INTENCJE MSZALNE
10.03.2023r. – 17.03.2024 r.
17. 03. 2023 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Dziękczynna za Aleksandrę i Fabia z ok., 2 r. ślubu
845 – W int. Krystyny i Jerzego STĘPIŃSKICH – dziękczynna za 60 lat małżeństwa i z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1115 – +Teresa MAŁECKA (of. Córka)
1230 – +Marek BARTKOWIAK w 1 r. śm. (of. Żona z Córkami)
1800 – +Michał DOJLIDO – 10 r. śm. i + Rozalia DOJLIDO
18. 03.2024 – PONIEDZIAŁEK – Św. Cyryla Jerozolimskiego, bpa i doktora Kościoła
645 – W int. Kasi, Łukasza, Antosia i Hani – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
1800 – Intencja własna – ks. Paweł
19. 03. 2024 – WTOREK – Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
645 – +Genowefa MIELNIK w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
20. 03. 2024 – ŚRODA
645 – +Zdzisław SAWCZUK
1800 – +Jadwiga ZUBEL w 28 r. śm. oraz ++z Rodziny BAŁUNDA
21. 03. 2024 – CZWARTEK
645 – O Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla lekarzy Adama ZAGÓRSKIEGO i Tomasza KOTYŁO (of. Zofia)
1800 – +Władysława (k) RYCHTER w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
22. 03. 2024 – PIĄTEK
645 – O błogosławieństwo Boże w Rodzinie
1800 – +Renata BRZOZOWSKA oraz +Urszula, +Stefania, +Maria SULIMA, a także +Anna i Paweł SULIMA
23. 03. 2024 – SOBOTA
645 – Dziękczynna z ok. narodzin Córki Joanny z prośbą o Boże bł., i potrzebne laski dla Niej i dla jej Córek
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Sławomira GRZECHNIK z ok. urodzin z dziękczynieniem za dar chrztu Michałka w 2 rocz. ziemskich urodzin.
24. 03. 2024 – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – PALMOWA
700 – +Stanisław KĘDZIERSKI w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
845 – +Stanisław w 37 r. śm. i +Wanda BĄK w 18 r. śm.
1115 – ++Rodzice: Józef i Pelagia WYRWAS i + brat Józef
1230 – +Teresa MAŁECKA w 16 r. śm. i +Edward MAŁECKI
1800 – +Monika GERC w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE
10.03.2023r. – 17.03.2024 r.
10. 03. 2023 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – REKOLEKCJE
700 – W int. Elżbiety i Adama – o łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
845 – +Lidia NOLBERT w 17 r. śm. i ++Weronika i Tadeusz KAMIŃSCY
1115 – +Filip BLATKIEWICZ w 30 r. śm. (of. Córka)
1230 – Dziękczynna za szczęśliwą pielgrzymkę do MB z GUADELUPE
1800 – +Józefa (k) i +Józef KURPIOS
11. 03.2024 – PONIEDZIAŁEK – REKOLEKCJE
900 – Dziękczynno – błagalna w int., Jacka KOTLARZA
1800 – 1. +Jerzy ŚREDNIAWA (of. Żona i Dzieci)
2. Dziękczynna z ok. 10 r. ur. Łukasza SZATKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
12. 03. 2024 – WTOREK – REKOLEKCJE
900 – 1. +Władysław MAKOWSKI w mc po pogrzebie (of. Parafianie św. Jana)
2. Za Elżbietę o siłę pełnienia woli Bożej i w Panu Bogu wiadomej intencji
1800 – +Władysław MALISZ w 1 r. śm. (of. Żona)
13. 03. 2024 – ŚRODA – REKOLEKCJE
900 –O prawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo oraz za Magdę i jej dziecko
1800 – +Kazimierz FRANASZCZUK w 33 r. śm. (od Synowa)
14. 03. 2024 – CZWARTEK
745 – Dziękczynno – błagalna w int., Beaty KURANT i Małgorzaty PIOSNA
1800 – +Władysław Makowski (of. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym)
15. 03. 2024 – PIĄTEK
645 – Dziękczynno – błagalna w int. Janiny i Zbigniewa BRODNIAK o dary Ducha Świętego i wszelkie łaski (of. Zofia)
1800 – Dziękczynno – błagalna., z ok. 10 r. ur. Gabrieli z prośbą o Boże bł. oraz opiekę Matki Najświętszej, Św. Archanioła Gabriela oraz patronów (w tym św. Joanny Beretty – Molla)
16. 03. 2024 – SOBOTA
645 – +Kazimierz PACZOS – z racji ziemskich imienin
1800 – +Kazimierz KURSA w 50 r. śm. +Irena KURSA w 10r. śm. (of. Rodzina)
17. 03. 2024 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Dziękczynna za Aleksandrę i Fabia z ok. 2 r. ślubu
845 – W int. Krystyny i Jerzego STĘPIŃSKICH – dziękczynna za 60 lat małżeństwa i z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1115 – +Teresa MAŁECKA (of. Córka)
1230 – +Marek BARTKOWIAK w 1 r. śm. (of. Żona z Córkami)
1800 – +Michał DOJLIDO – 10 r. śm. i + Rozalia DOJLIDO
INTENCJE MSZALNE
25.02.2023r. – 03.03.2024 r.
25. 02. 2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – +Julia KRUPIŃSKA w 5 r. śm.
845 – +Erna PAJEWSKA w 2 r. śm.
1115 – +Józef KAWICZ w 2 r. śm. i ++ z Rodzin BEREŚ i WOŹNIAK
1230 – W int. Hanny BRZOZOWSKIEJ z ok. 17 r. ur. o Boże bł., opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego
1800 – +Cecylia SOK w 33 r. śm.
26. 02.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dziękczynno – błagalna z ok. imienin Mirosławy WIŚNIEWSKIEJ (od Przyjaciół z rannej zmiany)
1800 – Imieninowa Księdza Proboszcza Mirosława Makowskiego – od Parafian
27. 02. 2024 – WTOREK
645 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo dla Józefy (k)
1800 – +Krystyna i +Walenty ŚWIĘĆICCY w 5 r. śm. (of. Rodzina)
28. 02. 2024 – ŚRODA
645 –O ochronę przed złem i opiekę Matki Bożej dla Marianny
1800 – +Danuta FLAK w 3 r. śm.
29. 02. 2024 – CZWARTEK
745 – +Mieczysław CWALIŃSKI
1800 – +Apolonia i +Stanisław KOMSTA
01. 03. 2024 – PIĄTEK - św. Polikarpa, biskupa i męczennika
645 – +Kornelia SUSZKA w 30 r. śm.
1800 – +Józefa CZYŻ i ++Rodzice: Stefania (k) i Władysław
02. 03. 2024 – SOBOTA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU i MODLITWA RÓŻAŃCOWA
900 – Int. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – W int. O zdrowie i Boże bł. dla Joachima i Jana
03. 03. 2024 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
845 – ++Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK i Teściowie: Bolesław i Franciszka ZUBKIEWICZ
1115 – Dziękczynna w int. Władysława (m) KASIUK z ok., 80 r. ur. z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Maryi (of. Żona z Rodziną)
1230 – +Ryszard HOŁYS w 4 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
1800 – W Panu Bogu wiadomej sprawie
INTENCJE MSZALNE
18.02.2023r. – 25.02.2024 r.
18. 02. 2023 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – +Czesław OWSIAK w 6 r. śm. (of. Żony)
845 – +Kazimierz DĄBROWSKI w 20 r. śm.
1115 – +Kazimiera BEDNARZ w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1230 – +Jan CZARNIK w 1 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – +Bożena ALEKSANDROWICZ
19. 02.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Genowefa MIELNIK w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Maria TYMIŃSKA – 1 r. śm. i +Kazimierz TYMIŃSKI
20. 02. 2024 – WTOREK
645 – Dziękczynna z ok. 64 r. ur. Jolanty KACZKOWSKIEJ z prośbą o Boże bł.,dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej
1800 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
21. 02. 2024 – ŚRODA – św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła
645 –W podziękowaniu za opiekę nad nienarodzonym jeszcze wnukiem, o dalsze łaski i szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dziękczynno- błagalna w int. Rodziny PACZESNYCH z prośbą o Boże bł., zdrowie dla całej Rodziny
22. 02. 2024 – CZWARTEK – KATEDRY Św. Piotra Apostoła – ŚWIĘTO
745 – +Władysława (k) RYCHTER w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Mieczysława KOLIGNAN w 5 r. śm. (od Córek z Mężami)
23. 02. 2024 – PIĄTEK - św. Polikarpa, biskupa i męczennika
645 – +Bronisława (k),+Adam i +Jan MATYSZCZYK o miłosierdzie i dar nieba oraz o powrót do zdrowia dla Bogusławy
1800 – +Stanisław KĘDZIERSKI w mc po pogrzebie (od Uczestników)
24. 02. 2024 – SOBOTA
645 – +Monika GERC w 4 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Edmund BROŻYNA w 18 r. śm. oraz ++ Jego Rodziców: Agnieszkę i Piotra (of. Żona Maria)
25. 02. 2024 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – +Julia KRUPIŃSKA w 5 r. śm.
845 – +Erna PAJEWSKA w 2 r. śm.
1115 – +Józef KAWICZ w 2 r. śm. i ++ z Rodzin BEREŚ i WOŹNIAK
1230 – W int. Hanny BRZOZOWSKIEJ z ok. 17 r. ur. o Boże bł., opiekę Matki Bożej oraz dary Ducha Świętego
1800 – +Cecylia SOK w 33 r. śm.
INTENCJE MSZALNE
11.02.2023r. – 18.02.2024 r.
11. 02. 2023 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++Rodzice: Anna i Walerian BŁAUCIAK
845 – +Mirosław Bąk – 13 r. śm.
1115 – Dziękczynna z ok. 92 r. ur. Julii ZARÓWNEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1230 – Dziękczynna w 15 r. ślubu Wojciecha i Iwony MAŁECKICH z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla całej Rodziny
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Dzieci i wnuków oraz zdrowie dla Córki
12. 02.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Alicja GOTOWIECKA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
13. 02. 2024 – WTOREK
645 – O prawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo oraz za Magdę i jej dziecko
1800 – +Mąż Marian i ++Rodzice z obydwu stron
14. 02. 2024 – ŚRODA POPIELCOWA
645 –W int. dusz w czyśćcu cierpiących z nikąd nie mających pomocy
900 – +Władysław WIŚNIEWSKI (of. Rodziny Kasprzyk)
1700 –+Maria POLIWKA w 2 mc po śmierci (od Rodziny)
1800 – +Kazimierz GRABOWSKI w mc po pogrzebie (od Uczestników)
15. 02. 2024 – CZWARTEK
745 – +Stefania TARNOWSKA w 13 r. śm.
1800 – +Czesława ŻOŁNIERCZUK w 3 mc po pogrzebie (of. Teresa SANOCKA)
16. 02. 2024 – PIĄTEK
645 – +Marianna SIKORA z ok. ziemskich urodzin
1800 – +Marek SKALSKI w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
17. 02. 2024 – SOBOTA
645 – Dziękczynna z ok. imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1800 – +Marek BARTKOWIAK w 11 mc po pogrzebie (of. Żona z Córkami)
18. 02. 2024 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – +Czesław OWSIAK w 6 r. śm. (of. Żony)
845 – +Kazimierz DĄBROWSKI w 20 r. śm.
1115 – +Kazimiera BEDNARZ w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1230 – +Jan CZARNIK w 1 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – +Bożena ALEKSANDROWICZ
INTENCJE MSZALNE
04.02.2023r. – 11.02.2024 r.
04. 02. 2023 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
845 – ++Genowefa i Stanisław (1 r. śm.) KARPIŃSCY
1115 – +Stefan WYSOTA w 15 r. śm. i +Wiesław WYSOTA
1230 – +Józef DRUŻBIAK w 21 r. śm.
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i dar y Ducha Świętego dla Mateusza GAŁKOWSKIEGO z ok. 24 r. ur.
05. 02.2024 – PONIEDZIAŁEK – Św. Agaty, dziewicy i męczennicy – wspomnienie
645 – W int. Jolanty JAGIEŁA – o powrót do zdrowia
1800 – +Janina SMÓŁKA w 9 r. śm.
06. 02. 2024 – WTOREK
645 – Za konających oraz za dusze w czyśćcu cierpiące (of. Apostolat Ratunku Konających)
1800 – Z ok. ur. Anety... O Boże bł., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla niej i jej Rodziny
07. 02. 2024 – ŚRODA – Bł. Piusa IX, papieża – wspomnienie
645 –+Władysław WIŚNIEWSKI w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Łucja i +Edward PACZESNY
08. 02. 2024 – CZWARTEK
645 – +Teresa PACZOS z racji 70 rocz. ziemskich urodzin (of. Syna)
1800 – Kazimierz GRABOWSKI (od Szwagierki)
09. 02. 2024 – PIĄTEK
645 – +Władysław i +Wojciech o dar nieba
1800 – +Janina i +Ryszard TOMASZEWSCY
10. 02. 2024 – SOBOTA – Św. Scholastyki, dziewicy – wspomnienie
900 – SPOWIEDŹ PRZED NAMASZCZENIEM CHORYCH
1000 – Intencja zbiorowa za chorych za przyczyną Matki Bożej z Lourdes
1800 – +Władysław PRZYBYSZ w mc po pogrzebie (od Uczestników)
11. 02. 2024 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++Rodzice: Anna i Walerian BŁAUCIAK
845 – +Mirosław Bąk – 13 r. śm.
1115 – Dziękczynna z ok. 92 r. ur. Julii ZARÓWNEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1230 – Dziękczynna w 15 r. ślubu Wojciecha i Iwony MAŁECKICH z prośbą o Boże bł., i potrzebne łaski dla całej Rodziny
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Dzieci i wnuków oraz zdrowie dla Córki
INTENCJE MSZALNE
28.01.2023r. – 04.02.2024 r.
28. 01. 2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – +Barbara GARBOLIŃSKA w miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
845 – Dziękczynno– błagalna z ok. 4 ur. Jana ZWOLIŃSKIEGO, z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1115 – +Zacheusz MAKOWSKI (Mąż)
1230 – +Lucyna JANCZURA (28 greg.)
1800 – +Jan DERESZYŃSKI 3 r. śm.
29. 01.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Lucyna JANCZURA (29 greg.)
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i dar zdrowia dla Ryszarda NOLBERT z okazji 72 r. ur.
30. 01. 2024 – WTOREK
645 – +Lucyna JANCZURA (30 greg.)
1800 – WOLNA
31. 01. 2024 – ŚRODA – Św. Jana Bosko, prezbitera – wspomnienie
645 –Za konających i za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – +Wanda MOSKALSKA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
01. 02. 2024 – I CZWARTEK miesiąca
645 – +Maria LISEWSKA w 1 r. śm.
1800 – O nowe, święte i liczne powołania kapłańskie
02. 02. 2024 – I PIĄTEK miesiąca – Ofiarowanie Pańskie – ŚWIĘTO
830 – Godzinki ku czci Matki Bożej
900 – WOLNA
1800 – W int. ks. Pawła oraz WSPÓLNOTY „MARGARETKA”
03. 02. 2024 – I SOBOTA miesiąca
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec
900 – Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
1800 – +Elżbieta JAKUBAS w 1 r. śm. (od Męża z Rodziną)
04. 02. 2024 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
845 – ++Genowefa i Stanisław (1 r. śm.) KARPIŃSCY
1115 – +Stefan WYSOTA w 15 r. śm. i +Wiesław WYSOTA
1230 – +Józef DRUŻBIAK w 21 r. śm.
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i dar y Ducha Świętego dla Mateusza GAŁKOWSKIEGO z ok. 24 r. ur.
INTENCJE MSZALNE
14.01.2023r. – 21.01.2024 r.
14. 01. 2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. Zdzisława (On) ŁOZOWSKIEGO z ok. 76 r. ur. o Boże bł., opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski
845 – ++Rodzice: +Longina PIEKARZ w 15 r. śm. i +Wacław PIEKARZ
1115 – +Władysław WIŚNIEWSKI (of. Teresa i Franciszek)
1230 – +Lucyna JANCZURA (14 greg.)
1800 – Dziękczynna z ok. 25 r. ur. Andrzeja KUŁAKOWSKIEGO z prośbą o zdrowie,Boże bł., i opiekę Matki Bożej
15. 01.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Lucyna JANCZURA (15 greg.)
1800 – +Marek SKALSKI w 4 mc po pogrzebie (od Uczestników)
16. 01. 2024 – WTOREK
645 – +Zdzisław BAKOWSKI w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Lucyna JANCZURA (16 greg.)
17. 01. 2024 – ŚRODA
645 –+Lucyna JANCZURA (17 greg.)
1800 – +Czesława (k) ŻOŁNIERCZUK w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
18. 01. 2024 – CZWARTEK
645 – +Lucyna JANCZURA (18 greg.)
1800 – +Adrian CICHY w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
19. 01. 2024 – PIĄTEK – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
645 – +Lucyna JANCZURA (19 greg.)
1800 – +Danuta BORKOWSKA w 5 mc po pogrzebie (od Uczestników)
20. 01. 2024 – SOBOTA
645 – Dziękczynna z okazji urodzin Dawida i Joasi oraz imienin Agnieszki z prośbą o Boże bł., i opiekę Maryi
1800 – +Lucyna JANCZURA (20 greg.)
21. 01. 2024 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Kazimiera BEDNARZ w 4 mc po pogrzebie (od Uczestników)
845 – +Bożena HŁADYSZEWSKA
1115 – +Zdzisław MAKOWSKI (Syn)
1230 – +Lucyna JANCZURA (21 greg.)
1800 – ++Rodzice: Władysława (k) i Michał DROZDOWSCY oraz za ich Rodziców
INTENCJE MSZALNE
8.01.2023r. – 14.01.2024 r.
7. 01. 2023 – Niedziela Chrztu Pańskiego - ŚWIĘTO
700 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
845 – +Wanda DRUŻBIAK w 8 r. śm.
1115 – +Władysław WIŚNIEWSKI w 1 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1230 – 1. +Lucyna JANCZURA (7 greg.)
2. W int. Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu. O Boże bł., i opiekę Matki Bożej dla Kadry Pedagogicznej, Pracowników administracji oraz Dzieci i Rodziców
1800 – +Janina MACKIEWICZ z racji pogrzebu (of. Córka z Rodziną)
08. 01.2024 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Lucyna JANCZURA (8 greg.)
1800 – +Józef ZYGMUNT – 3 śm.
09. 01. 2024 – WTOREK
645 – O ochronę przed złem i o powrót do zdrowia dla Zuzanny
1800 – +Lucyna JANCZURA (9 greg.)
10. 01. 2024 – ŚRODA
645 –+Lucyna JANCZURA (10 greg.)
1800 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
11. 01. 2024 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – +Lucyna JANCZURA (11 greg.)
12. 01. 2024 – PIĄTEK
645 – W int. Dzieci nienarodzonych i ich Rodziców; o odpowiedzialne rodzicielstwo i ochronę życia poczętego
1800 – +Lucyna JANCZURA (12 greg.)
13. 01. 2024 – SOBOTA
645 – +Lucyna JANCZURA (13 greg.)
1800 – +Jolanta WOJCIECHOWSKA – 11 r. śm.
14. 01. 2024 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. Zdzisława (On) ŁOZOWSKIEGO z ok. 76 r. ur. o Boże bł., opiekę Matki Bożej i wszelkie łaski
845 – ++Rodzice: +Longina PIEKARZ w 15 r. śm. i +Wacław PIEKARZ
1115 – +Władysław WIŚNIEWSKI (of. Teresa i Franciszek)
1230 – +Lucyna JANCZURA (14 greg.)
1800 – Dziękczynna z ok. 25 r. ur. Andrzeja KUŁAKOWSKIEGO z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
INTENCJE MSZALNE
31.12.2023r. – 7.01.2024 r.
31. 12. 2023 – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
700 – +Apolonia BRODNIAK i + Wojciech BRODNIAK
845 – +Michalina DĄBROWSKA i Jej ++Dzieci: Jan, Tadeusz, Kazimierz i Maria
1115 – O Boże bł., i potrzebne łaski w nadchodzącym nowym roku dla Sylwii MIKOŁAJCZYK, Sylwii KOCZYNASZ i Sylwii DZIEŻYC oraz o bł., Boże dla całej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
1230 – +Marianna SIKORA w 3 r. śm.
1800 – +Papież Benedykt XVI w 1 r. śm.
01. 01.2024 – PONIEDZIAŁEK – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - UROCZYSTOŚĆ
845 – +Teresa PACZOS
1115 – W int. Wspólnoty Parafialnej, w podziękowaniu za modlitwę i każde dobro
(of. Ks. Łukasz Pawłowski)
1230 – +Lucyna JANCZURA (1 greg.)
1800 –
02. 01. 2024 – WTOREK – Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
645 – +Lucyna JANCZURA (2 greg.)
1800 –
03. 01. 2024 – ŚRODA – Najświętszego Imienia Jezus
645 –+Lucyna JANCZURA (3 greg.)
1800 –
04. 01. 2024 – CZWARTEK
645 – +Lucyna JANCZURA (4 greg.)
1800 – O nowe, święte i liczne powołania kapłańskie
05. 01. 2024 – I PIĄTEK miesiąca
645 –
1800 – +Lucyna JANCZURA (5 greg.)
06. 01. 2024 – I SOBOTA miesiąca. Objawienie Pańskie - UROCZYSTOŚĆ
700 –
845 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi
1115 – +Lucyna JANCZURA (6 greg.)
1230 – +Beata ANDRYJEWICZ w 2 r. śm.
1800 –
07. 01. 2024 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
845 – +Wanda DRUŻBIAK w 8 r. śm.
1115 – +Władysław WIŚNIEWSKI w 1 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1230 – 1. +Lucyna JANCZURA (7 greg.)
2. W int. Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu. O Boże bł., i opiekę Matki Bożej dla Kadry Pedagogicznej, Pracowników administracji oraz Dzieci i Rodziców
1800 – +Janina MACKIEWICZ z racji pogrzebu (of. Córka z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE
24.12.2023r. – 31.12.2023 r.
24. 12. 2023 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – Dziękczynna z ok. imienin Eweliny GAŁKOWSKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
845 – +Kazimierz MICHALAK w 16 r. śm.
1115 – ++Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1230 – +Zdzisław KIERŻNOWSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2130 – 1. PASTERKA:Dziękczynna w 26 r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
2400 – 2. PASTERKA:PRO POPULO
25. 12.2023 – PONIEDZIAŁEK – BOŻE NARODZENIE - UROCZYSTOŚĆ
845 – Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Barbary i Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia dla całej rodziny.
1115 – +Eugeniusz KARWOWSKI w 4 r. śm. (of. Córka z Mężem)
1230 – +Jan KOLAGO
1800 – +Józef WIEŻALIS w 40 r. śm. (of. Dzieci)
26. 12. 2023 – WTOREK – Św. Szczepana, pierwszego męczennika - ŚWIĘTO
845 – Dziękczynno- błagalna w 35 r. ślubu Teresy i Janusza ZYBURA z prośbą o łaskę uzdrowienia dla Teresy
1115 – Dziękczynna z ok. 50 r. ur. Szczepana z prośba o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1230 – +Zofia DANKOWSKA w 17 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
1800 – +Anna DĄBROWSKA i ++ z Rodziny
27. 12. 2023 – ŚRODA – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty - ŚWIĘTO
645 –+ks. Marek PLUSKOTA
1800 – WOLNA
28. 12. 2023 – CZWARTEK – Świętych Młodzianków Męczenników – ŚWIĘTO
645 – WOLNA
1800 – W int. Wioletty i Pawła KOŁODYŃSKICH o Boże bł., w roku 2024
29. 12. 2023 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – +Krystyna GIERCZAK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
30. 12. 2023 – SOBOTA
645 – + Łukasz BĄK w 35 r. ur., o Boże bł., zdrowie, i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski Boże w Rodzinie NYCZÓW oraz Boże bł., i opiekę Matki Bożej dla dobrodziejów
31. 12. 2023 – NIEDZIELA Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
700 – +Apolonia BRODNIAK i +Wojciech BRODNIAK
845 – +Michalina DĄBROWSKA i Jej ++Dzieci: Jan, Tadeusz, Kazimierz i Maria
1115 – O Boże bł. i potrzebne łaski na cały nadchodzący rok dla Sylwii MIKOŁAJCZYK, Sylwii KOCZYNASZ i Sylwii DZIEŻYC oraz o bł., Boże dla całej Wspólnoty w Duchu Świętym w całymnowym roku
1230 – +Marianna SIKORA w 3 r. śm.
1800 – +Papież Benedykt XVI w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE
17.12.2023r. – 24.12.2023 r.
17. 12. 2023 – III NIEDZIELA ADWENTU (GAUDETE)
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – ++Maria i Kazimierz KONDRACCY oraz ++Stefania i Stanisław GAŁKA i ++ z Rodziny
1115 – +Aleksander SAWICKI (of. Rodzina)
1230 – +Marek BARTKOWIAK
1800 – +Michał PALIŃSKI w 2 r. śm.
18. 12.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Adrian CICHY w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Sławomir MIKOŁAJCZYK w 9 r. śm.
19. 12. 2023 – WTOREK
645 – +Danuta BORKOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Marta DURASIEWICZ o łaskę nieba
20. 12. 2023 – ŚRODA
645 –Za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd nie mające pomocy
1800 – +Jan JASIUKIEWICZ w 2 r. śm. (of. Żona z najbliższą Rodziną)
21. 12. 2023 – CZWARTEK – Św. Piotra Kanizjusza, prezbitera i dK
645 – +Piotr GŁOWACKI 1 r. śm.
1800 – +Kazimiera BEDNARZ w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
22. 12. 2023 – PIĄTEK
1200 – +Wojciech i +Władysława
1800 – +Stanisława (k) KWAŚNIEWICZ w 1 r. śm. (of. Chrześnica)
23. 12. 2023 – SOBOTA
645 – + +Rodzice z obojga stron: Zbigniewa i Teresy
1800 – +Monika GERC w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
24. 12. 2023 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – Dziękczynna z ok. imienin Eweliny GAŁKOWSKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
845 – +Kazimierz MICHALAK w 16 r. śm.
1115 – ++Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1230 – +Zdzisław KIERŻNOWSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2130 – 1. PASTERKA:Dziękczynna w 26 r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
2400 – 2. PASTERKA:PRO POPULO
INTENCJE MSZALNE
10.12.2023r. – 17.12.2023 r.
10. 12. 2023 – II NIEDZIELA ADWENTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Ryszard BIERNACKI w 13 r. śm. (of. Żona)
1115 – W int. dziękczynnej za udany rok pszczelarski z prośbą o zdrowie i witalność dla rodzin pszczelich oraz o Boże bł. dla Pszczelarzy i ich rodzin
1230 – + Edward MAŁECKI w 2 r. śm.
1800 – Dziękczynno – błagalna w int. wnuczki Melanii z ok. 5 r. ur. o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.
11. 12.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Intencja Bogu wiadoma
1800 – + Michał RACZAK w 6 r. śm. (of. Syn z Żoną)
12. 12. 2023 – WTOREK – NMP z Guadalupe
645 – W int. Joanny GŁOWACKIEJ z ok. 50 r. ur. o Boże bł., i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z ok. 30 r. ur. Moniki ORKISZ z prośbą o Boże bł. dary Ducha Świętego i wszelkie łaski (of. Rodzice i Brat)
13. 12. 2023 – ŚRODA – Św. Łucji, dziewicy i męczennicy
645 –O prawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – +Albina (Alina) MARYNIAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestników)
14. 12. 2023 – CZWARTEK – Św. Jana od Krzyża, prezbitera i dK
645 – W int. Haliny i Mariana oraz Dzieci i Wnuków o Boże bł., potrzebne łaski oraz z podziękowaniem za dotychczasową opiekę i pomoc
1800 – + Stanisława (k) MATEJKO oraz +Helena, +Stanisław, +Dawid i +Józef
15. 12. 2023 – PIĄTEK
645 – + Czesława ŻOŁNIERCZUK (od Uczestników)
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
16. 12. 2023 – SOBOTA
645 – + Zdzisław BAKOWSKI w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Marek SKALSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
17. 12. 2023 – III NIEDZIELA ADWENTU, GAUDETE
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + + Maria i Kazimierz KONDRACCY i ++Stefania i Stanisław GAŁKA oraz ++ z Rodziny
1115 – +Aleksander SAWICKI (of. Rodzina)
1230 – + Marek BARTKOWIAK
1800 – +Michał PALIŃSKI w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE
03.12.2023r. – 10.12.2023 r.
03. 12. 2023 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – +Mąż Jan FOJTAR w 10 r. śm.
1115 – Dziękczynna; urodzinowo – imieninowa w int. Barbary RYCZEK z prośbą o łaskę nawrócenia i Boże bł. (of. Syn)
1230 – +Józef (Mąż) i +Jerzy (Syn) ISKRA
1800 – W int. Górników i ich Rodzin
04. 12.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynna z ok. urodzin i imienin Barbary z prośbą o zdrowie i dary Ducha Świętego
05. 12. 2023 – WTOREK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – ++Maria, Kazimierz TYMIŃSCY, ++Zofia i Marian PAJĄK
oraz ++ Józefa (k), Teresa, Matylda i Elżbieta
06. 12. 2023 – ŚRODA – Św. Mikołaja – biskupa
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Aleksander SAWICKI z ok. ziemskich urodzin (of. Żona)
07. 12. 2023 – CZWARTEK – Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
645 – O powołania kapłańskie
1800 – +Józef JAROŃ
08. 12. 2023 – PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ Niepokalanego Poczęcia NMP
1200 – INTENCJA ZBIOROWA
1800 – ++ Jan i Maria KASJAN, ++ Franciszek i Stanisława (k) MARCINIAK i + Siostra Seweryna HARKOT
09. 12. 2023 – SOBOTA – Św. Jana DIEGO
645 – + Zdzisław LATACZ w 9 r. śm.
1800 – Dziękczynna z ok. imienin Wiesławy SAWICKIEJ z prośbą o Boże bł. zdrowie i wszelkie łaski (of. Synowie z Rodzinami)
10. 12. 2023 – II NIEDZIELA ADWENTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Ryszard BIERNACKI w 13 r. śm. (of. Żona)
1115 – W int. dziękczynnej za udany rok pszczelarski z prośbą o zdrowie i witalność dla rodzin pszczelich oraz o Boże bł. dla Pszczelarzy i ich rodzin
1230 – + Edward MAŁECKI w 2 r. śm.
1800 – Dziękczynno – błagalna w int. wnuczki Melanii z ok. 5 r. ur. o zdrowie, Boże bł. opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.
INTENCJE MSZALNE
26.11.2023r. – 03.12.2023 r.
26. 11. 2023 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – UROCZYSTOŚĆ
700 – +Stefan SZUMERSKI – 28 r. śm. i +Genowefa SZUMERSKA
845 – +Jan WALCZYK w 10 r. śm. oraz ++Marianna i Lucjan
1115 – +Elżbieta KOPUT w 19 r. śm.
1230 – O Boże bł. potrzebne łaski i umocnienie w powołaniu dla ks. Proboszcza (of. Rodzina Bojczuk)
1800 – +Eugeniusz CHMIELEWSKI w 13 r. śm. (of. Córka)
27. 11.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – +Rafał KRÓLIK w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Walerian KWAŚNIEWSKI z ok. ziemskich ur. i imienin oraz ++Rodzeństwo i ++Rodzice
28. 11. 2023 – WTOREK
645 – Dziękczynna z ok. ur. Agnieszki GRZECHNIAK z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Niej oraz dla Męża i Dzieci
1800 – +Bogusław BUNIEWICZ w 3 mc po pogrzebie (od Uczestników)
29. 11. 2023 – ŚRODA
645 –Dziękczynno – błagalna z ok. 60 r. ur. Jolanty o Boże bł. (of. Mąż i Dzieci)
1800 – +Marian GÓRAL w 3 r. śm.
30. 11. 2023 – CZWARTEK – Św. Andrzeja Apostoła, ŚWIĘTO
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynna z ok. imienin Andrzeja z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej oraz Patrona
01. 12. 2023 – I PIĄTEK miesiąca
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynno – błagalna z ok. rocznicy ur. Łukasza
02. 12. 2023 – I SOBOTA miesiąca
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – 1. +Stefania WYGOWSKA 17 r. śm.
2. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Iwony ZIENKIEWICZ
03. 12. 2023 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – +Mąż Jan FOJTAR w 10 r. śm.
1115 – Dziękczynna urodzinowo – imieninowa w int. Barbary RYCZEK z prośbą o łaskę nawrócenia i Boże bł. (of. Syn)
1230 – +Józef (Mąż) i +Jerzy (Syn) ISKRA
1800 – W int. Górników i ich Rodzin
INTENCJE MSZALNE
19.11.2023r. – 26.11.2023 r.
19. 11.2023 – XXXIII Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – +Marek SKALSKI w 2-mc po pogrzebie (od Uczestników)
1115 – ++ z Rodzin: KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ i SMOŁOŃSKICH
1230 – ++Rodzice: Halina i Leon DRĄŻKOWSCY z racji 33 r. śm.
1800 – +Mirosław NOWAK w 2 r. śm. oraz Jego ++Rodzice: Zofia i Bolesław
20. 11.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł.
1700 – CZUWANIE PRZY RELIKWIACH BŁ. HANNY CHRZANOWSKIEJ
1800 – +Barbara ORKISZ w 3 r. śm. (of. Syn Andrzej z Rodziną)
1845 – WYPOMINKOWA 9
21. 11.2023 – WTOREK – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
800 – CZUWANIE PRZY RELIKWIACH BŁ. HANNY CHRZANOWSKIEJ
900 – MSZA ŚW. W INT. SŁUŻBY ZDROWIA I PACJENTÓW
1800 – +Kazimiera BEDNARZ w 2-mc po pogrzebie (od Uczestników)
22. 11.2023 – ŚRODA – Św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Roman KOLMAN w 13 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
1845 – WYPOMINKOWA 10
23. 11.2023 – CZWARTEK – Św. Klemensa I papieża i męcz., i św. Kolumbana
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Krystyna GIERCZAK w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1845 – WYPOMINKOWA 11
24. 11.2023 – PIĄTEK – Św. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy - męczenników
645 – +Monika GERC w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Marek MARZEC w 20 r. śm.
1845 – WYPOMINKOWA 12
25.11. 2023 – SOBOTA – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męcz.
645 – Dziękczynna z ok. rocz. urodzin Zofii STANISZEWSKIEJ z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Maryi
1800 – O Boże bł. dla Franciszka z ok. 5 r. ur. a także o potrzebne łaski dla Hanny i Barbary (of. Babcia i Dziadek)
26. 11.2023 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – UROCZYSTOŚĆ
700 – +Stefan SZUMERSKI – 28 r. śm. i +Genowefa SZUMERSKA
845 – +Jan WALCZYK w 10 r. śm. oraz ++Marianna i Lucjan
1115 – +Elżbieta KOPUT w 19 r. śm.
1230 – O Boże bł. potrzebne łaski i umocnienie w powołaniu dla ks. Proboszcza (of. Rodzina Bojczuk)
1800 – +Eugeniusz CHMIELEWSKI w 13 r. śm. (of. Córka)
INTENCJE MSZALNE
12.11.2023r. – 19.11.2023 r.
12. 11.2023 – XXXII Niedziela zwykła
700 – +Janina BĄK w 2 r. śm. i + Zdzisław BĄK
845 – O powrót na drogę wiary oraz łaskę pełnego powrotu do zdrowia dla Radosława
1115 – +Jan MARCISZYN w 11 r. śm.
1230 – Dziękczynna z ok. 15 r. ur. Aleksandrosa i 24 r. ur. jego siostry Inez z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej przez cały rok (of. Mama)
1800 – +Albina (Alina) MARYNIAK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
13. 11.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Za dzieci poczęte
1800 – ++ z Rodzice: Maria i Władysław oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
1845 – WYPOMINKOWA 5
14. 11.2023 – WTOREK
645 – +Feliks KASPRZYK w kolejną rocz. śm.
1800 – +Zdzisław BAKOWSKI w 3-mc po pogrzebie (od Uczestników)
15. 11.2023 – ŚRODA – Św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Jarosław ŻOŁDAK w 3-mc po pogrzebie (od Uczestników)
1845 – WYPOMINKOWA 6
16. 11.2023 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Franciszka WOJCIUL w 5-mc po pogrzebie (od Uczestników)
1845 – WYPOMINKOWA 7
17. 11.2023 – PIĄTEK – ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA – UROCZYSTOŚĆ
645 – +Wacław MISZTOFT
1800 – +Marek BARTKOWIAK
1845 – WYPOMINKOWA 8
18.11. 2023 – SOBOTA – bł. Karoliny KÓZKÓWNY, dziewicy i męczennicy
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Danuta BORKOWSKA w 3-mc po pogrzebie (od Uczestników)
19. 11.2023 – XXXIII Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – +Marek SKALSKI w 2-mc po pogrzebie (od Uczestników)
1115 – ++ z Rodzin: KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ i SMOŁOŃSKICH
1230 – ++Rodzice: Halina i Leon DRĄŻKOWSCY z racji 33 r. śm.
1800 – +Mirosław NOWAK w 2 r. śm. oraz Jego ++Rodzice: Zofia i Bolesław
INTENCJE MSZALNE
5.11.2023r. – 12.11.2023 r.
5. 11.2023 – XXXI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Rez.
1115 – Dziękczynno – błagalna w 26 r. ur. Kamili KORNAS
1230 – Dziękczynna z ok. ur. Beaty DRĄŻKOWSKIEJ z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z ok. imienin Elżbiety DOMINIAK z prośbą o Boże łaski i opiekę Matki Bożej
6. 11.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Bogu wiadoma intencja
1800 – ++z Rodziny: ZYGMUNTÓW i SZMYGLEWSKICH
7. 11.2023 – WTOREK
645 – +Bogdan LEWICKI 3 r. śm. (od Syna)
1800 – +Marian Góral oraz ++ Rodzice: Janina i Wincenty i ++ z Rodziny
8. 11.2023 – ŚRODA
645 – +Tadeusz ŁATKA oraz ++Rodzice z obojga stron: Zofia i Damian; Waleria i Franciszek oraz ++Bracia i Siostry
1800 – W int. s. Krystyny MARCINÓW – o łaskę zdrowia
1845 – WYPOMINKOWA 2
9. 11.2023 – CZWARTEK – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, ŚWIĘTO
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Henryk RZEPA w 2 r. śm.
1845 – WYPOMINKOWA 3
10. 11.2023 – PIĄTEK – św. Leona WIELKIEGO, papieża i doktora Kościoła
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Bogdan WIŚNIEWSKI w 3 r. śm. (of. Jadwiga z Rodziną)
1845 – WYPOMINKOWA 4
11.11. 2023 – SOBOTA – Św. Marcina z TOURS, biskupa, wspomnienie
700 – +Jadwiga SZCZYPEK w 14 r. śm. oraz ++ z Rodziny SZCZYPEK: Henryk, Maria, Anna
845 – Dziękczynna z ok. kolejnej rocznicy ślubu Aleksandra i Anny
1800 – +Jerzy PAJEWSKI w 3 r. śm. oraz ++ Rodzice: Aleksandra(k) i Mieczysław
12. 11.2023 – XXXII Niedziela zwykła
700 – +Janina BĄK w 2 r. śm. i + Zdzisław BĄK
845 – O powrót na drogę wiary oraz łaskę pełnego powrotu do zdrowia dla Radosława
1115 – +Jan MARCISZYN w 11 r. śm.
1230 – Dziękczynna z ok. 15 r. ur. Aleksandrosa i 24 r. ur. jego siostry Inez z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej przez cały rok (of. Mama)
1800 – +Albina (Alina) MARYNIAK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE
29.10.2023r. – 5.11.2023 r.
29.10.2023 – XXX Niedziela zwykła
700 – O Boże bł. i umocnienie w powołaniu dla księdza Mirosława (of. Janina i Halina)
845 – +Janusz SKOCZ w 16 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
1115 – +Stanisław ZEMAN z ok. urodzin oraz za Jego Rodziców: Marię i Karola
1230 – +Lucyna JANCZURA (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – +Bogusław BUNIEWICZ w 2-gi m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
30.10.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dziękczynno – błagalna z ok. imienin Danuty (of. Przyjaciele z rannej zmiany)
1800 – +Teresa KOPACZEWSKA, +Teresa PAKULSKA
31.10.2023 – WTOREK
645 – +Paweł FURCA o miłosierdzie Boże dla niego
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1.11.2023 – ŚRODA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
700 – +Mirosław NOWAK (of. Przyjaciele)
845 – +Stanisław ŁAWNICZAK w 20 r. śm. ++Wanda i Władysława (k)
1115 – +Krystyna GIERCZAK (of. od. Elżbiety i Romana OKARMA)
1800 – ++Rodzice: Janina i Teodor oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2. 11.2023 – CZWARTEK – WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
645 – +Jan SOK w kolejną rocz. śm.
