WYPOMINKI 2023
Msza Święta
w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach
będzie odprawiona o godzinie 18.45
Listopad |
Dzień |
Ulice |
3 |
piątek |
ul. Łużycka – nr. parzyste |
8 |
środa |
ul. Łużycka – nr. nieparzyste |
9 |
czwartek |
ul. Andersa, Braci Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki |
10 |
piątek |
ul. Brandt’a, Chełmońskiego, Gwarków, Konrada Duszy, Sztygarska, Turowska |
11 |
sobota |
WYPOMINKI PATRIOTYCZNE i za zm. kapłanów |
13 |
poniedziałek |
ul. Orzeszkowej, Plac Ujazdowski |
15 |
środa |
ul. Czerwona, Reymonta, Wiosenna; św. Jana – nr. nieparzyste |
16 |
czwartek |
ul. św. Jana – nr. parzyste, Zacisze |
17 |
piątek |
ul.Baczyńskiego, Radosna, Przyjazna, Spokojna, |
20 |
poniedziałek |
ul. Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska, Konopnickiej, Nad Kolejką Górską, Słowackiego |
22 |
środa |
ul. Górnicza, Kochanowskiego, Okólna, Zapiecek |
23 |
czwartek |
Al. Ujazdowska, Francuska, Podwale, pl. Kasztanowy, pl. KloPolana Brzozowa, Rzeczki Dolne, Rolna, Cicha Łagodna, Pogodna, Wesoła, Szarych Szeregów |
24 |
piątek |
ul.Mickiewicza, Pl. Kasztanowy, Klonowy, Dębowy |
26 |
niedziela |
Nabożeństwo za zm. ze Wspólnot parafialnych |
WYPOMINKI 2021
Msza Święta
w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach
będzie odprawiona o godzinie 18.45
Listopad |
Dzień |
Ulice |
3 |
środa |
ul. Łużycka – nr. parzyste |
4 |
czwartek |
ul. Łużycka – nr. nieparzyste |
5 |
piątek |
ul. Andersa, Braci Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki |
8 |
poniedziałek |
ul. Brandt’a, Chełmońskiego, Gwarków, Konrada Duszy, Sztygarska, Turowska |
9 |
wtorek |
ul. Orzeszkowej, Plac Ujazdowski |
10 |
środa |
ul. Czerwona, Reymonta, Wiosenna; św. Jana – nr. nieparzyste |
11 |
środa |
WYPOMINKI PATRIOTYCZNE i za zm. kapłanów |
12 |
piątek |
ul. św. Jana – nr. parzyste |
15 |
poniedziałek |
ul. Baczyńskiego, ul. Radosna, ul. Cicha |
16 |
wtorek |
ul. Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska, Konopnickiej, Nad Kolejką Górską, Słowackiego |
18 |
czwartek |
ul. Górnicza, Kochanowskiego, Okólna, Zapiecek |
19 |
piątek |
Al. Ujazdowska, pl. Dębowy, Francuska, Podwale,pl. Kasztanowy, pl. Klonowy, Pogodna,Polana Brzozowa,Rolna, Rzeczki Dolne, Spokojna, Wesoła,Szarych Szeregów, Zacisze; |
22 |
poniedziałek |
ul. Mickiewicza |
23 |
wtorek |
Nabożeństwo za zm. z Wspólnot parafialnych |
ROK 2020 ze zmianami
ROK 2020
Msza Święta
w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach
będzie odprawiona o godzinie 18.30
Listopad |
Dzień |
Ulice |
3 |
wtorek |
ul. Łużycka – nr. parzyste |
---------------
|
-------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
9 |
poniedziałek |
ul. Orzeszkowej |
10 |
wtorek |
ul. Czerwona, Reymonta, Wiosenna;św. Jana – nr. nieparzyste |
12 |
czwartek |
ul. św. Jana – nr. parzyste |
13 |
piątek |
ul. Baczyńskiego |
--------------------- |
------------------------------- |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
16 |
poniedziałek |
ul. Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska,Konopnickiej, Nad Kolejką Górską, Słowackiego |
18 |
środa |
ul. Górnicza, Kochanowskiego, Okólna, Zapiecek |
19 |
czwartek |
Al. Ujazdowska, pl. Dębowy, Francuska, Podwale, pl. Kasztanowy, pl. Klonowy Pogodna, Polana Brzozowa, Rolna, Rzeczki Dolne, Spokojna, Wesoła, Szarych Szeregów, Zacisze;
|
20 |
piątek |
ul. Mickiewicza |
22 |
niedziela |
Za zm. kapłanów i zm. ze Współnot Parafialnych |
23 |
poniedziałek |
ul. Łużycka – nr. nieparzyste |
24 |
wtorek |
ul. Andersa, Braci Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki |
25 |
środa |
ul. Brandt’a, Chełmońskiego, Gwarków, Konrada Duszy, Sztygarska, Turowska |
ROK 2019
Msza Święta
w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach
będzie odprawiona o godzinie 18.30
Listopad |
Dzień |
Ulice |
4 |
poniedziałek |
ul. Łużycka – nr. parzyste |
5 |
wtorek |
ul. Łużycka – nr. nieparzyste |
6 |
środa |
ul. Andersa, Braci Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki |
7 |
czwartek |
ul. Brandt’a, Chełmońskiego, Gwarków, Konrada Duszy, Sztygarska, Turowska |
8 |
piątek |
ul. Orzeszkowej |
--------------- |
-------------------------- |
------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
11 |
poniedziałek |
WYPOMINKI PATRIOTYCZNE i za zm. kapłanów |
12 |
wtorek |
ul. Czerwona, Reymonta, Wiosenna; św. Jana – nr. nieparzyste |
13 |
środa |
ul. św. Jana – nr. parzyste |
14 |
czwartek |
ul. Baczyńskiego |
15 |
piątek |
ul. Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska, Konopnickiej, Nad Kolejką Górską, Słowackiego |
--------------------- |
------------------------------- |
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
18 |
poniedziałek |
ul. Górnicza, Kochanowskiego, Okólna, Zapiecek |
19 |
wtorek |
Al. Ujazdowska, pl. Dębowy, Francuska, Podwale, pl. Kasztanowy, pl. Klonow Pogodna, Polana Brzozowa, Rolna, Rzeczki Dolne, Spokojna, Wesoła, Szarych Szeregów, Zacisze; |
20 |
środa |
ul. Mickiewicza |
21 |
czwartek |
Za zm. z Żywego Różańca i III zakonu franciszk. |