WIZYTA DUSZPASTERSKA 2024
1. PORZĄDEK KOLĘDY w ZGORZELCU:
NIEDZIELA, 28.01 – OD G. 15.30
Kolęda uzupełniająca- część pierwsza, dla rodzin, które już uzgodniły wizytę.
PONIEDZIAŁEK, 29.01 – OD G. 15.30
1) i 2) ul. Św. Jana - nieparzyste
WTOREK, 30.01 – OD G. 15.30
1) ul. Łużycka nieparz. od 7 do 39
2) ul. Łużycka nieparz. od 41 do 85
ŚRODA, 31.01 – OD G. 15.30
1) ul. Łużycka parzyste od 18 do 30
2) ul. Łużycka parzyste od 68 do 106
CZWARTEK, 01.02 – OD G. 15.30
1) ul. Łużycka parzyste od 52 a do 62 b
Można też zgłosić ewentualną kolędę dodatkową.
PONIEDZIAŁEK, 22.01 – OD G. 15.30
1) ul. Spokojna
WTOREK, 23.01 – OD G. 15.30
1) ul. Orzeszkowej od 1 do 13 B włącznie
ŚRODA, 24.01 – OD G. 15.30
1) ul. Orzeszkowej od 14 do 24 włącznie
CZWARTEK, 25.01 – OD G. 15.30
1) ul. Orzeszkowej od 26 do 34
2) ul. Orzeszkowej od 36 do 48
PIĄTEK, 26.01 – OD G. 15.30
1) ul. Orzeszkowej 52 ABC i 54 ABC
2) ul. Orzeszkowej od 53 do 55 oraz ul. Radosna
SOBOTA, 27.01 – OD G. 14.00
1) i 2) ul. Św. Jana - parzyste
NIEDZIELA, 28.01 – OD G. 15.30
Kolęda uzupełniająca- część pierwsza
1. PONIEDZIAŁEK, 15.01 – OD G. 15.30
1) ul. Barbary, ul. Konrada Duszy
WTOREK, 16.01 – OD G. 15.30
1) ul. Boczna, Turowska, Sztygarska, Gwarków
2) ul. Chełmońskiego
ŚRODA, 17.01 – OD G. 15.30
1) ul. Kossaka, Matejki, Malczewskiego
2) ul. Kotsisa, Braci Gierymskich, Brandta, Konicza
CZWARTEK, 18.01 – OD G. 15.30
1) ul. Nad Kolejką Górską, Baczyńskiego parzyste
2) ul. Baczyńskiego nieparzyste
PIĄTEK, 19.01 – OD G. 15.30
1) ul. Zacisze, Mickiewicza
2) ul. Mickiewicza
SOBOTA, 20.01 – OD G. 14.00
1) ul. Rolna, Górnowiejska, Górnicza
2) ul. Jesienna, Zapiecek, Pogodna
NIEDZIELA, 21.01 – OD G. 15.30
1) ul. Wesoła
2) ul. Polana Brzozowa
PONIEDZIAŁEK, 08.01 – OD G. 15.30
1) ul. Reymonta
2) ul. Cienista, ul. Cicha , ul. Sielska
WTOREK, 09.09 – OD G. 16.15
1) ul. Konopnickiej
CZWARTEK, 11.01 – OD G. 15.30
1) ul. Słowackiego
PIĄTEK, 12.01 – OD G. 15.30
1) ul. Okólna
SOBOTA, 13.01 – OD G. 14.00
ul. Aleja Ujazdowska
ŚRODA, 03.01 – OD G. 15.30
1) ul. Francuska, ul. Rzeczki Dolne
2) Pl. Ujazdowski, Pl. Dębowy, Pl. Klonowy, Pl. Kasztanowy
CZWARTEK, 04.01 – OD G. 15.30
1) ul. Kochanowskiego, ul. Szarych Szeregów
PIĄTEK, 05.01 – OD G. 15.30
1) ul. Andersa, ul. Podwale, ul. Czerwona