845 – +Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ 3 r. śm.
1800 – +Wacław WRÓBEL w 30 r. śm.
3.11.2023 – PIĄTEK – pierwszy piątek miesiąca
645 – +Dorota CZAJKOWSKA w 5 r. śm. oraz za Jej Rodziców: Urszulę i Stanisława
1800 – Dziękczynna w dniu imienin Sylwii MIKOŁAJCZYK i Sylwii SKOCZYNASZ z prośbą o potrzebne łaski oraz dary Ducha Świętego
1845 – WYPOMINKOWA 1
4.11. 2023 – SOBOTA
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – +Stanisław KRUPA w 8 r. śm.
5.11.2023 – XXXI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Rez.
1115 – Dziękczynno – błagalna w 26 r. ur. Kamili KORNAS
1230 – Dziękczynna z ok. ur. Beaty DRĄŻKOWSKIEJ z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z ok. imienin Elżbiety DOMINIAK z prośbą o Boże łaski i opiekę Matki Bożej
INTENCJE MSZALNE
15.10.2023r. – 22.10.2023 r.
15.10.2023 – XXVIII Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – ++Rodzice: Irena i Józef PAŃKO
1115 – +Anna KOZŁOWSKA w 3 r. śm. oraz ++Rodzice: Maria i Józef KLIMEK
1230 – Dziękczynno – błagalna z ok. 60 r. ur. Mieczysława
1800 – +Franciszka (k) WOJCIUL w 4 mc. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
16.10.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Jadwigi Śląskiej, UROCZYSTOŚĆ
645 – +Marek SKALSKI w m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – +Zdzisław BAKOWSKI w 2-gi m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
17.10.2023 – WTOREK – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
645 – +Zdzisław ŁATKOWSKI w 1 r. śm.
1800 – +Marek BARTKOWIAK
18.10.2023 – ŚRODA – św. Łukasza Ewangelisty, ŚWIĘTO
645 – Pro populo
1800 – +Jarosław ŻOŁDAK w 2-gi m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
19.10.2023 – CZWARTEK – bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Aniela MARCINIAK w 2 r. śm. (of. Córka)
20.10.2023 – PIĄTEK – św. Jana Kantego, prezbitera, wspomnienie
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Zuzanna PAWLISZEWSKA w 5 r. śm.
21.10.2023 – SOBOTA
645 – +Kazimiera (k) BEDNARZ w 1 m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – +Ludwik WYGOWSKI w 31 r. śm.
22.10.2023 – XIX Niedziela zwykła
700 – ++Helena i Władysław KOSSOWSCY oraz +Stanisław GĘBICKI
845 – +Danuta BORKOWSKA w 2-gi mc. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1115 – Dziękczynna w 40 r. zawarcia sakramentu małżeństwa Teresy i Franciszka SZPAK z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi dla Jubilatów i ich Rodzin
1230 – +Zuzanna PAWLISZEWSKA w 5 r. śm. (of. Przyjaciółka z Rodziną STAROŃ)
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o pełnienie woli Bożej w życiu Tomasza, Klaudii oraz Dawida i Magdaleny i ich dzieci
INTENCJE MSZALNE
08.10.2023r. – 15.10.2023 r.
8.10.2023 – XXVII Niedziela zwykła
700 – Dziękczynna z ok. imienin i 85 r. ur. Marii WIEŻALIS z prośbą o Boże bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
845 – Dziękczynno – błagalna w 60 r. ślubu Barbary i Wawrzyńca ZUBKIEWICZ
1115 – ++Wiesław WYSOTA i Stefan WYSOTA
1230 – +Alicja DĄBROWSKA w 17 r. śm. i +Wojciech DĄBROWSKI w 27 r. śm.
1800 – +Franciszka (k) WOJCIUL z ok. imienin (of. Rodzina CHODOROWSKICH)
9.10.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Wincentego Kadłubka, biskupa i zakonnika
645 – ++ Dziadkowie: Antoni i Albina ŁUBNIEWSCY oraz Stanisława i Jan FIGIEL
1800 – ++Michał i Bronisława GILUN
10.10.2023 – WTOREK – bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy i zakonnicy
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – ++Paweł i Maria LISEWSCY (of. Dzieci)
11.10.2023 – ŚRODA – św. Jana XXIII, papieża, wspomnienie
645 – Pro populo
1800 – ++Rodzice: Helena i Edward OLESZKO i +brat Andrzej
12.10.2023 – CZWARTEK – św. Jana Beyzyma, prezbitera, wspomnienie
645 – +Albina (Alina) MARYNIAK w mc. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – +Helena TYMA – KUPAJ w 2 r. śm.
13.10.2023 – PIĄTEK – św. Honorata Koźmińskiego, NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – Za dzieci poczęte
1800 – 1. +Jan GRABOWSKI w pół roku po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
2. Dziękczynna w intencji Żywego Różańca z ok. Święta Patronalnego, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
14.10.2023 – SOBOTA – św. Kaliksta I papieża i męczennika oraz św. Małgorzaty Marii Alacoque
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – +Władysława (k) MAZUR
15.10.2023 – XXVIII Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – ++Rodzice: Irena i Józef PAŃKO
1115 – +Anna KOZŁOWSKA w 3 r. śm. oraz ++Rodzice: Maria i Józef KLIMEK
1230 – Dziękczynno – błagalna z ok. 60 r. ur. Mieczysława
1800 – +Franciszka (k) WOJCIUL w 4 mc. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
INTENCJE MSZALNE
01.10.2023r. – 08.10.2023 r.
1.10.2023 – XXVI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – ++ Józefa (k) KORCZAK i Józef KORCZAK
1115 – Dziękczyn.z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Janiny BRODZIAK z okazji ur.
1230 – Dziękczyn. z ok. 71 rocz. ur. Jadwigi ZAPRAWY z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Teresy ŻYŁY z prośbą o Boże łaski oraz opiekę NMP i św. Franciszka
2.10.2023 – PONIEDZIAŁEK – Świętych Aniołów Stróżów, wspomnienie
645 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny oraz dziękczynna za dar chrztu św. dzieci
1800 – +Kazimierz PACZOS z okazji ziemskich ur. (of. Syn Robert)
3.10.2023 – WTOREK
645 – ++Władysława (k) i Wojciech
1800 – W int. Synów, Synowych i Wnuków (of. Rodzice)
4.10.2023 – ŚRODA – św. Franciszka z Asyżu, wspomnienie
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące znikąd nie mające pomocy
1800 – Dziękczynno – błagalna w int. III Zakonu św. Franciszka w naszej Parafii
5.10.2023 – I CZWARTEK – św. Faustyny, dziewicy, wspomnienie
645 – +Hilary ZALIT i ++ z Rodziny UGARENKO
1800 – O powołania kapłańskie
6.10.2023 – I PIĄTEK – św. Brunona, prezbitera, wspomnienie
645 – WOLNA INTENCJA
1800 – +Andrzej DOŁKOWSKI w 3 mc po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
7.10.2023 – I SOBOTA – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej wspomnienie
800 – Adoracja NS i różaniec
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – 1. +Ryszard KONCUR w 3 mc po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
2. ++ z Rodziny OPACKICH: Zofia i Ludwik, ++ z Rodziny TYMIŃSKICH: Maria i Kazimierz oraz ++Lucyna, Mieczysław, Helena, Józef, Wanda
8.10.2023 – XXVI Niedziela zwykła
700 – Dziękczynna z ok. imienin i 85 r. ur. Marii WIEŻAWS z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej
845 – Dziękczynno – błagalna w 60 r. ślubu Barbary i Wawrzyńca ZUBKIEWICZ
1115 – ++Wiesław WYSOTA i Stefan WYSOTA
1230 – +Alicja DĄBROWSKA w 17 r. śm. i +Wojciech DĄBROWSKI w 27 r. śm.
1800 – +Franciszka (k) WOJCIUL z ok. imienin (of. Rodzina CHODOROWSKICH)
INTENCJE MSZALNE
24.09.2023r. – 01.10.2023 r.
24.09.2023 – XXV Niedziela zwykła
700 – +Bolesław NAWROCKI w 2 r. śm. ++ Rodzice: Jan i Aleksandra oraz ++Rodzeństwo
845 – + Stanisława CIARKOWSKA w 20 r. śm. ++ Tadeusz i Jerzy
1115 – + Katarzyna BLATKIEWICZ w 9 r. śm. (of. Córka)
1230 – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla małżonków: Agnieszki i Andrzeja
1800 – ++ Rodzice: Aniela i Jan , +brat Stanisław i + mąż Wacław HRYNKIEWICZ
25.09.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Za Agnieszkę i jej dzieci z prośbą o nawrócenie, ochronę przed złem i opiekę Matki Bożej
1800 – ++Maria i Stanisław PACZOS w 19 rocz. śm. (of. Wnuk Robert)
26.09.2023 – WTOREK – św. Kosmy i Damiana, męczenników
645 – Za Małgorzatę i jej dzieci z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z ok. ur. Grażyny z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej
27.09.2023 – ŚRODA – św. Wincenty à Paulo, wspomnienie
645 – Za Helenę i Mariana z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – Dziękczynno – błagalna z ok. ur. Grażyny SIERADZKIEJ
28.09.2023 – CZWARTEK – św. Wacława, męczennika, wspomnienie
645 – +Aleksander SAWICKI w 2 m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – ++Wacław i Adela GÓRAL
29.09.2023 – PIĄTEK – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, ŚWIĘTO
645 – +Anna BOCIAN w 2 m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – Dziękczynno – błagalna w int. wnuczki Leny z ok. 7 rocz. ur. o zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
30.09.2023 – SOBOTA – św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie
645 – +Bogusław BUNIEWICZ w m-c po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – ++ Stanisław i Stanisława WILIŃSCY w kolejną rocz. śm.
1.10.2023 – XXVI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – ++ Józefa (k) KORCZAK i Józef KORCZAK
1115 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Janiny BRODZIAK z ok. ur.
1230 – Dziękczynna z ok. 71 rocz. ur. Jadwigi ZAPRAWY z prośbą o zdrowie Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynna z ok. imienin Teresy ŻYŁY z prośbą o Boże łaski oraz opiekę NMP i św. Franciszka
INTENCJE MSZALNE
10.09.2023r. – 17.09.2023 r.
10.09.2023 – XXIII Niedziela zwykła
700 – +Tadeusz MAZUR
845 – Dziękczynna w 15 r. małżeństwa Leokadii i Piotra ŁOZOWSKICH z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Rodzice)
1115 – ++Jadwiga i Edward ZIENKIEWICZ (of. Syn)
1230 – Dziękczynna w kolejną rocz. ur. syna Damiana z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynno – błagalna w int. Weroniki z ok. 15 r. ur. i Nikodema z ok. 17 r. ur.
11.09.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Władysław MALISZ w pół roku po śmierci (of. Żona)
1800 – +Alojza CHMIELEWSKA w 22 r. śm. (of. Córka)
12.09.2023 – WTOREK – Najświętszego Imienia Maryi
645 – WOLNA INTENCJA
1800 – ++Monika i Tadeusz i ++ z Rodzin: LIPIŃSKICH i PIETKIEWICZÓW
13.09.2023 – ŚRODA – św. Jana Chryzostoma, DZIEŃ FATIMSKI
645 – W int. Dzieci poczętych
1800 – +Bożena SZAWUŁKA w 1 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
14.09.2023 – CZWARTEK – Podwyższenie Krzyża Świętego, ŚWIĘTO
645 – + Jarosław ŻOŁDAK w m-c. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – O Boże bł. dla Rodziny ZUBEL
15.09.2023 – PIĄTEK – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
645 – + Zdzisław BAKOWSKI w m-c. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – 1. Dziękczynna w 39 r. ślubu Anny i Janusza z prośbą o Boże bł. dar zdrowia i umocnienie w miłości małżeńskiej
2. + Eugenia SZPILKA w 1 r. śm. oraz ++ Dziadkowie: Michał i Bronisława
16.09.2023 – SOBOTA – św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, męczenników
645 – + Franciszka WOJCIUL w 3 m-c. po pogrzebie (of. od uczestników pogrzebu)
1800 – 1. ++ Bibianna i Franciszek PAWLAK
2. + Teresa TURZIAK w m-c. po pogrzebie (of. Córki)
17.09.2023 – XXIV Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Zofia SKIBA w 39 r. śm. i + Stanisław SKIBA w 13 r. śm.
1115 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 6 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
1230 – Dziękczynno – błagalna z ok. 7 r. ur. Stasia i 24 r. ur. Oliwii
1800 – + Marek BARTKOWIAK
INTENCJE MSZALNE
03.09.2023r. – 10.09.2023 r.
03.09.2023 – XX Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Dziękczynna z okazji 2. r. ślubu Przemysława i Jagody CHAŁUPKA z prośbą o Boże bł. i umocnienie w miłości małżeńskiej
1115 – +Stefan SKIBIŃSKI z ok. imienin
1230 – Dziękczynna w int. wnuków z Rodziny KRAUZE i ZAPRAWA z prośbą o Boże bł. i mocną wiarę w nowym roku szkolnym
1800 – + Władysław SERPUTKO w 11 r. śm.
04.09.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – 1. W intencji dzieci, rodziców i nauczycieli na rozpoczęcie roku szkolnego
2. ++Stanisława (k) i Paweł oraz +++Jan, Józef i Paweł
1800 – +Leon i +Bolesław
05.09.2023 – WTOREK – św. Matki Teresy z Kalkuty
645 – W Intencji Parafian
1800 – Dziękczynna z ok. 2 r. ur. Joachima ZWOLIŃSKIEGO z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. od Rodziców)
06.09.2023 – ŚRODA
645 – +Andrzej DOŁKOWSKI w 2 mc. po pogrzebie (od Uczestników pogrzebu)
1800 – Dziękczynno – błagalna w 20 r. ślubu Katarzyny i Mariusza STANKIEWICZ
07.09.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – +Ryszard KONCUR w 2 mc. po pogrzebie (od Uczestników pogrzebu)
1800 – O powołania kapłańskie
08.09.2023 – PIĄTEK – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, ŚWIĘTO
645 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Haliny i Władysława Makowskich
1800 – 1. Dziękczynna w 50 r. urodzin ks. Mirosława MAKOWSKIEGO (ofiarują Parafianie)
2. + Janina LEMEK w 1. rocz. śm.
09.09.2023 – SOBOTA
645 – Dziękczynno – błagalna w int. Kamili z ok. imienin (of. Przyjaciele z rannej zmiany)
1800 – 1. +Janina BREMENSZTUL w 4 mc. po pogrzebie (od Uczestników pogrzebu)
2. Dziękczynna za powrót do zdrowia Bożeny z prośbą o dalszą opiekę oraz o dar Nieba dla zmarłych Rodziców: Julitty i Ryszarda oraz Kazimierza
10.09.2023 – XXI Niedziela zwykła
700 – +Tadeusz MAZUR
845 – Dziękczynna w 15 rocz. małżeństwa Leokadii i Piotra ŁOZOWSKICH z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Rodzice)
1115 – ++Jadwiga i Edward ZIENKIEWICZ (of. Syn)
1230 – Dziękczynna w kolejną rocz. ur. syna Damiana z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – Dziękczynno– błagalna w int. Weroniki z ok. 15 r. ur. i Nikodema z ok. 17 r. ur.
INTENCJE MSZALNE
27.08.2023r. – 3.09.2023 r.
27.08.2023 – XX Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – Dziękczynna z ok. 5. r. ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i umocnienie w miłości małżeńskiej
1230 – Dziękczynna z ok. urodzin Krzysztofa DRĄŻKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
1800 – + Marian MARCINIAK w 1. rocz. śmierci (of. Córka z Rodziną)
28.08.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Augustyna
700 – +Anna BOCIAN w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – +Stanisław TELEGA w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników) oraz +Adrian TELEGA w 20 r. śm.
29.08.2023 – WTOREK – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
700 – +Renata z Genui
1800 – ++Danuta i Stanisław Gugała
30.08.2023 – ŚRODA
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – +Zbigniew MARCINIAK w 40 r. śm. +Edward KRUSZEWSKI w 16 r. śm. oraz ++Rodzice: Jadwiga i Stanisław KRUSZEWSCY, Bronisława i Jan MARCINIAK oraz Kazimiera i Wojciech PASIEKA
31.08.2023 – CZWARTEK
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – Dziękczynna imieninowo – urodzinowa w int. Izabeli MISZTAL z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski.
1.09.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – + Bronisława (k) MATYSZCZYK w dniu ziemskich imienin (of. Córka)
1800 – 1. Dziękczynna z okazji imienin Bronisławy SERPUTKO z prośbą o Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej i św. Franciszka z Asyżu
2. +Kazimierz KOCZYNASZ int. od Córki
2.09.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA
900 – 1. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
2. O Boże bł., dar zdrowia i opiekę Matki Najświętszej dla Stefanii SZAJWAJ z ok. imienin
1800 – 1. ++Rodzice: Stefania i Ludwik WYGOWSCY i +Zbigniew WYGOWSKI
2. +Dominik MATEJKO w 1 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
3.09.2023 – XXI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Dziękczynna z okazji 2. r. ślubu Przemysława i Jagody CHAŁUPKA z prośbą o Boże bł. i umocnienie w miłości małżeńskiej
1115 – +Stefan SKIBIŃSKI z ok. imienin
1230 – Dziękczynna w int. wnuków z Rodziny KRAUZE i ZAPRAWA z prośbą o Boże bł., i mocną wiarę w nowym roku szkolnym
1800 – + Władysław SERPUTKO w 11 r. śm.
INTENCJE MSZALNE
20.08.2023r. – 27.08.2023 r.
20.08.2023 – XX Niedziela zwykła
700 – + Maria JUNG w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1115 – + Stanisław ZEMAN w 8. r.śm. oraz za jego zmarłych Rodziców: Marię i Karola
1230 –
1800 – Dziękczynna w int. dzieci: Grzegorza, Jacka, Katarzyny i Pawła z prośbą o umocnienie wiary i miłości
21.08.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Piusa X
700 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny oraz dziękczynna za dar chrztu św. dzieci
1800 – ++ Janina i Mieczysław GAPPA
22.08.2023 – WTOREK – NMP Królowej
700 – O łaskę zdrowia i Boże bł. dla Grzegorza MESZCZYŃSKIEGO
1800 – ++ Rodzice: Jadwiga i Kazimierz, + z Rodziny SAMOTYJA
23.08.2023 – ŚRODA – św. Róży z Limy
700 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – + Henryk KOWALSKI w 16 r.śm.
24.08.2023 – CZWARTEK – Święto św. Bartłomieja Apostoła
700 – + Zdzisław BAKOWSKI od Rodziny STADNICKICH I BOGARCZ
1800 – Dziękczynna w 18 r. ur. Jarosława z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
25.08.2023 – PIĄTEK
700 – + Aleksander SAWICKI w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Bogdan PIÓREK w 3. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
26.08.2023 – SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ NMP Częstochowskiej
800 – Adoracja NS i różaniec
900 – W intencji Wspólnoty Żywego Różańca o Boże bł., gorliwość i pogłębienie ducha modlitwy
1800 – Dziękczynno-błagalna w 30. r. ślubu Mariusza i Bernadety KUCZYŃSKICH
27.08.2023 – XXI Niedziela zwykła
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – Dziękczynna z okazji 5.r. ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i umocnienie w miłości małżeńskiej
1230 – Dziękczynna z okazji urodzin Krzysztofa DRĄŻKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
1800 – + Marian MARCINIAK w 1. rocz. śmierci (of. Córka z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE
13.08.2023r. – 20.08.2023 r.
13.08.2023 – XIX Niedziela zwykła – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – O prawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1230 – Dziękczynna z okazji 50 r.ur. Izabeli KOWALCZYK z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Jubilatki oraz dla męża Jarosława z racji 31. rocz. ślubu
1630 – Adoracja Najśw. Sakramentu
1700 – Procesja różańcowa
1800 – Dziękczynno – błagalna w 18. rocz. urodzin Kamila
14.08.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Maksymiliana Marii Kolbe
700 – + Ryszard KONCUR w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Tadeusz DRACZ w 10. r. śm.
15.08.2023 – WTOREK – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
700 – ++ Leszek, Maria, Zdzisław
1115 – WOLNA INTENCJA
1800 – ++ Jan i Barbara CHODOROWSCY, + Jan CHODOROWSKI-syn
16.08.2023 – ŚRODA
700 – + Zenon OKOŃSKI
1800 – Dziękczynno –błagalna z okazji 80 r.ur. Stanisława KONOPSKIEGO oraz + Edward w 27 r.śm. i + Janina w 26 r.śm. z rodz. KONOPSKICH
17.08.2023 – CZWARTEK – św. Jacka
700 – + Janina RAPACZ
1800 – + Marek BARTKOWIAK
18.08.2023 – PIĄTEK
700 – Za przyczyną św. Michała Archanioła - o ochronę przed złem i skutkami fałszywego oskarżenia
1800 – + Franciszka WOJCIUL w 2. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
19.08.2023 – SOBOTA
700 – Dziękczynna z okazji 2. r. ślubu Ewy i Tymoteusza OKUPNIK z prośbą o dalsze błogosł. i wszelkie łaski (of. Rodzice)
1800 – + Jolanta BETTIN w 3. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
20.08.2023 – XX Niedziela zwykła
700 – + Maria JUNG w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1115 – + Stanisław ZEMAN w 8. r.śm. oraz za jego zmarłych Rodziców: Marię i Karola
1230 – rezerwacja
1800 – Dziękczynna w int. dzieci: Grzegorza, Jacka, Katarzyny i Pawła z prośbą o umocnienie wiary i miłości
INTENCJE MSZALNE
06.08.2023r. – 13.08.2023 r.
06.08.2023 – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
700 – + Artur OWSIAK w 6. rocz. śmierci
1115 – ++ Wiesław WYSOTA w 7 rocz. śm. oraz Stefan WYSOTA
1230 – ++ Zygmunt, Leszek, Alicja z Rodz. SZUTENBACH
1800 – + Ryszard Leon WILIŃSKI (od Uczestników pogrzebu)
07.08.2023 – PONIEDZIAŁEK – bł. Edmunda Bojanowskiego
700 – + Maria Jadwiga BĘBENEK w 2 r. śmierci
1800 – + Stanisław ŁUCZAK 2 mc. po pogrzebie (od Uczestników)
08.08.2023 – WTOREK – św. Dominika
700 – + Krystyna PIOTROWSKA w 1. rocz. śmierci
1800 – Dziękczynna w 6. r. powstania Wspólnoty Nieustannego Różańca, z prośbą o Boże bł. dla wszystkich Uczestników
09.08.2023 – ŚRODA – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża
700 – + Ryszard KONCUR (od Uczestników pogrzebu)
1800 – + Janina BREMENSZTUL w 3. mc po pogrzebie (od Uczestników)
10.08.2023 – CZWARTEK – Święto św. Wawrzyńca
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Marian SKORUPIŃSKI w 2. rocz. śmierci
11.08.2023 – PIĄTEK – św. Klary
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Urszula PERCHEL z racji 1. rocz. śmierci (of. Córka z Rodziną)
12.08.2023 – SOBOTA
900 – + Andrzej DOŁKOWSKI w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Władysław MICHALIK w 6. rocz. śmierci (of. Syn Józef)
13.08.2023 – XIX Niedziela zwykła – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – O prawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1230 – Dziękczynna z okazji 50 r.ur. Izabeli KOWALCZYK z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Jubilatki oraz dla męża Jarosława z racji 31. rocz. ślubu
1630 – Adoracja Najśw. Sakramentu
1700 – Procesja różańcowa
1800 – Dziękczynno – błagalna w 18. rocz. urodzin Kamila
INTENCJE MSZALNE
30.07.2023r. – 06.08.2023r.
30.07.2023 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna z ok. 50 ur. Tomasza z prośbą o światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże bł.
1115 – + Janina LEMEK (30 greg.- ostatnia)
1230 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 18 r. śm. (of. Żona z Synami)
1800 – + Józef MIŚKIEWICZ
31.07.2023 – PONIEDZIAŁEK – św. Ignacego Loyoli
700 – + Bogdan PIÓREK w 2 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Sabina PŁOWAŚ z racji 2 mc. po pogrzebie (od Uczestników)
01.08.2023 – WTOREK – św. Alfonsa Marii Liguori
700 – O światło Ducha Świętego w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji dla córki – Asi oraz dla Jej dzieci
1800 – + Marianna PARADOWSKA z racji 3 mc. po pogrzebie (od Uczestników)
02.08.2023 – ŚRODA
700 – O zdrowie, Boże bł. i dary Ducha Św. w życiu małżeńskim Jolanty i Stanisława
1800 – O Boże bł. i światło Ducha Św. dla Kamili, Doriana i Juliana (ofiaruje Babcia)
03.08.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA
700 – + Wolfgang LIENERT
1800 – O święte i liczne powołania kapłańskie
04.08.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA – św. Jana Marii Vianney’a
700 – + Mieczysław RAPACZ
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
05.08.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA – Matki Bożej Śnieżnej
800 – Adoracja NS oraz modlitwa różańcowa
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – + Kacper TOBOLSKI
06.08.2023 – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
700 – + Artur OWSIAK w 6. rocz. śmierci
1115 – ++ Wiesław WYSOTA w 7 rocz. śm. oraz Stefan WYSOTA
1230 – ++ Zygmunt, Leszek, Alicja z Rodz. SZUTENBACH
1800 – + Ryszard Leon WILIŃSKI (od Uczestników pogrzebu)
INTENCJE MSZALNE 23.07.2023r. – 30.07.2023r.
23.07.2023 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – + Dorota LESZCZYŃSKA w 3 r. śm. oraz ++ z Rodziny WIERZBICKICH
1230 – + Monika RABENDA W 1 r. śm. oraz + Waldemar RABENDA w 39 r. śm.
1800 – + Janina LEMEK (23 greg.)
24.07.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Róża WRÓBLEWSKA w 4 mc po śm. (od uczestników pogrzebu)
1800 – + Janina LEMEK (24 greg.)
25.07.2023 – WTOREK
700 – + Janina LEMEK (25 greg.)
1800 – + Marian MARCINIAK (of. Córka z Rodziną)
26.07.2023 – ŚRODA
700 – + Janina LEMEK (26 greg.)
1800 – + Stanisław TELEGA w 3 mc po śm. (od uczestników pogrzebu)
27.07.2023 – CZWARTEK
700 – + Waldemar 2 r. śm. + Bernard 31 r. śm.
1800 – + Janina LEMEK (27 greg.)
28.07.2023 – PIĄTEK
700 – + Janina LEMEK (28 greg.)
1800 – + Marian AUGUŚCIK 21 r. śm.
29.07.2023 – SOBOTA MIESIĄCA
700 – + Janina LEMEK (29 greg.)
1800 – WOLNA INTENCJA
30.07.2023 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna z ok. 50 ur. Tomasza z prośbą o światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo.
1115 – + Janina LEMEK (30 greg.)
1230 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 18 r. śm. (of. Żona z Synami)
1800 – + Józef MIŚKIEWICZ
INTENCJE MSZALNE 16.07.2023r. – 23.07.2023r.
16.07.2023 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Bogusław ŁOZOWSKI 9 r. śm.
1115 – ++Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK (of. Teresa)
1230 – + Henryk KORNAS 21 r. śm.
1800 – + Janina LEMEK (16 greg.)
17.07.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Bogdan SKIBIŃSKI z ok. imienin
1800 – + Janina LEMEK (17 greg.)
18.07.2023 – WTOREK
700 – + Janina LEMEK (18 greg.)
1800 – ++ Rodzice: Karolina i Jan PIECYK (of. Córka Stefania z Rodziną)
19.07.2023 – ŚRODA
700 – + Marek BARTKOWIAK
1800 – + Janina LEMEK (19 greg.)
20.07.2023 – CZWARTEK
700 – + Julian GÓRNIAK w 6 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Janina LEMEK (20 greg.)
21.07.2023 – PIĄTEK
700 – + Janina LEMEK (21 greg.)
1800 – + Wanda DRACZ 8 r. śm.
22.07.2023 – SOBOTA – Święto św. Marii Magdaleny
700 – + Janina LEMEK (22 greg.)
1800 – + Krystyna KARWOWSKA w 31 r. śm. (of. Córka z Mężem)
23.07.2023 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, św. Brygidy Szwedzkiej
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – + Dorota LESZCZYŃSKA w 3 r. śm. oraz ++ z Rodziny WIERZBICKICH
1230 – + Monika RABENDA W 1 r. śm. oraz + Waldemar RABENDA w 39 r. śm.
1800 – + Janina LEMEK (23 greg.)
INTENCJE MSZALNE 09.07.2023r. – 16.07.2023r.
09.07.2023 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – + Janina LEMEK (9 greg.)
1230 – Dziękczynna w 3 r. ur. Antoniego SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Władysław ZUBEL w 11 r. śm.
10.07.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – O Boże bł. opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny oraz ich Rodziców
1800 – + Janina LEMEK (10 greg.)
11.07.2023 – WTOREK – Święto św. Benedykta, Patrona Europy
700 – + Kacper TOBOLSKI z ok. 24 rocz. ziemskich urodzin (od Rodziców i Rodzeństwa)
1800 – + Janina LEMEK (11 greg.)
12.07.2023 – ŚRODA – św. Brunona z Kwerfurtu
700 – + Janina LEMEK (12 greg.)
1800 – + Barbara ROMKE w 1 r. śm. (of. Mąż Jan z Synami i Córką oraz jej Siostry)
13.07.2023 – CZWARTEK – Nabożeństwo Fatimskie
700 – + Janina LEMEK (13 greg.)
1800 – O prawną ochronę dzieci poczętych oraz o odpowiedzialne rodzicielstwo
14.07.2023 – PIĄTEK
700 – + Janina LEMEK (14 greg.)
1800 – + Marcela KŁOSOWSKA w 3 mc. po pogrzebie (of. od Uczestników pogrzebu)
15.07.2023 – SOBOTA – św. Bonawentury
700 – + Janina LEMEK (15 greg.)
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ w 5 r. śm. (of. Córka Barbara)
16.07.2023 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Bogusław ŁOZOWSKI 9 r. śm.
1115 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK (of. Teresa)
1230 – + Henryk KORNAS 21 r. śm.
1800 – + Janina LEMEK (16 greg.)
INTENCJE MSZALNE 02.07.2023r. – 09.07.2023r.
02.07.2023 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – +Janina LEMEK (2 greg.)
1115 – +Ryszard KIERBEL w 9 r. śm.
1230 – +Jan BOCIAN z ok. imienin oraz ++Rozalia i Michał BOCIAN
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Haliny i Władysława z prośbą o zdrowie i Boże bł. (of. Robert)
03.07.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Franciszka WOJCIUL w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Janina LEMEK (3 greg.)
04.07.2023 – WTOREK
700 – + Jolanta SYNOWSKA w 12 rocz. śm. (of. siostra Teresa)
1800 – + Janina LEMEK (4 greg.)
05.07.2023 – ŚRODA
700 – + Janina LEMEK (5 greg.)
1800 – + Dz – bł z ok. 98 r. ur. Katarzyny KRZESZOWIAK (of. Córka, Wnuczka i cała Rodzina)
06.07.2023 – CZWARTEK
700 – + Janina LEMEK (6 greg.)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA z ok. 76 rocznicy ziemskich urodzin (of. Syn i Córka)
07.07.2023 – PIĄTEK
700 – + Janina BREMENSZTUL w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Janina LEMEK (7 greg.)
08.07.2023 – SOBOTA MIESIĄCA
700 – + Janina LEMEK (8 greg.)
1800 – +Dziękczynna z ok. 91 r. ur. Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o łaski Boże oraz opiekę dla Solenizantki i całej Rodziny
09.07.2023 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1115 – + Janina LEMEK (9 greg.)
1230 – Dziękczynna w 3 r. ur. Antoniego SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – +Władysław ZUBEL w 11 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 25.06.2023r. – 02.07.2023r.
25.06.2023 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Władysława(k) i Teofil TABOŁA
1115 – 1) Dziękczynna za 5 lat posługi w naszej Parafii ks. Łukasza PAWŁOWSKIEGO
2) Dziękczynna w 9 r. ślubu Jakuba i Aleksandry ZWOLIŃSKICH z prośbą o umocnienie w miłości małżeńskiej i o potrzebne łaski
1230 – ++ Piotr BIERNACKI i Piotr GRABIŃSKI z ok. imienin
1800 – + Zofia PRZYTULSKA w 2 r. śm
26.06.2023 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Janina ŁOZOWSKA w 13 r. śm.
1800 – + Aniela SZATKOWSKA w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
27.06.2023 – WTOREK
700 – + Stanisław TELEGA w 2 mc po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Marian MARCINIAK w 10 m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
28.06.2023 – ŚRODA
700 – + Jolanta BETTIN w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Paweł JABKOWSKI w 14 r. śm. ++ Rodzice: JABKOWSCY I HAJDAMOWICZ
29.06.2023 – CZWARTEK – ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
700 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA w dniu ziemskich urodzin
1800 – 1) O Boże bł. w nowej Wspólnocie parafialnej dla ks. Pawła LITYŃSKIEGO w dniu imienin
2) + Kazimierz LEMEK w 2 r. śm.
30.06.2023 – PIĄTEK
700 – + Bogdan PIÓREK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Piotr TARASEWICZ w 10 r. śm. (of. Rodzina)
01.07.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJSWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – + Janina LEMEK – gregoriańska 1
02.07.2023 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Janina LEMEK – gregoriańska 1
1115 – + Ryszard KIERBEL w 9 r. śm.
1230 – + Jan BOCIAN z okazji imienin ++ Rozalia i Michał BOCIAN
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Haliny i Władysława z prośbą o zdrowie i Boże bł.
(of. Robert)
INTENCJE MSZALNE 18.06.2023r. – 25.06.2023r.
18.06.2023 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz.–bł. z okazji imienin Jolanty KACZKOWSKIEJ o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
845 – + Zbigniew KALAFUS w 23 r. śm.
1115 – + Zbigniew ŚMIDOWICZ w 8 r. śm.
1230 – Rocznica I Komunii Świętej
Dz. – bł. z okazji 85 r. urodzin Leokadii
1800 – ++ Rodzice: Helena i Antoni Chojnaccy, Stanisław i Eugenia ISKRA
19.06.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Alicji SOŚNIAK (of. Mirosława)
1800 – + Jan GRABOWSKI (of. Chrześniak Paweł)
20.06.2023 – WTOREK
645 – O umocnienie miłości i jedności w małżeństwie
1800 – W int. przebłagalnej za grzechy wiernych świeckich i duchownych
21.06.2023 – ŚRODA – ŚW. ALOJZEGO GONZAGI
645 – O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Ireneusza
1800 – Dz. – bł. z okazji 1 r. urodzin Zuzanny KACA
22.06.2023 – CZWARTEK
645 – + Lucyna JANCZURA w m-c po śm.
1800 – + Róża WRÓBLEWSKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
23.06.2023 – PIĄTEK
645 – W int. Ks. Proboszcza Mirosława w podziękowaniu za odprawiona Mszę Świętą
1800 – 1) + Jan DERESZYŃSKI z ok. imienin
2) ++ Rodzice: Anna i Walerian BŁAUCIAK (of. Dzieci)
24.06.2023 – SOBOTA – NARODZENIE JANA CHRZCICIELA – ODPUST PARAFIALNY
700 – Dz. – bł. z okazji imienin Janiny BRODNIAK (of. Mirosława)
1200 – SUMA ODPUSTOWA I PRYMICJE KS. KAMILA DĄBALA
1) W intencji Parafian
2) Dz. – bł. z okazji imienin Janiny BIERNACKIEJ (of. Przyjaciółka Grażyna)
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Tadeusz DRACZ
25.06.2023 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Władysława(k) i Teofil TABOŁA
1115 – Dziękczynna w 9 r. ślubu Jakuba i Aleksandry ZWOLIŃSKICH z prośbą o umocnienie w miłości małżeńskiej i o potrzebne łaski
1230 – ++ Piotr BIERNACKI i Piotr GRABIŃSKI z ok. imienin
1800 – + Zofia PRZYTULSKA w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 11.06.2023r. – 18.06.2023r.
11.06.2023 – X NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Wacław ZYBURA w 43 r. śm. + Maria ZYBURA w 35 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1115 – + Edmund PAWLAK w 13 r. śm.
1230 – + Marianna SIKORA w 2 i pół roku po śm.
1800 – + Walerian KWAŚNIEWSKI w 3 r. śm. i za + Rodzeństwo: Eugeniusz, Józefa(k), Leokadia
12.06.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Stanisław DANIŁÓW w 10 r. śm. + Teresa DANIŁÓW
1800 – + Edmund JANKOWSKI w 21 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
13.06.2023 – WTOREK – ŚW. ANTONIEGO Z PADWY – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – Msza Fatimska: W int. Grzegorza GAŁKOWSKIEGO z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę MB Królowej Polski w pełnieniu funkcji Przewodniczącego Rady Parafialnej (of. Pielgrzymi z gr. 5)
14.06.2023 – ŚRODA- BŁ. MICHAŁA KOZALA
645 – + Kacper TOBOLSKI w 3 r. Sm. (of. Rodzice z Rodzeństwem)
1800 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
15.06.2023 – CZWARTEK Zakończenie Oktawy Bożego Ciała
645 – + Władysław MALISZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Marcela KŁOSOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
16.06.2023 – PIĄTEK – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
645 – + Tosia SOZAŃSKA w 10 r. odejścia do domu Ojca
1800 – + Irena PŁOWAŚ w 5 r. śm. ++ z Rodziny PŁOWAŚ
17.06.2023 – SOBOTA – NIEPOKALANEGO SERCA NMP
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU i Godzinki do Matki Bożej
900 – Dziękczynna z okazji urodzin Sylwii z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Marek BARTKOWIAK w 3 m-c po pogrzebie i za + z Rodziny BARTKOWIAK
18.06.2023 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz. – bł. z okazji imienin Jolanty KACZKOWSKIEJ o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego
845 – + Zbigniew KALAFUS w 23 r. śm.
1115 – + Zbigniew ŚMIDOWICZ w 8 r. śm.
1230 – Rocznica I Komunii Świętej
Dz. – bł. z okazji 85 r. urodzin Leokadii
1800 – ++ Rodzice: Helena i Antoni Chojnaccy, Stanisław i Eugenia ISKRA
INTENCJE MSZALNE 04.06.2023r. – 11.06.2023r.
04.06.2023 – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Tadeusz LITWIN w 6 r. śm. + z Rodziny LITWIN
1030 – 1) W intencji Dzieci Komunijnych
+ Wojciech OGÓREK w 1 r. śm.
1230 – Pro Populo
1800 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Laury Eweliny NOWAK
05.06.2023 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. BONIFACEGO
645 – + Petronela KOZŁOWSKA w 3 r. śm. + Józef KOZŁOWSKI
1800 – Dz. – bł. w 18 rocznicę urodzin Damiana WERYSZKO
06.06.2023 – WTOREK
645 – + Marianna PARADOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Maria – Siegrid LISEWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
07.06.2023 – ŚRODA
645 – + Marianna ŁOZOWSKA w 6 r. śm.
1800 – 1) + Krystyna HEMPEL w 11 r. śm. + z Rodziny BURGER i HEMPEL
2) + Alicja KONWIŃSKA w 2 r. śm.
08.06.2023 – CZWARTEK – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
700 – + Szczepan LISOWSKI w 21 r. Sm. ++ Józef i Maria LISOWSCY
845 – + Genowefa BRĄBEREK w 11 r. śm.
1800 – + Jan GRABOWSKI (of. Rodzina GRZĄŚKÓW z Dąbrówki)
09.06.2023 – PIĄTEK
645 – + Janina BREMENSZTUL w m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Józefa z okazji 8 r. urodzin, dla Julii, Joanny i ich Rodziców z dziękczynieniem za dar Chrztu Świętego Dzieci
10.06.2023 – SOBOTA
645 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o światło Ducha Świętego
1800 – Sakrament Bierzmowania: W intencji Kandydatów do bierzmowania
11.06.2023 – X NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Wacław ZYBURA w 43 r. śm. + Maria ZYBURA w 35 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1115 – + Edmund PAWLAK w 13 r. śm.
1230 – + Marianna SIKORA w 2 i pół roku po śm.
1800 – + Walerian KWAŚNIEWSKI w 3 r. śm. i za + Rodzeństwo: Eugeniusz, Józefa(k), Leokadia
INTENCJE MSZALNE 28.05.2023r. – 04.06.2023r.
28.05.2023 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Teresa CIĘPKA w 14 r. śm. ++ z Rodziny PŁOWAŚ
1115 – + Marian MARCINIAK w 9 m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
1230 – + Wanda KOLAGO w 4 r. śm.
