjazdów odwiedzasz sanktuaria i znane miejsca pielgrzymkowe?

Tak, staram się odwiedzić takie miejsce w każde wakacje.

Tak, zawsze szukam sanktuarium w pobliżu miejsca wypoczynku.

Nie, nawet nie pomyślałem/am, o takiej możliwości.

Spróbuję to zrobić w tym roku.


Kochani Parafianie! Zakładamy KOŁO MODLITWY PRZECIWKO SKUTKOM ZŁA (teraz chodzi szczególnie o epidemę). Wystarczy zgłosić swój udział i codziennie odmówić modlitwę „Ojcze nasz”, „Zdrowaś Maryjo” i „Modlitwę do św. Michała Archanioła”. Zgłoszenia można wysłać na adres mejlowy: .

 

Swój udział zgłosili: ks. Proboszcz, Ewa, Sylwia, Teresa, Teresa, Bogdan i Magdalena z Rodziną, Małgorzata. Swój udział zgosili również: Grzegorz i Ewelina, oraz Mateusz i Szymon, Jerzy i Anna oraz Maciuś, Elżbieta, Agnieszka i Sławek oraz Lucyna i Julita, Anna, Maria i Donat, Halina i Mieczysław, Agnieszka i Konrad, Bernard. Swój udział zgłosili także: Izabela oraz Adrian i Szymon, Rafał i Martyna, Agnieszka i Jakub wraz z dziećmi, Marzanna i Zdzisław (37 osób) 

 Z RADOŚCIĄ DOPISUJEMY DO NASZEJ WSPÓLNOTY: Marzenę, Annę i Janusza, Agnieszkę wraz z Wojciechem i Patrykiem (43). Ostatnio dołączyła do nas Irena (44) Serdecznie pozdrawiamy Kasię, Macieja i Elżbietę, którzy są z nami od początku (47)Serdecznie witamy w naszym gronie Olę wraz z Karoliną, Joanną i Januszem!(51)

Szczęść Boże!!!

ZWIASTOWANIE:Modlitwa w jedności z całym światem

Kochana Wspólnoto! W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w jedności z Papieżem i Kościołem na całym świecie w południe złączymy się w modlitwie o ustanie epidemii. O g. 12.00 niech każdy odmówi Anioł Pański, Ojcze nasz, 3x Zdrowaś Maryjo, a na koniec modlitwę: Boże Ojcze, Stwórco świata, Wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia. Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiegozła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i kró;ujesz na wieki wieków, Amen. Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!

Hasło roku duszpasterskiego 2020-2021

Licznik

Liczba wyświetleń:
1962323

PAMIĘTAJMY O NASZYCH WIELKICH

100 rocznica urodzin św.Jana Pawła II

Beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego

Dzisiaj jest

wtorek,
11 maja 2021

(131. dzień roku)

XXVIII PP DL Jasna Góra 2020

Grupa 5 zgorzelecka rusza 1 VIII

01.08 Oława - Czepielowice - 24,6 km