1800 – Dz. – bł. z okazji 11 r. urodzin Macieja ŁABIEŃCA z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
29.05.2023 – PONIEDZIAŁEK – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
645 – + Jolanta BETTIN w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Jan, Feliksa(k) i Edmund
30.05.2023 – WTOREK
645 – O umocnienie miłości i jedności małżeńskiej
1800 – + Jan GRABOWSKI (of. Zofia z Rodziną)
31.05.2023 – ŚRODA – Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
645 – O umocnienie miłości i jedności małżeńskiej
1800 – 1) Z okazji Dnia Dziecka za Marię, Małgorzatę i Wojciecha (of. Rodzice)
2) + Anna OLBERT w 5 r. śm.
01.06.2023 – I CZWARTEK Miesiąca – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
645 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Joanny
1800 – + Leszek PROROK z okazji ziemskich urodzin (of. Żona z Dziećmi)
02.06.2023 – I PIĄTEK Miesiąca – Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
645 – + Sabina PŁOWAŚ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) + Albina WASILEWSKA w 11 r. śm.
2) + Irena NOWICKA w 2 m-c po pogrzebie
03.06.2023 – I SOBOTA Miesiąca – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – 1) + Teresa BORAWSKA w 5 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
2) Dziękczynna z okazji 6 r. urodzin Kordiana z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
04.06.2023 – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Tadeusz LITWIN w 6 r. śm. + z Rodziny LITWIN
1030 – 1) W intencji Dzieci Komunijnych
2) + Wojciech OGÓREK w 1 r. śm.
1230 – Pro populo
1800 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Laury Eweliny NOWAK
INTENCJE MSZALNE 21.05.2023r. – 28.05.2023r.
21.05.2023 – NIEDZIELA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – + Dionizy PRZYTULSKI
845 – + Józef KAWICZ ++ z Rodziny KAWICZ i BEREŚ
1115 – ++ Rodzice: Leokadia i Czesław TAUROGIŃSCY + Mąż Piotr SOLIŃSKI
1230 – Dz. – bł. w int. Łukasza SZCZYGŁA z ok. r. ur.(of. Żona), w int Krzysztofa z ok. 30 r. ur. i Zosi z ok. 1 r. ur.
1800 – ++ Krystyna i Michał PALIŃSCY
22.05.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – O umocnienie miłości i jedności w małżeństwie
1800 – Z okazji Dnia Matki o opiekę Matki Bożej dla Haliny i Marii (of. Córka i Syn)
23.05.2023 – WTOREK
645 – + Tosia SOZAŃSKA z okazji 17 r. urodzin
1800 – + Irena STASIENKO w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
24.05.2023 – ŚRODA – NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH
645 – + Stanisław TELEGA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) Dz. – bł. z okazji 9 r. urodzin Antosia oraz 14 r. urodzin Kornela o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
2) + Janina WIEKLIŃSKA
25.05.2023 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna z okazji urodzin Elżbiety z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – + Ewa WRZESZCZ w 9 r. śm. + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 4 r. śm. (of. Syn i Córka)
26.05.2023 – PIĄTEK – ŚW. FILIPA NEREUSZA, DZIEŃ MATKI
645 – + Aniela SZATKOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Julia KRUPIŃSKA + Barbara ORKISZ (of. Dzieci i Wnuki)
27.05.2023 – SOBOTA
645 – ++ Mamy: Marianna oraz Halina (of. Dzieci)
1800 – 1) ++Rodzice: Jan i Marianna KUNICCY
2) + Zdzisław MORAWSKI w 6 r. śm. (of. Żona)
WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
2100 – Uwielbienie
Konferencja
Adoracja
2300 – EUCHARYSTIA
28.05.2023 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Teresa CIĘPKA w 14 r. śm. ++ z Rodziny PŁOWAŚ
1115 – + Marian MARCINIAK w 9 m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
1230 – + Wanda KOLAGO w 4 r. śm.
1800 – Dz. – bł. z okazji 11 r. urodzin Macieja ŁABIEŃCA z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
INTENCJE MSZALNE 14.05.2023r. – 21.05.2023r.
14.05.2023 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Wacław PIEKARZ w 40 r. śm. + Longina PIEKARZ w 16 r. śm.
1115 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
1230 – + Alojzy DOMINIAK w 29 r. śm.
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 5 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
15.05.2023 – PONIEDZIAŁEK, DNI KRZYŻOWE
645 – 1) + Marcela KŁOSOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) Dz. – bł. z ok. imienin Zofii STANISZEWSKIEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB
1800 – + Zofia SKIBIŃSKA z ok. imienin
16.05.2023 – WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, DNI KRZYŻOWE
645 – 1) O potrzebne łaski i Boże bł. dla Mirosławy WIŚNIEWSKIEJ (of. Przyjaciółka Zofia)
2) O szczęśliwe rozwiązanie, Boże bł. i potrzebne łaski dla Aleksandry i Dziecka
1800 – Dziękczynna z ok. urodzin Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski (of. Mąż)
17.05.2023 – ŚRODA, DNI KRZYŻOWE
645 – Dz. – bł. z ok. imienin Zofii STANISZEWSKIEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB
(of. Mirosława)
1800 – 1) + Natalia OLSZANOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) + Stanisława KMITA w 20 r. śm. ++ Janina, Jan
18.05.2023 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna z ok. imienin Stanisława z prośbą o Boże bł. (of. „Ranna zmiana”)
1800 – + Michał NIEWĘGŁOWSKI w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
19.05.2023 – PIĄTEK
645 – + Stanisław LORENC z ok. imienin (of. Wnuk)
1800 – 1) + Władysław MALISZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) + Marek BARTKOWIAK w 2 m-c po pogrzebie i za + z Rodziny BARTKOWIAK
20.05.2023 – SOBOTA
645 – + Teresa PACZOS w 2 r. śm. (of. Robert)
1800 – 1) + Róża WRÓBLEWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) + Helena GŁUCH w 1 r. śm. ++ Rozalia i Ignacy MIKOŁACZYK
21.05.2023 – NIEDZIELA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – + Dionizy PRZYTULSKI
845 – + Józef KAWICZ ++ z Rodziny KAWICZ i BEREŚ
1115 – ++ Rodzice: Leokadia i Czesław TAUROGIŃSCY + Mąż Piotr SOLIŃSKI
1230 – Dz. – bł. w int. Łukasza SZCZYGLA z ok. r. urodzin (of. Żona), w int Krzysztofa z ok. 30 r. urodzin i Zosi z ok. 1 r. urodzin
1800 – ++ Krystyna i Michał PALIŃSCY
INTENCJE MSZALNE 07.05.2023r. – 14.05.2023r.
07.05.2023 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – ++ Stanisław i Wiktoria KRUPA
845 – ++ Anna i Józef BRZOZOWSCY (of. Syn)
1115 – 1) + Wiesław WYSOTA + Stefan WYSOTA
2) + Stanisław Zeman z okazji imienin oraz Jego ++ Rodzice: Maria i Karol
1230 – + Piotr BIERNACKI w 6 r. śm. (of. Mama)
1800 – ++ Helena i Edward BARANCEWICZ + Stanisław PUCIŁOWSKI
08.05.2023 – PONIEDZIAŁEK, ŚW. STANISŁAWA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI
645 – + Maria – Siegrid LISEWSKA w 3 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – + Krystyna STAWOWA w 2 r. śm.
09.05.2023 – WTOREK
645 – + Marek i Barbara SUWALSCY (of Wnuczka)
1800 – ++ Anna, Irena, Eugeniusz
10.05.2023 – ŚRODA
645 – + Andrzej PATYK w 2 r. śm.
1800 – 1) O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Joanny z ok. 4 r. urodzin, dla Józefa, Julii i ich Rodziców z dziękczynieniem za dar Chrztu Świętego ich Dzieci
2) + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 4 r. śm. (of. Mąż i Córka)
11.05.2023 – CZWARTEK
645 – + Ernest WALUGA
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Anny z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
12.05.2023 – PIĄTEK
645 – Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Agnieszki z prośbą o Boże bł dla Solenizantki i dla całej Rodziny
1800 – ++ Karol i Adam BUCHOLC
13.05.2023 – SOBOTA, NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE I
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1700 – Adoracja, Litania loretańska
1800 – Msza „Fatimska”+ Jan GRABOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
14.05.2023 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Wacław PIEKARZ w 40 r. śm. + Longina PIEKARZ w 16 r. śm.
1115 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
1230 – + Alojzy DOMINIAK w 29 r. śm.
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 5 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 30.04.2023r. – 07.05.2023r.
30.04.2023 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, NIEDZIELA DOBREGO PASERZA
700 – ++ Rodzice: Celina i Wacław CZYŻYK
845 – + Julia KRUPIŃSKA w 4 r. śm.(of. Mąż Leon z Rodziną) ++ Jej Rodzice: Maria i Leon
+ Rodzeństwo
1115 – Dziękczynna z okazji 18 r. ur. Mateusza WIERNICKIEGO, z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1230 – Dziękczynna z okazji 19 r. ur. Jagody KOWALSKIEJ z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego i szczęśliwe zdanie matury
1800 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
01.05.2023 – PONIEDZIAŁEK , ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA
645 – + Dionizy KARPIŃSKI (of. Stanisław)
1800 – + Jan JEZIORNY w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
02.05.2023 – WTOREK , ŚW. ATANAZEGO
645 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Rodziny MAKOWSKICH i KUR
1800 – O zdrowie i Boże bł. dla Syna Andrzeja
03.05.2023 – ŚRODA – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI
700 – W intencji Mateusza o wytrwanie w dobrych postanowieniach
845 – + Lucyna CHALUPA ++ Adolf, Danuta i Andrzej (of. Córka Jolanta)
1115 – Dziękczynna z otrzymane łaski z prośbą o dar nawrócenia dla bliskich
1800 – + Jan GRABOWSKI (of. Sąsiedzi z bloku)
04.05.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA – ŚW. FLORIANA
645 – + Halina PASZEK + dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Teresa BORAWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
05.05.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – ++ Rodzice: Bronisława(k), Adam + Jan MATYSZCZYK ++ Stefania, Maria, Bronisław MIKOŁAJCZYK
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA w 1 r. śmierci (of. Syn i Córka)
06.05.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA, ŚWIĘTO ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 – + Ks. Stanisław PAJĄK w 30 dzień po śmierci (of. Rodzina)
07.05.2023 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – ++ Stanisław i Wiktoria KRUPA
845 – ++ Anna i Józef BRZOZOWSCY (of. Syn)
1115 – + Wiesław WYSOTA + Stefan WYSOTA
1230 – + Piotr BIERNACKI w 6 r. śm. (of. Mama)
1800 – ++ Helena i Edward BARANCEWICZ + Stanisław PUCIŁOWSKI
INTENCJE MSZALNE 23.04.2023r. – 30.04.2023r.
23.04.2023 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA, NIEDZIELA BIBLIJNA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Dziękczynna z okazji 17 r. urodzin Szymona GAŁKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1115 – + Maria w 25 r. śm. ++ z Rodziny MICHALAK, GAWEŁ, KRZYWONOS i SMOŁOŃSKICH
1230 – + Andrzej + Robert
1800 – + Krzysztof POŁUKORD w 10 r. śm. (of. Rodzice i Brat)
24.04.2023 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. WOJCIECHA BISKUPA I MĘCZENNIKA
645 – O nawrócenie i przemianę życia dla Wojciecha z okazji imienin (of. Rodzice)
1800 – + Irena STASIENKO w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
25.04.2023 – WTOREK – ŚW. MARKA EWANGELISTY
645 – ++ Rodzice: Janina i Teodor, Franciszka (k) i Paweł (of. Córka Natalia)
1800 – + Aniela SZATKOWSKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
26.04.2023 – ŚRODA
645 – + Jan GRABOWSKI (of. Siostry Zakonne z Bytomia i Siostra Lucyna)
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
27.04.2023 – CZWARTEK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Marian MARCINIAK w 8 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.04.2023 – PIĄTEK
645 – W int. Haliny i Mariana w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – 1) ++ Zofia, Kazimierz, Barbara, Marian, z Rodziny MISZCZAK
2) Dziękczynna z okazji 86 r. Urodzin Jerzego SIKORY z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej
29.04.2023 – SOBOTA – ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ
645 – W int. Agnieszki i jej Dzieci, o powrót do wiary, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – + Weronika MACIEJEWSKA w 20 r. śm.
30.04.2023 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, NIEDZIELA DOBREGO PASERZA
700 – ++ Rodzice: Celina i Wacław CZYŻYK
845 – + Julia KRUPIŃSKA w 4 r. śm.(of. Mąż Leon z Rodziną) ++ Jej Rodzice: Maria i Leon + Rodzeństwo
1115 – Dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Mateusza WIERNICKIEGO, z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1230 – Dziękczynna z okazji 19 r. urodzin Jagody KOWALSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1800 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
INTENCJE MSZALNE 16.04.2023r. – 23.04.2023r.
16.04.2023 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
700 – + Genowefa SZUMERSKA w 3 r. śm. + Stefan SZUMERSKI
845 – ++ Piotr i Maria GRABIŃSCY + Edward GRABIŃSKI
1115 – + Kazimierz MAKARA w 2 r. śm.(of. Żona z Dziećmi)
1230 – + Krystyna PIELESIAK w 5 r. śm. (of. Córka z Synami)
1500 – Godzina Miłosierdzia
1800 – + Władysław DZIKOWSKI (of. Robert)
17.04.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Natalia OLSZANOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Józef TROJAŃSKI
18.04.2023 – WTOREK
645 – ++ Janina, Marian, Karolina, Franciszek, Aniela, Feliks
1800 – + Michał NIEWĘGŁOWSKI w 3 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
19.04.2023 – ŚRODA
645 – + Jan GRABOWSKI (of. Hieronim z Rodziną)
1800 – 1) + Krystyna KICK + Andrzej Żyła ++ Genowefa i Józef MACIEJEWSCY
2) + Piotr GINIEWSKI w 16 r. śm. + Piotr PIECYK + Marek SZAJWAJ (of Stefania z Rodziną)
20.04.2023 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Eugeniusz LECHKI w 1 r. śm.
21.04.2023 – PIĄTEK Św. Anzelma Bpa i Doktora Kościoła
645 – + Tadeusz OWOC
1800 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii z ok. 12 r. urodzin, dla Józefa, Joanny i ich Rodziców z dziękczynieniem za dar Chrztu Świętego ich Dzieci
22.04.2023 – SOBOTA
645 – + Róża WRÓBLEWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) Dziękczynna z okazji imienin Jerzego ŁABIEŃCA z prośbą o wszelkie łaski Boże i opiekę Maryi.
2) + Marek BARTKOWIAK w m-c po pogrzebie oraz za zmarłych Rodziny BARTKOWIAK
23.04.2023 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA, Niedziela Biblijna
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – Dziękczynna z okazji 17 r. urodzin Szymona GAŁKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1115 – + Maria w 25 r. śm. ++ z Rodziny MICHALAK, GAWEŁ, KRZYWONOS i SMOŁOŃSKICH
1230 – + Andrzej + Robert
1800 – + Krzysztof POŁUKORD w 10 r. Sm. (of. Rodzice i Brat)
INTENCJE MSZALNE 09.04.2023r. – 16.04.2023r.
09.04.2023 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
845 – W int. świętych i licznych powołań kapłańskich w naszej diecezji
1115 – + Danuta ŚLUSARCZYK w 1 r. śm.
1230 – + Jan BOCIAN w 20 r. śm.
1800 – ++ Stefania i Michał GIECKO (of. Córka)
10.04.2023 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Władysława KRUPIŃSKA w 41 r. śm. + Stanisław KRUPIŃSKI w 36 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1115 – + Aleksander DEMISZKO w 1 r. śm. (of Żona)
1230 – + Arkadiusz SZWABO w 1 r. śm. (of. Żona i Córka)
1800 – + Mirosław KASPRZYK
11.04.2023 – WTOREK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – ++ Rodzice: Julia i Jan ZACZYŃSCY + Ciocia Sabina GOŻEŃ + Tato Janusz PRZETAKIEWICZ
1800 – Dz. – bł. w 52 r. ślubu Marzanny i Zdzisława
12.04.2023 – ŚRODA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Bernardy
1800 – + Krzysztof NIEDZIELA w 2 r. śm.(of. Żona i Dzieci) + Leon NIEDZIELA
13.04.2023 – CZWARTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Franciszek SCHILLER w 2 r. śm.
14.04.2023 – PIĄTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – + Henryk PŁOWAŚ w 21 r. śm. + z Rodziny PŁOWAŚ
15.04.2023 – SOBOTA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Władysław MALISZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. w 18 r. urodzin Nikoli TETKE
16.04.2023 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
700 – + Genowefa SZUMERSKA w 3 r. śm. + Stefan SZUMERSKI
845 – ++ Piotr i Maria GRABIŃSCY + Edward GRABIŃSKI
1115 – + Kazimierz MAKARA w 2 r. śm.(of. Żona z Dziećmi)
1230 – + Krystyna PIELESIAK w 5 r. śm. (of. Córka z Synami)
1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
1800 – + Władysław DZIKOWSKI (of. Robert)
INTENCJE MSZALNE – WIELKI TYDZIEŃ 02.04.2023 – 09.04.2023
02.04.2023 – NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSIEJ
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w 2 r. śm. (of. Żona)
845 – + Ryszard BIERNACKI z racji imienin (of. Żona)
1115 – Dziękczynna w 1 r. urodzin Hanny SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski.
1230 – O Boże bł. i opiekę MB z ok. 15 r. urodzin Kornelii Prałat (of. Rodzice i Brat)
1800 – + Teresa PACZOS z ok. ziemskich urodzin. (of. Bratanek)
03.04.2023 – WIELKI PONIEDZIAŁEK
645 – + Jadwiga ZAJĄC
1800 – ++ z Rodziny PRYCZEK: Antoni, Bronisława, Bogusław
04.04.2023 – WIELKI WTOREK
645 – 1) + Teresa BORAWSKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) O zdrowie i Boże bł. dla Jana GRABOWSKIEGO
1800 – O znalezienie dobrej pracy
05.04.2023 – WIELKA ŚRODA
645 – + Andrzej WOSIŃSKI
1800 – + Maria – Segrid LISEWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE
06.04.2023 – WIELKI CZWARTEK
1900 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1. Za Kapłanów naszej Parafii
2. + Urszula BEDNARZ + Marian KORCZAK
07.04.2023 – WIELKI PIĄTEK
1900 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
08.04.2023 – WIELKA SOBOTA
2030 – WIGILIA PASCHALNA:
1. W intencji Parafian
2. Dziękczynna w int. Mieczysława KRUPIŃSKIEGO z Rodziną z prośbą o Bożę bł. od Zmartwychwstałego Chrystusa
09.04.2023 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
845 – INTENCJA WOLNA
1115 – + Danuta ŚLUSARCZYK w 1 r. śm.
1230 – + Jan BOCIAN w 20 r. śm.
1800 – ++ Stefania i Michał GIECKO (of. Córka)
INTENCJE MSZALNE 26.03.2023r. – 02.04.2023r.
26.03.2023 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 4 r. śm. (of. Żona i Syn z Rodziną)
1115 – ++ Maria i Paweł SULIMA (of. Córka) ++ Renata, Stefania i Urszula
1230 – ++ Rodzice: Zofia i Julian SZEPELAWY, Helena i Henryk WITKOWSCY
1800 – + Marian MARCINIAK w 7 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
27.03.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – ++ Michał, Marek MIROWSKI ++ Janina i Marian PIĄTKOWSCY
1800 – + Jolanta RĘBISZ w 2 r. śm.
28.03.2023 – WTOREK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Jan CZYŻ ++ Rodzice: Paulina i Józef
29.03.2023 – ŚRODA –REKOLEKCJE: DZIEŃ POWROTU DO OJCA
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
30.03.2023 – CZWARTEK – REKOLEKCJE: DZIEŃ UZDROWIENIA
1800 – ++ z Rodziny WOCHNA: Czesława(k) Jan i Józef
31.03.2023 – PIĄTEK – REKOLEKCJE: DZIEŃ POKUTNY
1815 – 1) + Natan KADŁUBICKI w 1 r. śm.
2) ++ Rodzice: Helena i Edward OLESZKO + Andrzej OLESZKO
01.04.2023 – SOBOTA – REKOLEKCJE: DZIEŃ Z MATKĄ BOŻĄ
850 – ZAKOŃCZENIE ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 –1) + Ryszard BERNAT z ok. imienin
2) Dziękczynna z ok. imienin Grażyny SIERADZKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej (of. Przyjaciółka Janina)
02.04.2023 – VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – PALMOWA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w 2 r. śm. (of. Żona)
845 – + Ryszard BIERNACKI z racji imienin (of. Żona)
1115 – Dziękczynna w 1 r. urodzin Hanny SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski.
1230 – O Boże bł. i opiekę Mb z ok. 15 r. urodzin Kornelii Prałat (of. Rodzice i Brat)
1800 – + Teresa PACZOS z ok. ziemskich urodzin. (of. Bratanek)
INTENCJE MSZALNE 19.03.2023r. – 26.03.2023r.
19.03.2023 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –WIZYTACJA KS. BISKUPA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Edward MIKOŁAJCZYK w 2 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z ok. imienin Józefa BRZOZOWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – + Teresa MAŁECKA w 15 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 18 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
20.03.2023 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
645 – + Wanda ŁAWNICZAK w 8 r. śm. ++ Władysława(k), Stanisław, Alojzy
1800 – + Józef SOŚNIAK z ok. imienin
21.03.2023 – WTOREK
645 – ++ Bronisława(k), Adam, Jan MATYSZCZYK
1800 – + Michał NIEWĘGŁOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.03.2023 – ŚRODA
645 – + Marian
1800 – 1) ++ Krystyna i Eugeniusz ŁABIENIEC
2) + Jadwiga ZUBEL w 27 r. śm.
23.03.2023 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała w 1 r. narodzin dla ziemi i nieba oraz o potrzebne łaski dla Sławomira GRZECHNIKA z okazji narodzin
24.03.2023 – PIĄTEK
645 – + Irena STASIENKO w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
25.03.2023 – SOBOTA – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
645 – + Amelia SZATKOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
900 – + Kazimierz FUŁAT w 35 r. śm.
1800 – 1) ++ Rodzice: Józef i Józefa KURPIOS
2) + Jerzy ŚREDNIAWA w 12 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
26.03.2023 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 4 r. śm. (of. Żona i Syn z Rodziną)
1115 – ++ Maria i Paweł SULIMA (of. Córka) ++ Renata, Stefania i Urszula
1230 – ++ Rodzice: Zofia i Julian SZEPELAWY, Helena i Henryk WITKOWSCY
1800 – + Marian MARCINIAK w 7 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 12.03.2023r. – 19.03.2023r.
12.03.2023 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Wanda BĄK w 17 r. śm. + Stanisław BĄK w 37 r. śm.
1115 – O Boże bł. i opiekę Maryi Niepokalanej dla Rodziny
1230 – + Teresa MAŁECKA w 15 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 32 r. śm.
13.03.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
14.03.2023 – WTOREK
645 – Dz. – bł. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o opiekę Matki Bożej nad całą Rodziną
1800 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
15.03.2023 – ŚRODA
645 – + Danuta GÓRNIAK w 2 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Michał DOJLIDO w 9 r. śm. + Rozalia DOJLIDO
16.03.2023 – CZWARTEK
645 – O znalezienie dobrej pracy dla Darii przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa
1800 – + Natalia OLSZANOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
17.03.2023 – PIĄTEK
645 – ++ Rodzice: Janina i Teodor oraz Maria i Władysław
1800 – Dz. – bł. w 90 r. urodzin Krystyny DOMINIAK z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą (of. Dzieci z Wnukami)
18.03.2023 – SOBOTA
645 – + Janina MALCZYK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. w 1 rocznicę ślubu Aleksandry i Fabia z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
19.03.2023 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU –WIZYTACJA KS. BISKUPA
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Edward MIKOŁAJCZYK w 2 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z ok. imienin Józefa BRZOZOWSKIEGO z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – + Teresa MAŁECKA w 15 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 18 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
Zgodnie ze Statutem PRD przewodniczy jej proboszcz, a podczas pierwszego posiedzenia PRD wybiera się spośród jej świeckich członków wiceprzewodniczącego i sekretarza.
INTENCJE MSZALNE 05.03.2023r. – 12.03.2023r.
05.03.2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – W intencji dusz czyśćcowych (of. Katarzyna)
845 – + Teresa BORAWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1115 – ++ Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK ++ Teściowie: Franciszka(k) i Bolesław ZUBKIEWICZ + Marianna DACIUK
1230 – ++ Rodzice: Barbara i Jan CHODOROWSCY, Janina i Józef ZWOLAK
1800 – + Filip BLATKIEWICZ w 29 r. śm. (of. Córka)
06.03.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – + Kazimierz PACZOS z ok. ziemskich imienin (of. Syn)
07.03.2023 – WTOREK
645 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – Dz. – bł. z ok. 63 r. urodzin Jolanty KACZKOWSKIEJ o wypełnienie woli Bożej
08.03.2023 – ŚRODA
645 – + Genowefa KARPIŃSKA + Stanisław KARPIŃSKI (of. Syn Stanisław)
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
09.03.2023 – CZWARTEK
645 – + Ewa
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
10.03.2023 – PIĄTEK
645 – + Maria Siegrid LISEWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
11.03.2023 – SOBOTA
645 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – 1) + Józef SOŚNIAK z ok. ziemskich urodzin
2) ++ Rodzice: Stanisława(k) i Czesław + Brat Ryszard + Dziadkowie + z Rodziny SZAKOŁA
12.03.2023 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Wanda BĄK w 17 r. śm. + Stanisław BĄK w 37 r. śm.
1115 – O Boże bł. i opiekę Maryi Niepokalanej dla Rodziny
1230 – + Teresa MAŁECKA w 15 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 32 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 26.02.2023r. – 05.03.2023r.
26.02.2023 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Julia KRUPIŃSKA w 4 r. śm.
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – Dz. – bł. z okazji imienin Ks. Proboszcza Mirosława (od Parafian)
1230 – + Erna PAJEWSKA w 1 r. śm. (of. Rodzina)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 26)
27.02.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 27)
1800 – + Marian MARCINIAK w pół roku po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.02.2023 – WTOREK
645 – 1) + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 28)
2) Dz. – bł. z ok. imienin Mirosławy WIŚNIEWSKIEJ
1800 – + Danuta FLAK w 2 r. śm. (of. Rodzina)
01.03.2023 – ŚRODA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 29)
1800 – 1) ++ Apolonia i Stanisław KOMSTA
2) Dz. – bł. z ok. 9 r. urodzin Zuzi
02.03.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – + Andrzej WOSIŃSKI
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 30 - Ostatnia)
03.03.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – O zdrowie, Boże bł., opiekę MB i Aniołów Stróżów dla Melanii i Leny (of. Dziadkowie)
1800 – + Ks. Kazimierz PIETKUN w 4 r. śm. (of. Pielgrzymi gr. 5)
04.03.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA – ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
2) + Tadeusz MALEJ w 1 r. śm. (of. Żona z Córką)
1800 – 1) + Mirosław NOWAK z ok. 70 r. ziemskich urodzin
2) + Maria VANDERSCHELDEN w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
05.03.2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Teresa BORAWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1115 – ++ Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK ++ Teściowie: Franciszka i Bolesław ZUBKIEWICZ + Marianna DACIUK
1230 – ++ Rodzice: Barbara i Jan CHODOROWSCY, Janina i Józef ZWOLAK
1800 – + Filip BLATKIEWICZ w 29 r. Sm. (of. Córka)
INTENCJE MSZALNE 19.02.2023r. – 26.02.2023r.
19.02.2023 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 5 r. śm.
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – + Cecylia SOK w 32 r. śm.
1230 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Maryi
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 19)
20.02.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 20)
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
21.02.2023 – WTOREK
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 21)
1800 – + Mieczysława(k) COIGNAN (of. Córki z Mężami)
22.02.2023 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 22)
900 – + Aniela SZATKOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1700 – + Tadeusz NESTER w m-c po śmierci
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
23.02.2023 – CZWARTEK
645 – + Celina CZYŻYK w 3 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 23)
24.02.2023 – PIĄTEK
645 – + Michał NIEWĘGŁOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 24)
25.02.2023 – SOBOTA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 25)
1800 – + Edmund BROŻYNA w 17 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
26.02.2023 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Julia KRUPIŃSKA w 4 r. śm.
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – Dz. – bł. z okazji imienin Ks. Proboszcza Mirosława (od Parafian)
1230 – + Erna PAJEWSKA w 1 r. śm. (of. Rodzina)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 26)
INTENCJE MSZALNE 12.02.2023r. – 19.02.2023r.
12.02.2023 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Janina i Ryszard TOMASZEWSCY w 8 r. śm.
845 – + Zofia w 30 r. śm (of. Córka)
1115 – + Mirosław BĄK w 12 r. śm.
1230 – + Janina DYJA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 12)
13.02.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 13)
1800 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
14.02.2023 – WTOREK – ŚW. CYRYLA I METODEGO PATRONÓW EUROPY
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 14)
1800 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
15.02.2023 – ŚRODA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 15)
1800 – + Marian GÓRAL ++ Rodzice z obydwu stron: Adela i Wacław, Janina i Wincenty
16.02.2023 – CZWARTEK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 16)
17.02.2023 – PIĄTEK
645 – + Natalia OLSZANOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 17)
18.02.2023 – SOBOTA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 18)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Tymona i Rafała PAWLIK z prośbą o Boże bł., dar zdrowia i ochronę przed wszelkim złem
19.02.2023 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 5 r. śm.
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – Rezerwacja
1230 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Maryi
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 19)
INTENCJE MSZALNE 29.01.2023r. – 05.02.2023r.
05.02.2023 – V NIEDZIELA ZWYKŁA, ŚW. AGATY
700 – + Walerian BŁAUCIAK w 22 r. śm.
845 – + Józef DRUŻBIAK w 20 r. śm.
1115 – + Stefan WYSOTA w 14 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1230 – Dz. – bł. w 40 r. ślubu Urszuli i Lesława z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów oraz dla ich Dzieci i Wnuków
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 5)
06.02.2023 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 6)
1800 – ++ Stefania i Wiktor CHODKIEWICZ
07.02.2023 – WTOREK
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 7)
1800 – + Janina SMÓŁKA w 8 r. śm.
08.02.2023 – ŚRODA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 8)
1800 – 1) Dziękczynna za 45 lat życia Roberta PACZOS z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
2) O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Henryka
09.02.2023 – CZWARTEK
645 – + Czesław FOJTAR w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 9)
10.02.2023 – PIĄTEK – ŚW. SCHOLASTYKI
645 – Dziękczynna w 23 r. urodzin Mateusza GAŁKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł.
i dary Ducha Świętego
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 10)
11.02.2023 – SOBOTA – NMP Z LOURDES – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO
900 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta dla chorych
1000 – Msza Święta w intencji chorych z sakramentem namaszczenia chorych
1800 – 1) + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 11)
2) Dziękczynna z okazji 91 r. Julii ZARÓWNEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
12.02.2023 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Janina i Ryszard TOMASZEWSCY w 8 r. śm.
845 – + Zofia w 30 r. śm (of. Córka)
1115 – + Mirosław BĄK w 12 r. śm.
1230 – + Janina DYJA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 12)
INTENCJE MSZALNE 29.01.2023r. – 05.02.2023r.
29.01.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Beata ANDREJEWICZ w 1 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
845 – + Jan DERESZYŃSKI w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1115 – Dz. – bł. z ok. 18 r. urodzin Macieja z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1230 – Dz. – bł. z ok. 1 r. urodzin Jasia KRUPIŃSKIEGO
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 29)
30.01.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 30)
31.01.2023 – WTOREK – ŚW. JANA BOSKO
645 – + Jan KLACZAK
1800 – + Zacheusz MAKOWSKI ++ Rodzice, Bracia i Siostra
01.02.2023 – ŚRODA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 1)
1800 – + Leszek STANO w 2 r. śm. + Stanisław BZDAK w 5 r. śm. (of. Teresa z Rodziną)
02.02.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA – OFIAROWANIE PAŃSKIE
645 – O powołania kapłańskie
900 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 2)
03.02.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA, św. BŁAŻEJA MĘCZENNIKA
645 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 3)
1800 – + Teresa BORAWSKA w m-c po pogrzebie (of. Córki)
04.02.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
1800 –+ Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 4)
05.02.2023 – V NIEDZIELA ZWYKŁA, ŚW. AGATY
700 – + Walerian BŁAUCIAK w 22 r. śm.
845 – + Józef DRUŻBIAK w 20 r. śm.
1115 – + Stefan WYSOTA w 14 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1230 – Dz. – bł. w 40 r. ślubu Urszuli i Lesława z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów oraz dla ich Dzieci i Wnuków
1800 – + Michał ŚWICHURA (Gregoriańska 5)
INTENCJE MSZALNE 22.01.2023r. – 29.01.2023r.
22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O zdrowie i Boże bł. dla Piotra (of. Rodzina)
845 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 22)
1115 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Mieczysława KASPRZYKA
1230 – + Piotr WIELGUS w 3 r. śm. + Teresa WIELGUS w 2 r. śm.
1800 – + Celina CZYŻYK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
23.01.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – O Boże bł. dla Babci Zdzisławy i Janiny oraz za ++ Babcie i Dziadków
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 23)
24.01.2023 – WTOREK – ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 24)
1800 – Dz. – bł. z ok. 3 r. urodzin Jana ZWOLIŃSKIEGO z prośbą o Boże bł. (of. Rodzice)
25.01.2023 – ŚRODA – NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 25)
1800 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
26.01.2023 – CZWARTEK – ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA
645 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 26)
27.01.2023 – PIĄTEK
645 – + Marian MARCINIAK w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 27)
28.01.2023 – SOBOTA – ŚW. TOMASZA Z AKWINU
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 28)
1800 – Dz. – bł. z ok. r. urodzin Katarzyna SZCZYGIEŁ
29.01.2023 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Beata ANDREJEWICZ w 1 r. Sm. (of. Córka z Rodziną)
845 – + Jan DERESZYŃSKI w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1115 – Dz. – bł. z ok. 18 r. urodzin Macieja z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1230 – Dz. – bł. z ok. 1 r. urodzin Jasia KRUPIŃSKIEGO
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 29)
INTENCJE MSZALNE 15.01.2023r. – 22.01.2023r.
15.01.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz. – bł. w 75 r. urodzin Zdzisława ŁOZOWSKIEGO
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – + Tadeusz GAŁACH w 4 r. śm. ++ Rodzice: Stanisława i Henryk MAK
1230 – Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Marty KRUPIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł.
i potrzebne łaski dla całej Rodziny
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 15)
16.01.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 16)
1800 – O Boże bł. i opiekę MB dla Zofii KOSTRZEWY z ok. urodzin
17.01.2023 – WTOREK – ŚW. ANTONIEGO
645 – + Mieczysław RAPACZ
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 17)
18.01.2023 – ŚRODA
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 18)
1800 – + Zdzisław MAKOWSKI
19.01.2023 – CZWARTEK – ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA
645 – + Stanisław STANISZEWSKI
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 19)
20.01.2023 – PIĄTEK
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 20)
1800 – Dziękczynna z okazji 7 r. urodzin Dawida KRUPIŃSKIEGO
21.01.2023 – SOBOTA – ŚW. AGNIESZKI
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 21)
1800 – + Bożena HŁADYSZEWSKA (of. Córka z Rodziną)
22.01.2023 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O zdrowie i Boże bł. dla Piotra (of. Rodzina)
845 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 22)
1115 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Mieczysława KASPRZYKA
1230 – + Piotr WIELGUS w 3 r. śm. + Teresa WIELGUS w 2 r. śm.
1800 – + Celina CZYŻYK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 08.01.2023r. – 15.01.2023r.
08.01.2023 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – + Józef ZYGMUNT w 3 r. śm.
845 – ++ Rodzice: Halina w 1 r. śm. i Wacław CZUBAK w 22 r. śm. i za zmarłych z Rodziny
1115 – Dz. – bł. w 50 r. ślubu Donata i Marii MILKOWSKICH
1230 – W int. Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu, o Boże bł. dla Pracowników, Rodziców i Dzieci
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 8)
09.01.2023 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 9)
1800 – + Wacław ŻUKOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
10.01.2023 – WTOREK
645 – + Janina DYJA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 10)
11.01.2023 – ŚRODA
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 11)
1800 – O Boże bł. i powrót do zdrowia dla Antoniego WERYSZKO
12.01.2023 – CZWARTEK
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 12)
1800 – + Barbara BIERNACKA (of Rodzina z Kielc)
13.01.2023 – PIĄTEK – św. Hilarego
645 – W int. dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 13)
14.01.2023 – SOBOTA
645 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 14)
15.01.2023 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – INTENCJA WOLNA
845 – + Janina WŁOCH (of. Siostra z Rodziną)
1115 – + Tadeusz GAŁACH w 4 r. śm. ++ Rodzice: Stanisława i Henryk MAK
1230 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Marty KRUPIŃSKIEJ
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 15)
INTENCJE MSZALNE 01.01.2023r. – 08.01.2023r.
01.01.2023 – NIEDZIELA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
845 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 1)
1115 – ++ Rodzice: Anna i Michał MIKIETÓW
1230 – ++ Paweł, Bogdan, Helena
1800 – ++ Ryszard, Ludwik i Agnieszka
02.01.2023 – PONIEDZIAŁEK – Św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu
645 – + Andrzej WOSIŃSKI
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 2)
03.01.2023 – WTOREK
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 3)
1800 – INTENCJA WOLNA
04.01.2023 – ŚRODA
645 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 4)
1800 – + Edwarda(k) NIKONOWICZ w 3 r. śm. + Jan SKOWROŃSKI w 8 r. śm.
05.01.2023 – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – + Lidia ROSKOSZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 5)
06.01.2023 – I PIĄTEK MIESIĄCA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI
700 – + Bolesław GAŁKOWSKI w 1 r. śm.
845 – + Wanda DRUŻBIAK w 7 r. śm.
1115 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 6)
1230 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Czesław FOJTAR w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
07.01.2023 – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
2) ++ Rodzice: Jan w 50 r. śm. i Wanda ZARZYCCY
1800 –+ Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 7)
08.01.2023 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – + Józef ZYGMUNT w 3 r. śm.
845 – ++ Rodzice: Halina w 1 r. śm. i Wacław CZUBAK w 22 r. śm. i za zmarłych z Rodziny
1115 – Dz. – bł. w 50 r. ślubu Donata i Marii MILKOWSKICH
1230 – W int. Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu, o Boże bł. dla Pracowników, Rodziców i Dzieci
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 8)
INTENCJE MSZALNE 25.12.2022r. – 01.01.2023r.
25.12.2022 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
845 – + Apolonia BRODNIAK, + Wojciech BRODNIAK
1115 – Dziękczynna w 25. r. ślubu Iwony i Daniela ZIENKIEWICZ z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1230 – Dziękczynna w 35. rocz. ślubu Wioletty i Grzegorza SZYMCZAK z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI w 3 r. śm.
26.12.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Anna DĄBROWSKA ORAZ Zmarli z Jej rodziny
1115 – + Jan KOLAGO
1230 –Dziękczynna w z okazji 8. rocz. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Józef DRUŻBIAK
27.12.2022 – WTOREK – ŚW. JANA APOSTOŁA I EWANGELISTY
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – + Marian MARCINIAK w 4. mc po pogrzebie (od Uczestników)
28.12.2022 – ŚRODA – ŚW. MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
29.12.2022 – CZWARTEK – V DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – + Franciszek OLSZANOWSKI w 4. mc po pogrzebie (od Uczestników)
30.12.2022 – PIĄTEK – ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
900 – O Boże błogosław. i potrzebne łaski dla Rodziny KONOPKA
1800 – + Maria KIEL w 3. rocz. śm. (of. Córka z Rodziną)
31.12.2022 – SOBOTA – VII DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO
645 – +Marianna SIKORA w 2. r. śmierci
1700 – Nabożeństwo na zakończenie roku
1800 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
01.12.2022 – NIEDZIELA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
845 – + Krystyna KUCZYŃSKA (Gregoriańska 1.)
1115 – ++ Rodzice: Anna i Michał MIKIETÓW
1230 – ++ Paweł, Bogdan, Helena
1800 – ++ Ryszard, Ludwik i Agnieszka
INTENCJE MSZALNE 21.11.2022r. – 26.12.2022r.
22.12.2022 – CZWARTEK
645 – + Celina CZYŻYK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Sławomir MIKOŁAJCZYK w 8. rocz. śmierci
23.12.2022 – PIĄTEK
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – + Grażyna WOŹNA w 2. rocz. śm. i + Jan WOŹNY w 20. rocz. śm.
24.12.2022 – SOBOTA WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
Jerzmanki - 2000 –
2130 – rezerwacja
2400 – W intencji Parafian
25.12.2022 – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
845 – + Apolonia BRODNIAK, + Wojciech BRODNIAK
1115 – Dziękczynna w 25. rocz. ślubu Iwony i Daniela ZIENKIEWICZ z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1230 – Dziękczynna w 35. rocz. ślubu Wioletty i Grzegorza SZYMCZAK z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI w 3 r. śm.
26.12.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Anna DĄBROWSKA ORAZ Zmarli z Jej rodziny
1115 – + Jan KOLAGO
1230 –Dziękczynna w z okazji 8. rocz. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Józef DRUŻBIAK
18.12.2022 – IV NIEDZIELA ADWENTU – PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE
700 – + Teresa TOPOROWSKA w 1 r. śm.
845 – + Gerard PIECHULEK ++ Z Rodziny PIECHULEK i MALCHEREK
1115 – ++ Z Rodziny KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – + Michał PALIŃSKI w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 11.11.2022r. – 18.12.2022r.
11.12.2022 – III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE
700 – Dziękczynna z okazji urodzin Roberta PACZOSA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
(of. Zofia i Zbyszek)
845 – + Ryszard BIERNACKI w 12 r. śm.
1115 – O Boże bł. i moc Ducha Świętego dla Daniela, żony Iwony oraz dla ich Dzieci (of. Zofia)
1230 – + Edward MAŁECKI w 1 r. śm. (of. Dzieci z Rodzinami)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław
12.12.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – Dziękczynna w 70 r. urodzin Adama FLAK z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Jubilata i Jego Rodziny (of. Córki i Wnuki)
13.12.2022 – WTOREK – ŚW. ŁUCJI
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Zofia CZYŻEWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
14.12.2022 – ŚRODA – ŚW. JANA OD KRZYŻĄ
645 – + Edward PAWŁOWSKI w 4 r. śm.
1800 – 1) + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
2) + Wojciech ZIELSKI w 1 r. śm. (of. Mama i Rodzeństwo)
15.12.2022 – CZWARTEK
645 – O łaskę wiary, o dar zdrowia dla Ireny KRZEŚNIAK
1800 – Dziękczynna w int. Wspólnoty Kobiet „Córki Króla Królów” z prośbą o dalsze Boże bł.
i dary Ducha Świętego
16.12.2022 – PIĄTEK
645 – Pro Populo
1800 – O Boże bł., zdrowie i dary Ducha Św. w prowadzeniu Łodzi Piotrowej dla Papieża Franciszka (of. Parafianie)
17.12.2022 – SOBOTA
645 – + Krzysztof BABIARZ (of. Rodzina)
1800 – + Krystyna KUCZYŃSKA
18.12.2022 – IV NIEDZIELA ADWENTU – PARAFIALNE REKOLEKCJE ADWENTOWE
700 – + Teresa TOPOROWSKA w 1 r. śm.
845 – + Gerard PIECHULEK ++ Z Rodziny PIECHULEK i MALCHEREK
1115 – ++ Z Rodziny KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa, o potrzebne łaski dla Julii, Józefa, Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – + Michał PALIŃSKI w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 4.11.2022r. – 11.12.2022r.
04.12.2022 – II NIEDZIELA ADWENTU – ŚW. BARBARY
700 – + Eugenia SZPILA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Ryszard BERNAT w 6 r. śm.
1115 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Pszczelarzy i ich Rodzin oraz o zdrowie dla rodzin pszczelich (of. Powiatowe Koło Pszczelarzy)
1230 – + Barbara ROMKE z okazji urodzin i imienin (of. Rodzina)
1800 – + Elżbieta w 18 r. śm.
05.12.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Olga ZIEMECKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
06.12.2022 – WTOREK – ŚW. MIKOŁAJA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – O opiekę Matki Bożej i o Boże bł. na cały przyszły rok Syna Aleksandrosa i córki Inez
(of. Mama)
07.12.2022 – ŚRODA – ŚW. AMBROŻEGO
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1) Dz. – bł. w 4 r. urodzin wnuczki Melanii. o Boże bł., opiekę MB i Anioła Stróża
2) ++ Stanisława i Franciszek MARCINIAK + Jan Maria KASJAN + Siostra Seweryna HARKOT
08.12.2022 – CZWARTEK – NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
645 – O Boże bł. i opiekę MB dla całej Rodziny
1200 – W int. dusz czyśćcowych
1800 – ++ Józef i Paulina MAZURKIEWICZ (of Synowa)
09.12.2022 – PIĄTEK
645 – + Zdzisław LATACZ w 8 r. śm.
1800 – + Roman ANTOŃCZYK w 7 r. śm.
10.12.2022 – SOBOTA
645 – ++ Bronisława(k), Jan, Adam MATYSZCZYK ++ Maria, Bronisław(m), Stefania MIKOŁAJCZYK
1800 – + Andrzej KONOWROCKI ++ z Rodziny BLUSIEWICZ i KONOWROCKICH (of. Żona)
11.12.2022 – III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE
700 – Dziękczynna z okazji urodzin Roberta PACZOSA z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Zofia i Zbyszek)
845 – + Ryszard BIERNACKI w 12 r. śm.
1115 – O Boże bł. i moc Ducha Świętego dla Daniela, żony Iwony oraz dla ich Dzieci (of. Zofia)
1230 – + Edward MAŁECKI w 1 r. śm. (of. Dzieci z Rodzinami)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław
INTENCJE MSZALNE 27.11.2022r. – 4.12.2022r.
27.11.2022 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – ++ Rodzice: Helena i Jan ++ Feliksa (k) i Edmund
845 – + Michalina ++ Jej Dzieci: Jan, Tadeusz, Maria, Kazimierz
1115 – + Jan FOJTAR
1230 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Agnieszki i Jej Rodziny (of. Zofia)
1800 – ++ Stefan w 27 r. śm. i Genowefa SZUMERSCY
1930 – KONCERT „ZADUSZKI UJAZDOWSKIE”
28.11.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Marian MARCINIAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
29.11.2022 – WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
645 – + Marianna SIKORA w 23 m-c po śmierci
1800 – Dz. – bł. za dar życia Łukasza z okazji urodzin
30.11.2022 – ŚRODA
645 – + Franciszek OLSZANOWSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) Dz. – bł. z okazji imienin Andrzeja z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
2) O zdrowie i Boże bł. dla Janiny SOCHY i Józefy DREWNISZ
01.12.2022 – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – + Artur GORZELANY w 1 r. śm.
1800 – + Józef ISKRA w 23 r. śm.
02.12.2022 – I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – + Agnieszka KRUPIŃSKA w 30 r. śm. ++ z Rodziny KRUPIŃSKICH
1800 – Dziękczynna z okazji 1 r. ur. Mai CHLEWIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Chrzestni)
03.12.2022 – I SOBOTA MIESIĄCA – ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP
1800 –1) + Stefania WYGOWSKA w 16 r. śm.
2) Dziękczynna z okazji Święta Patronalnego Św. Barbary z prośbą o Boże bł. i opiekę dla Górników i ich Rodzin
04.12.2022 – II NIEDZIELA ADWENTU, ŚW. BARBARY
700 – + Eugenia SZPILA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Ryszard BERNAT w 6 r. śm.
1115 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Pszczelarzy i ich Rodzin oraz o zdrowie dla Rodzin pszczelich (of. Powiatowe Koło Pszczelarzy)
1230 – + Barbara ROMKE z okazji urodzin i imienin (of. Rodzina)
1800 – + Elżbieta w 18 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 20.11.2022r. – 27.11.2022r.
20.11.2022 – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
700 – + Barbara w 2 r. śm.
845 – + Janusz CIURA w 1 r. śm. (of. Żona, Córki, Zięć i Wnuczek)
1115 – ++ Z Rodziny ŚLIWÓW: Marian ++ Rodzice i Rodzeństwo
1230 – 1) W int. całej Służby Liturgicznej i ich Rodziców z prośbą o Dary Ducha Świętego dla Ministrantów i Lektorów
2) + Bogusław PISARCZYK w 1 r. śm. (of. Żona z Córką)
1800 – + Mirosław NOWAK w 1 r. śm.
21.11.2022 – PONIEDZIAŁEK – OFIAROWANIE NMP
645 – Pro Populo
1800 – + Henryk GOTOWIECKI w 10 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Al. Ujazdowska, Pl. Dębowy, Francuska, Podwale, Polana Brzozowa, Rzeczki Dolne, Rolna, Spokojna, Łagodna, Pogodna, Wesoła, Szarych Szeregów)
22.11.2022 – WTOREK – ŚW. CECYLII
645 – Dz. – bł. z okazji urodzin Marzeny BĄK z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB (of. Koleżanka Asia)
1800 – + Franciszek SZATKOWSKI w 38 r. śm. (of. Żona)
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Mickiewicza, Pl. Kasztanowy, Pl. Klonowy, Pl. Dębowy)
23.11.2022 – ŚRODA
645 – + Joanna SIULECKA oraz w int. dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – Dusze w czyśćcu cierpiące
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Za zmarłych z Wspólnot Parafialnych)
24.11.2022 – CZWARTEK – ŚW. ANDRZEJA DUNG – LAC I TOWARZYSZY
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Bogumiła ZIEMBIKIEWICZ w 2 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
25.11.2022 – PIĄTEK – ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dusze w czyśćcu cierpiące
26.11.2022 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1700 – NABOŻEŃSTWO PRZED ROZPOCZĘCIEM ADWENTU
1800 – O Boże bł., łaskę zdrowia i opiekę MB dla Zofii STANISZEWSKIEJ z okazji rocznicy urodzin
27.11.2022 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – ++ Rodzice: Helena i Jan ++ Feliksa (k) i Edmund
845 – + Michalina ++ Jej Dzieci: Jan, Tadeusz, Maria, Kazimierz
1115 – + Jan FOJTAR
1230 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Agnieszki i Jej Rodziny
1800 – ++ Stefan w 27 r. śm. i Genowefa SZUMERSCY
1930 – KONCERT „ZADUSZKI UJAZDOWSKIE”
INTENCJE MSZALNE 13.11.2022r. – 20.11.2022r.
13.11.2022 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
845 – Dz. – bł. z okazji 55 r. urodzin Stanisława KARPIŃSKIEGO
1115 – Dz. – bł. w 50 r. ślubi Anny i Aleksandra ZIENKIEWICZ
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – + Jan MARCISZYN w 10 r. śm.
14.11.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Feliks KASPRZYK w 40 r. śm.
1800 – ++ Rodzice z obu stron: Ewa i Józef, Elżbieta i Kazimierz
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Św. Jana – nr parzyste, Zacisze )
15.11.2022 – WTOREK
645 – W int. chorych Parafian
1800 – ++ Rodzice: Jan i Marianna WALCZYK + Lucjan WALCZYK
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Baczyńskiego, Radosna, Cicha)
16.11.2022 – ŚRODA
645 – + Tadeusz MAZURKIEWICZ w 1 r. śm. (of. Żona)
1800 – Dz. – bł. w 25 r. urodzin Kamili
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska, Konopnickiej,
Nad Kolejką Górską, Słowackiego)
17.11.2022 – CZWARTEK – ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEGO KOŚCIOŁA
Św Elżbiety Węgierskiej
645 – Dziękczynna z okazji 82 r. urodzin Babci Kazimiery oraz 81 r. urodzin Babci Danuty
(of. Mateusz i Martyna)
1800 – MSZA Z OKAZJI 50-lecia USTANOWIENIA PARAFII
1) Pro Populo
2) Dziękczynna w 1 rocznicę powstania Wspólnoty Kobiet: Córki Króla Królów z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego
18.11.2022 – PIĄTEK – Bł. Karoliny Kózkówny
645 – ++ Rodzice: Helena GŁUCH oraz Rozalia i Ignacy MIKOŁAJCZYK
1800 – + Stanisława + Tadeusz + Jerzy z Rodziny CIARKOWSKICH
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Górnicza, Kochanowskiego, Okólna, Zapiecek)
19.11.2022 – SOBOTA
645 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MB z okazji 40 r. urodzin Eweliny (of. Mąż i Dzieci)
1800 – 1) + Bogdan WIŚNIEWSKI w 2 r. śm. (of. Rodzina)
2) + Bogumiła STASIOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
20.11.2022 – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
700 – + Barbara w 2 r. śm.
845 – + Janusz CIURA w 1 r. śm. (of. Żona, Córki, Zięć i Wnuczek)
1115 – ++ Z Rodziny ŚLIWÓW: Marian ++ Rodzice i Rodzeństwo
1230 – 1) W int. całej Służby Liturgicznej i ich Rodziców z prośbą o Dary Ducha Świętego dla Ministrantów i Lektorów
2) + Bogusław PISARCZYK w 1 r. śm. (of. Żona z Córką)
1800 – + Mirosław NOWAK w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 06.11.2022r. – 13.11.2022r.
06.11.2022 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – + Wacław ZYBURA w 42 r. śm. + Maria ZYBURA w 34 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1115 – Dziękczynna z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa Marka i Małgorzaty WIEŻALIS z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY ++ Stefania i Stanisław GAŁKA
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Elżbiety DOMINIAK z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
07.11.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – ++ Władysława i Wojciech
1800 – + Janina LEMEK (of. Uczestnicy pogrzebu)
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Andersa, B. Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki)
08.11.2022 – WTOREK
645 – + Mirosław PARADA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Władysław DIAKOWSKI ++ Rodzice: Maria i Michał DIAKOWSCY
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Brandta, Chełmońskiego, Gwarków, K. Duszy, Sztygarska, Turowska)
09.11.2022 – ŚRODA – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
645 – + Józef SOŚNIAK
1800 – + Henryk RZEPA w 1 r. śm.
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Orzeszkowej, P. Ujazdowski)
10.11.2022 – CZWARTEK – Św. Leona Wielkiego
645 – + Jan SOK w 35 r. śm.
1800 – + Dominik MATEJKO w 2 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (Czerwona, Reymonta, Wiosenna, Św. Jana - nieparzyste)
11.11.2022 – PIĄTEK – Św. Marcina z Tours – Narodowe Święto Niepodległości
700 – + Jadwiga SZCZYPEK w 12 r. śm. ++ z Rodziny SZCZYPEK: Maria, Henryk, Anna
845 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Grzegorza
1730 – WYPOMINKI PATRIOTYCZNE I ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW
1800 – + Jerzy Pajewski ++ Rodzice: Aleksandra i Mieczysław
12.11.2022 – SOBOTA – Św. Jozafata
645 – + Zofia CZYŻEWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – ++ Rodzice: Tadeusz i Kazimiera (of. Córka Małgorzata z Rodziną
13.11.2022 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
845 – Dz. – bł. z okazji 55 r. urodzin Stanisława KARPIŃSKIEGO
1115 – Dz. – bł. w 50 r. ślubi Anny i Aleksandra ZIENKIEWICZ
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa,Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – + Jan MARCISZYN w 10 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 30.10.2022r. – 06.11.2022r.
30.10.2022 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Franciszek OLSZANOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Stanisław ZEMAN z okazji urodzin ++ Jego Rodzice: Maria i Karol
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 30
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Agnieszki i Roberta z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Maryi Niepokalanej dla Jubilatów, córki Wiktorii i całej Rodziny
31.10.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Haliny i Mariana OLSZÓWKA
1800 – + Mirosław w 10 r. śm.
01.11.2022 – WTOREK – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
700 – ++ Z Rodz. ZYGMUNTÓW i SZMYGLEWSKICH
845 – + Marianna DZIURMAN –POLAR w 1 r. śm. ++ Jan i Kazimiera DZIURMAN, + Maria DZIURMAN
1115 – + Barbara ROMKE (of. Siostra Maria z Rodziną)
1800 – + Andrzej DĄBROWSKI (of. Rodz. ZAGRAJKÓW z Pacanowa)
02.11.2022 – ŚRODA – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
645 – + Kazimierz PACZOS w 45 r. śm.
845 – + Bogdan TOMASZEWSKI (of. Przyjaciele)
1800 – ++ Rodzice: Maria i Władysław, Janina i Teodor
03.11.2022 – CZWARTEK
645 – + Dorota CZAJKOWSKA w 4 r. śm. + Urszula SZKOPIAK w 1 r. śm.
1800 – Dz. – bł. z okazji imienin Sylwii
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (ul. Łużycka – nr parzyste)
04.11.2022 – PIĄTEK – ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
645 – W int. dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Stanisław KRUPA w 7 r. śm.
1845 – MSZA WYPOMINKOWA (ul. Łużycka – nr nieparzyste)
05.11.2022 – SOBOTA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Dziękczynna w 31 r. urodzin Mateusza PIOTROWSKIEGO
1800 –1. + Olga ZIEMECKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2. + Eugenia SZPILA w 2 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
06.11.2022 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – + Wacław ZYBURA w 42 r. śm. + Maria ZYBURA w 34 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1115 – Dziękczynna z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa Marka i Małgorzaty WIEŻALIS z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY ++ Stefania i Stanisław GAŁKA
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Elżbiety DOMINIAK z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
INTENCJE MSZALNE 23.10.2022r. – 30.10.2022r.
23.10.2022 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY
700 – + Halina BIEL – FINK w 2 r. Sm. (of. Mąż)
845 – + Janusz SKOCZ w 14 r. śm. (of. Żona)
1115 – Dz. – bł. w 14 r. urodzin Szymona
1230 – + Wojciech DĄBROWSKI w 26 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA w 16 r. śm.
1800 – 1) ++ Jacek i Andrzej SZWAJCA
2) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 23
24.10.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 24
1800 – + Władysława(k) FRANASZCZUK w 12 r. śm.
25.10.2022 – WTOREK
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 25
1800 – + Roman KOLMAN w 12 r. śm.
26.10.2022 – ŚRODA
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 26
1800 – 1) ++ Zofia i Ludwik OPACCY + Kazimierz TYMIŃSKI ++ Lucyna, Helena, Józef, Mieczysław i Wanda
2) w intencji dusze w czyśćcu cierpiących
27.10.2022 – CZWARTEK
645 – + Marian MARCINIAK w 2 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 27
28.10.2022 – PIĄTEK – ŚW. APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 28
1800 – Dzięczyna za szczęśliwą operację Wiktorii STECYNY z prośbą o łaskę zdrowia i potrzebnych sił
29.10.2022 – SOBOTA
645 – + Leszek ŻELAŹNIAK w m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – 1) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 29
2) + Dominik MATEJKO w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
30.10.2022 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Franciszek OLSZANOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Stanisław ZEMAN z okazji urodzin ++ Jego Rodzice: Maria i Karol
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 30
1230 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
1800 – Dziękczynna za 25 lat małżeństwa Agnieszki i Roberta z prośbą o potrzebne łaski, opiekę Maryi Niepokalanej dla Jubilatów, córki Wiktorii i całej Rodziny
INTENCJE MSZALNE 16.10.2022r. – 23.10.2022r.
16.10.2022 – NIEDZIELA – Św. Jadwigi Śląskiej, patronki Śląska – DZIEŃ PAPIESKI
700 – Dz. – bł. z okazji 50 r. ślubu Jana i Krystyny GRABOWSKICH
845 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 16
1115 – + Anna KOZŁOWSKA w 2 r. śm.
1230 – ++ Z Rodziny GUTOWSKICH: Bolesław, Stanisława, Paweł, Józef, Jacek
1800 – + Helena TYMA – KUPAJ w 1 r. śm.
17.10.2022 – PONIEDZIAŁEK - Św. Ignacego Antiocheńskiego
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 17
1800 – W int. dusz czyśćcowych
18.10.2022 – WTOREK – Św. Łukasza Ewangelisty – Święto
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 18
1800 – 1) Dz. – bł. z okazji imienin ks. Łukasza
2) Pro populo
19.10.2022 – ŚRODA
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 19
1800 – 1) + Aniela MARCINIAK w 1 r. śm.
2) ++ Rodzice: Julitta i Ryszard KOSIANOWSCY + Kazimierz SUSZEK
20.10.2022 – CZWARTEK – Św. Jana Kantego
645 – ++ Z Rodziny MILENKIEWICZÓW
1800 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 20
21.10.2022 – PIĄTEK
645 – + Eugenia SZPILA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 21
2) + Małgorzata OBUCHOWSKA w 6 r. śm.
22.10.2022 – SOBOTA – Św. Jana Pawła II
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 22
1800 – 1) + Ludwik WYGOWSKI w 30 r. śm.
2) + Ewa SAWICKA w 35 r. śm.
23.10.2022 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ MISYJNY
700 – + Halina BIEL – FINK w 2 r. Sm. (of. Mąż)
845 – + Janusz SKOCZ w 14 r. śm. (of. Żona)
1115 – Dz. – bł. w 14 r. urodzin Szymona
1230 – + Wojciech DĄBROWSKI w 26 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA w 16 r. śm.
1800 – 1) ++ Jacek i Andrzej SZWAJCA
2) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 23
INTENCJE MSZALNE 09.10.2022r. – 16.10.2022r.
09.10.2022 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – Dz. – bł. z okazji 28 r. urodzin Miłosza BĄK
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 9
1230 – + Stanisław TAŃSKI w 10 r. śm.
1800 – + Urszula PERCHEL w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
10.10.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 10
1800 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA w 4 r. śm.
11.10.2022 – WTOREK
645 – 1) O Bożą opiekę i o łaskę zdrowia dla Andrzeja KUŁAKOWSKIEGO oraz o siły dla opiekunów
2) Dz. – bł. z okazji imienin Kamili MIKIETÓW (od „Rannej zmiany”)
1800 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 11
12.10.2022 – ŚRODA
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 12
1800 – 1) Dz. – bł. z okazji imienin Teresy ŻYŁA z prośbą o Boże bł., opiekę MB i Św. Franciszka
2) Dz. – bł. w 6 r. urodzin wnuczki Leny z prośbą o Boże bł., opiekę MB i Anioła Stróża
13.10.2022 – CZWARTEK – Bł. Honorata Koźmińskiego – DZIEŃ FATIMSKI
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800FATIMSKA – 1) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 13
2) + Edward i Jadwiga ZIENKIEWICZ ++ Rodzice: Władysława, Szymon, Anna i Adam
14.10.2022 – PIĄTEK – św. Małgorzaty Marii Alacoque
645 – + Weronika ZABROCKA
1800 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 14
15.10.2022 – SOBOTA – Św. Teresy od Jezusa
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 15
1800 – ++ Rodzice: Jan i Aleksandra MARCZAK ++ Rodzeństwo: Edward, Jan i Janina
16.10.2022 – NIEDZIELA – Św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska
700 – Dz. – bł. z okazji 50 r. ślubu Jana i Krystyny GRABOWSKICH
845 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 16
1115 – + Anna KOZŁOWSKA w 2 r. śm.
1230 – ++ Z Rodziny GUTOWSKICH: Bolesław, Stanisława, Paweł, Józef, Jacek
1800 – + Helena TYMA – KUPAJ w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 02.10.2022r. – 09.10.2022r.
02.10.2022 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY + Stanisław GĘBICKI
845 – + Irena PAŃKO w 12 r. śm.
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 2
1230 – + Stefan WYSOTA + Wiesław WYSOTA
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 5 r. śm.
03.10.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 3
1800 – O Boże bł., opiekę MB i Św. Franciszka dla Franciszki WOJCIUL z okazji imienin
04.10.2022 – WTOREK – ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
645 – 1) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 4
2) O nawrócenie i światło Ducha Świętego dla Syna
1800 – O Boże bł., opiekę MB i Św. Franciszka dla III Zakonu Św. Franciszka
05.10.2022 – ŚRODA – ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ
645 – + Olga ZIEMECKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1) + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 5
2) Dz. – bł. z okazji 26 r. urodzin Marcina DOMINIAKA
06.10.2022 – CZWARTEK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 6
07.10.2022 – PIĄTEK – Matki Bożej RÓŻAŃCOWEJ
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 7
1800 – 1) Dziękcz. za 30 lat przynależności do Rycerstwa Niepokalanej S.Alicji
z prośbą o Boże łaski i opiekę Maryi
2) + Krystyna PIOTROWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
08.10.2022 – SOBOTA
645 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 8
1800 – + Paweł JABKOWSKI w 13 r. śm.
09.10.2022 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – Dz. – bł. z okazji 28 r. urodzin Miłosza BĄK
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 9
1230 – + Stanisław TAŃSKI w 10 r. śm.
1800 – + Urszula PERCHEL w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 25.09.2022r. – 02.10.2022r.
25.09.2022 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Anna WÓJTOWICZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Agnieszka OPALIŃSKA w 2 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 50 r. ślubu Ireny i Władysława KASIUK
1230 – + Bolesław NAWROCKI w 1 r. śm. ++ Rodzice: Teofil i Natalia oraz ++ Rodzeństwo
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 25
26.09.2022 – PONIEDZIAŁEK – Św. Kosmy i Damiana
645 – O łaskę powrotu do zdrowia i potrzebne siły dla Anatola SIENIAWSKIEGO
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 26
27.09.2022 – WTOREK – Św. Wincentego a Paulo
645 – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 27
2) O zdrowie i Boże bł. dla Męża Dionizego GORZELANEGO i dla Wnuczki Pauliny Dec - GORZELANEJ
1800 – 1) + Bożena SZAWUŁA (of. Uczestnicy pogrzebu)
2) + Marian MARCINIAK w m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
28.09.2022 – ŚRODA – Św. Wacława
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 28
1800 – 1) O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar Chrztu Świętego Michała
2) + Andrzej DĄBROWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
29.09.2022 – CZWARTEK – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 29
1800 – + Michał PALIŃSKI z racji imienin (of. Żona)
30.09.2022 – PIĄTEK – Św. Hieronima
645 – O łaskę nawrócenia i opiekę Maryi Niepokalanej dla Daniela, Renaty, Wiesława i Wiktorii
1800 – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 30 – ostatnia
2) + Franciszek OLSZANOWSKI w m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
01.10.2022 – I SOBOTA MIESIĄCA – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 1
1800 –+ Barbara ROMKE (of. Siostra Krystyna z Synem)
02.10.2022 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY + Stanisław GĘBICKI
845 – + Irena PAŃKO w 12 r. śm.
1115 – + Kazimierz LEMEK – gregoriańska 2
1230 – + Stefan WYSOTA + Wiesław WYSOTA
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 5 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 18.09.2022r. – 25.09.2022r.
18.09.2022 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – + Zofia w 38 r. śm. + Stanisław w 12 r. śm.
1115 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 18
1230 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Mariusza z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Maryi (of. Żona i Dzieci)
1800 – ++ Amelia, Jan, Stanisław i Wacław z Rodziny PARTYKA i HRYNKIEWICZ
19.09.2022 – PONIEDZIAŁEK – Świętych Męczenników Koreańskich
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 19
1800 – + Stanisław w 45 r. śm. ++ Janina i Stanisław z Rodz. ANTOŃCZYK
20.09.2022 – WTOREK – Święto Rocznicy Poświęcenia Katedry Legnickiej
645 – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 20
2) + Marek SZAJWAJ w 10 miesięcy po pogrzebie (of. Mama z Rodziną)
1800 – + Bronisław(m) SZWAJCA w 29 r. śm. + Urszula SZWAJCA
21.09.2022 – ŚRODA – Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 21
1800 – 1) ++ Teresa i Józef DUDEK oraz za + Rodziców
2) + Jan KAMIŃSKI w 1 r. śm.
22.09.2022 – CZWARTEK
645 – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 22
2) ++ Hilary ZALIT w 19 r. śm. + Jan UGARENKO w 22 r. śm.
1800 – + Rozalia DOJLIDO w 20 r. śm. + Michał DOJLIDO
23.09.2022 – PIĄTEK – Św. Pio z Pietrelciny
645 – + Stanisław + Anna + Józef JANCZURA
1800 – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 23
2) Dziękczynna za dar życia i powołania kapłańskiego Ks. Mirosława (of. Parafianie)
24.09.2022 – SOBOTA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 24
1800 – 1)Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Syna Sebastiana z prośbą o Boże bł. i zaufanie mocy Bożej (of. Mama z Rodziną)
2) Dz. – bł. z okazji urodzin Grażyny MARCINIAK z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Maryi
25.09.2022 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Anna WÓJTOWICZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Agnieszka OPALIŃSKA w 2 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 50 r. ślubu Ireny i Władysława KASIUK
1230 – + Bolesław NAWROCKI w 1 r. śm. ++ Rodzice: Teofil i Natalia oraz ++ Rodzeństwo
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 25
INTENCJE MSZALNE 11.09.2022r. – 18.09.2022r.
11.09.2022 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Urszula PERCHEL w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Monika LIPIŃSKA ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1115 – ++ Rodzice: Michalina i Andrzej LEWCZUK ++ Franciszka (k) i Bolesław ZUBKIEWICZ
1230 – Dz. – bł. w 18 r. ur. Mikołaja PIOTROWSKIEGO z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w dorosłym życiu
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 11
12.09.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Krystyna PIOTROWSKA w m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 12
13.09.2022 – WTOREK – ŚW. JANA CHRYZOSTOMA – DZIEŃ FATIMSKI
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – 1) + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 13
2) + Grzegorz ŚLIWIŃSKI (of. Pracownicy Poradni Dziecięcej z Reymonta 1)
14.09.2022 – ŚRODA – Święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 14
1800 – Dz. – bł. w 38 r. ślubu Anny i Janusza z prośbą o dalsze Boże bł.
do 2000 – Czuwanie przy Krzyżu: „ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI ŚWIECI”
15.09.2022 – CZWARTEK – NMP BOLESNEJ
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 15
1800 – 1) O Boże bł. dla Rodziny Zubel z okazji kolejnych rocznic ślubu
2) + Stanisława(k) ZYGMUNT w 11 r. śm.
16.09.2022 – PIĄTEK – ŚW. MĘCZENIKÓW KORNELIUSZA I CYPRIANA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 16
1800 – 1) + Józef BORCZUCH + Janina SKOWROŃ
2) + Zenobia SKADORWA w 20 r. śm. + Antoni SKADORWA (of Córka)
17.09.2022 – SOBOTA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 17
1800 – 1) + Leszek PROROK w 3 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
2) Dz. – bł. w 10 r. ślubu Przemysława i Katarzyny BOGDANOWICZ z prośbą o Boże bł. dla Solenizantów i ich Dzieci Felicjana i Hanny
18.09.2022 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – + Zofia w 38 r. śm. + Stanisław w 12 r. śm.
1115 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 18
1230 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Mariusza z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Maryi Niepokalanej
1800 – ++ Amelia, Jan, Stanisław i Wacław z Rodziny PARTYKA i HRYNKIEWICZ
INTENCJE MSZALNE 04.09.2022r. – 11.09.2022r.
04.09.2022 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 4
845 – + Roman PŁOWAŚ w 7 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 40 r. urodzin Małgorzaty
1230 – Dz. – bł. z okazji 1 urodzin Joachima
1800 – 1. + Ryszard BIERNAT z okazji ziemskich urodzin
2. ++ Rodzice: Czesław i Leokadia TAUROGIŃSCY + Piotr SOLIŃSKI (of. Żona z Dziećmi)
05.09.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 5
1800 – W int. dusz czyśćcowych
06.09.2022 – WTOREK
645 – + Olga ZIEMECKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 6
07.09.2022 – ŚRODA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 7
1800 – ++ Leon i Bolesław STECYNA
08.09.2022 – CZWARTEK – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP
645 – Za naszą Ojczyznę Polskę przez wstawiennictwo NMP, św. Andrzeja Boboli i Chórów Anielskich
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 8
09.09.2022 – PIĄTEK
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 9
1800 – Dz. – bł. w z okazji 40 r. urodzin Syna
10.09.2022 – SOBOTA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 10
1800 – 1) + Marian GÓRAL z okazji ziemskich urodzin
2) O zdrowie dla Synów: Tadeusza, Damiana, Michała, Krzysztofa, dla żony Katarzyny oraz dla Rodziców: Haliny i Eugeniusza (of. Piotr)
11.09.2022 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Urszula PERCHEL w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
845 – + Monika LIPIŃSKA + Rodzice: Stefania i Władysław
1115 – ++ Rodzice: Michalina i Andrzej LEWCZUK ++ Franciszka (k) i Bolesław ZUBKIEWICZ
1230 – Dz.– bł. w 18 r. urodzin Mikołaja PIOTROWSKIEGO z prośbą o dary Ducha Świętego i potrzebne łaski w dorosłym życiu
1800 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 11
INTENCJE MSZALNE 28.08.2022r. – 04.09.2022r.
28.08.2022 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Maria TABOŁA w 40 r. śm. ++ Jej Rodzice: Stanisław i Kazimiera KONOPSCY
1115 – Dz. – bł. w 4 r. ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGŁÓW i w 2 r. chrztu syna Antka
1230 – + Józef KAWICZ (of. Rodzina)
1800 – + Mieczysław KOŁODZIEJ w 10 r. śm.
29.08.2022 – PONIEDZIAŁEK – MĘCZEŃSTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA
700 – + Zenon OKOŃSKI
1800 – ++ Edward w 26 r.śm. i Janina w 25 r.śm. KONOPSCY ++Teściowie: Elżbieta w 10 r.śm. i Józef w 3 r.śm. + Szwagier Andrzej w 9 r.śm.
30.08.2022 – WTOREK
700 – ++ Rodzice: Józef w 4 r. śm. i Franciszka(k) w 16 r. śm.
1800 – 1. Dz. – bł. z okazji narodzin Zuzanny
2. + Edward KIEL w 1 r. śm. (of/ Córka z Rodziną)
31.08.2022 – ŚRODA
700 – + Tadeusz RADŁO w 72 r. śm. + Helena BUKOWSKA (of. Syn)
1800 – + Helena GŁUCH w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
01.09.2022 – CZWARTEK– I MIESIĄCA– BŁ. BRONISŁAWY
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 1
915 – MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
O Boże bł., opiekę MB i Aniołów Stróżów dla Marii i Luizy na cały nowy rok szkolny
1800 – Dziękczynna w int. Bronisławy SERPUTKO z okazji imienin z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
02.09.2022 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 2
1800 – + Władysław SERPUTKO w 10 r. śm.
03.09.2022 – SOBOTA – I MIESIĄCA – ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 3
1800 –1. ++ Rodzice: Stefania i Ludwik WYGOWSCY + Brat Zbigniew
2. ++ Rodzice: Maria i Michał + Brat Ryszard SZPAK
04.09.2022 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Władysława DROZDOWSKA – gregoriańska 4
900 – + Roman PŁOWAŚ w 7 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 40 r. urodzin Małgorzaty
1230 – Dz. – bł. z okazji 1 urodzin Joachima
1800 – 1. + Ryszard BIERNAT z okazji ziemskich urodzin
2. ++ Rodzice: Czesław i Leokadia TAUROGIŃSCY + Piotr SOLIŃSKI (of. Żona z Dziećmi)
INTENCJE MSZALNE 21.08.2022r. – 28.08.2022r.
21.08.2022 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Marta DURASIEWICZ, z okazji imienin
1115 – + Stanisław ZEMAN w 7 r. śm.
1230 – + Jan HODOROWSKI w 12 r. śm.
1800 – Dziękczynna z okazji 50 rocz. złożenia ślubów zakonnych Terezjanek: S. Serafiny i S. Aleksandry, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Najświętszej
22.08.2022 – PONIEDZIAŁEK – NMP KRÓLOWEJ
700 – + Monika RABENDA w mc po pogrzebie (ofiarują Dzieci)
1800 – + Robert + Andrzej LANDOWSKI
23.08.2022 – WTOREK
700 – + Henryk CHRUST
1800 – + Henryk KOWALSKI w 15 r. śm. ++ Z Rodziny RYDEL i KOWALSKICH
24.08.2022 – ŚRODA – Święto ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA
700 – ++ Michał, Łukasz, Remigiusz, Dobromir, Paweł, Sebastian, Krzysztof, Radosław i za dusze czyśćcowe
1800 – + Anna WÓJTOWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
25.08.2022 – CZWARTEK
700 – ++ Józef, Stanisław, Roman, Zenon, Stanisław
1800 – ++ Stanisław i Helena FINK, ++ Gertruda i Michał BIEL
26.08.2022 – PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
700 – O Boże bł. i łaskę zdrowia dla Janiny BRODNIAK
1800 – + Bożena SZAWUŁA (of. Uczestnicy pogrzebu)
27.08.2022 – SOBOTA – ŚW. MONIKI
700 – + Krystyna OKOŃSKA
1800 – + Adrianna TELEGA w 19 r. śm. (of. Rodzice i Siostra)
28.08.2022 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Maria TABOŁA w 40 r. śm. ++ Jej Rodzice: Stanisław i Kazimiera KONOPSCY
1115 – Dz. – bł. w 4 r. ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGŁÓW i w 2 r. chrztu syna Antka
1230 – + Józef KAWICZ (of. Rodzina)
1800 – + Mieczysław KOŁODZIEJ w 10 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 14.08.2022r. – 21.08.2022r.
14.08.2022 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
1115 – Dziękczynno –błagalna w 6 r. urodzin Wojciecha
1230 – Dziękczynna w 56 r. ur. Aleksandry PIOTROWSKIEJ z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – + Tadeusz DRACZ w 9 r. śm.
15.08.2022 – PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
700 – ++ Stanisław i Teresa DANIŁÓW ++ Agnieszka i Grzegorz MASEŁKO
1115 – + Marianna WALO w 20 r. śm.
1800 – ++ Adela i Wacław GÓRAL ++ Janina i Wincenty KUKWA
16.08.2022 – WTOREK
700 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Marii PACZESNY
1800 –+ Władysław MICHALIK w 5 r. śm. + Władysław w 50 r.śm. (of. Syn z Rodziną)
17.08.2022 – ŚRODA – ŚW. JACKA
700 – Rezerwacja
1800 – + Zofia i Konstanty TUMIŁOWICZ + Stanisława + Marta i Kazimierz PIEŚCIUK
18.08.2022 – CZWARTEK
700 – + Barbara ROMKE w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 –Dziękczynno –błagalna z okazji rocznicy urodzin Aleksandra
19.08.2022 – PIĄTEK
700 – + Danuta DUSZYŃSKA w 2 r. śm. (of. Siostra Krystyna)
1800 –++ Aleksandra i Jan KOTOWSCY + Katarzyna i Jan ZBOROWSCY
20.08.2022 – SOBOTA – ŚW. BERNARDA
700 – + Maria RADŁO w 4 r. śm.
1800 – + Sebastian CIURA w 15 r. śm. (of. Mama oraz Siostra z Mężem i Dziećmi)
21.08.2022 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Marta DURASIEWICZ, z okazji imienin
1115 – + Stanisław ZEMAN w 7 r. śm.
1230 – + Jan HODOROWSKI w 12 r. śm.
1800 – Dziękczynna z okazji 50 r. złożenia ślubów zakonnych Terezjanek: S. Serafiny i S. Aleksandry, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Najświętszej
INTENCJE MSZALNE 07.08.2022r. – 14.08.2022r.
07.08.2022 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Artur OWSIAK w 5 r. śm.
1115 – + Wiesław WYSOTA w 6 r. śm. + Stefan WYSOTA
1230 – ++ Rodzice: Janina i Wacław ZIENKIEWICZ
1800 – + Józef MIŚKIEWICZ w 2 r. śm.
08.08.2022 – PONIEDZIAŁEK – Św. Dominika
700 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – Dz.-błagalna w 5. rocznicę powstania Wspólnoty Różańca Nieustającego
09.08.2022 – WTOREK – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy
700 – + Mariusz KOPIAS w 4. rocz. śmierci (of. Mama)
1800 –W intencji dusz czyśćcowych
10.08.2022 – ŚRODA – Święto św. Wawrzyńca
700 – + Marianna ŁOZOWSKA w 5 r. śm. + Bogusław ŁOZOWSKI w 8 r.śm.
1800 – Dziękczynna w 25 r. ślubu Eweliny i Grzegorza z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej NP
11.08.2022 – CZWARTEK – Św. Klary
700 – + Urszula PERCHEL w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Stefania TUŁACZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
12.08.2022 – PIĄTEK –
700 – Wynagradzająca Jezusowi za nieświadome świętokradzkie przyjęcie Komunii św.
1800 –O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny i ich Rodziców oraz dziękczynna za dar chrztu św. Michała
13.08.2022 – SOBOTA – DZIEŃ FATIMSKI
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800FATIMSKA –Dz. –bł. w 46 rocz. sakr. małżeństwa Haliny i Mieczysława KASPRZYK
14.08.2022 – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
1115 – Dz.- bł. w 6. rocz. urodzin Wojciecha
1230 – O Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Aleksandry PIOTROWSKIEJ z okazji 56 r.ur.(of. Synowie)
1800 – + Tadeusz DRACZ w 9 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 31.07.2022r. – 07.08.2022r.
31.07.2022 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Regina i Adam PRZYBYSZEWSCY
1115 – Dz. – bł. w 11 r. urodzin Tomasza
1230 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 5 r. śm. (of. Żona)
1800 – Dz. – bł. w 30 r. ślubu Izabeli i Jarosława KOWALCZYK. z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów, ich Dzieci i Wnuczki
01.08.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO
700 – W intencji dusz czyśćcowych
1800 – + Marian SKORUPIŃSKI w 1 r. śm.
02.08.2022 – WTOREK
700 – Dz. – bł. za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o pełnienie woli Bożej i opiekę nad całą Rodziną
1800 –+ Teresa KOPACZEWSKA + Teresa PAKULSKA
03.08.2022 – ŚRODA
700 – ++ Maria i Kazimierz ZAWAL
1800 – + Anna WÓJTOWICZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
04.08.2022 – CZWARTEK – ŚW. JANA MARII VIANNEY’A – I MIESIĄCA
700 – ++ Z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
1800 –Dz. – bł. o Boże bł. i potrzebne łaski dla Anny i Artura (of. Rodzina ŻUKOWSKICH)
05.08.2022 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
700 – + Ryszard RĄCKI (of. Rodzina DERESZYŃSKICH)
1800 –W int. dziecka duchowo adoptowanego, o szczęśliwe narodziny i przyjęcie z miłością przez Rodziców
06.08.2022 – SOBOTA – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE – I MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – Dz. – bł. z okazji 70 r. urodzin Elżbiety GÓRAL
1800 –+ Kacper TOBOLSKI w 23 r. ziemskich urodzin
07.08.2022 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Artur OWSIAK w 5 r. śm.
1115 – + Wiesław WYSOTA w 6 r. śm. + Stefan WYSOTA
1230 – ++ Rodzice: Janina i Wacław ZIENKIEWICZ
1800 – + Józef MIŚKIEWICZ w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 24.07.2022r. – 31.07.2022r.
24.07.2022 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 24
1115 – + Marian AUGUŚCIK w 20 r. śm.
1230 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 17 r. śm. (of. Żona)
1800 – W int. dusz czyśćcowych
25.07.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. JAKUBA APOSTOŁA, ŚW. KRZYSZTOFA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 25
1800 – W int. Jakuba ZWOLIŃSKIEGO
26.07.2022 – WTOREK – ŚW. JOACHIMA I ANNY, RODZICÓW NMP
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 26
1800 –++ Anna i Jan KRUPA
27.07.2022 – ŚRODA
700 – + Bożena SZAWUŁA w m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 27
28.07.2022 – CZWARTEK
700 – + Helena GŁUCH w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 28
29.07.2022 – PIĄTEK – ŚW. MARTY, MARII I ŁAZARZA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 29
1800 –+ Waldemar DANKOWSKI w 1 r. śm. + Bernard DANKOWSKI w 30 r. śm.
30.07.2022 – SOBOTA
700 – Dz. – bł. z okazji imienin Anny, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 30 - ostatnia
31.07.2022 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Regina i Adam PRZYBYSZEWSCY
1115 – Dz. – bł. w 11 r. urodzin Tomasza
1230 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 5 r. śm.
1800 – Dz. – bł. w 30 r. ślubu Izabeli i Jarosława KOWALCZYK. z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów, ich Dzieci i Wnuczki
INTENCJE MSZALNE 24.07.2022r. – 31.07.2022r.
24.07.2022 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 24
1115 – + Marian AUGUŚCIK w 20 r. śm.
1230 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 17 r. śm. (of. Żona)
1800 – W int. dusz czyśćcowych
25.07.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. JAKUBA APOSTOŁA, ŚW. KRZYSZTOFA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 25
1800 – W int. Jakuba ZWOLIŃSKIEGO
26.07.2022 – WTOREK – ŚW. JOACHIMA I ANNY, RODZICÓW NMP
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 26
1800 –++ Anna i Jan KRUPA
27.07.2022 – ŚRODA
700 – + Bożena SZAWUŁA w m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 27
28.07.2022 – CZWARTEK
700 – + Helena GŁUCH w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 28
29.07.2022 – PIĄTEK – ŚW. MARTY, MARII I ŁAZARZA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 29
1800 –+ Waldemar DANKOWSKI w 1 r. śm. + Bernard DANKOWSKI w 30 r. śm.
30.07.2022 – SOBOTA
700 – Dz. – bł. z okazji imienin Anny, z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 30 - ostatnia
31.07.2022 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Regina i Adam PRZYBYSZEWSCY
1115 – Dz. – bł. w 11 r. urodzin Tomasza
1230 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 5 r. śm.
1800 – Dz. – bł. w 30 r. ślubu Izabeli i Jarosława KOWALCZYK. z prośbą o Boże bł. dla Jubilatów, ich Dzieci i Wnuczki
INTENCJE MSZALNE 17.07.2022r. – 24.07.2022r.
17.07.2022 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 17
1115 – Dz. – bł. w 15 r. Sakramentu Małżeństwa Małgorzaty i Krzysztofa JUCHNIEWICZ
1230 – Dz. – bł. w 100 r. urodzin Jadwigi ZIENKIEWICZ
1800 – Dz. – bł. w 2 r. urodzin Antka Szczygła
18.07.2022 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 18
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
19.07.2022 – WTOREK
700 – + Dorota LESZCZYŃSKA w 2 r. śm. + z Rodz. WIERZBICKICH
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 19
20.07.2022 – ŚRODA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 20
1800 – + Julian GÓRNIAK w 5 r. śm. (of,. Córki)
21.07.2022 – CZWARTEK
700 – + Wanda DRACZ w 7 r. śm.
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 21
22.07.2022 – PIĄTEK – ŚW. MARII MAGDALENY
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 22
1800 –+ Krystyna KARWOWSKA w 35 r. śm.
23.07.2022 – SOBOTA – ŚW. BRYGIDY
700 – + Eugeniusz LECHKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 23
24.07.2022 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 24
1115 – + Marian AUGUŚCIK w 20 r. śm.
1230 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 17 r. śm.
1800 – W int. dusz czyśćcowych
INTENCJE MSZALNE 03.07.2022r. – 17.07.2022r.
10.07.2022 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 10
1115 – + Henryk KORNAS w 20 r. śm. (of. Rodzina)
1230 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Natalii, Amgada, Sofii i Eleny (of. Dziadkowie)
1800 – Dziękczynna z okazji 90 r. urodzin Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dar zdrowia dla Jubilatki, Syna Tadeusza i całej Rodziny
11.07.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. BENEDYKTA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 11
1800 – Za naszą Ojczyznę Polskę przez wstawiennictwo NMP, św. Andrzeja Boboli i Chórów Anielskich
12.07.2022 – WTOREK – ŚW. BRUNONA Z KWERFURTU
700 – + Aleksander DEMIESZKO w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 12
13.07.2022 – ŚRODA – ŚW. ANDRZEJA I BENEDYKTA – DZIEŃ FATIMSKI
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 13
14.07.2022 – CZWARTEK
700 – O Boże bł. i o zgodę w Rodzinie oraz o potrzebne łaski dla Dzieci i Wnuków z Rodzin KORNAS i KIERBEL
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 14
15.07.2022 – PIĄTEK – ŚW. BONAWENTURY
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 15
1800 –+ Kazimierz TYSZKIEWICZ w 4 r. śm.
16.07.2022 – SOBOTA – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z GÓRY KARMEL
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 16
1800 –+ Anna ANDRYSZ + Wacław ANDRYSZ + Waleria
17.07.2022 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 17
1115 – Dz. – bł. w 15 r. Sakramentu Małżeństwa Małgorzaty i Krzysztofa JUCHNIEWICZ
1230 – Dz. – bł. w 100 r. urodzin Jadwigi ZIENKIEWICZ
1800 – Dz. – bł. w 2 r. urodzin Antka Szczygła
INTENCJE MSZALNE 03.07.2022r. – 10.07.2022r.
03.07.2022 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 3
1115 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1230 – + Ryszard KIERBEL w 8 r. śm.
1800 – Dz. –bł. z okazji 6 r. urodzin Stanisława oraz 23 r. urodzin Oliwi
04.07.2022 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 4
1800 – ++ Natalia i Henryk + z Rodziny
05.07.2022 – WTOREK
700 – INTENCJA WOLNA
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 5
06.07.2022 – ŚRODA – BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 6
1800 –+ Władysław ZUBEL w 10 r. śm.
07.07.2022 – CZWARTEK
700 – INTENCJA WOLNA
1800 –+ Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 7
08.07.2022 – PIĄTEK – ŚW. JANA Z DUKLI
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 8
1800 –Dz. – bł. z okazji urodzin Eweliny
09.07.2022 – SOBOTA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 9
1800 –++ Ewa i Józef LITWIN
10.07.2022 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 10
1115 – + Henryk KORNAS w 20 r. śm. (of. Rodzina)
1230 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Natalii, Amgada, Sofii i Eleny (of. Dziadkowie)
1800 – Dziękczynna z okazji 90 r. urodzin Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dar zdrowia dla Jubilatki, Syna Tadeusza i całej Rodziny
INTENCJE MSZALNE 26.06.2022r. – 03.07.2022r.
26.06.2022 – NIEDZIELA ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. JANA CHRZCICIELA
700 – + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzina)
845 – Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin wnuczki Anastazji
1115 – + Jan BOCIAN w 19 r. śm., z okazji imienin
1230 – SUMA ODPUSTOWA 1) W intencji Parafian
2) + Antoni TURZIAK w 1 r. śm.
1800 – Dz. – bł. z okazji 90 r. urodzin Janiny STECYNA z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB
27.06.2022 – PONIEDZIAŁEK
700 – W int. kapłanów
1800 – W int. dusz czyśćcowych
28.06.2022 – WTOREK – ŚW. IRENEUSZA
700 – O łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem dla Aleksandra
1800 – Rezerwacja
29.06.2022 – ŚRODA – ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA PATRONÓW DIECEZJI
700 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA z okazji ziemskich urodzin
1800 – + Kazimierz LEMEK w 1 r. śm.
30.06.2022 – CZWARTEK –
700 – + Helena GŁUCH w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dziękczynna za dar życia Wiktorii z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB
01.07.2022 – PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 1
1800 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Mariana OLEKSEGO z okazji imienin
02.07.2022 – SOBOTA – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Dziękczynna z okazji imienin Haliny z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MB
1800 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 2
03.07.2022 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI – gregoriańska 3
1115 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1230 – + Ryszard KIERBEL w 8 r. śm.
1800 – Dz. –bł. z okazji 6 r. urodzin Stanisława oraz 23 r. urodzin Oliwi
INTENCJE MSZALNE 19.06.2022r. – 26.06.2022r.
19.06.2022 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz. – bł. z okazji urodzin Damiana i Bernarda
845 – W int. Dusz Czyśćcowych
1115 – + Zbigniew ŚMIDOWICZ w 7 r. śm. (of. Rodzina)
1230 – Dziękczynna w 60 r. ślubu Jerzego i Krystyny DĄBROWSKICH z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Janina ŁOZOWSKA w 10 r. śm. ++ Rodzice Franciszek i Józefa(k)
20.06.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dz. – bł. za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego i opieką MB dla całej Rodziny
1800 –+ Edmund JANKOWSKI w 20 r. śm.
21.06.2022 – WTOREK – ŚW. ALOJZEGO GONZAGI
645 – ++ Bronisława(k), Adam, Jan MATYSZCZYK, ++ z Rodz. MATYSZCZYK
1800 – + Maria Joanna HOSTYŃSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.06.2022 – ŚRODA
645 – Dz. – bł. z okazji 40 r. urodzin Krzysztofa KACZKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę MB
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA z okazji Urodzin i imienin
23.06.2022 – CZWARTEK – NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Janiny BRODNIAK (of. Przyjaciele z „rannej zmiany”
900 – + Anna i Adam KISIEL
1800 – 1) W intencji Parafian
2) + Eugeniusz LECHKI w 2 m-c po pogrzebie (of Uczestnicy)
24.06.2022 – PIĄTEK – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
645 – ++ Rodzice: Stanisław i Janina NIEĆKO
730 - DZIĘKCZYNNA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
1800 –Dz. – bł. z okazji imienin Janiny BIERNACKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
25.06.2022 – SOBOTA – NIEPOKALANEGO SERCA NMP
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1) ++ Rodzice: Wanda i Tadeusz DRACZ
2) + Anna BŁAUCIAK w 7 r. śm.
26.06.2022 – NIEDZIELA ODPUSTOWA KU CZCI ŚW. JANA CHRZCICIELA
700 – + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzina)
845 – Dziękczynna w 5 rocznicę urodzin wnuczki Anastazji
1115 – + Jan BOCIAN w 19 r. śm., z okazji imienin
1230 – SUMA ODPUSTOWA 1) W intencji Parafian
2) + Antoni TURZIAK
1800 – Dz. – bł. z okazji 90 r. urodzin Janiny STECYNA z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę MB
INTENCJE MSZALNE 12.06.2022r. – 19.06.2022r.
12.06.2022 – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
700 – + Edmund PAWLAK w 12 r. śm.
845 – Dziękczynna w int. Małgorzaty i Krzysztofa KOWALSKICH z okazji 40 r. ślubu
i 60 r. urodzin
1000 – I KOMUNIA ŚWIĘTA – GRUPA I
1200– I KOMUNIA ŚWIĘTA – GRUPA II
1800 – + Maria KLIMEK w 20 r. śm. + Józef KLIMEK
13.06.2022 – PONIEDZIAŁEK – DZIEŃ FATIMSKI – ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – Dziękczynna w 13 r. ślubu Anny i Jerzego ŁABIENIEC z prośbą o Dary Ducha Św. i potrzebne łaski.
14.06.2022 – WTOREK – BŁ. MICHAŁA KOZALA
645 – O Boże bł., Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Jolanty KACZKOWSKIEJ
z okazji imienin
1800 – + Arkadiusz SZWABO w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
15.06.2022 – ŚRODA
645 – + Genowefa CEMBRZYŃSKA z ok. ziemskich ur. (of. Siostrzenica Zdzisława z Rodziną)
1800 – + Aleksander DEMIESZKO w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
16.06.2022 – CZWARTEK – NAJŚWIETSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
700 – Rezerwacja
845 – + Krzysztof KUBICKI (of. Uczestnicy pogrzebu)
1115 – O Boże bł., Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Sylwii z okazji urodzin
1230 – W int. Ks. Zbigniewa BZDAK z ok. 40 r. święceń kapłańskich (of. Siostra z Rodziną)
17.06.2022 – PIĄTEK – ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Alicji SOŚNIAK (of. Przyjaciele z „rannej zmiany”)
1800 –1) + Irena PŁOWAŚ w 5 r. śm.
2) + Jan DERESZYŃSKI z okazji imienin
18.06.2022 – SOBOTA – SAKRAMENT BIERZMOWANIA
645 – ++ Zmarli, którzy potrzebują pomocy modlitewnej
1700 – BIERZMOWANIE – w intencji Kandydatów do bierzmowania
19.06.2022 – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
700 – Dz. – bł. z okazji urodzin Damiana i Bernarda
845 – W int. Dusz Czyśćcowych
1115 – + Zbigniew ŚMIDOWICZ w 7 r. śm. (of. Rodzina)
1230 – Dziękczynna w 60 r. ślubu Jerzego i Krystyny DĄBROWSKICH z prośbą o Boże bł.
i potrzebne łaski
1800 – + Janina ŁOZOWSKA w 10 r. śm. ++ Rodzice Franciszek i Józefa(k)
INTENCJE MSZALNE 05.06.2022r. – 12.06.2022r.
05.06.2022 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – + Józef PAŃKO w 16 r. śm. + Teofil TABOŁA w 38 r. śm.
845 – + Tadeusz LITWIN w 5 r. śm.
1115 – + Petronela KOZŁOWSKA w 2 r. śm. (of. Syn)
1230– 1) ROCZNICA I KOMUNI ŚWIETEJ
2) Dziękczynna w 18 r. urodzin Michaliny BRZOZOWSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski dla Rodziców: Bogdana i Magdaleny z okazji Jubileuszu 25 lat Sakramentu Małżeństwa
1800 – + Genowefa BRĄBEREK w 10 r. śm. (of. Mąż)
06.06.2022 – PONIEDZIAŁEK – NMP MATKI KOŚCIOŁA
645 – Dz. – bł. w int. Agnieszki z Dziećmi
1800 – + Katarzyna LIS w m-c po pogrzebie
07.06.2022 – WTOREK
645 – O Boże miłosierdzie dla tych, którzy go najbardziej potrzebują
1800 – Dz. – bł. z okazji 8 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Aleksandry i Jakuba
08.06.2022 – ŚRODA – ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Alicja KONWIŃSKA w 1 r. śm. (of. Rodzina)
09.06.2022 – CZWARTEK – JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻ. I WIECZN. KAPŁANA
645 – O Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wnuczek: Melanii i Leny
(of. Dziadkowie)
1800 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Józefa z okazji 7 r. ur. oraz dla Julii, Joanny i ich Rodziców
10.06.2022 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 –+ Krystyna ŁABIENIEC w 1 r. śm.
11.06.2022 – SOBOTA – ŚW. BARNABY APOSTOŁA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1) + Bolesław GAŁKOWSKI w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) + Kacper TOBOLSKI w 2 r. śm. (of. Rodzice i Rodzeństwo)
12.06.2022 – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
700 – + Edmund PAWLAK w 12 r. śm.
845 – Dziękczynna w int. Małgorzaty i Krzysztofa KOWALSKICH z okazji 40 r. ślubu i 60 r. urodzin
1000 – I KOMUNIA ŚWIĘTA – GRUPA I
1200– I KOMUNIA ŚWIĘTA – GRUPA II
1800 – + Maria KLIMEK w 20 r. śm. + Józef KLIMEK
INTENCJE MSZALNE 29.05.2022r. – 29.05.2022r.
29.05.2022 – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – + Paweł JABKOWSKI w 13 r. śm. ++ Rodzice: Stefania i Józef HAJDAMOWICZ
++ Stefania i Tadeusz JABKOWSCY + Jolanta HAJDAMOWICZ
845 – + Ewa WRZESZCZ w 8 r. śm. + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 3 r. śm.
1115 – Dz. – bł. w 40 rocznicę urodzin Krzysztofa
1230 – + Wanda KOLAGO w 3 r. śm.
1800 – ++ Rodzice: Maria i Stanisław MIKOŁAJCZYK + Eugenia ULATOWSKA
30.05.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Maria Joanna HOSTYŃSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Karol i Adam BUCHOLC (of. Żona)
31.05.2022 – WTOREK – NAWIEDZENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Haliny i Mariana
1800 – + Aniela MARCINIAK w 7 m-c po pogrzebie z okazji imienin (of. Piotr)
01.06.2022 – ŚRODA – ŚW. JUSTYNA
645 – Dz. – bł. w int. Małgorzaty z Mężem i Dziećmi
1800 – 1) + Albina WASILEWSKA w 10 r. śm.
2) + Tosia SOZAŃSKA w 9 r. śm.
02.06.2022 – CZWARTEK – NMP ŁASKAWEJ – I MIESIĄCA
645 – + Erna PAJEWSKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – O Boże bł. dla Krzysztofa SZATKOWSKIEGO i Jego Rodzeństwa
03.06.2022 – PIĄTEK – ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY – I MIESIĄCA
645 – + Krystyna HEMPEL w 10 r. śm. ++ z Rodziny HEMPEL i BURGER
1800 –+ Arkadiusz DOLIŃSKI + z Rodziny DOLIŃSKICH i MANDZIJ
04.06.2022 – SOBOTA – I MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – Dziękczynna od Żywego Różańca za łaskę beatyfikacji bł. Pauliny JARICOT z prośbą o rozwój dla wspólnoty
1800 – + Krystyna KICK + Andrzej ŻYŁA + Genowefa MACIEJEWSKA + Józef MACIEJEWSKI
WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
2100 – Uwielbienie
2200 – Konferencja „Duch Święty w działaniu”
2230 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
2300 – Eucharystia: O Boże bł. i potrzebne łaski dla kapłanów z okazji rocznicy święceń
2400 – Agapa
05.06.2022 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – + Józef PAŃKO w 16 r. śm. + Teofil TABOŁA w 38 r. śm.
845 – + Tadeusz LITWIN w 5 r. śm.
1115 – + Petronela KOZŁOWSKA w 2 r. śm. (of. Syn)
1230 – 1) ROCZNICA I KOMUNII ŚWIETEJ
2) Dziękczynna w 18 r. urodzin Michaliny BRZOZOWSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski dla Rodziców: Bogdana i Magdaleny z okazji Jubileuszu 25 lat Sakramentu Małżeństwa
1800 – + Genowefa BRĄBEREK w 10 r. śm. (of. Mąż)
INTENCJE MSZALNE 22.05.2022r. –29.05.2022r.
22.05.2022 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Haliny i Władysława
845 – O potrzebne łaski dla Łukasza przez wstawiennictwo św. Rity
1115 – + Stefania GIECKO w 1 r. śm. + Michał GIECKO w 26 r. śm.
1230 – O Boże bł. i opiekę MB i dary Ducha Świętego dla dzieci, wnuków i prawnuczki
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 4 r. śm. (of. Mąż z Córką)
23.05.2022 – PONIEDZIAŁEK DNI KRZYŻOWE
645 – + Eugeniusz LECHKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – O Boże bł. i pomyślne zdanie egzaminów dla Joanny
24.05.2022 – WTOREK – NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH DNI KRZYŻOWE
645 – ++ Bronisława(k), Adam, Jan
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
25.05.2022 – ŚRODA DNI KRZYŻOWE
645 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Barbary
1800 – 1) + Teresa CIĘPKA w 13 r. śm.
2) + Tosia SOZAŃSKA w 16 r. ziemskich urodzin
26.05.2022 – CZWARTEK – ŚW. FILIPA NEREUSZA
645 – ++ Maria i Konstanty KOZŁOWSCY oraz ich ++ Dzieci
1800 – ++ Julia, Barbara
27.05.2022 – PIĄTEK
645 – Za Ojczyznę Polskę, o zachowanie wiary i odwrócenie klęsk przyrodniczych i losowych przez wstawiennictwo MB Ostrobramskiej i Św. Andrzeja Boboli
1800 –++ Janina i Jacek HOLEK w 1 r. śm.
28.05.2022 – SOBOTA
645 – + Zdzisław MORAWSKI w 5 r. śm. oraz o Boże bł. dla Marii MORAWSKIEJ
1800 – 1)+ Marianna DZIURMAN – POLAR z racji Dnia Mamy i rocznicy ziemskich urodzin
2) Jubileuszowa w 50 r. ślubu Haliny i Władysława
29.05.2022 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – + Paweł JABKOWSKI w 13 r. śm. ++ Rodzice: Stefania i Józef HAJDAMOWICZ
++ Stefania i Tadeusz JABKOWSCY + Jolanta HAJDAMOWICZ
845 – + Ewa WRZESZCZ w 8 r. śm. + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 3 r. śm.
1115 – Dz. – bł. w 40 rocznicę urodzin Krzysztofa
1230 – + Wanda KOLAGO w 3 r. śm.
1800 – ++ Rodzice: Maria i Stanisław MIKOŁAJCZYK + Eugenia ULATOWSKA
INTENCJE MSZALNE 15.05.2022r. –22.05.2022r.
15.05.2022 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB z okazji 50 rocznicy urodzin Syna Tomasza i Córki Julii (of. Mama i Babcia)
1115 – Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ z okazji urodzin
1230 – Dz. – bł., o mocną wiarę i potrzebne łaski dla Macieja ŁABIEŃCA z okazji I rocznicy Komunii św.
1800 – ++ Józefa(k) i Józef KURPIOS
16.05.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. ANDRZEJA BOBOLI – PATRONA PLOSKI
645 – Dz. – bł. o Boże bł. i opiekę MB dla Zofii z okazji imienin (od „Porannej Zmiany”)
1800 – + Tadeusz MAJEJ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
17.05.2022 – WTOREK
645 – Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie Justyny i za modlitwę wspólnoty w tej intencji
1800 – + Arkadiusz SZWABO w 2m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
18.05.2022 – ŚRODA
645 – + Cecylia + Wojciech
1800 – + Katarzyna w 15 r. śm. + Mieczysław w 9 r. śm. + Barbara w 5 r. śm.
19.05.2022 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna za dar życia wnuczki i za szczęśliwe rozwiązanie Justyny
1800 – ++ Antoni i Katarzyna KOŃ
20.05.2022 – PIĄTEK
645 – + Ewa GOMUŁKA
1800 –1)++ Zenobia i Antoni, Irena, Paulina i Agata + z Rodziny SKADORWA + Rodzice, Żona, Córki (of. Tadeusz)
2) + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 3 r. śm. (of. Mąż i Córka)
21.05.2022 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1) + Leszek PROROK z okazji ziemskich urodzin (of. Żona i Dzieci)
2) + Mirosław Jan GUBAŁA
22.05.2022 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Haliny i Władysława
845 – O potrzebne łaski dla Łukasza przez wstawiennictwo św. Rity
1115 – + Stefania GIECKO w 1 r. śm. + Michał GIECKO w 26 r. śm.
1230 – O Boże bł. i opiekę MB i dary Ducha Świętego dla dzieci, wnuków i prawnuczki
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 4 r. śm. (of. Mąż z Córką)
INTENCJE MSZALNE 08.05.2022r. – 15.05.2022r.
08.05.2022 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
700 – ++ Stanisław i Wiktoria KRUPA
845 – + Stanisław ZEMAN z okazji imienin
1115 – + Wiesław WYSOTA + Stefan WYSOTA
1230 – + Piotr BIERNACKI w 5 r. śm.
1800 – ++ Anna, Irena, Eugeniusz (of. Siostra)
09.05.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. STANISŁAWA – PATRONA POLSKI
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Stanisława (of. Przyjaciele)
1800 – + Andrzej PATYK w 1 r. śm.
10.05.2022 – WTOREK
645 – + Ernest WALUGA
1800 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Joanny z okazji 3 r. urodzin, Józefa, Julii i ich Rodziców
11.05.2022 – ŚRODA
645 – + Czesława(k) + Władysława(k)
1800 – 1) + Andrzej SAWICKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2) Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB dla Syna Daniela z okazji urodzin
12.05.2022 – CZWARTEK
645 – + Aleksander DEMIESZKO w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Bolesław GAŁKOWSKI w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
13.05.2022 – PIĄTEK – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – 1) O nawrócenie, dary Ducha Świętego i opiekę MB Fatimskiej w rodzinie Marcina i Urszuli
2) + Alojzy DOMINIAK w 28 r. śm.
14.05.2022 – SOBOTA – ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
645 – + Szczepan LISOWSKI w 20 r. śm.
1800 – 1) Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB dla Łukasza SZCZYGŁA z okazji 31 rocznicy urodzin
2) ++ Rodzice: Zofia i Damian GOGOLEWSCY oraz ++ Rodzeństwo i Dziadkowie
15.05.2022 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – W int. dusz czyśćcowych
845 – Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB z okazji 50 rocznicy urodzin Syna Tomasza i Córki Julii (of. Mama i Babcia)
1115 – Dz. – bł., o Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ z okazji urodzin
1230 – Dz. – bł., o mocną wiarę i potrzebne łaski dla Macieja ŁABIEŃCA z okazji I rocznicy Komunii Świętej
1800 – ++ Józefa(k) i Józef KURPIOS
INTENCJE MSZALNE 01.05.2022r. – 08.05.2022r.
01.05.2022 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA – BIBLIJNA
700 – + Bolesława(k) ŁUKOMSKA w 25 r. śm.
845 – + Zbigniew CIERLIK w 5 r. śm. (of. Żona)
1115 – + Józef BRZOZOWSKI w 29 r. śm.
1230 – W int. dziękczynnej za dar Chrztu Świętego Michała, o opiekę Bożą nad całą Rodziną
1800 – + Aleksandra DURASIEWICZ w 2 r. śm.
02.05.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. ATANAZEGO
645 – + Erna PAJEWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Krzysztof POŁUKORD w 9 r. śm.
03.05.2022 – WTOREK – NMP KRÓLOWEJ POLSKI
700 – + Ryszard BERNAT + Agnieszka OPALIŃSKA
845 – Dz. – bł. okazji kolejnej r. urodzin Anny o Boże bł. i potrzebne łaski
1115 – Dziękczynna za dar życia Szymona z prośbą o doświadczenie uzdrawiającej miłości Boga
1800 – Romuald PAWŁOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
04.05.2022 – ŚRODA – ŚW. FLORIANA
645 – + Natan KADŁUBICKI o radość wieczną
1800 – Dz. – bł. z okazji imienin Kazimierza
05.05.2022 – CZWARTEK – I MIESIĄCA
645 – W int. chorych Parafian
1800 – + Wanda ŁAWNICZAK w 7 r. śm. oraz ++ Władysława (k), Stanisław, Alojzy
06.05.2022 – PIĄTEK – ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA – I MIESIĄCA
645 – + Karol o łaskę nieba
1800 – W int. Jakuba
07.05.2022 – SOBOTA – I MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – Rezerwacja
1800 – 1) ++ Stanisław i Eugenia ISKRA
2) Dz. – bł. z okazji 5 r. urodzin Kordiana o Boże bł. i potrzebne łaski
08.05.2022 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
700 – ++ Stanisław i Wiktoria KRUPA
845 – + Stanisław ZEMAN z okazji imienin
1115 – + Wiesław WYSOTA + Stefan WYSOTA
1230 – + Piotr BIERNACKI w 5 r. śm.
1800 – ++ Anna, Irena, Eugeniusz (of. Siostra)
INTENCJE MSZALNE 24.04.2022r. – 01.05.2022r.
24.04.2022 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
700 – Dz. – bł. z okazji 16 r. urodzin Szymona
845 – + Lucyna CHALUPA w 1 r. śm. + Adolf CHALUPA w 11 r. śm. + Monika MIŚTA w 35 r. śm.
1115 – Dz. – bł. w 30 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Macieja PRZYTULSKICH
1230 – + Kazimierz MAKARA w 1 r. śm.
1500 – Godzina Miłosierdzia
1800 – ++ Lucyna i Adolf CHALUPA (of Córka Jolanta z Rodziną)
25.04.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. MARKA EWANGELISTY
645 – + Wanda DZIEWOŃSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. z okazji 16 r. urodzin Szymona GAŁKOWSKIEGO (of. Babcia i Dziadek)
26.04.2022 – WTOREK – ŚW. WOJCIECHA – GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI
645 – O Boże bł. dla Haliny, Władysława, Barbary, Andrzeja, Agnieszki
1800 – ++ Antoni i Helena CHOJNACCY w kolejne r. śm.
27.04.2022 – ŚRODA
645 – Pro Populo
1800 – 1) + Genowefa GRZESIAK w 2 r. śm.
2) O Boże bł. i dary Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych oraz wyboru drogi życiowej dla Aleksandry
28.04.2022 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji 64 r. urodzin Jolanty
1800 – + Jan JASIUKIEWICZ w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
29.04.2022 – PIĄTEK – ŚW KATARZYNY SIENEŃSKIEJ
645 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Melanii (of. Dziadkowie)
1800 – 1) + Józef MATYS w 2 r. śm.
2) + Tadeusz MALEJ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
30.04.2022 – SOBOTA
645 – + Zdzisław BĄK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy) + Janina BĄK
1800 – 1) + Stanisław JAGIEŁŁO w 1 r. śm.
2) + Henryk PŁOWAŚ w 20 r. śm. ++ z Rodziny PŁOWAŚ
01.05.2022 – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – BIBLIJNA
700 – + Bolesława(k) ŁUKOMSKA w 25 r. śm.
845 – + Zbigniew CIERLIK w 5 r. śm. (of. Żona)
1115 – + Józef BRZOZOWSKI w 29 r. śm.
1230 – W int. dziękczynnej za dar Chrztu Świętego Michała, o opiekę Bożą nad całą Rodziną
1800 – + Aleksandra DURASIEWICZ w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 17.04.2022r. – 24.04.2022r.
17.04.2022 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
845 – + Genowefa SZUMERSKA w 2 r. śm. (of. Dzieci)
1115 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny NOWAK (of. Mama)
1230 – + Krzysztof NIEDZIELA w 1 r. śm.
1800 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
18.04.2022 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
700 – + Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
845 – + Maria w 24 r. śm. ++ z Rodziny MICHALAK, GAWEŁ, KRZYWONOS, SMOŁOŃSKICH
1115 – Dz. – bł. w 25 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Anety i Janusza
1230 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Magdaleny BRZOZOWSKIEJ
z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski
1800 – + Jan DERESZYŃSKI z okazji ziemskich urodzin (of. Córki)
19.04.2022 – WTOREK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Krystyna PIELESIAK w 4 r. śm. (of. Córka)
1800 – + Aniela MARCINIAK w pół roku po śmierci (of. Kuzynka Maria)
20.04.2022 – ŚRODA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w Rodzinach Grzechnik
1800 – + Anna
21.04.2022 – CZWARTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Stanisław NOWAK
1800 – + Bolesław SAMSEL w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.04.2022 – PIĄTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Piotr GŁĄB
1800 – o Boże bł. , opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii z okazji 11 rocz. urodzin oraz dla Józefa, Joanny i ich Rodziców
23.04.2022 – SOBOTA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – Dz. – bł. w intencji Wojciecha o nawrócenie oraz w intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – Dz. – bł. z okazji imienin Jerzego ŁABIEŃCA z prośbą o potrzebne łaski Boże
24.04.2022 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEEGO
700 – Dz. – bł. z okazji 16 r. urodzin Szymona
845 – + Lucyna CHALUPA 1 r. śm. + Adolf CHALUPA w 11 r. śm.
+ Monika MIŚTA w 35 r. śm.
1115 – Dz. – bł. w 30 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Macieja PRZYTULSKICH
1230 – + Katarzyna MAKARA w 1 r. śm.
1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
1800 – ++ Lucyna i Adolf CHALUPA (of Córka Jolanta z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 17.04.2022r. – 24.04.2022r.
17.04.2022 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
845 – + Genowefa SZUMERSKA w 2 r. śm. (of. Dzieci)
1115 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny NOWAK (of. Mama)
1230 – + Krzysztof NIEDZIELA w 1 r. śm.
1800 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
18.04.2022 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
700 – + Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
845 – + Maria w 24 r. śm. ++ z Rodziny MICHALAK, GAWEŁ, KRZYWONOS, SMOŁOŃSKICH
1115 – Dz. – bł. w 25 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Anety i Janusza
1230 – Dz. – bł. z okazji 50 r. urodzin Magdaleny BRZOZOWSKIEJ
z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski
1800 – + Jan DERESZYŃSKI z okazji ziemskich urodzin (of. Córki)
19.04.2022 – WTOREK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Krystyna PIELESIAK w 4 r. śm. (of. Córka)
1800 – + Aniela MARCINIAK w pół roku po śmierci (of. Kuzynka Maria)
20.04.2022 – ŚRODA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w Rodzinach Grzechnik
1800 – + Anna
21.04.2022 – CZWARTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Stanisław NOWAK
1800 – + Bolesław SAMSEL w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.04.2022 – PIĄTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Piotr GŁĄB
1800 – o Boże bł. , opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii z okazji 11 rocz. urodzin oraz dla Józefa, Joanny i ich Rodziców
23.04.2022 – SOBOTA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – Dz. – bł. w intencji Wojciecha o nawrócenie oraz w intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – Dz. – bł. z okazji imienin Jerzego ŁABIEŃCA z prośbą o potrzebne łaski Boże
24.04.2022 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEEGO
700 – Dz. – bł. z okazji 16 r. urodzin Szymona
845 – + Lucyna CHALUPA 1 r. śm. + Adolf CHALUPA w 11 r. śm.
+ Monika MIŚTA w 35 r. śm.
1115 – Dz. – bł. w 30 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Katarzyny i Macieja PRZYTULSKICH
1230 – + Katarzyna MAKARA w 1 r. śm.
1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
1800 – ++ Lucyna i Adolf CHALUPA (of Córka Jolanta z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE – WIELKI TYDZIEŃ 10.04.2022 – 17.04.2022
10.04.2022 – NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Władysława KRUPIŃSKA w 40 r. śm. + Stanisław KRUPIŃSKI w 35 r. śm.
(of. Syn z Rodziną)
1115 – + Urszula SZKOPIAK w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1230 – ++ Rodzice Zofia i Jerzy CZARNECCY
1800 – + Krystyna PALIŃSKA w 15 r. śm. + Michał PALIŃSKI w 4 m-c po śm.
11.04.2022 – WIELKI PONIEDZIAŁEK
645 – + Mirosława KASPRZYK w 29 r. śm. (of. Brat)
1800 – + Halina CZUBAK w 3m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
12.04.2022 – WIELKI WTOREK
645 – + Bolesław GAŁKOWSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
13.04.2022 – WIELKA ŚRODA
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – 1. + Franciszek SCHILLER w 1 r. śm.
2. Dz. – bł. w 40 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Elżbiety i Zygmunta
ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALME
14.04.2022 – WIELKI CZWARTEK
1900 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1. Za Kapłanów (of. Parafianie)
2. O zdrowie i Boże bł. dla Jolanty i Bogusława NYCZ oraz o potrzebne łaski dla Maksymiliana z okazji 8 rocznicy urodzin
15.04.2022 – WIELKI PIĄTEK
1900 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
16.04.2022 – WIELKA SOBOTA
2030 – WIGILIA PASCHALNA:
1. W intencji Parafian
2. Dz. – bł. w 35 rocznicę urodzin Syna Krzysztofa z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
17.04.2022 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
845 – + Genowefa SZUMERSKA w 2 r. śm. (of. Dzieci)
1115 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Justyny NOWAK (of. Mama)
1230 – + Krzysztof NIEDZIELA w 1 r. śm.
1800 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
INTENCJE MSZALNE 03.03.2022r. – 10.04.2022r.
03.04.2022 – NIEDZIELA V PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO – REKOLEKCJE
700 – Dz. – bł. w 67 rocznicę urodzin Stanisława (of. Żona)
845 – + Ryszard BIERNACKI z okazji imienin
1115 – ++ Z Rodziny LIGIER: Jadwiga, Antoni, Maria, Bolesław
1230 – W int. dziękczynnej za dar życia i Chrzest Święty Michała, o opiekę Bożą nad Agnieszką i całą Rodziną
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
04.04.2022 – PONIEDZIAŁEK – REKOLEKCJE PARAFIALNE
900– + Józef CZAJKOWSKI
1800 – ++ Zyta i Józef TARGOŃSCY
05.04.2022 – WTOREK
645 – + Romuald PAWŁOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Wojciech ZIELSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
06.04.2022 – ŚRODA
645 – O miłosierdzie, nawrócenie, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ewy, Romana,
ich dzieci i wnuków oraz synowej
1800 – 1. + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w 1 r. śm.
2. + Irena CIEŚLIK w 1 r. śm.
07.04.2022 – CZWARTEK
645 – + Andrzej SAWICKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – ++ Robert i Andrzej LEWANDOWSCY
08.04.2022 – PIĄTEK
645 – + Arkadiusz SZWABO w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Leon NIEDZIELA
09.04.2022 – SOBOTA
645 – + Tadeusz MALEJ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1. + Maria OLEWIŃSKA (of. Córka z Rodziną)
2. + Władysława (k) w 40 r. śm. + Stanisław w 35 r. śm. + z Rodziny KRUPIŃSKICH
10.04.2022 – NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ
700 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
845 – + Władysława KRUPIŃSKA w 40 r. śm. + Stanisław KRUPIŃSKI w 35 r. śm.
(of. Syn z Rodziną)
1115 – + Urszula SZKOPIAK w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1230 – ++ Rodzice Zofia i Jerzy CZARNECCY
1800 – + Krystyna PALIŃSKA w 15 r. śm. + Michał PALIŃSKI w 4 m-c po śm.
INTENCJE MSZALNE 27.03.2022r. – 04.04.2022r.
27.03.2022 – NIEDZIELA IV PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – + Rodzice: Józef w 19 r. śm. i Wanda w 6 r. śm. DRUŻBIAK
845 – + Jolanta RĘBISZ w 1 r. śm.
1115 – + Renata BRZOZOWSKA w 27 r. śm. ++ Maria, Anna, Urszula, Stefania
+ Maria SULIMA w 63 r. śm.
1230 – + Teresa MAŁECKA w 14 r. śm. + Edward MAŁECKI w 3 m-c po pogrzebie
1800 – + Mirosław DROSZCZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.03.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Jan JASIUKIEWICZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Jerzy ŚREDNIAWA w 11 r. śm.
29.03.2022 – WTOREK
645 – ++ Z Rodziny PRYCZKÓW: Bronisława(k), Antoni, Bogusław (of. Córka Daniela)
1800 – + Jerzy ISKRA w kolejną r. śm.
30.03.2022 – ŚRODA
645 – + Teresa SZYC
1800 – Dz. – bł. w 35 rocznicę ślubu Bożeny i Zbigniewa KONDRACIUK
31.03.2022 – CZWARTEK
645 – O Bożą opiekę i szczęśliwy przebieg operacji dla Donata
1800 – + Zdzisław BĄK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy) + Janina BĄK
01.04.2022 – PIĄTEK – REKOLEKCJE PARAFIALNE
900 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1. Piotr RÓŻAŃSKI w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
2. + Grażyna WOŹNA z racji imienin + Jan WOŹNY w 20 r. śm.
02.04.2022 – SOBOTA – REKOLEKCJE PARAFIALNE
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Erna PAJEWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1. Dz. – bł. w 90 rocznicę urodzin Julii ZARÓWNEJ
2. + Klara MAŁECKA w 100 rocznicę ziemskich urodzin (of. Dzieci)
+ Tadeusz MAŁECKI + Halina MAŁECKA
03.04.2022 – NIEDZIELA V PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO REKOLEKCJE
700 – Dz. – bł. w 67 rocznicę urodzin Stanisława (of. Żona)
845 – + Ryszard BIERNACKI z okazji imienin
1115 – ++ Z Rodziny LIGIER: Jadwiga, Antoni, Maria, Bolesław
1230 – O Opiekę Bożą nad Agnieszką i całą Rodziną
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
04.04.2022 – PONIEDZIAŁEK – REKOLEKCJE PARAFIALNE
900– + Jan JASIUKIEWICZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Jerzy ŚREDNIAWA w 11 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 20.03.2022r. – 27.03.2022r.
20.03.2022 – NIEDZIELA III PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – ++ Rodzice: Barbara i Jan HODOROWSCY + Siostra Krystyna
++ Janina i Józef ZWOLAK
845 – ++ Wanda w 16 r. śm. i Stanisław w 35 r. śm. BĄK
1115 – + Edward MIKOŁAJCZYK w 1 r. śm. (of. Żona)
1230 – + Teresa MAŁECKA (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 17 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
21.03.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Aleksander (of. Córka)
1800 – + Jadwiga ZUBEL w 26 r. śm.
22.03.2022 – WTOREK
645 – + Teresa (of. Córka)
1800 – + Edward w 1 r. śm. ++ Helena i Donata z Rodz. ANTOŃCZYK
23.03.2022 – ŚRODA
645 – O łaskę uzdrowienia poczętego Dziecka, szczęśliwe rozwiązanie, wypełnienie woli Bożej i przyjęcie jej przez Rodziców
1800 – Dz. – bł. z okazji 37 r. urodzin Joanny z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
24.03.2022 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji 88 r. urodzin Danieli WOJCIECHOWSKIEJ
1800 – ++ Rodzice: Władysław(m) i Franciszka(k) ROMANKIEWICZ
25.03.2022 – PIĄTEK – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE
645 – + Leszek MARTYNIAK w dniu pogrzebu (of. Brat z Rodziną)
900 – Dz. – bł. z okazji 62 r. urodzin Jolanty KACZKOWSKIEJ
1800 – + Jan CZYŻ ++ Rodzice: Paulina i Józef
26.03.2022 – SOBOTA
645 – Dz. – bł. z okazji 22 r. urodzin Andrzeja KUŁAKOWSKIEGO
1800 – + Z Rodz. WOCHNA: Czesława(k), Jan, Józef
27.03.2022 – NIEDZIELA IV PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – + Rodzice: Józef w 19 r. śm. i Wanda w 6 r. śm. DRUŻBIAK
845 – + Jolanta RĘBISZ w 1 r. śm.
1115 – + Renata BRZOZOWSKA w 27 r. śm. ++ Maria, Anna, Urszula, Stefania
+ Maria SULIMA w 63 r. śm.
1230 – + Teresa MAŁECKA w 14 r. śm. + Edward MAŁECKI w 3 m-c po pogrzebie
1800 – + Mirosław DROSZCZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 13.03.2022r. – 20.03.2022r.
13.03.2022 – NIEDZIELA II PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
845 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK
1115 – ++ Rodzice: Aniela i Hieronim CZESNOWSCY
1230 – Dz. – bł. za 80 lat życia Janiny ZALEWSKIEJ z prośbą o Boże bł., dar zdrowia i potrzebne łaski (of. Dzieci, Wnuki i Rodzina)
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 31 r. śm.
14.03.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Bolesław SAMSEL w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
15.03.2022 – WTOREK
645 – + Danuta GÓRNIAK w 1 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Michał DOJLIDO w 8 r. śm. + Rozalia DOJLIDO
16.03.2022 – ŚRODA
645 – Dziękczynna w 1 rocznicę urodzin Basi (of. Babcia i Dziadek)
1800 – + Henryk RZEPA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
17.03.2022 – CZWARTEK
645 – O daru Ducha Świętego i uzdrowienie relacji w małżeństwie
1800 – + Stanisława KOZŁOWSKA
18.03.2022 – PIĄTEK
645 – Dz. – bł. w int. Kazimierza HNATKA, o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski (of. Ranna Zmiana)
1800 – ++ Rodzice: Pelagia i Józef + Brat Józef
19.03.2022 – SOBOTA – ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
645 – + Aleksander Paweł (of. Siostra)
900 – + Józef SOŚNIAK z okazji imienin
1800 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i Karoliny
20.03.2022 – NIEDZIELA III PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – ++ Rodzice: Barbara i Jan HODOROWSCY + Siostra Krystyna ++ Janina i Józef
845 – ++ Wanda w 16 r. śm. i Stanisław w 35 r. śm. BĄK
1115 – + Edward MIKOŁAJCZYK w 1 r. śm. (of. Żona)
1230 – + Teresa MAŁECKA (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 17 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 06.03.2022r. – 13.03.2022r.
06.03.2022 – NIEDZIELA I PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 3 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
1115 – Dz. – bł. z okazji 80 r. urodzin Krystyny z prośbą o zdrowie Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dziećmi oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dz. – bł. z okazji 1 r. urodzin Mateusza WĘGRZYN z prośbą o zdrowie i Boże bł.
07.03.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Halina LUDWICZAK (of. Siostra)
1800 – + Zdzisław MAKOWSKI
08.03.2022 – WTOREK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Zacheusz MAKOWSKI
09.03.2022 – ŚRODA
645 – + Władysław MILENKIEWICZ
1800 – + Maria OLEWIŃSKA (of. Córka z Rodziną)
10.03.2022 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna za dar życia w int. Karola o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Urszula SZKOPIAK w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
11.03.2022 – PIĄTEK
645 – + Józef SOŚNIAK z okazji ziemskich urodzin
1800 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa, Joanny i ich Rodziców
12.03.2022 – SOBOTA
645 – + Bolesław GAŁKOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1. + Halina CZUBAJ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2. + Józef WIEŻALIS ++ Rodzice: Stanisława (k) i Franciszek
13.03.2022 – NIEDZIELA II PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
845 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZAK
1115 – ++ Rodzice: Aniela i Hieronim CZESNOWSCY
1230 – Dz. – bł. za 80 lat życia Janiny ZALEWSKIEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski (of. Dzieci, Wnuki i Rodzina)
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 31 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 27.02.2022r. – 06.03.2022r.
27.02.2022 – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Apolonia i Stanisław KOMSTA
900 – + Ryszard HOŁYS w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1030 – + Edmund BROŻYNA ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Jan JASIUKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Regina ŻURAWIECKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.02.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Mirosław DROSZCZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. w intencji Józefy OLSZÓWKA z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
01.03.2022 – WTOREK
645 – + Wacława (k) RUSIN w 100 rocznicę ziemskich urodzin
1800 – ++ Rodzice: Janina i Teodor PAJĄK
02.03.2022 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – W intencji Parafian
900 – + Brat Jerzy CIARKOWSKI w 7 r. śm.
1700 – + Helena KOWALCZYK w 20 r. śm.
1800 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
03.03.2022 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o opiekę MB
1800 – + Tadeusz OLEWIŃSKI (of. Córka z Rodziną)
04.03.2022 – PIĄTEK – ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA – ŚWIĘTO
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Wojciech ZIELSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
05.03.2022 – SOBOTA
800 - Adoracja i Różaniec
900 – + Aleksander (of. Córka)
1800 – + Danuta FLAK w 1 r. śm. (of. Mąż i Dzieci)
06.03.2022 – I PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 3 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 80 r. urodzin Krystyny z prośbą o zdrowie Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dziećmi oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dz. – bł. z okazji 1 r. urodzin Mateusza WĘGRZYN z prośbą o zdrowie Boże bł.
INTENCJE MSZALNE 27.02.2022r. – 06.03.2022r.
27.02.2022 – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Apolonia i Stanisław KOMSTA
900 – + Ryszard HOŁYS w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1030 – + Edmund BROŻYNA ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Jan JASIUKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Regina ŻURAWIECKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.02.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Mirosław DROSZCZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. w intencji Józefy OLSZÓWKA z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
01.03.2022 – WTOREK
645 – + Wacława (k) RUSIN w 100 rocznicę ziemskich urodzin
1800 – ++ Rodzice: Janina i Teodor PAJĄK
02.03.2022 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – W intencji Parafian
900 – + Brat Jerzy CIARKOWSKI w 7 r. śm.
1700 – + Helena KOWALCZYK w 20 r. śm.
1800 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
03.03.2022 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o opiekę MB
1800 – + Tadeusz OLEWIŃSKI (of. Córka z Rodziną)
04.03.2022 – PIĄTEK – ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA – ŚWIĘTO
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Wojciech ZIELSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
05.03.2022 – SOBOTA
645 – + Aleksander (of. Córka)
1800 – + Danuta FLAK w 1 r. śm. (of. Mąż i Dzieci)
06.03.2022 – I PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 3 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 80 r. urodzin Krystyny z prośbą o zdrowie Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dziećmi oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dz. – bł. z okazji 1 r. urodzin Mateusza WĘGRZYN z prośbą o zdrowie Boże bł.
INTENCJE MSZALNE 27.02.2022r. – 06.03.2022r.
27.02.2022 – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Apolonia i Stanisław KOMSTA
900 – + Ryszard HOŁYS w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1030 – + Edmund BROŻYNA ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Jan JASIUKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Regina ŻURAWIECKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
28.02.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Mirosław DROSZCZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. w intencji Józefy OLSZÓWKA z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
01.03.2022 – WTOREK
645 – + Wacława (k) RUSIN w 100 rocznicę ziemskich urodzin
1800 – ++ Rodzice: Janina i Teodor PAJĄK
02.03.2022 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – W intencji Parafian
900 – + Brat Jerzy CIARKOWSKI w 7 r. śm.
1700 – + Helena KOWALCZYK w 20 r. śm.
1800 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
03.03.2022 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji imienin i urodzin Zbigniewa BRODNIAKA z prośbą o opiekę MB
1800 – + Tadeusz OLEWIŃSKI (of. Córka z Rodziną)
04.03.2022 – PIĄTEK – ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA – ŚWIĘTO
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Wojciech ZIELSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
05.03.2022 – SOBOTA
645 – + Aleksander (of. Córka)
1800 – + Danuta FLAK w 1 r. śm. (of. Mąż i Dzieci)
06.03.2022 – I PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
700 – W intencji dusz czyśćcowych
845 – + Gustaw OLSZÓWKA w 3 r. śm.
1115 – Dz. – bł. z okazji 80 r. urodzin Krystyny z prośbą o zdrowie Boże bł. i potrzebne łaski
1230 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dziećmi oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dz. – bł. z okazji 1 r. urodzin Mateusza WĘGRZYN z prośbą o zdrowie Boże bł.
INTENCJE MSZALNE 20.02.2022r. – 27.02.2022r.
20.02.2022 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
900 – + Julia KRUPIŃSKA w 3 r. śm. ++ Jej Rodzice: Maria i Leon (of. Mąż z Rodziną)
1030 – ++ Rodzice obydwu stron: Janina i Wincenty KUKWA oraz Adela i Wacław GÓRAL
1200 – + Teresa TOPOROWSKA z racji ziemskich urodzin (of. Rodzina)
1800 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Grzegorza
21.02.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – ++ Z Rodziny MATYSZCZYK, MIKOŁAJCZYK oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Mirosław NOWAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.02.2022 – WTOREK – KATEDRY ŚW. PIOTRA - ŚWIĘTO
645 – Dz. – bł. z okazji 22 rocznicy urodzin Mateusza
1800 – + Aniela MARCINIAK w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
23.02.2022 – ŚRODA – ŚW. POLIKARPA BISKUPA I MĘCZENNIKA
645 – + Cecylia SOK w kolejną rocznicę śmierci
1800 – Dz. – bł. za Halinę i Mariana OLSZÓWKA z prośba o opiekę MB
24.02.2022 – CZWARTEK
645 – + Zdzisław BĄK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy) + Janina Bąk
1800 – + Wacław KAJNER w m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
25.02.2022 – PIĄTEK
645 – W int. Mirosławy z okazji imienin (of. Przyjaciele)
1800 – + Julia BĄK w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy) + Zdzisław BĄK
26.02.2022 – SOBOTA
645 – W int. Ks. Prob. Mirosława MAKOWSKIEGO z okazji imienin (of. „Ranna zmiana”)
1800 – 1. W int. Ks. Prob. Mirosława MAKOWSKIEGO z okazji imienin
2. + Julia w 3 r. śm.
27.02.2022 – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Apolonia i Stanisław KOMSTA
900 – + Ryszard HOŁYS w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1030 – + Edmund BROŻYNA ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Jan JASIUKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Regina ŻURAWIECKA w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 13.02.2022r. – 20.02.2022r.
13.02.2022 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 4 r. śm.
900 – + Mirosław BĄK w 11 r. śm.
1030 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1200 – O opieka Bożą nad Agnieszka i Jej Dzieckiem i szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Krzysztof KOSOBUCKI w 20 r. śm.
14.02.2022 – PONIEDZIAŁEK – Święto św. Cyryla i Metodego, św. Walentego
645 – + Tadeusz OLEWIŃSKI (of. Córka)
1800 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa, Joanny i ich Rodziców
15.02.2022 – WTOREK
645 – + Henryk RZEPA w 3. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) Dziękczynna z okazji 25 r. urodzin Jakuba KONIECZNEGO z prośbą o zdrowie i Boże bł.
2) + Tadeusz ŁUKOMSKI w 35. rocz. śmierci
16.02.2022 – ŚRODA
645 – + Teresa PACZOS w 10 rocz. śmierci
1800 – ++ Janina i Ryszard TOMASZEWSCY w 7. rocz. śmierci
17.02.2022 – CZWARTEK –
645 – O łaskę zdrowia i Boże bł. dla dr Alicji
1800 – + Jan KRZYWIŃSKI z racji 32. rocz. śmierci (of. Żona)
18.02.2022 – PIĄTEK – MNP Z LOURDES – DZIEN CHOREGO
645 – Pro Populo
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
19.02.2022 – SOBOTA
645 – WOLNA
1800 – 1) + Janusz CIURA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) + Mieczysława (k) KOLIGNAN w 3. rocz. śm. (of Córki z Mężami)
20.02.2022 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W intencji dusz czyśćcowych
900 – + Julia KRUPIŃSKA w 3 r. śm. ++ Rodzice: Maria i Leon (of. Mąż z Rodziną)
1030 – ++ Rodzice obydwu stron: Janina i Wincenty KUKWA oraz Adela i Wacław GÓRAL
1200 – + Teresa TOPOROWSKA z racji ziemskich urodzin (of. Rodzina)
1800 – Dziękczynno – błagalna w 90. rocznicę urodzin Julii ZARÓWNEJ
INTENCJE MSZALNE 06.02.2022r. – 13.02.2022r.
06.02.2022 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Walerian BŁAUCIAK w 21 r. śm.
900 – Dz. – bł. z okazji 23 urodzin Weroniki BECKER
1030 – + Stefan WYSOTA w 13 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1200 – Dz. – bł. z okazji 18 urodzin Patryka ŚREDNIAWY (of. Rodzice)
1800 – + Wojciech ZIELSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
07.02.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Teresa Maria BRANKIEWICZ (of. Rodzice)
1800 – ++ Aniela, Maria, Tadeusz GROCHALA
08.02.2022 – WTOREK
645 – + Mieczysław CWALIŃSKI
1800 – Dz. – bł. o zdrowie dla Bogusławy oraz dla całej Rodziny GROCHALA
09.02.2022 – ŚRODA
645 – + Andrzej WOSIŃSKI
1800 –+ Bogusław GAŁKOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
10.02.2022 – CZWARTEK – ŚW. SCHOLASTYKI
645 – + Urszula SZKOPIAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – Dz. – bł. za Agnieszką z Rodziną z prośbą o opieką Matki Bożej
11.02.2022 – PIĄTEK – NMP Z LOURDES – DZIEŃ CHOREGO
645 – O zdrowie i Boże bł. dla Wojciecha (of. Rodzina)
1700 – Spowiedź przed Sakramentem namaszczenia chorych
1800 – Eucharystia w intencji Chorych z Sakramentem Namaszczenia Chorych
12.02.2022 – SOBOTA
645 – + Halina CZUBAK w 1 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Wiesław BIEŃKOWSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
13.02.2022 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 4 r. śm.
900 – + Mirosław BĄK w 11 r. śm.
1030 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i odpowiedzialne rodzicielstwo
1200 – O opieka Bożą nad Agnieszka i Jej Dzieckiem i szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Krzysztof KOSOBUCKI w 20 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 30.01.2022r. – 06.02.2022r.
30.01.2022 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa, Joanny i ich Rodziców
900 – + Barbara LEWICKA w 2 r. śm. (of. Syn)
1030 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 30
1200 – + Teresa WIELGUS w 1 r. śm. + Piotr WIELGUS w 2 r. śm. oraz o Boże bł. dla Zuzanny WIELGUS w 12 r. ur.
1800 – + Jan DERESZYŃSKI w 1 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
31.01.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. JANA BOSKO
645 – ++ z Rodziny DROŻDŻEWICZ (of. Córka)
1800 – Dziękczynna za zdrowie Wiktora z prośba o zdrowie dla Rodziny
01.02.2022 – WTOREK
645 – + Tadeusz (z okazji ziemskich urodzin)
1800 – + Stanisław BZDAK w 4 r. śm.
02.02.2022 – ŚRODA – OFIAROWANIE PAŃSKIE – ŚWIĘTO
645 – ++ Janina, Karolina, Marian, Franciszek
900 – + Józef GROCHALA
1800 – O Boże bł. dla Rodziny WOJSZ oraz o łaskę nieba dla zmarłych
03.02.2022 – CZWARTEK – ŚW. BŁAŻEJA – I MIESIĄCA
645 – ++ Jan i Julia ŚWIDER
1800 – + Janina SMÓŁKA w 7 r. śm. (of. Rodzina)
04.02.2022 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – +Teresa Maria BRANKIEWICZ (of. Rodzina)
1800 – + Ewa GOMUŁKA
05.02.2022 – SOBOTA – ŚW. AGATY – I MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Stanisław WÓJTOWICZ
1800 – ++ Eleonora, Tadeusz, Stanisław, Kazimierz ŚWIDER
06.02.2022 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Waldemar BŁAUCIAK w 21 r. śm.
900 – Dz. – bł. z okazji 23 urodzin Weroniki BECKER
1030 – + Stefan WYSOTA w 13 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1200 – Dz. – bł. z okazji 18 urodzin Patryka ŚREDNIAWY (of. Rodzice)
1800 – + Wojciech ZIELSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 23.01.2022r. – 30.01.2022r.
23.01.2022 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Franciszka (k) w 16 r. śm. i Józef w 4 r. śm.
900 – + Regina ŻURAWIECKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 23
1200 – 1. ++ Malwina i Władysław ILNICCY (of. Wnuk)
2. Dz. – bł. z okazji 28 rocznicy urodzin Katarzyny SZCZYGIEŁ
1800 – + Aniela MARCINIAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
24.01.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO
645 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 24
1800 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące
25.01.2022 – WTOREK – NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA APOSTOŁA – ŚWIĘTO
645 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 25
1800 – + Janina BĄK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
26.01.2022 – ŚRODA – ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA
645 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 26
1800– + Leszek STANO w 1 r. śm. (of. Żona z Synami)
27.01.2022 – CZWARTEK
645 – + Jan JASIUKIEWICZ w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 27
28.01.2022 – PIĄTEK – ŚW. TOMASZA Z AKWINU
645 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 28
1800 – + Tadeusz MAZURKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
29.01.2022 – SOBOTA
645 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 29
1800 – + Zofia OSTANIEWICZ w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
30.01.2022 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O Boże bł., opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Julii, Józefa, Joanny i ich Rodziców
900 – + Barbara LEWICKA w 2 r. śm. (of. Syn)
1030 – + Marian GÓRAL – Msza gregoriańska 30
1200 – + Teresa WIELGUS w 1 r. śm. + Piotr WIELGUS w 2 r. śm. oraz o Boże bł. dla Zuzanny WIELGUS w 12 rocz. ur.
1800 – + Jan DERESZYŃSKI w 1 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
INTENCJE MSZALNE 16.01.2022r. – 23.01.2022r.
16.01.2022 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Henryk RZEPA w 2 m-c po śmierci (of. Uczestnicy)
900 – Dz. – bł. w rocznicę urodzin Leszka Protasewicza (of. Żona i Dzieci)
1030 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 16
1200 – Dz. – bł. z okazji 70 rocznicy urodzin Ryszarda NOLBERTA (of. Dzieci i Wnuki)
1800 – + Edward MAŁECKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
17.01.2022 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. ANTONIEGO, opata
645 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 17
1800 – + Prof., Władysław CZAPLIŃSKI
18.01.2022 – WTOREK
645 – 1. O szczęśliwą operację i zdrowie dla Wnuczki Melanii
2. O szczęśliwą operację i zdrowie dla Wujka Józefa (of. Bratanica)
1800 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 18
19.01.2022 – ŚRODA – ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA
645 – + Janusz CIURA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 19
20.01.2022 – CZWARTEK
645 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 20
1800 – Dz. – bł. z okazji 6 rocznicy urodzin Dawida KRUPIŃSKIEGO
21.01.2022 – PIĄTEK – ŚW. AGNIESZKI
645 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 21
1800 – O Boże bł. i szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki Rudź – Krupińskiej z okazji imienin
22.01.2022 – SOBOTA
645 – + Mirosław NOWAK w 2 m-c po pogrzebie
1800 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 22
23.01.2022 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Franciszka (k) w 16 r. śm. i Józef w 4 r. śm.
900 – + Regina ŻURAWIECKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Marian Góral – Msza gregoriańska 23
1200 – 1. ++ Malwina i Władysław ILNICCY (of. Wnuk)
2. Dz. – bł. z okazji 28 rocznicy urodzin Katarzyny SZCZYGIEŁ
1800 – + Aniela MARCINIAK w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 09.01.2022r. – 16.01.2022r.
09.01.2022 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – ++ Zofia i Bolesław NOWAK (of. Dzieci)
900 – + Urszula SZKOPIAK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 3 r. śm. ++ Rodzice: Stanisława i Henryk MAK
1200 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 9
1800 – + Roman BOMBA (of. Rodzina i Chrześniak)
10.01.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 10
1800 – + Teresa PACZOS z racji ziemskich urodzin
11.01.2022 – WTOREK
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 11
1800 – + Marian WOJCIÓL w 6. r. śm. (of. Żona)
12.01.2022 – ŚRODA
645 – + Wiesław BIEŃKOWSKI w 2. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 12
13.01.2022 – CZWARTEK – Św. Hilarego, Bpa i Doktora Kościoła
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 13
14.01.2022 – PIĄTEK
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 14
1800 – + Roman BOMBA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
15.01.2022 – SOBOTA
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 15
1800 – WOLNA
16.01.2022 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Zofia i Bolesław NOWAK (of. Dzieci)
900 – + Urszula SZKOPIAK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 3 r. śm. ++ Rodzice: Stanisława i Henryk MAK
1200 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 9
1800 – + Roman BOMBA (of. Rodzina i Chrześniak)
INTENCJE MSZALNE 02.01.2022r. – 09.01.2022r.
02.01.2022 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
700 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 2
900 – + Adam WIŚNIEWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Henryk RZEPA (of. Rodzina ZIĘBÓW ze Studziana)
1200 – O Bożą opiekę nad Agnieszką i jej Dzieckiem oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – ++ Antoni, Agnieszka, Antoni, Stanisława(k)
03.01.2022 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 3
1800 – ++ Władysława(k) WABNO i Czesława(k) LUPA
04.01.2022 – WTOREK
645 – + Urszula LORENC (of. Siostrzeniec)
1800 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 4
05.01.2022 – ŚRODA
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 5
1800 – 1. + Zdzisław STELMACH w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
2. Dz. – bł. w 80 r. urodzin Marii Harmatiuk
06.01.2022 – CZWARTEK – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI
700 – O światło Ducha Świętego i przemianę serc dla Tomasza
900 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 6
1030 – + Henryk RZEPA (of. Rodzina ZIĘBA z Łopuszki Wielkiej
1200 – + Zofia CZEKALSKA w 4 r. śm. + Andrzej CZEKALSKI w 40 r. śm. (of. Córka)
1800 – + Maria KOWALSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
07.01.2022 – PIĄTEK
645 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 7
1800 – + Józef ZYGMUNT w 2 r. śm.
08.01.2022 – SOBOTA
645 – ++ Zofia i Józef WITEK
1800 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 8
09.01.2022 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – ++ Zofia i Bolesław NOWAK (of. Dzieci)
900 – + Urszula SZKOPIAK w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 3 r. śm. ++ Rodzice: Stanisława i Henryk MAK
1200 – + Marian GÓRAL – msza gregoriańska 9
1800 – + Roman BOMBA (of. Rodzina i Chrześniak)
INTENCJE MSZALNE 19.12.2021r. – 26.12.2021r.
19.12.2021 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Marta DURASIEWICZ w 22 r. śm. (of. Wnuk)
900 – Dz. – bł. w 33 r. ślubu Barbary i Józefa MICHALIK z prośbą o Boże bł. dla Dzieci : Marii, Małgorzaty, i Wojciecha wraz z Rodzinami
1030 – Dz. – bł. w 7 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Jan KAMIŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław KRYSTOFIAK (of. Córka)
20.12.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Roraty dla Dorosłych z nauką + Kazimierz MICHALAK w 14. r. śm.
730 – 900 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
1200 – Południowy „Anioł Pański” i modlitwa różańcowa - możliwość spowiedzi św.
1630 – Roratnia nauka dla Uczniów
1700 – 1800 – Spowiedź dla Uczniów
1800 – Roraty dla Dorosłych z nauką ++ Maria i Józef LISOWSCY
1900 – 2030 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
21.12.2021 – WTOREK
645 – ++ Rodzice: Anna i Adam KISIEL (of. Córka Jadwiga)
1800 – O potrzebne łaski i opiekę św. Franciszka z Asyżu dla Papieża Franciszka z okazji 85 rocz. ur. (of. III Zakon św. Franciszka)
22.12.2021 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – ++ Rodzice: Jan i Maria BILIŃSCY
23.12.2021 – CZWARTEK
645 – O łaskę nawrócenia dla Aleksandry(k) i Fryderyka(m)
1800 – + Tadeusz LIPIŃSKI, ++ Rodzice: Janina i Józef
24.12.2021 – PIĄTEK – MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2100 – 1. Dziękczynna w 24. r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Rodziny Chodorowskich
2400 – 1. Pro Populo
25.12.2021 – SOBOTA – NARODZENIE PAŃSKIE
900 – + Stefan NOLBERT (rez.)
1030 – 1. +Eugeniusz KARWOWSKI w 2. r. śm.
2. O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandra(m)i Wiesławy SAWICKICH
1200 – 1. ++ Jan i Zofia KĘPA, ++ Janina i Edward WOJTASIK, + Maria GAWLIK, +Zygmunt MITURA, +Teodora KĘPA
2. ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1800 – + Kazimierz PACZOS (of. Syn)
26.12.2021 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – + Aniela MARCINIAK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
900 – 1. + Władysława(k) DROZDOWSKA (of. Wiesław i Karolina KRZAN z dziećmi)
2. + Janina BĄK w 2. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – 1. O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa, Joanny i dla ich Rodziców
2. + Henryka (k) JASTRZĘBSKA w 10. r. śm.
1200 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Janiny i Józefa BRZOZOWSKICH w 60 r.ślubu
1800 – + Henryk WŁUDARCZYK z racji 2. rocz śm. (ofiaruje Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 19.12.2021r. – 26.12.2021r.
19.12.2021 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Marta DURASIEWICZ w 22 r. śm. (of. Wnuk)
900 – Dz. – bł. w 33 r. ślubu Barbary i Józefa MICHALIK z prośbą o Boże bł. dla Dzieci : Marii, Małgorzaty, i Wojciecha wraz z Rodzinami
1030 – Dz. – bł. w 7 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Jan KAMIŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław KRYSTOFIAK (of. Córka)
20.12.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Roraty dla Dorosłych z nauką + Kazimierz MICHALAK w 14. r. śm.
730 – 900 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
1200 – Południowy „Anioł Pański” i modlitwa różańcowa - możliwość spowiedzi św.
1630 – Roratnia nauka dla Uczniów
1700 – 1800 – Spowiedź dla Uczniów
1800 – Roraty dla Dorosłych z nauką ++ Maria i Józef LISOWSCY
1900 – 2030 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
21.12.2021 – WTOREK
645 – ++ Rodzice: Anna i Adam KISIEL (of. Córka Jadwiga)
1800 – O potrzebne łaski i opiekę św. Franciszka z Asyżu dla Papieża Franciszka z okazji 85 rocz. ur. (of. III Zakon św. Franciszka)
22.12.2021 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – ++ Rodzice: Jan i Maria BILIŃSCY
23.12.2021 – CZWARTEK
645 – O łaskę nawrócenia dla Aleksandry(k) i Fryderyka(m)
1800 – + Tadeusz LIPIŃSKI, ++ Rodzice: Janina i Józef
24.12.2021 – PIĄTEK – MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2100 – 1. Dziękczynna w 24. r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Rodziny Chodorowskich
2400 – 1. Pro Populo
25.12.2021 – SOBOTA – NARODZENIE PAŃSKIE
900 – + Stefan NOLBERT (rez.)
1030 – 1. +Eugeniusz KARWOWSKI w 2. r. śm.
2. O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandra(m)i Wiesławy SAWICKICH
1200 – 1. ++ Jan i Zofia KĘPA, ++ Janina i Edward WOJTASIK, + Maria GAWLIK, +Zygmunt MITURA, +Teodora KĘPA
2. ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1800 – + Kazimierz PACZOS (of. Syn)
26.12.2021 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – + Aniela MARCINIAK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
900 – 1. + Władysława(k) DROZDOWSKA (of. Wiesław i Karolina KRZAN z dziećmi)
2. + Janina BĄK w 2. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – 1. O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa, Joanny i dla ich Rodziców
2. + Henryka (k) JASTRZĘBSKA w 10. r. śm.
1200 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Janiny i Józefa BRZOZOWSKICH w 60 r.ślubu
1800 – + Henryk WŁUDARCZYK z racji 2. rocz śm. (ofiaruje Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 19.12.2021r. – 26.12.2021r.
19.12.2021 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Marta DURASIEWICZ w 22 r. śm. (of. Wnuk)
900 – Dz. – bł. w 33 r. ślubu Barbary i Józefa MICHALIK z prośbą o Boże bł. dla Dzieci : Marii, Małgorzaty, i Wojciecha wraz z Rodzinami
1030 – Dz. – bł. w 7 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Jan KAMIŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław KRYSTOFIAK (of. Córka)
20.12.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Roraty dla Dorosłych z nauką + Kazimierz MICHALAK w 14. r. śm.
730 – 900 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
1200 – Południowy „Anioł Pański” i modlitwa różańcowa - możliwość spowiedzi św.
1630 – Roratnia nauka dla Uczniów
1700 – 1800 – Spowiedź dla Uczniów
1800 – Roraty dla Dorosłych z nauką ++ Maria i Józef LISOWSCY
1900 – 2030 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
21.12.2021 – WTOREK
645 – ++ Rodzice: Anna i Adam KISIEL (of. Córka Jadwiga)
1800 – O potrzebne łaski i opiekę św. Franciszka z Asyżu dla Papieża Franciszka z okazji 85 rocz. ur. (of. III Zakon św. Franciszka)
22.12.2021 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – ++ Rodzice: Jan i Maria BILIŃSCY
23.12.2021 – CZWARTEK
645 – O łaskę nawrócenia dla Aleksandry(k) i Fryderyka(m)
1800 – + Tadeusz LIPIŃSKI, ++ Rodzice: Janina i Józef
24.12.2021 – PIĄTEK – MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2100 – 1. Dziękczynna w 24. r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Rodziny Chodorowskich
2400 – 1. Pro Populo
25.12.2021 – SOBOTA – NARODZENIE PAŃSKIE
900 – + Stefan NOLBERT (rez.)
1030 – 1. +Eugeniusz KARWOWSKI w 2. r. śm.
2. O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandra(m)i Wiesławy SAWICKICH
1200 – 1. ++ Jan i Zofia KĘPA, ++ Janina i Edward WOJTASIK, + Maria GAWLIK, +Zygmunt MITURA, +Teodora KĘPA
2. ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1800 – + Kazimierz PACZOS (of. Syn)
26.12.2021 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – + Aniela MARCINIAK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
900 – 1. + Władysława(k) DROZDOWSKA (of. Wiesław i Karolina KRZAN z dziećmi)
2. + Janina BĄK w 2. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – 1. O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa, Joanny i dla ich Rodziców
2. + Henryka (k) JASTRZĘBSKA w 10. r. śm.
1200 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Janiny i Józefa BRZOZOWSKICH w 60 r.ślubu
1800 – + Henryk WŁUDARCZYK z racji 2. rocz śm. (ofiaruje Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 19.12.2021r. – 26.12.2021r.
19.12.2021 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Marta DURASIEWICZ w 22 r. śm. (of. Wnuk)
900 – Dz. – bł. w 33 r. ślubu Barbary i Józefa MICHALIK z prośbą o Boże bł. dla Dzieci : Marii, Małgorzaty, i Wojciecha wraz z Rodzinami
1030 – Dz. – bł. w 7 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Jan KAMIŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław KRYSTOFIAK (of. Córka)
20.12.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Roraty dla Dorosłych z nauką + Kazimierz MICHALAK w 14. r. śm.
730 – 900 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
1200 – Południowy „Anioł Pański” i modlitwa różańcowa - możliwość spowiedzi św.
1630 – Roratnia nauka dla Uczniów
1700 – 1800 – Spowiedź dla Uczniów
1800 – Roraty dla Dorosłych z nauką ++ Maria i Józef LISOWSCY
1900 – 2030 – Adoracja Najśw. Sakramentu i spowiedź dla Dorosłych
21.12.2021 – WTOREK
645 – ++ Rodzice: Anna i Adam KISIEL (of. Córka Jadwiga)
1800 – O potrzebne łaski i opiekę św. Franciszka z Asyżu dla Papieża Franciszka z okazji 85 rocz. ur. (of. III Zakon św. Franciszka)
22.12.2021 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – ++ Rodzice: Jan i Maria BILIŃSCY
23.12.2021 – CZWARTEK
645 – O łaskę nawrócenia dla Aleksandry(k) i Fryderyka(m)
1800 – + Tadeusz LIPIŃSKI, ++ Rodzice: Janina i Józef
24.12.2021 – PIĄTEK – MSZE ŚWIĘTE PASTERSKIE
2100 – 1. Dziękczynna w 24. r. ślubu Daniela i Iwony ZIENKIEWICZ
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Rodziny Chodorowskich
2400 – 1. Pro Populo
25.12.2021 – SOBOTA – NARODZENIE PAŃSKIE
900 – + Stefan NOLBERT (rez.)
1030 – 1. +Eugeniusz KARWOWSKI w 2. r. śm.
2. O Boże bł. i opiekę MB dla Aleksandra(m)i Wiesławy SAWICKICH
1200 – 1. ++ Jan i Zofia KĘPA, ++ Janina i Edward WOJTASIK, + Maria GAWLIK, +Zygmunt MITURA, +Teodora KĘPA
2. ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1800 – + Kazimierz PACZOS (of. Syn)
26.12.2021 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – + Aniela MARCINIAK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
900 – 1. + Władysława(k) DROZDOWSKA (of. Wiesław i Karolina KRZAN z dziećmi)
2. + Janina BĄK w 2. mc po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – 1. O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa, Joanny i dla ich Rodziców
2. + Henryka (k) JASTRZĘBSKA w 10. r. śm.
1200 – Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla Janiny i Józefa BRZOZOWSKICH w 60 r.ślubu
1800 – + Henryk WŁUDARCZYK z racji 2. rocz śm. (ofiaruje Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 12.12.2021r. – 19.12.2021r.
12.12.2021 – III NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE
700 – + Edward PAWŁOWSKI w 3 r. śm.
900 – + Ryszard BIERNACKI w 11 r. śm.
1030 – Dz. – bł. w 3 r. urodzin Melanii z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Marianna DZIURMAN – POLAR w 4 m-c po śm. (of. Córki z Rodzinami)
1800 – + Zofia KRASNOSIELSKA – z racji pogrzebu
13.12.2021 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. ŁUCJI
645 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – O zdrowie dla Córki Agaty i Męża Andrzeja
14.12.2021 – WTOREK – ŚW. JANA OD KRZYŻA
645 – O Bożą opiekę nad Agnieszką i o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Wiesław BIEŃKOWSKI w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
15.12.2021 – ŚRODA
645 – + Elżbieta SIKORA (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – + Władysława WILK w 42 r. śm. + Zofia Wilk (of. Syn z Rodziną)
16.12.2021 – CZWARTEK
645 – + Józef BORCZUCH + Janina SKOWRON
1800 – + Józef ISKRA w 22 r. śm. (of. Żona Krystyna)
17.12.2021 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1. + Bolesław NAWROCKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
2. + Janusz CIURA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
18.12.2021 – SOBOTA
645 – + Apolonia BRODNIAK + Wojciech BRODNIAK
1800 – + Sławomir MIKOŁAJCZYK w 7 r. śm. ++ Rodzice: Rozalia i Ignacy
19.12.2021 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Marta DURASIEWICZ w 22 r. śm. (of. Wnuk)
900 – Dz. – bł. w 33 r. ślubu Barbary i Józefa MICHALIK z prośbą o Boże bł. dla Dzieci: Marii, Małgorzaty, i Wojciecha wraz z Rodzinami
1030 – Dz. – bł. w 7 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Jan KAMIŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy pogrzebu)
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław KRYSTOFIAK (of. Córka)
INTENCJE MSZALNE 05.12.2021r. – 12.12.2021r.
05.12.2021 – II NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Józef BORCZUCH + Janina SKOWROŃ
900 – O pełny powrót do zdrowia i o potrzebne łaski dla Rafała (od Piotra i Kasi)
1030 – W intencji całej Parafialnej Wspólnoty
1200 – O Boże bł. dla Marty w 28 r. urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Marian GÓRAL w 1 r. śm.
06.12.2021 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. MIKOŁAJA
645 – O łaskę zdrowia dla chorych Parafian
1800 – O zdrowie i Boże bł. dla Tadeusza
07.12.2021 – WTOREK- ŚW. AMBROŻEGO
645 – + Zdzisław STELMACH w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Urszula SZKOPIAK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
08.12.2021 – ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
645 – INTENCJA WOLNA
1200 GODZINA ŁASKI – + Paweł JABKOWSKI w 12 r. śm. ++ z Rodz. HAJDAMOWICZ i JABKOWSKICH + Jolanta
1800 – ++ Jan i Maria KASJAN ++ Stanisława (k) i Franciszek MARCINIAK + Seweryna (k) CHARKOT
09.12.2021 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Zdzisław LATACZ w 7 r. śm.
10.12.2021 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1. Dz. – bł. w 20 rocznicę ślubu Małgorzaty i Waldemara MAŁECKICH z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
2. + Z Rodz. PŁOWAŚ i SZWAJCA
11.12.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1. + Andrzej KONOWROCKI w 2 r. śm. ++ z Rodz. BLUSIEWICZ i KONOWROCKICH
2. + Henryk RZEPA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
12.12.2021 – III NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Edward PAWŁOWSKI w 3 r. śm.
900 – + Ryszard BIERNACKI w 11 r. śm.
1030 – Dz. – bł. w 3 r. urodzin Melanii z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – + Marianna DZIURMAN – POLAR w 4 m-c po śm. (of. Córki z Rodzinami)
1800 – + Zofia KRASNOSIELSKA – z racji pogrzebu
INTENCJE MSZALNE 28.11.2021r. – 05.12.2021r.
28.11.2021 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Bogusław PISARCZYK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
900 – + Władysława (k) DROZDOWSKA (of. Mirosław KRZAN)
1030 – + Jan FOJTAR (of. Żona)
1200 – O Boże bł., opiekę MB i Św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Agnieszki z okazji 40 r. urodzin oraz dla całej Rodziny
1800 – + Stefan SZUMERSKI w 26 r. śm.
29.11.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O Boże bł. dla Rodziny
1800 – + Zofia OSTANIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
30.11.2021 – WTOREK – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
645 – Dz. – bł. w 42 rocznicę urodzin Joanny z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy (of. Mama Maria i Siostra Alicja)
1800 – O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Stanisławy (of. Syn)
01.12.2021 – ŚRODA
645 – ++ Rodzice: Robert i Agnieszka ++ Ich Dzieci: Marek, Marta, Mateusz (of. Koleżanka Ela i Kolega Filip)
1800 – + Agnieszka KRUPIŃSKA w 29 r. śm.
02.12.2021 – CZWARTEK – I MIESIĄCA
645 –
1800 – + Kazimierz LEMEK w 5 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
03.12.2021 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – O Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Maryi Niepokalanej dla Barbary z racji imienin (of. Przyjaciele)
1800 – + Waldemar DANKOWSKI w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
04.12.2021 – SOBOTA – ŚW. BARBARY, I MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Stefania WYGOWSKA w 15 r. śm.
1800 – + Kazimierz MAZUREK w m-c po pogrzebie (of. Żona)
INTENCJE MSZALNE 21.11.2021r. – 28.11.2021r.
21.11.2021 – XXXIV NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZWCHŚWIATA
700 – ++ Władysława (k) WABNO i Czesława (k) LUPA
900 – Grażyna WOŹNA w 1 r. śm. + Jan WOŹNY z okazji ziemskich urodzin (of. Córka i Syn)
1030 – Dz. – bł. w 40 r. urodzin Łukasza ZIENKIEWICZA o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dzieckiem oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Bolesław NAWROCKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
22.11.2021 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. CECYLII
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Jan KAMIŃSKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1845 – WYPOMINKOWA (Mickiewicza)
23.11.2021 – WTOREK
645 – Pro Populo
1800 – Dz. – bł. z okazji urodzin Mamy Marzeny (of. Syn)
1845 – WYPOMINKOWA (Wspólnoty Parafialne)
24.11.2021 – ŚRODA – ŚW. ANDRZEJA DUNG – LAC I TOWARZYSZY
645 – O zdrowie i Boże bł. dla Piotra i Rodziny Błażków
1800 – 1. + Eugeniusz CHMIELEWSKI w 11 r. śm.
2. + Aniela MARCINIAK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
25.11.2021 – CZWARTEK
645 – Dz. – bł. z okazji imienin i urodzin Zofii Katarzyny STANISZEWSKIEJ, o zdrowie i Boże bł.
1800 – + Władysław ZALEWSKI + Syn Jarosław ZALEWSKI + Ginter STASIAK
26.11.2021 – PIĄTEK
645 – + Janina BĄK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – 1. + Bogumiła ZIEMBIKIEWICZ w 1 r. śm.
2. + Marek SZAJWAJ w m-c po pogrzebie (of. Mama)
27.11.2021 – SOBOTA
645 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o pełnienie woli Bożej i opiekę Maryi nad całą Rodziną
1600 – NABOŻEŃSTWO PRZED ROZPOCZĘCIEM ADWENTU
1800 – O rychłe zakończenie pandemii coronawirusa i o powrót do zdrowia dla wszystkich cierpiących z tego powodu
28.11.2021 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Bogusław PISARCZYK w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
900 – + Władysława (k) DROZDOWSKA (of. Mirosław KRZAN)
1030 – + Jan FOJTAR (of. Żona)
1200 – O Boże bł., opiekę MB i Św. Józefa oraz potrzebne łaski dla Agnieszki z okazji 40 r. urodzin oraz dla całej Rodziny
1800 – + Stefan SZUMERSKI w 26 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 14.11.2021r. – 21.11.2021r.
14.11.2021 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – 1. + Stanisław ZEMAN z racji ziemskich urodzin (of. Żona)
2. + Feliks KASPRZYK w 39 r. śm.
900 – + Władysława (k) DROZDOWSKA (of. Edward i Maria KARPIERZ)
1030 – + Jan MARCISZYN w 9 r. śm.
1200 – + Michalina ++ Jej Dzieci: Jan, Tadeusz, Maria, Kazimierz
1800 – + Jan WORBS w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi i Wnukami)
15.11.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – ++ Rodzice: Feliksa (k) i Edmund + Brat Eugeniusz + z Rodziny DERESZYŃSKICH
1800 – + Franciszek SZATKOWSKI (of. Żona)
1845 – WYPOMINKOWA (Baczyńskiego, Radosna, Cicha)
16.11.2021 – WTOREK
645 – + Zofia BRZOZOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Krystyna FALEWICZ w 1 r. śm. (of. Rodzina)
1845 – WYPOMINKOWA (Barbary, Boczna, Cienista, Górnowiejska, Konopnickiej, Nad Kolejką Górską, Słowackiego)
17.11.2021 – ŚRODA – ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
645 – Pro Populo – W int. całej parafialnej wspólnoty
1800– + Stanisław KONDRACIUK w 3 r. śm. (of. Brat Zbigniew z Rodziną)
18.11.2021 – CZWARTEK – BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
645 – O łaskę powrotu do zdrowia i pełni sił dla Rodziny WACZAK
1800 – + Seweryna (k) Tyma–Kupaj w 1 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1845 – WYPOMINKOWA (Górnicza, Kochanowskiego. Okólna, Zapiecek)
19.11.2021 – PIĄTEK
645 – W int. Panu Bogu wiadomej
1800 – + Bronisława CHOROSZA + Zofia JASNA ++ Maria i Jan, Stanisław i Maria BILIŃSCY
1845– WYPOMINKOWA (Al.Ujazdowska, Pl. Dębowy, Francuska, Podwale, Pogodna, Polana Brzozowa, Rolna, Rzeczki Dolne, Spokojna, Wesoła, Szarych Szeregów, Zacisze)
20.11.2021 – SOBOTA – ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEO
645 – W int. Panu Bogu wiadomej
1800 – + Barbara w 1 r. śm. (of. Syn Andrzej z Rodziną)
21.11.2021 – XXXIV NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZWCHŚWIATA
700 – ++ Władysława (k) WABNO i Czesława (k) LUPA
900 – + Grażyna WOŹNA w 1 r. śm. + Jan WOŹNY z okazji ziemskich urodzin (of. Córka i Syn)
1030 – Dz. – bł. w 40 r. urodzin Łukasza ZIENKIEWICZA o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i jej dzieckiem oraz o szczęśliwe rozwiązanie
1800 – + Bolesław NAWROCKI w 2 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
INTENCJE MSZALNE 07.11.2021r. – 14.11.2021r.
07.11.2021 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Zdzisław STELMACH w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
900 – 1) + Lidia NOLBERT + Stanisława NOLBERT + Tadeusz KAMIŃSKI
2) + Bogdan LEWICKI w 1 r. śm. (of. Syn)
1030 – Dz. – bł. z okazji 24 rocz. urodzin Kamili z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1200 – Dz. – bł. z okazji rocz. urodzin Jakuba KRUPIŃSKIEGO
1800 – Dz. – bł. z okazji 50 rocz. urodzin Bernardy
08.11.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Stanisław KOZŁOWSKI w dniu imienin
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA w 1 r. śm. (of. Mąż)
1845 – WYPOMINKOWA (Brandta, Chełmońskiego, Gwarków, K. Duszy, Sztygarska, Turowska)
09.11.2021 – WTOREK – Święto ROCZ. POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ
645 – ++ Janina i Marian, Karolina i Franciszek, Aniela i Feliks
1800 – + Józef SZCZEPAŃSKI w 43 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
1845 – WYPOMINKOWA (Orzeszkowej)
10.11.2021 – ŚRODA – ŚW. LEONA WIELKIEGO
645 – O zdrowie, Boże bł. i dary ducha Św. dla Roberta z racji 44 r. urodzin
1530 – + Magdalena JONIEC w 1 r. śm. (of. Koleżanki i Koledzy z Inspekcji Sanitarnej)
1800 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 1 r. śm. (of. Rodzina)
1845 – WYPOMINKOWA (Czerwona, Reymonta, Wiosenna, Św. Jana – nr nieparzyste)
11.11.2021 – CZWARTEK – ŚW. MARCINA Z TOURS – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
700 – + Jadwiga SZCZYPEK w 12 r. śm. ++ Maria, Henryk, Anna
1200 – Dz. – bł. w 49 rocz. ślubu Anny i Aleksandra
1730 – WYPOMINKI patriotyczne i za zmarłych kapłanów
1800 – + Jerzy PAJEWSKI w 1 r. śm. (of. Żona i Syn)
12.11.2021 – PIĄTEK – ŚW. JOZAFATA
645 – + Grażyna LIPOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – + Roman KOLMAN w 11 r. śm.
1845 – WYPOMINKOWA (Św. Jana – nr parzyste )
13.11.2021 – SOBOTA – ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA
645 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – 1. + Maria KONOPELSKA w 1 r. śm. (of. Syn i Córka)
2. + Krystyna WYSOCKA
14.11.2021 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – 1. + Stanisław ZEMAN z racji ziemskich urodzin (of. Żona)
2. + Feliks KASPRZYK w 39 r. śm.
900 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Edward i Maria KARPIERZ)
1030 – + Jan MARCISZYN w 9 r. śm.
1200 – + Michalina ++ Jej Dzieci: Jan, Tadeusz, Maria, Kazimierz
1800 – + Jan WORBS w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi i Wnukami)
INTENCJE MSZALNE 31.10.2021r. – 07.11.2021r.
31.10.2021 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Edward KIEL
900 – Dz. – bł. w intencji Sylwii z okazji imienin
1030 – ++ Rodzice: Barbara i Władysław KWIATULSCY (of. Syn Bogdan z Lucyną)
1200 – 1) ++ Rodzice: Tadeusz i Stanisława(k) CIARKOWSCY + Brat: Jerzy CIARKOWSKI
2) Dz. – bł. w 60. rocz. urodzin Zdzisława WIERNICKIEGO (of. Żona i Dzieci)
1800 – + Aniela WYSOCKA w 10 r. śm. (of. Syn)
01.11.2021 – PONIEDZIAŁEK – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
700 – ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
900 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Andrzej i Agata KRZAN z Rodziną)
1030 – + Marianna DZIURMAN – POLAR w 3 m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Wacław BZDAK w 20 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
02.1.2021 – WTOREK – WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
645 – + Dusze w czyśćcu cierpiące i znikąd nie mające pomocy
900 – + Jan SOK w 34 r. śm.
1800 – + Kazimierz LEMEK w 4 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
03.11.2021 – ŚRODA
645 – + Zmarli z Rodziny
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA w 3 r. śm. (of. Mąż)
1845 – WYPOMINKOWA (Łużycka – nr parzyste)
04.11.2021 – CZWARTEK – ŚW. KAROLA BOROMEUSZA – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – + Stanisław KRUPA w 6 r. śm.
1845 – WYPOMINKOWA (Łużycka – nr nieparzyste)
05.11.2021 – PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Sylwii (of. Przyjaciele)
1800 – + Waldemar DANKOWSKI e 3 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1845 – WYPOMINKOWA (Andersa, B. Gierymskich, Konicza, Kossaka, Kotsisa, Malczewskiego, Matejki)
06.11.2021 – SOBOTA - I SOBOTA MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – + + Z Rodziny ZYGMUNTÓW i SZMYGLEWSKICH
1800 – + Leszek STANO (of. Anna z Rodziną)
07.11.2021 – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Zdzisław STELMACH w m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
900 – 1) + Lidia NOLBERT + Stanisława NOLBERT + Tadeusz KAMIŃSKI
2) + + Bogdan LEWICKI w 1 r. śm. (of. Syn)
1030 – Dz. – bł. z okazji 24 rocz. urodzin Kamili z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1200 – Dz. – bł. z okazji rocz. urodzin Jakuba KRUPIŃSKIEGO
1800 – Dz. – bł. z okazji 50 rocz. urodzin Bernardy
INTENCJE MSZALNE 24.10.2021r. – 31.10.2021r.
24.10.2021 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz. – bł. z okazji 40 rocznicy ślubu Jolanty i Stanisława
900 – + Teresa PACZOS
1030 – 1) ++ Rodzice: Irena i Józef DĄBROWSCY
2) Dz. – bł. z okazji 40 rocznicy ślubu Jolanty i Zbigniewa (of. Dzieci)
1200 – + Olimpia BURA w 18 r. śm. ++ Wanda, Paulina, Stanisław
1800 – + Władysława (k) FRANASZCZUK w 11 r. śm.
25.10.2021 – PONIEDZIAŁEK –
645 – + Mieczysław RAPACZ
1800 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Wiktora z prośbą o pełny powrót do zdrowia (of. Rodzice)
26.10.2021 – WTOREK –
645 – Dziękczynna z okazji 5.rocz. ślubu Aleksandry i Mateusza z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
1800 – + Krzysztof NIEDZIELA w pół roku po śmierci
27.10.2021 – ŚRODA –
645 – + Teresa PACZOS w pół roku po śmierci
1800 – 1) + Władysława (k) DROZDOWSKA (of. Adam Krzan)
2) + Zofia KEMPA w 14. r. śm.
28.10.2021 – CZWARTEK Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
645 – + Tadeusz WORONIAK Z RACJI IMIENIN (of. Syn i Córka z rodziną)
1800 – + Antoni SZOT w 3. r. śmierci
29.10.2021 – PIĄTEK –
645 – + Zofia OSTANIEWICZ w mc po pogrz. (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji 50 r. urodzin Romana z prośbą o Boże bł. dla Jubilata i jego Rodziny
30.10.2021 – SOBOTA
645 – + Zdzisław KOSSAK w 5.r. śm. ++ z Rodz. KOSSAK i CEPOWSKICH
1800 – 1) + Jan JASTRZĘBSKI w 4. r. śm.
2) W intencji Panu Bogu wiadomej (of. Mama)
31.10.2021 – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Edward KIEL
900 – Dz. bł. w intencji Sylwii z okazji imienin
1030 – ++ Rodzice: Barbara i Władysław KWIATULSCY (of. Syn Bogdan z Lucyną)
1200 – 1) Rodzice:++ Tadeusz i Stanisława(k) CIARKOWSCY, brat:+ Jerzy CIARKOWSKI
2) Dz.-bł. w 60. rocz. urodzin Zdzisława WIERNICKIEGO (of. Żona i Dzieci)
1800 – + Aniela WYSOCKA w 10 r. śm. (of. Syn)
INTENCJE MSZALNE 17.10.2021r. – 24.10.2021r.
17.10.2021 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA
700 – + Zofia PRZYTULSKA w 4 m-c po pogrzebie
900 – ++ Z Rodz. KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1030 – + Anna KOZŁOWSKA w 1 r. śm. (of. Mąż)
1200 – Dz. – bł. w 65 rocz. ślubu Mariana i Władysławy MARCINIAK (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Czesław JANKOWSKI w 40 r. śm. ++ z Rodz. JANKOWSKICH i BIESIADECKICH
18.10.2021 – PONIEDZIAŁEK – Święto ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY
645 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia Zbigniewa oraz o potrzebne łaski
1800 – 1. Dz. – bł. w int. Ks. Łukasza z okazji imienin
2. Dz. – bł. w int. Aleksandry z okazji 18 r. urodzin
19.10.2021 – WTOREK – BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI
645 – + Leszek STANO (of. Siostra Grażyna z Rodziną)
1800 – + Henryk KOWALSKI w 14 r. śm.
20.10.2021 – ŚRODA – ŚW. JANA KANTEGO
645 – + Danuta KONIECZNA w 4 r. śm.
1800 – + Ludwik WYGOWSKI w 29 r. śm.
21.10.2021 – CZWARTEK
645 – + Jan KAMIŃSKI w 1 m-c po pogrzebie (of. Uczestnicy)
1800 – ++ Paulina i Józef MAZURKIEWICZ (of. Syn z Synową)
22.10.2021 – PIĄTEK – ŚW. JANA PAWŁA II
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy
23.10.2021 – SOBOTA
645 – Dziękczynna za Męża z prośbą o dar mądrości i o Boże bł. w znalezieniu pracy i zakończeniu remontu
1800 – 1. ++ Rodzice: Jan i Marianna + Brat Lucjan z Rodz. WALCZYK
2. + Halina BIEL w 1 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
24.10.2021 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dz. – bł. z okazji 40 rocznicy ślubu Jolanty i Stanisława
900 – + Teresa PACZOS
1030 – 1. ++ Rodzice: Irena i Józef DĄBROWSCY
2. Dz. – bł. z okazji 40 rocznicy ślubu Jolanty i Zbigniewa (of. Dzieci)
1200 – + Olimpia BURA w 18 r. śm. ++ Wanda, Paulina, Stanisław
1800 – + Władysława (k) FRANASZCZUK w 11 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 10.10.2021r. – 17.10.2021r.
10.10.2021 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ PAPIESKI
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY + Stanisław GĘBICKI
900 – + Irena PAŃKO w 11 r. śm.
1030 – Dziękczynna za otrzymane łaski dla Gabrieli WOSIŃSKIEJ
1200 – + Wojciech DĄBROWSKI w 25 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA w 15 r. śm.
1800 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA w 3 r. śm.
11.10.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dziękczynna za przyjaciół o potrzebne łaski i opiekę MB (of. dr Alicja)
1800 – + Wiesław MAJEWSKI w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
12.10.2021 – WTOREK
645 – Dz. – bł. z okazji 29 rocz. Rycerstwa Niepokalanej, o opiekę M B oraz świętych i błogosławionych Patronów Polski i o nawrócenie wrogów Kościoła i Ojczyzny
1800 – 1. + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzice)
2. + Henryk GŁOWACKI w 9 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
13.10.2021 – ŚRODA – BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO – DZIEŃ FATIMSKI
645 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – 1. + Stanisław BARAN
2. + Zygfryd KONIECZNY w 22 r. śm.
14.10.2021 – CZWARTEK – ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE
645 – Dz. – bł. w intencji pracowników Przychodni Dziecięcej z ul. Reymonta, o potrzebne łaski i opiekę MB
1800 – + Anna PLUTA w 1 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
15.10.2021 – PIĄTEK – ŚW. TERESY OD JEZUSA
645 – O dar zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Teresy SZYC w dniu imienin
1800 – + Marianna BORKOWSKA w 1 r. śm.
16.10.2021 – SOBOTA – ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ – PATRONKI ŚLĄSKA
645 – + Bolesław NAWROCKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Zofia BRZOZOWSKA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
17.10.2021 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA MISYJNA
700 – + Zofia PRZYTULSKA w 4 m-c po pogrzebie
900 – ++ Z Rodz. KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1030 – + Anna KOZŁOWSKA w 1 r. śm. (of. Mąż)
1200 – Dz. – bł. w 65 rocz. ślubu Mariana i Władysławy MARCINIAK (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Czesław JANKOWSKI w 40 r. śm. ++ z Rodz. JANKOWSKICH i BIESIADECKICH
INTENCJE MSZALNE 03.10.2021r. – 10.10.2021r.
03.10.2021 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY, ++ Stefania i Stanisław GAŁKA (of. Syn Bogusław)
900 – + Marian GÓRAL w 10 m-c po pogrzebie (od uczestników)
1030 – Dziękczynna w 5. r. urodzin Leny z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 4. rocz. śmierci
04.10.2021 – PONIEDZIAŁEK – Św. Franciszka z Asyżu
645 – ++ Wacława, Kazimierz, Stefania, Bronisław, Włodzimierz, Mirosława, Marian
1800 – Za III Zakon Św. Franciszka w naszej Parafii, o umocnienie w łasce wiary i rozwój wspólnoty
05.10.2021 – WTOREK – Św. Faustyny Kowalskiej
645 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Waldemar DANKOWSKI w 2 m-c po pogrzebie(od uczestników)
06.10.2021 – ŚRODA
645 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Agnieszki i jej Dzieci
1800 – + Teresa DĄBROWSKA w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
07.10.2021 – CZWARTEK – NMP Różańcowej
645 – O Boże opiekę nad Agnieszką i szczęśliwe rozwiązanie
1800 – Dziękczynno – błagalna w 60 rocznicę urodzin Syna Marka (of. Mama)
08.10.2021 – PIĄTEK
645 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Małgorzaty, jej Męża i Dzieci
1800 – Dziękczynna z okazji 5 rocz. ślubu Aleksandry i Mateusza z prośbą o wszelkie łaski i dary Ducha Świętego
09.10.2021 – SOBOTA
645 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Mariana i Haliny Olszówka
1800 – 1. + Kacper TOBOLSKI (of. Ciocia Ewa z Mężem)
2. + Dorota CZAJKOWSKA w 2 r. śm. + z Rodz. ŻWIRSKICH i SZKOPIAKÓW
10.10.2021 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY + Stanisław GĘBICKI
900 – + Irena PAŃKO w 11 r. śm.
1030 – Dziękczynna za otrzymane łaski dla Gabrieli WOSIŃSKIEJ
1200 – + Wojciech DĄBROWSKI w 25 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA w 15 r. śm.
1800 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA w 3 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 26.09.2021r. – 03.10.2021r.
26.09.2021 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Halina WUDARCZYK
900 – + Władysława DROZDOWSKA + Tadeusz KRZAN w 2 m-c po śm. (of. Anna i Marek)
1030 – + Edward ZIENKIEWICZ ++ Rodzice: Szymon i Władysława
1200 – + Karolina WILK w 32 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – ++ Dziadkowie z Rodz. MARCINIAKÓW: Maria, Karol, Albina, Wacław, Nikodem
27.09.2021 – PONIEDZIAŁEK – św. Wincentego a Paulo
645 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
1800 – + Stefan KOSIANOWSKI, ++Rodzice: Julitta i Ryszard KOSIAROWSCY, +Kazimierz SUSZEK
28.09.2021 – WTOREK – św. Wacława
645 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MB nad całą Rodziną
1800 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
29.09.2021 – ŚRODA – Święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
645 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
1800 – Dz.-błag. z okazji imienin i rocznicy chrztu św. Michała KRUPIŃSKIEGO
30.09.2021 – CZWARTEK – św. Hieronima
645 – O opiekę Bożą nad Agnieszką i o szczęśliwe rozwiązanie (of. Mąż)
1800 – + Edward WOJTASIK
01.10.2021 – PIĄTEK – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – Dz.-błag. w intencji Moniki LUDWICZAK z okazji 40 rocz. urodzin
1800 – ++ Rodzice: Janina i Stanisław w 1. r. śm. oraz + Adam, brat (of. Córka)
02.10.2021 – SOBOTA – Świętych Aniołów Stróżów, I SOBOTA MIESIĄCA
800 – Adoracja Najśw. Sakramentu
900 – 1) + Kazimierz LEMEK w 3. mc po pogrzebie (od uczestników)
2) odprawiana w Krzeszowie: Dziękczynno-błagalna w intencji Czterech Róż Żywego Różańca naszej Parafii
1800 – + Anna JENDZA w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
03.10.2021 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY, ++ Stefania i Stanisław GAŁKA (of. Syn Bogusław)
900 – + Marian GÓRAL w 10 m-c po pogrzebie (od uczestników)
1030 – Dziękczynna w 5. r. urodzin Leny z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 4. rocz. śmierci
INTENCJE MSZALNE 19.09.2021r. – 26.09.2021r.
19.09.2021 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Maria, Jadwiga, Henryk i Anna z Rodz. SZCZYPEK
900 – + Zofia w 37 r. śm. i + Stanisław w 11 r. śm. SKIBA
1030 – ++ Wanda i Piotr DUDKOWSCY
1200 – + Antoni TURZIAK w 3 m-c po pogrzebie
1800 – ++ Rodzice: Aniela i Jan PARTYKA + Stanisław + Wacław HRYNKIEWICZ
20.09.2021 – PONIEDZIAŁEK – Rocznica Poświęcenia Katedry Legnickiej
645 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
1800 – + Władysław SERPUTKO w 9 r. śm.
21.09.2021 – WTOREK – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
645 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
1800 – + Zofia PRZYTULSKA w 3 m-c po pogrzebie
22.09.2021 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – 1. ++ Teresa i Józef DUDEK oraz + Rodzice
2. ++ Michał, Maria i Ryszard SZPAK
23.09.2021 – CZWARTEK – Św. Pio z Pietrelciny
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
24.09.2021 – PIĄTEK
645 – + Paszek PAJĄK
1800 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
25.09.2021 – SOBOTA
645 – + Tomasz – o łaskę miłosierdzia Bożego
1800 – 1. + Adrianna TELEGA w 18 r. śm. (od Rodziców i Siostry)
2. Dz. – bł. w 33 r. ślubu Moniki i Marka TOBOLSKICH (of. Dzieci)
26.09.2021 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Halina WUDARCZYK
900 – + Władysława DROZDOWSKA + Tadeusz KRZAN w 2 m-c po śm. (of. Anna i Marek)
1030 – + Edward ZIENKIEWICZ ++ Rodzice: Szymon i Władysława
1200 – + Karolina WILK w 32 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1800 – ++ Dziadkowie z Rodz. MARCINIAKÓW: Maria, Karol, Albina, Wacław, Nikodem
INTENCJE MSZALNE 12.09.2021r. – 19.09.2021r.
12.09.2021 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Stanisława ZYGMUNT w 10 r. śm
900 – + Monika LIPIŃSKA ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1030 – 1. Dz. – bł. z okazji 3 rocz. urodzin Sofii z prośba o Boże bł. dla Niej oraz dla Jej Siostry Eleny i dla Rodziców: Natalii i Amgada
2. Dz. – bł. w 5 rocz. ślubu Eweliny i Mariusza BARTKOWIAK, 4 rocz. urodzin Szymona, 2 rocz. urodzin Oskara (of. Rodzice ze Zgorzelca i Wrocławia)
1200 – ++ Rodzice: Zofia i Antoni MIAZGA
1800 – 1. + Wiesław MAJEWSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzice)
13.09.2021 – PONIEDZIAŁEK – DZIEŃ FATIMSKI – ŚW. JANA CHRYZOSTOMA
645 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – ++ z Rodziny RĘKOWSKICH
14.09.2021 – WTOREK – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO
645 – + Tomasz – o łaskę Miłosierdzia Bożego
1800 – + Teresa PACZOS (of. Bratanek)
19.00- CZUWANIE PRZY KRZYŻU
15.09.2021 – ŚRODA – NMP BOLESNEJ
645 – Dz. – bł. z okazji imienin Kamili MIKIETÓW (of. przyjaciele)
1800 – 1. O Boże bł. dla Rodziny ZUBEL z okazji rocznic ślubów
2. Dz. – bł. w 40 rocznicę ślubu Andrzeja i Stanisławy
16.09.2021 – CZWARTEK – ŚW. KORNELIUSZA I ŚW. CYPRIANA
645 – + Zofia BRZOZOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Leszek PROROK w 2 r. śm. (of. Żona z Rodziną)
17.09.2021 – PIĄTEK
645 – + Edward MIKOŁAJCZYK w pół roku po śmierci
1800 – + Alicja KONWIŃSKA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
18.09.2021 – SOBOTA – Święto ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
645 – + Tomasz – o łaskę Miłosierdzia Bożego
1800 – Dz. – bł. w 37 rocznicę ślubu Anny i Janusza
19.09.2021 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Maria, Jadwiga, Henryk i Anna z Rodz. SZCZYPEK
900 – + Zofia w 37 r. śm. i + Stanisław w 11 r. śm. SKIBA
1030 – ++ Wanda i Piotr DUDKOWSCY
1200 – + Antoni TURZIAK w 3 m-c po pogrzebie
1800 – ++ Rodzice: Aniela i Jan PARTYKA + Stanisław + Wacław HRYNKIEWICZ
INTENCJE MSZALNE 05.09.2021r. – 12.09.2021r.
05.09.2021 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Lucyna CHALUPA w 4 m-c po pogrz. (od Uczestników)
900 – + Danuta FLAK w 6 m-c po pogrz. (of. Wiesława i Paweł NOWAK)
1030 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry
1200 – 1. Dz. – bł. w 80 rocznicę urodzin Wiesławy KUNC (od chrześnicy Kamili)
2. Dz. – bł. w 2 rocznicę ślubu Karoliny i Wojciecha SZPAK
1800 – + Wiesław MOSKALSKI w 3 m-c po pogrz. (od Uczestników)
06.09.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Teresa DĄBROWSKA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Irena SZCZEPAŃSKA w 3 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
07.09.2021 – WTOREK
645 – O szczęśliwe rozwiązanie i Boże bł. dla Aleksandry
1800 – 1. + Kazimierz LEMEK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. + Maria RADŁO w 3 r. śm. (of. Mąż)
08.09.2021 – ŚRODA – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP
645 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Małgorzaty i jej Rodziny
1800 – 1. Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
2. + Janina w 3 r. śm. + z Rodz. ŁUBNIEWSKICH
09.09.2021 – CZWARTEK
645 – Wynagradzająca za grzechy popełnione w Małżeństwie
1800 – Dz. – bł. w 39 rocznicy urodzin Damiana Góral z prośbą o Boże bł. umocnienie wiary i dary Ducha Świętego
10.09.2021 – PIĄTEK
645 – W intencji Dusz w Czyśćcu cierpiących
1800 – 1. + Adam PAWŁOWSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Tadeusza MAZURKIEWICZA
11.09.2021 – SOBOTA
645 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – 1. Dz. – bł. w 22 rocz. ślubu Elżbiety i Andrzeja KOWALSKICH, o Boże bł. i potrzebne łaski dla Małżonków i całej Rodziny
2. O powrót do zdrowia, Boże bł. i potrzebne łaski dla Mamy Marii
12.09.2021 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Stanisław ZYGMUNT w 10 r. śm
900 – + Monika LIPIŃSKA ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1030 – 1. Dz. – bł. z okazji 3 rocz. urodzin Sofii z prośba o Boże bł. dla Niej oraz dla Jej Siostry Eleny i dla Rodziców: Natalii i Amgada
2. Dz. – bł. w 5 rocz. ślubu Eweliny i Mariusza BARTKOWIAK, 4 rocz. urodzin Szymona, 2 rocz. urodzin Oskara (of. Rodzice ze Zgorzelca i Wrocławia)
1200 – ++ Rodzice: Zofia i Antoni MIAZGA
1800 – 1. + Wiesław MAJEWSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzice)
INTENCJE MSZALNE 29.08.2021r. – 05.09.2021r.
29.09.2021 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Jan HODOROWSKI w 11 r. śm.
900 – Dziękczynna za szczęśliwą operację Janiny z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB
1030 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 29.)
1200 – + Alina ZAWADZKA + Bronisław ZAWADZKI + Eleonora ZAMASZYSTA (of. Córka Jolanta z Rodziną)
1800 – + Grzegorz WOJTULEWICZ w 2 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
30.08.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – Dziękczynna za Halinę i Mariana z okazji imienin z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 30 – ostatnia.)
31.08.2021 – WTOREK
700 – O Boże bł., dar zdrowia i potrzebne łaski dla Agnieszki i Jej Rodziny
1800 – 1. + Kazimierz TYSZKIEWICZ oraz + Pracownicy Kopali z działu TGM
2. + Zofia BRZOZOWSKA w m-c po pogrz. (od Uczestników) + Zofia i Stanisław + Józef + Franciszka
01.09.2021 – ŚRODA – bł. Bronisławy
645 – O ochronę przed złem i opiekę MB oraz Św. Michała dla Joanny i Jej Córek
800 – MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
1800 – 1. Dziękczynna w int. Barbary i Janusza z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB
2. ++ Rodzice: Edward i Janina KONOPSCY, Józef i Elżbieta SZWAJLIK + Andrzej
02.09.2021 – CZWARTEK – św. Stefana, I CZWARTEK
645 – 1. O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Alicji SOŚNIAK
2. + Stefan SKIBIŃSKI
1800 – + Leon STECYNA w 6 r. śm. + Bolesław STECYNA w 2 r. śm.
03.09.2021 – PIĄTEK – św. Grzegorza Wielkiego, I PIĄTEK
645 – + Marian GÓRAL w 9 m-c po pogrz. (od Uczestników)
1800 – 1. + Anna JENDZA w 3 m-c po pogrz. (od Uczestników)
2. + Waldemar DANKOWSKI w m-c po pogrz. (od Uczestników)
04.09.2021 – SOBOTA – I SOBOTA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – ++ Rodzice: Stefania i Ludwik WYGOWSCY + Brat Zbigniew WYGOWSKI
1800 – 1. O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
2. + Alojza (k) CHMIELEWSKA w 20 r. śm.
05.09.2021 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Lucyna CHALUPA w 4 m-c po pogrz. (od Uczestników)
900 – + Danuta FLAK w 6 m-c po pogrz. (of. Wiesława i Paweł NOWAK)
1030 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry
1200 – 1. Dz. – bł. w 80 rocznicę urodzin Wiesławy KUNC (od chrześnicy Kamili)
2. Dz. – bł. w 2 rocznicę ślubu Karoliny i Wojciecha SZPAK
1800 – + Wiesław MOSKALSKI w 3 m-c po pogrz. (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE 22.08.2021r. – 29.08.2021r.
22.08.2021 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna za Bożą pomoc w chorobie Mateusza WALASZKO
900 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1030 – Dz. – bł. w 3 r. Ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGIEŁ oraz w 1 r. Chrztu Antoniego
1200 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 22.)
1800 – Dz. – bł. w 25 r. Ślubu Katarzyny i Tomasza WIELGUS oraz o Boże bł. dla Córek
23.08.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 23.)
1800 – + Wiesław MAJEWSKI w 2 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
24.08.2021 – WTOREK – ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 24.)
1800 – + Kazimierz MAKARA w 4 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
25.08.2021 – ŚRODA
700 – + Teresa DĄBROWSKA w miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 25.)
26.08.2021 – CZWARTEK – NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 26.)
1800 – + Alicja KONWIŃSKA w 2 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
27.08.2021 – PIĄTEK – ŚW. MONIKI
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 27.)
1800 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Beata KRZAN)
28.08.2021 – SOBOTA – ŚW. AUGUSTYNA
700 – O łaskę Nieba dla zmarłych Przyjaciół
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 28.)
29.08.2021 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Jan HODOROWSKI w 11 r. śm.
900 – Dziękczynna za szczęśliwą operację Janiny z prośbą o Boże bł. i opiekę MB
1030 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 29.)
1200 – + Alina ZAWADZKA + Bronisław ZAWADZKI + Eleonora ZAMASZYSTA (of. Córka Jolanta z Rodziną)
1800 – + Grzegorz WOJTULEWICZ w 2 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE 15.08.2021r. – 22.08.2021r.
15.08.2021 – NIEDZIELA – WNIEBOWZIĘCIE NMP
700 – + Anna JENDZA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – Dziękczynna za 800 lat obecności świeckich naśladowców św. Franciszka w III Zakonie
1030 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 15.)
1200 – + Tadeusz DRACZ w 8 r. śm.
1800 – + Krystyna DOMECKA w 2 r. śm. (of. Mąż)
16.08.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 16.)
1800 – + Franciszek SCHILLER w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
17.08.2021 – WTOREK – ŚW. JACKA
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 17.)
1800 – Dz. – bł. w intencji Anny i Aleksandra
18.08.2021 – ŚRODA
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 18.)
1800 – Dz. – bł. w rocznicę urodzin Aleksandra
19.08.2021 – CZWARTEK
700 – + Andrzej PATYK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 19.)
20.08.2021 – PIĄTEK – ŚW. BERNARDA
700 – + Danuta DUSZYŃSKA w 1 r. śm.
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 20.)
21.08.2021 – SOBOTA – ŚW. PIUSA X
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 21.)
1800 – + Danuta GÓRNIAK w 5 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
22.08.2021 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna za Bożą pomoc w chorobie Mateusza WALASZKO
900 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1030 – Dz. – bł. w 3 r. Ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGIEŁ oraz w 1 r. Chrztu Antoniego
1200 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 22.)
1800 – Dz. – bł. w 25 r. Ślubu Katarzyny i Tomasza WIELGUS oraz o Boże bł. dla Córek
INTENCJE MSZALNE 08.08.2021r. – 15.08.2021r.
08.08.2021 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Artur OWSIAK w 4 r. śm.
900 – + Lidia NOLBERT ++ Jan i Marcin KURZĄTKOWSCY
1030 – Dz.–bł. w 4 rocz. ustanowienia Wspólnoty Nieustającego Różańca za Ojczyznę i za Kościół z prośbą o Boże bł. dla wszystkich Członków.
1200 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 8.)
1800 – + Jan BIZIEL w 30 r. śm. + Zofia BIZIEL
09.08.2021 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 9.)
1800 – Rezerwacja: P. Brodniccy
10.08.2021 – WTOREK – ŚW. WAWRZYŃCA
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 10.)
1800 – + Janina + Wacław ZIENKIEWICZ
11.08.2021 – ŚRODA – ŚW. KLARY
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 11.)
1800 – + Adam PAWŁOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
12.08.2021 – CZWARTEK
700 – Dz. – bł. z okazji 55 rocznicy urodzin Aleksandry PIOTROWSKIEJ
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 12.)
13.08.2021 – PIĄTEK – DZIEŃ FATIMSKI
700 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 13.)
14.08.2021 – SOBOTA – ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
700 – + Kazimierz LEMEK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 14.)
15.08.2021 – NIEDZIELA – WNIEBOWZIĘCIE NMP
700 – + Anna JENDZA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – Dziękczynna za 800 lat obecności świeckich naśladowców św. Franciszka w III zakonie
1030 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 15.)
1200 – + Tadeusz DRACZ w 8 r. śm.
1800 – + Krystyna DOMECKA w 2 r. śm. (of. Mąż)
INTENCJE MSZALNE 01.08.2021r. – 08.08.2021r.
01.08.2021 – XVIII Niedziela Zwykła – Rocznica Powstania Warszawskiego
700 – Dz-bł z okazji 18. urodzin Tomasza i 14. urodzin Krzysztofa KIEŁCZYKOWSKICH (of. Babcia)
900 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 1.)
1030 – + Wiesław WYSOTA w 5. r. śm. + Stefan WYSOTA
1200 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 16. rocz. śm.
1800 – W intencji Przewodników Pieszej Pielgrzymki Legnickiej oraz pielgrzymujących kapłanów i sióstr zakonnych (of. siostra Alicja)
02.08.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 2.)
1800 – + Leszek MAREK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
03.08.2021 – WTOREK
700 – + Marian GÓRAL w 8 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 3.)
04.08.2021 – ŚRODA – św. Jana Marii Vianney’a
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 4.)
1800 – O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
05.08.2021 – CZWARTEK – Matki Bożej Śnieżnej – I Miesiąca
700 – + Wiesław MOSKALSKI w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 5.)
06.08.2021 – PIĄTEK – Święto Przemienienia Pańskiego – I Miesiąca
700 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 6.)
1800 – + Danuta FLAK w 5 m-c po pogrzebie (of. Piotr NOWAK)
07.08.2021 – SOBOTA – I Miesiąca
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Lucyna CHALUPA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 7.)
08.08.2021 – XIX Niedziela Zwykła
700 – + Artur OWSIAK w 4 r. śm.
900 – + Lidia NOLBERT ++ Jan i Marcin KURZĄTKOWSCY
1030 – Dz–bł w 4 rocz. ustanowienia Wspólnoty Nieustającego Różańca za Ojczyznę i za Kościół z prośbą o Boże bł. dla wszystkich członków.
1200 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 8.)
1800 – + Jan BIZIEL w 30 r. śm. + Zofia BIZIEL
INTENCJE MSZALNE 25.07.2021r. – 01.08.2021r.
25.07.2021 – XVII Niedziela Zwykła, Dzień św. Krzysztofa Patrona Kierowców
700 – ++ Zofia i Mieczysław KALBARCZYK
900 – Dziękcz.-błagalna w intencji Anny i Marka w 4. rocz. ślubu
1030 – Dziękcz.-błagalna z okazji imienin Jakuba ZWOLIŃSKIEGO
1200 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 4. rocz. śm.
1800 – + Maria AUGUŚCIK w 19 r. śm.
26.07.2021 – PONIEDZIAŁEK – św. Joachima i Anny
700 – Dziękcz.-błagalna z okazji imienin Anny (of. Przyjaciele)
1800 – + Teodora KĘPA w 1. rocz. śmierci
27.07.2021 – WTOREK –
700 – + Antoni MAKOWSKI
1600 – Dziękczynna w int. Marii WALASZKO za przepracowane lata w Kopalni TURÓW (od Koleżanek i Kolegów z Działu Mierniczego)
1800 – + Władysława (k) DROZDOWSKA (Of. Anna i Jan Krzan)
28.07.2021 – ŚRODA – św. Charbela Makhlufa
700 – Dziękczynna za otrzymane w rodzinie łaski za pośrednictwem św. Józefa
1800 – ++ Rodzice: Helena i Jan oraz ++ Siostry: Anna i Irena
29.07.2021 – CZWARTEK – św. Marty
700 – + Władysław MILENKIEWICZ ++ Z Rodz. MILENKIEWICZ
1800 – + Emilka KWIATULSKA (of. ojciec Bogdan i ciocia Lucyna)
30.07.2021 – PIĄTEK –
700 – Za Rodzinę: o powrót do Boga, potrzebne łaski i opiekę Matki Najśw.
1800 – Za dusze czyśćcowe nie mające znikąd pomocy
31.07.2021 – SOBOTA – św. Ignacego z Loyoli
700 – + Kacper TOBOLSKI z okazji 22. rocz. ziemskich urodzin
1800 – + Henryka (k) KRUCZEK z okazji rocz. śm. + Bogdan KRUCZEK i za zm. z Rodziny
01.08.2021 – XVIII Niedziela Zwykła – Rocznica Powstania Warszawskiego
700 – Dziękcz.-błagal. z okazji 18. urodzin Tomasza i 14. urodzin Krzysztofa KIEŁCZYKOWSKICH (of. Babcia)
900 – + Anna KOZŁOWSKA (Msza św. gregoriańska 1.)
1030 – + Wiesław WYSOTA w 5. r. śm. + Stefan WYSOTA
1200 – + Zbigniew ŁAGOWSKI w 16. rocz. śm.
1800 – W intencji Przewodników (of. siostra Alicja)
INTENCJE MSZALNE 18.07.2021r. – 25.07.2021r.
18.07.2021 – XVI Niedziela Zwykła
700 – Przebłagalna Trójcę Świętą za grzechy popełnione w naszej Ojczyźnie
900 – +Dorota LESZCZYŃSKA w 1. r. śm. ++ z Rodziny WIERZBICKICH
1030 – + Władysława(k) DROZDOWSKA i + Michał DROZDOWSKI w 40. r. śm.(of. Bogdan i Zdzisława z Rodziną)
1200 – Dziękczynna z okazji 1 r. urodzin Antoniego SZCZYGIEŁ Z PROŚBĄ O Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – + Za zm. Rodziców: Marię i Stanisława oraz za zm. Rodzeństwo: Andrzeja i Walerię w kolejne rocznice śmierci (of. Barbara z Rodziną)
19.07.2021 – PONIEDZIAŁEK –
700 – + Jan MIELNIK w 3. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Andrzej PATYK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
20.07.2021 – WTOREK – bł. Czesława
700 – + Danuta GÓRNIAK w 4. mc po pogrz. (od Uczestników)
1800 – + Adam PAWŁOWSKI (od Zbigniewa z Rodziną)
21.07.2021 – ŚRODA –
700 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii i Haliny (od dzieci: Barbary i Józefa)
1800 – + Wanda DRACZ w 6. rocz. śm.
22.07.2021 – CZWARTEK – Święto św. Marii Magdaleny
700 – + Józef SOŚNIAK (OF. Żona)
1800 – + Krystyna KARWOWSKA w 34 r. śm.
23.07.2021 – PIĄTEK – Święto św. Brygidy Patronki Europy
700 – ++ Marianna i Bogusław ŁOZOWSCY w 4. i 7. rocz. śm.
1800 – Dziękcz.-błagalna w 16 r. ślubu Agnieszki i Jakuba KRUPIŃSKICH
24.07.2021 – SOBOTA
700 – + Władysława MATYJASIK w 2. mc po pogrz. (od Uczestników)
1800 – + Kazimierz MAKARA w 3. mc po pogrz. (od Uczestników)
25.07.2021 – XVII Niedziela Zwykła, Dzień św. Krzysztofa Patrona Kierowców
700 – ++ Zofia i Mieczysław KALBARCZYK
900 – Dziękcz.-błagalna w intencji Anny i Marka w 4. rocz. ślubu
1030 – Dziękcz.-błagalna z okazji imienin Jakuba ZWOLIŃSKIEGO
1200 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 4. rocz. śm.
1800 – + Maria AUGUŚCIK w 19 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 11.07.2021r. – 18.07.2021r.
11.07.2021 – XV Niedziela Zwykła PEREGRYNACJA
700 – Dziękczynna z okazji 89 r. ur. Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. oraz opiekę Maryi i św. Józefa oraz o zdrowie dla syna Tadeusza
900 – ++ Ewa i Józef LITWIN
1030 – Dziękczynna za 99 lat życia Jadwigi ZIENKIEWICZ z prośbą o wszelkie łaski Boże
1200 – + Henryk KORNAS w 19 rocz. śm.
1800 – + Zdzisław MORAWSKI w 4. rocz. śm. (of. Rodzina)
12.07.2021 – PONIEDZIAŁEK PEREGRYNACJA
700 – + Wiesław MAJEWSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – ++ Zmarli z Rodziny OLECH
13.07.2021 – WTOREK – PEREGRYNACJA
700 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA – + Antoni MAKOWSKI
14.07.2021 – ŚRODA PEREGRYNACJA
700 – + Alicja KONWIŃSKA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ w 3. rocz. śm.
15.07.2021 – CZWARTEK – PEREGRYNACJA
700 – ++ Cecylia i Wojciech LUPA
1800 – + Franciszek SCHILLER w 3. m-c po pogrz. (od Uczestników)
16.07.2021 – PIĄTEK PEREGRYNACJA
700 – O Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Bernarda
1800 – Za noszących szkaplerz św. i o rozwój nabożeństwa do Matki Bożej z Góry Karmel
17.07.2021 – SOBOTA PEREGRYNACJA
700 – + Bogdan SKIBIŃSKI
1600 – Nabożeństwo pożegnania Obrazu św. Józefa
1800 – + Julian GÓRNIAK w 4. rocz. śmierci
18.07.2021 – XVI Niedziela Zwykła
700 – Przebłagalna Trójcę Świętą za grzechy popełnione w naszej Ojczyźnie
900 – +Dorota LESZCZYŃSKA w 1. r. śm. ++ z Rodziny WIERZBICKICH
1030 – + Władysława(k) DROZDOWSKA i + Michał DROZDOWSKI w 40. r. śm.(of. Bogdan i Zdzisława z Rodziną)
1200 – Dziękczynna z okazji 1 r. urodzin Antoniego SZCZYGIEŁ Z PROŚBĄ O Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1800 – + Za zm. Rodziców: Marię i Stanisława oraz za zm. Rodzeństwo: Andrzeja i Walerię (of. Barbara z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 04.07.2021r. – 11.07.2021r.
04.07.2021 – XIV Niedziela Zwykła
700 – + Jan SURMA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – + Ryszard KIERBEL w 7 r. śm.
1030 – O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1200 – ++ Krystyna i Eryk KOŁODZIEJ ++ z Rodz. LISIECKICH: Stefan, Kazimiera, Urszula, Józef
1800 – + Genowefa SZUMERSKA (of. Koleżanka Dorota HAWRELUK)
05.07.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Wiesław MOSKALSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Danuta FLAK w 4 m-c po pogrzebie (of. Maria Nowak)
06.07.2021 – WTOREK – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
700 – + Teresa GRZANEK, + Maria SZCZEPAŃSKA (of. Siostra z Rodziną)
1800 – + Leszek MAREK w 2. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
07.07.2021 – ŚRODA
700 – ++ Władysława (K) i Czesława (K), ++ z Rodz. WABNO i LUPA
1800 – + Władysław ZUBEL w 9. rocz. śm.
08.07.2021 – CZWARTEK – św. Jana z Dukli
700 – O zdrowie i Boże bł. oraz dary Ducha św. dla ks. Proboszcza (of. Przyjaciele)
1800 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w 3. m-c po pogrz. (od Uczestników)
09.07.2021 – PIĄTEK
700 – O Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski dla Haliny i Władysława
1800 – + Teresa KOPACZEWSKA, + Teresa PAKULSKA, + Kazimierz
10.07.2021 – SOBOTA PEREGRYNACJA
700 – + Adam PAWŁOWSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1730 – Przywitanie Obrazu św. Józefa
1800 – Dziękcz.-błagalna w 30 r. urodzin Jacka PROTASIEWICZA (of. Rodzice)
11.07.2021 – XV Niedziela Zwykła PEREGRYNACJA
700 – Dziękczynna z okazji 89 r. ur. Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. oraz opiekę Maryi i św. Józefa
900 – ++ Ewa i Józef LITWIN
1030 – Dziękczynna za 99 lat życia Jadwigi ZIENKIEWICZ z prośbą o wszelkie łaski Boże
1200 – + Henryk KORNAS w 19 rocz. śm.
1800 – + Zdzisław MORAWSKI w 4. rocz. śm. (of. Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 27.06.2021r. – 04.07.2021r.
27.06.2021 – XIII Niedziela Zwykła, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
700 – + Władysława(k) DROZDOWSKA w 5 m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1030 – + Jan BOCIAN z okazji imienin
1200 – + Zbigniew ŚWIDOWICZ w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Jolanty SZYMAŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Mąż z Dziećmi)
28.06.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Zdzisław w 1 r. śm.
1800 – + Piotr TARASEWICZ w 8 r. śm. (of. Rodzice)
29.06.2021 – WTOREK – Uroczystość św. App Piotra i Pawła
700 – + Antoni MAKOWSKI
1800 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA z okazji ziemskich urodzin
30.06.2021 – ŚRODA
700 – ++ Z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK oraz za Dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski Barbary i Piotra z prośbą o Boże bł. (of. Mama Jadwiga)
01.07.2021 – I CZWARTEK MIESIĄCA
700 – ++ Rodzeństwo: Halina i Tadeusz oraz ++ Rodzice
1800 – +Adam PAWŁOWSKI (of. Sąsiedzi z ul. Św. Jana)
02.07.2021 – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – + Anna JENDZA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji I Komunii św. z prośbą o Boże bł. dla uczestników uroczystości
03.07.2021 – I SOBOTA MIESIĄCA – Święto św. Tomasza Apostoła
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Marian GÓRAL w 7 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Lucyna CHALUPA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
04.07.2021 – XIV Niedziela Zwykła
700 – + Jan SURMA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – + Ryszard KIERBEL w 7 r. śm.
1030 – O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1200 – ++ Krystyna i Eryk KOŁODZIEJ ++ z Rodz. LISIECKICH: Stefan, Kazimiera, Urszula, Józef
1800 – + Genowefa SZUMERSKA (of. Koleżanka Dorota HAWRELUK)
18.00 – Msza św. wieczorna z błogosławieństwem dla wyznaczonych stanów
INTENCJE MSZALNE 27.06.2021r. – 04.07.2021r.
27.06.2021 – XIII Niedziela Zwykła, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
700 – + Władysława(k) DROZDOWSKA w 5 m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1030 – + Jan BOCIAN z okazji imienin
1200 – + Zbigniew ŚWIDOWICZ w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Jolanty SZYMAŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Mąż z Dziećmi)
28.06.2021 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Zdzisław w 1 r. śm.
1800 – + Piotr TARASEWICZ w 8 r. śm. (of. Rodzice)
29.06.2021 – WTOREK – Uroczystość św. App Piotra i Pawła
700 – + Antoni MAKOWSKI
1800 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA z okazji ziemskich urodzin
30.06.2021 – ŚRODA
700 – ++ Z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK oraz za Dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski Barbary i Piotra z prośbą o Boże bł. (of. Mama Jadwiga)
01.07.2021 – I CZWARTEK MIESIĄCA
700 – ++ Rodzeństwo: Halina i Tadeusz oraz ++ Rodzice
1800 – +Adam PAWŁOWSKI (of. Sąsiedzi z ul. Św. Jana)
02.07.2021 – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – + Anna JENDZA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji I Komunii św. z prośbą o Boże bł. dla uczestników uroczystości
03.07.2021 – I SOBOTA MIESIĄCA – Święto św. Tomasza Apostoła
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Marian GÓRAL w 7 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Lucyna CHALUPA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
04.07.2021 – XIV Niedziela Zwykła
700 – + Jan SURMA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – + Ryszard KIERBEL w 7 r. śm.
1030 – O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1200 – ++ Krystyna i Eryk KOŁODZIEJ ++ z Rodz. LISIECKICH: Stefan, Kazimiera, Urszula, Józef
1800 – + Genowefa SZUMERSKA (of. Koleżanka Dorota HAWRELUK)
18.00 – Msza św. wieczorna z błogosławieństwem dla wyznaczonych stanów
INTENCJE MSZALNE 20.06.2021r. – 27.06.2021r.
20.06.2021 – 12. Niedziela Zwykła – Odpust Parafialny Św. Jana Chrzciciela
700 – + Teresa PACZOS w m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
900 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Dzieci i Wnuków (of. Mama)
1030 – SUMA ODPUSTOWA 1) Dziękczynna w 21 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Arlety i Rafała z prośbą o Boże bł. dla Solenizantów oraz ich dzieci Igi i Szymona
2) Pro populo
1200 – + Teresa WIELGUS w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników) + Piotr WIELGUS z okazji 75 r. ziemskich urodzin
1800 – + Danuta GÓRNIAK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
21.06.2021 – PONIEDZIAŁEK - Św. Alojzego Gonzagi
645 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Melanii (of. Dziadkowie)
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA, z okazji imienin i urodzin
22.06.2021 – WTOREK
645 – 1) + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
2) O szczęśliwą operację, Boże bł. i opiekę MB dla Barbary
1800 – + Krystyna KICK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
23.06.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Janiny BRODNIAK (od Przyjaciół)
1800 – 1) + Zbigniew KALAFUS w 21 r. śm. (of. Córka) + Kazimierz MAKARA (of. Dzieci)
2) + Jan DERESZYŃSKI w 5 m-c po pogrzebie, z okazji imienin
24.06.2021 – CZWARTEK – Uroczystość św. Jana Chrzciciela
645 – Dziękczynna z okazji 30 rocznicy urodzin Mateusza z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – 1) + Kazimierz MAKARA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Anastazji z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
25.06.2021 – PIĄTEK
645 – + Anna ZDUNEK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Tadeusz DRACZ
26.06.2021 – SOBOTA
645 – + Władysława MATYJASIK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – ++ Bracia: Roman i Stanisław ANTOŃCZYK ++ Rodzice: Janina i Stanisław ANTOŃCZYK
27.06.2021 – 13 Niedziela Zwykła, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
700 – + Władysława DROZDOWSKA w 5 m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1030 – + Jan BOCIAN z okazji imienin
1200 – + Zbigniew ŚWIDOWICZ w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Jolanty SZYMAŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
INTENCJE MSZALNE 20.06.2021r. – 27.06.2021r.
20.06.2021 – 12. Niedziela Zwykła – Odpust Parafialny Św. Jana Chrzciciela
700 – + Teresa PACZOS w m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
900 – O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Dzieci i Wnuków (of. Mama)
1030 – SUMA ODPUSTOWA 1) Dziękczynna w 21 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Arlety i Rafała z prośbą o Boże bł. dla Solenizantów oraz ich dzieci Igi i Szymona
2) Pro populo
1200 – + Teresa WIELGUS w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników) + Piotr WIELGUS z okazji 75 r. ziemskich urodzin
1800 – + Danuta GÓRNIAK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
21.06.2021 – PONIEDZIAŁEK - Św. Alojzego Gonzagi
645 – O szczęśliwy przebieg operacji dla Melanii (of. Dziadkowie)
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA, z okazji imienin i urodzin
22.06.2021 – WTOREK
645 – 1) + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
2) O szczęśliwą operację, Boże bł. i opiekę MB dla Barbary
1800 – + Krystyna KICK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
23.06.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Janiny BRODNIAK (od Przyjaciół)
1800 – 1) + Zbigniew KALAFUS w 21 r. śm. (of. Córka) + Kazimierz MAKARA (of. Dzieci)
2) + Jan DERESZYŃSKI w 5 m-c po pogrzebie, z okazji imienin
24.06.2021 – CZWARTEK – Uroczystość św. Jana Chrzciciela
645 – Dziękczynna z okazji 30 rocznicy urodzin Mateusza z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – 1) + Kazimierz MAKARA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) Dziękczynna w 4 rocznicę urodzin Anastazji z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
25.06.2021 – PIĄTEK
645 – + Anna ZDUNEK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Tadeusz DRACZ
26.06.2021 – SOBOTA
645 – + Władysława MATYJASIK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – ++ Bracia: Roman i Stanisław ANTOŃCZYK ++ Rodzice: Janina i Stanisław ANTOŃCZYK
27.06.2021 – 13 Niedziela Zwykła, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
700 – + Władysława DROZDOWSKA w 5 m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI z okazji imienin
1030 – + Jan BOCIAN z okazji imienin
1200 – + Zbigniew ŚWIDOWICZ w 6 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Jolanty SZYMAŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
INTENCJE MSZALNE 13.06.2021r. – 20.06.2021r.
13.06.2021 – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Józef PAŃKO w 15 r. śm. + Teofila TABOŁA w 37 r. śm.
900 – ++ Kazimierz i Maria SZUŚNIAK + Rozalia WURZBERG
1030 – 1) + Danuta FLAK (of. Krystyna i Jan WASILEWSCY)
2) Pro populo
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych, o ich pełnoprawną ochronę i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800– FATIMSKA Dziękczynna z okazji 12 rocznicy ślubu Jerzego i Anny ŁABIENIEC z prośbą o Boże bł., zdrowie i wszelkie łaski
14.06.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Wanda ŁAWNICZAK w 6 r. śm. + Stanisław + Władysława
1800 – + Stanisław LORENC (of. Prawnuk)
15.06.2021 – WTOREK
645 – + Anna BŁUCIAK w 6 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o potrzebne dary i światło Ducha Świętego podczas egzaminów
16.06.2021 – ŚRODA
645 – + Franciszek SCHILLER w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) + Edward ANTOŃCZYK (of. Siostra Teresa)
2) Dziękczynno – błagalna w 5 rocznicę urodzin Stasia oraz 22 rocznica urodzin Oliwii
17.06.2021 – CZWARTEK
645 – + Antoni MAKOWSKI
1800 – + Edmund JANKOWSKI w 19 r. śm. (of. Rodzina)
18.06.2021 – PIĄTEK
645 – 1) + Andrzej PATYK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Alicji SOŚNIAK (od Przyjaciół)
1800 – 1) ++ Anna i Adam KISIEL (of. Córka Jadwiga)
2) + Krzysztof BOJAR w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
19.06.2021 – SOBOTA
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Alicji SOŚNIAK (od Przyjaciół)
1800 – + Jan MIELNIK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
20.06.2021 – 12. NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST PARAFIALNY Św. Jana Chrzciciela
700 – + Teresa PACZOS w m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
900 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Dzieci i Wnuków (of. Mama)
1030 – SUMA ODPUSTOWA 1) Dziękczynna w 21 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Arlety i Rafała z prośbą o Boże bł. dla Solenizantów oraz ich dzieci Igi i Szymona
2) Pro populo
1200 – + Teresa WIELGUS w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników) + Piotr WIELGUS z okazji 75 rocz. ziemskich urodzin
1800 – + Danuta GÓRNIAK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE 06.06.2021r. – 13.06.2021r.
06.06.2021 – 10. NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Tadeusz LITWIN w 4 r. śm.
900 – Dziękczynno – błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Jerzego
1030 – Dziękczynna w 7 r. sakramentu małżeństwa Jakuba i Aleksandry ZWOLIŃSKICH oraz w 1 rocznicę chrztu świętego ich syna Jana z prośbą o wszelkie łaski Boże
1200 – + Petronela KOZŁOWSKA w 1 r. śm. + Józef KOZŁOWSKI
1800 – 1) + Genowefa BRĄBEREK w 9 r. śm. (of. Mąż)
2) Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Weroniki NOLBERT
07.06.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Leszek MAREK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
08.06.2021 – WTOREK – ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
09.06.2021 – ŚRODA
645 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski dla Grzegorza
1800 – 1) Dziękczynna z okazji urodzin Józefa z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi dla Julii, Józefa i Joanny
2) + Krystyna STAWOWA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
10.06.2021 – CZWARTEK
645 – + Marek SUWALSKI
1800 – + Edmund PAWLAK w 11 r. śm.
11.06.2021 – PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Córka Teresa DANILÓW + Mąż Stanisław DANILÓW
12.06.2021 – SOBOTA – NIEPOKALANEGO SERCA NMP
645 – + Antoni MAKOWSKI
1600 – Rocznica I Komunii świętej
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 1 r. śm. (of. Rodzice i Rodzeństwo)
13.06.2021 – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Józef PAŃKO w 15 r. śm. + Teofila TABOŁA w 37 r. śm.
900 – ++ Kazimierz i Maria SZUŚNIAK + Rozalia WURZBERG
1030 – + Danuta FLAK (of. Krystyna i Jan WASILEWSCY)
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych, o ich pełnoprawną ochronę i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA– Dziękczynna z okazji 12 rocznicy ślubu Jerzego i Anny ŁABIENIEC z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski
INTENCJE MSZALNE 30.05.2021r. – 06.06.2021r.
30.05.2021 – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
700 – + Tadeusz DĄBROWSKI
900 – + Danuta FLAK (of. Karolina i Marek GOLONKA)
1000 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (GRUPA I)
1200 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (GRUPA II)
1800 – ++ Marianna i Franciszek JANKOWSCY
31.05.2021 – PONIEDZIAŁEK – NAWIEDZENIE NMP
645 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o łaskę pełnienia woli Bożej i opiekę Matki Bożej nad całą Rodziną
1800 – + Albina WASILEWSKA w 9 r. śm.
01.06.2021 – WTOREK – ŚW. JUSTYNA
645 – O dary i łaski Ducha Świętego oraz wypełnienie woli Bożej dla Krzysztofa MICHAŁOWSKIEGO
1800 – + Leszek PROROK z okazji ziemskich urodzin i imienin
02.06.2021 – ŚRODA – NMP ŁASKAWEJ
645 – + Tosia SOZAŃSKA w 8 r. śm.
1800 – + Marian GÓRAL w 6 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
03.06.2021 – CZWARTEK – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
700 – + Teresa PACZOS
900 – + Krystyna HEMPEL w 9 r. śm.
1030 – 1) O Boże bł. i potrzebne łaski dla Patryka, Katarzyny, Julii i Kingi MAJEWSKICH
2) Dziękczynna z okazji 85 rocznicy urodzin Józefa BRZOZOWSKIEGO z prośbą o wszelkie łaski Boże
1800 – ++ Marianna i Bronisław DOMECCY
04.06.2021 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – + Lucyna CHALUPA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Wiktorii z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu
05.06.2021 – SOBOTA – ŚW. BONIFACEGO – I MIESIĄCA
800 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
900 – + Danuta FLAK w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników
1800 – 1) SAKRAMENT BIERZMOWANIA
2) + Jan DZIURMAN w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
06.06.2021 – 10 NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Tadeusz LITWIN w 4 r. śm.
900 – INTENCJA WOLNA
1000 – Dziękczynna w 7 rocznicę Sakramentu Małżeństwa Jakuba i Aleksandry ZWOLIŃSKICH oraz w 1 r. sakramentu chrztu świętego Jana z prośbą o wszelkie łaski Boże
1200 – + Petronela KOZŁOWSKA w 1 r. śm. + Józef KOZŁOWSKI
1800 – 1) + Genowefa BRĄBEREK w 9 r. śm. (of. Mąż)
2) Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Weroniki NOLBERT
INTENCJE MSZALNE 23.05.2021r. – 30.05.2021r.
23.05.2021 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – + Dionizy PRZYTULSKI
900 – W intencji Ks. Neoprezbitera Jarosława, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na całe kapłańskie życie (of. Czciciele z Kół Różańcowych i Pielgrzymi)
1030 – Dziękczynno – błagalna z okazji 1 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Alicji i Wojciecha BAGIŃSKICH
1200 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
1800 – + Ewa WRZESZCZ w 7 r. śm. + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 2 r. śm. (of. Ewa i Mirosław NIEWĘGŁOWSCY)
24.05.2021 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA
645 – + Krystyna KICK w m-c po śmierci (od Uczestników)
900 – Dziękczynna za dar życia i za 49 lat posługi kapłańskiej w Argentynie Ks. Jana KUKIEŁKI z prośbą o opiekę MB i dary Ducha Świętego
1800 – + Stefania GIECKO w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
25.05.2021 – WTOREK
645 – 1) + Józef Stanisław KAŁUŻA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) + Anna OLBERT w 3 r. śm. (Synowie Jerzy i Zygmunt z Rodzinami)
1800 – Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Eli KRUPIŃSKIEJ
26.05.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynna w 45 rocznicę urodzin Elżbiety KOWALSKIEJ z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1800 – 1) + Mama Julia + Mama Barbara
2) + Grażyna WOŹNA + Jan WOŹNY z okazji dnia Matki i Ojca
27.05.2021 – CZWARTEK – JEZUSA CHRYSTUSA Najwyższego I Wiecznego Kapłana
645 – ++ Czesława i Władysława, Dusze w Czyśćcu cierpiące
1800– + Władysława DROZDOWSKA w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
28.05.2021 – PIĄTEK
645 – ++ Cecylia i Wojciech LUPA
1800 – Dziękczynna z okazji 9 r. urodzin Macieja ŁABIEŃCA z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej
29.05.2021 – SOBOTA – ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ
645 – + Tosia SOZAŃSKA w 15 rocznicę ziemskich urodzin
1800 – 1) + Leszek STANO w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) Dziękczynna z okazji 4 rocznicy urodzin Koraliana z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej
30.05.2021 – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
700 – + Tadeusz DĄBROWSKI
900 – + Danuta FLAK (of. Karolina i Marek GOLONKA)
1000 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (GRUPA I)
1200 – I KOMUNIA ŚWIĘTA (GRUPA II)
1800 – ++ Marianna i Franciszek JANKOWSCY
INTENCJE MSZALNE 16.05.2021r. – 23.05.2021r.
16.05.2021 – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – Dziękczynna z okazji imienin Stanisława z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski
900 – O Boże bł. i umocnienie wiary dla Macieja ŁABIEŃCA z okazji przyjęcia I Komunii Świętej
1030 – Dziękczynna w rocznicę urodzin Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – 1. + Teresa WIELGUS w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. + Irena CIEŚLIK w m-c po pogrzebie
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 3 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
17.05.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O zdrowie, Boże bł. i opiekę Maryi dla Małgorzaty i Jej Rodziny
1800 – + Krzysztof NIEDZIELA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
18.05.2021 – WTOREK
645 – O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Jej Rodziny
1800 – 1) + Franciszek SCHILLER w m-c po pogrzebie (of. Kuzynka Zdzisława z Rodziną)
2) O szczęśliwy przebieg operacji dla Melanii (of. Dziadkowie)
19.05.2021 – ŚRODA
645 – + Jan MIELNIK w m-c po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Mąż Karol + Syn Adam BUCHOLC
20.05.2021 – CZWARTEK – św. Bernardyna ze Sieny
645 – + Danuta GÓRNIAK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800– + Sabina ŻANDARSKA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
21.05.2021 – PIĄTEK - św. Jana Nepomucena
645 – O zdrowie, Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Haliny i Mariana OLSZÓWKA
1800 – Za Dusze w Czyśćcu cierpiące
22.05.2021 – SOBOTA – św. Rity z Cascii
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Maria NIEWĘGŁOWSKA (of. Mąż i Córka)
WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
2100 – UWIELBIENIE
2200 – KONFERENCJA
2220 – ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU
2245 – EUCHARYSTIA: O umocnienie w łasce powołania kapłańskiego dla Ks. Proboszcza Mirosława i Ks. Łukasza (of. Parafianie)
23.05.2021 – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – + Dionizy PRZYTULSKI
900 – W intencji Ks. Neoprezbitera Jarosława o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na całe kapłańskie życie (of. Czciciele Kół Różańcowych i Pielgrzymi)
1030 – Dziękczynno – błagalna z okazji 1 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa Alicji i Wojciecha BAGIŃSKICH
1200 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
1800 – + Ewa WRZESZCZ w 7 r. śm. + Maria NIEWĘGŁOWSKA w 2 r. śm. (of. Ewa i Mirosław NIEWĘGŁOWSCY)
INTENCJE MSZALNE 09.05.2021r. – 16.05.2021r.
09.05.2021 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – ++ Urszula i Stanisław WÓJCIK
900 – 1. + Piotr BIERNACKI w 4 r. śm. (of. Mama)
2. + Zygmunt + Leszek + Alicja SZUTENBACH
1030 – + Józef BRZOZOWSKI w 28 r. śm. ++ Rodzeństwo
1200 – Dziękczynna z okazji urodzin Łukasza SZCZYGIEŁ z prośbą o Boże bł., siły, zdrowie i wszelkie łaski
1800 – + Stanisława NOLBERT + Maria SZUŚNIAK
10.05.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz MAKARA (of. Brat Leon BASZUN z Rodziną)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Joanny z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
11.05.2021 – WTOREK
645 – Dziękczynna z okazji 17 rocznicy urodzin Jagody z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1800 – + Zbigniew CIERLIK w 4 r. śm. (of. Żona)
12.05.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Stanisława (of. Przyjaciele z rannej Mszy Świętej)
1800 – Dziękczynna - błagalna z okazji urodzin Agnieszki Krupińskiej
13.05.2021 – CZWARTEK - MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ
645 – O pełnoprawną ochronę dzieci poczętych i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 FATIMSKA– 1. + Alojzy DOMINIAK w 27 r. śm.
2. ++ Józefa i Bolesław ŁABĘDŹ
14.05.2021 – PIĄTEK – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA
645 – Za Dusze zmarłych z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK oraz za Dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – Dziękczynna za dar życia Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
15.05.2021 – SOBOTA
645 – + Zofia SKIBIŃSKA
1800 – 1. + Zofia KĘPA z okazji ziemskich imienin
2. + Józef MIŚKIEWICZ w 1 r. śm.
16.05.2021 – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
700 – Dziękczynna z okazji imienin Stanisława z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski
900 – O Boże bł. i umocnienie wiary dla Macieja ŁABIEŃCA z okazji przyjęcia I Komunii Świętej
1030 – Dziękczynna w rocznicę urodzin Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1200 – 1. + Teresa WIELGUS w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. + Irena CIEŚLIK w m-c po pogrzebie
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 3 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 02.05.2021r. – 09.05.2021r.
02.05.2021 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – + Szczepan LISOWSKI 1 19 r. śm.
900 – 1. ++ Z Rodziny GAWEŁ, MICHALAK, KRZYWONOS, SMOŁOŃSKICH
2. + Władysława w 29 r. śm. + Stanisław w 34 r. śm. KRUPIŃSCY (Syn Leon z Rodziną)
1030 – Dziękczynna z prośbą o wypełnienie woli Bożej w życiu Artura KSEPKO
1200 – O szczęśliwe zdanie egzaminu maturalnego dla Pawła WIERNICKIEGO oraz wybór właściwej drogi życia
1800 – ++ Andrzej i Roman DOMECCY
03.05.2021 – PONIEDZIAŁEK – NMP KRÓLOWEJ POLSKI
700 – O dar wybaczenie i pokój serca
900 – + Marian GÓRAL w 5 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona w 19 rocznicę urodzin
1800 – + Jan DZIURMAN w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
04.05.2021 – WTOREK – ŚW. FLORIANA
645 – + Maria KOZŁOWSKA w m-c po śmierci
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Patrycji z okazji 11 rocznicy urodzin
05.05.2021 – ŚRODA
645 – + Zbigniew WOJCIECHOWSKI
1800 – + Danuta FLAK w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
06.05.2021 – CZWARTEK – ŚW. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA – I MIESIĄCA
645 – + Sylwester DURASIEWICZ w 38 r. śm. (of. Wnuk Robert)
1800 – + Bolesława ŁUKOMSKA w 24 r. śm.
07.05.2021 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – + Czesław KIEŁCZYKOWSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Alicja CZYŻEWSKA w 1 r. śm. (of. Rodzina)
08.05.2021 – SOBOTA – ŚW. STANISŁAWA BISKUPA, PATRONA POLSKI
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Wiesławy i Arkadiusza MINAKOW
1800 – 1. + Stanisław + Wiktoria KRUPA
2. + Stanisław WÓJTOWICZ w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników) oraz o Boże bł. dla całej Rodziny WÓJTOWICZÓW
09.05.2021 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – ++ Urszula i Stanisław W
ÓJCIK
900 – 1. + Piotr BIERNACKI w 4 r. śm. (of. Mama)
2. + Zygmunt + Leszek + Alicja SZUTENBACH
1030 – + Józef BRZOZOWSKI w 28 r. śm. ++ Rodzeństwo
1200 – Dziękczynna z okazji urodzin Łukasza SZCZYGIEŁ z Prośbą o Boże bł., siły, zdrowie i wszelkie łaski
1800 – + Stanisława NOLBERT + Maria SZUŚNIAK
INTENCJE MSZALNE 25.04.2021r. – 2.05.2021r.
25.04.2021 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
700 – ++ Z rodziny ŁUBNIEWSKICH: Antoni, Albina, Józef, Janina, Jan, Urszula, Halina, Zenon
900 – 1) O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla śp. Zofii i Stanisława ŁACIŃSKICH (of. Wnuczka)
2) + Jan HUMENIUK w 43 r. śm. (of. Córka Teresa)
1030 – Dziękczynna z prośbą o wypełnienie woli Bożej w życiu Stanisława WERBLIŃSKIEGO
1200 – Dziękczynna z okazji urodzin Michała KRUPIŃSKIEGO z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
1800 – Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Katarzyny BRODNIAK z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
26.04.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Ciocia Janina LORENC w 2 r. śm.
1800 – + Jarosław PRZYBYSZ w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
27.04.2021 – WTOREK
645 – + Stefania GIECKO w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Władysława DROZDOWSKA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
28.04.2021 – ŚRODA
645 – O łaskę zdrowia dla Alicji SOŚNIAK
1800 – 1. Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
2. + Leszek STANO w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
29.04.2021 – CZWARTEK - ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ
645 – O łaskę zdrowia dla Alicji SOŚNIAK
1800 – + Jan DERESZYŃSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
30.04.2021 – PIĄTEK
645 – O łaskę zdrowia dla Alicji SOŚNIAK
1800 – 1. + Edward MIKOŁAJCZYK z racji pogrzebu
2. + Andrzej Artur MROZIŃSKI w m-c po pogrzebie
1.05.2021 – SOBOTA – ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Genowefa CEMBRZYŃSKA w 5 r. śm.
1800 – + Aleksandra DURASIEWICZ w 1 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
02.05.2021 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – + Szczepan LISOWSKI 1 19 r. śm.
900 – 1. ++ Z Rodziny GAWEŁ, MICHALAK, KRZYWONOS, SMOŁOŃSKICH
2. + Władysława w 29 r. śm. + Stanisław w 34 r. śm. KRUPIŃSCY
1030 – Dziękczynna z prośbą o wypełnienie woli Bożej w życiu Artura KSEPKO
1200 – O szczęśliwe zdanie egzaminu maturalnego dla Pawła WIERNICKIEGO oraz wybór właściwej drogi życia
1800 – ++ Andrzej i Roman DOMECCY
INTENCJE MSZALNE 18.04.2021r. – 25.04.2021r.
18.04.2021 – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – BIBLIJNA
700 – ++ Rodzice: Franciszka i Bolesław ++ Dziadkowie: Maria i Mikołaj z Rodziny ZUBKIEWICZ
900 – + Tadeusz KAMIŃSKI + Kazimierz SZUŚNIAK
1030 – 1) + Krystyna PIELESIAK w 3 r. śm.
2) ++ z Rodziny WASILEWSKICH: Janina, Stefan, Alfreda, Stefan
1200 – Dziękczynna z okazji 40 rocznicy urodzin Sebastiana z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
1800 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 5 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
19.04.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O dar uzdrowienia dla Aleksa PODHALSKIEGO i dla Jego Rodziny
1800 – O dar zdrowia i potrzebne łaski dla Franciszki WOJCIUL
20.04.2021 – WTOREK
645 – + Stanisława DIDUSZKO + Jadwiga ZIMNA ++ Michał i Maria OPALIŃSCY
1800 – + Danuta GÓRNIAK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
21.04.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynna za łaskę uzdrowienia Aleksa i Jego Rodziny
1800 – + Jerzy PAJEWSKI w 5 m-c po śmierci ++ Rodzice: Aleksandra i Mieczysław (of. Żona i syn Marcin)
22.04.2021 – CZWARTEK
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Julii z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi oraz św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
23.04.2021 – PIĄTEK – ŚW. WOJCIECHA, PATRONA POLSKI – UROCZYSTOŚĆ
645 – + Grażyna KLACZYŃSKA w 3m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) Dziękczynna z okazji imienin Jerzego ŁABIEŃCA z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
2) W intencji Bogu wiadomej
24.04.2021 – SOBOTA
645 – W intencji przebłagania Trójcy Przenajświętszej za nieuszanowanie Najświętszego Sakramentu
1800 – 1) Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin męża Janusza z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
2) + Krzysztof POŁUKORD w 8 r. śm.
25.04.2021 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA
700 – ++ Z rodziny ŁUBNIEWSKICH: Antoni, Albina, Józef, Janina, Jan, Urszula, Halina, Zenon
900 – 1) O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla śp. Zofii i Stanisława ŁACIŃSKICH (of. Wnuczka)
2) + Jan HUMENIUK w 43 r. śm. (of. Córka Teresa)
1030 – O zdrowie, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski Boże i łaskę nawrócenia dla Stanisława WERBLIŃSKIEGO
1200 – Dziękczynna z okazji urodzin Michała KRUPIŃSKIEGO z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
1800 – Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Katarzyny BRODNIAK z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
INTENCJE MSZALNE 11.04.2021r. – 18.04.2021r.
11.04.2021 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEEGO
700 – Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Donata MILKOWSKIEGO
900 – O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla ++ Teresy i Kazimierza WIŚNIEWSKICH (of. Córka)
1030 – 1) Dziękczynna w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa Marzanny i Zdzisława ŁOZOWSKICH
2) + Kacper TOBOLSKI w 10 mc po śm. (of. Rodzice i Rodzeństwo)
1200 – + Marian GÓRAL (of. Prawnuczka Oliwia)
1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
1800 – 1) + Mirosława KASPRZYK w kolejną rocznicę śmierci
2) + Paweł JABKOWSKI z okazji ziemskich urodzin
12.04.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Ewa SZKOLAK – ULEWICZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące
13.04.2021 – WTOREK
645 – W intencji dzieci nienarodzonych, o ich pełnoprawną ochronę i odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Józef MATYS w 1 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
14.04.2021 – ŚRODA
645 – Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej nad całą Rodziną
1800 – + Teresa WIELGUS w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
15.04.2021 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Halina POSPISZYŁ w 10 r. śm.
16.04.2021 – PIĄTEK
645 – Za dusze zmarłych z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – O zdrowie, zwycięstwo nad depresją oraz powrót do Ojczyzny dla Córki Joanny (of. Mama Maria oraz Alicja)
17.04.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynno – błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Stefanii SZAJWAJ
18.04.2021 – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – BIBLIJNA
700 – ++ Rodzice: Franciszka i Bolesław ++ Dziadkowie: Maria i Mikołaj z Rodziny ZUBKIEWICZ
900 – + Tadeusz KAMIŃSKI + Kazimierz SZUŚNIAK
1030 – 1) + Krystyna PIELESIAK w 3 r. śm.
2) ++ z Rodziny WASILEWSKICH: Janina, Stefan, Alfreda, Stefan
1200 – Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocznicy urodzin Sebastiana
1800 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 5 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE 5.04.2021r. – 11.04.2021r.
05.04.2021 – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
700 – + Jan DZIURMAN w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
900 – + Marian GÓRAL w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1030 – Dziękczynno – błagalna w 18 rocznicę urodzin Klaudii MAŁECKIEJ
1200 – Dziękczynno – błagalna w 23 rocznicę urodzin Dominiki, Mateusza i Rafała
1800 – ++ Józef i Józefa KURPIOS (of. Córka)
06.04.2021 – WTOREK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Danuta FLAK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Stanisław MACIESZ w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
07.04.2021 – ŚRODA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – O szczęśliwe rozwiązanie spraw osobistych i zawodowych Córki Joanny ( proszą Rodzice)
1800 – 1) + Grzegorz WIATRZYK w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2) ++ Rodzice: Bogumił i Stanisława (of. Syn Aleksander)
08.04.2021 – CZWARTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – + Jan KĘPA
1800 – + Janina WALCZYK w m-c po pogrzebie (of. Wnuczka z Mężem i Dziećmi)
09.04.2021 – PIĄTEK W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Stanisław WÓJTOWICZ w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
10.04.2021 – SOBOTA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Różańca Świętego
900 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
1800 – + Jan BIAŁOWONS w 5 r. śm. (od Rodziny)
11.04.2021 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEEGO
700 – Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Donata MILKOWSKIEGO
900 – O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla ++ Teresy i Kazimierza WIŚNIEWSKICH
1030 – 1) Dziękczynna w 50 rocznice Sakramentu Małżeństwa Marzanny i Zdzisława ŁOZOWSKICH
2) + Kacper TOBOLSKI w 10 m. po śm. (Rodzice i Rodzeństwo)
1200 – + Marian GÓRAL
1500 – Godzina Miłosierdzia Bożego
1800 – 1) + Mirosława KASPRZYK w kolejną rocznicę śmierci
2) Rezerwacja
INTENCJE MSZALNE – WIELKI TYDZIEŃ 28.03. – 04.04.2021
28.03.2021 – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
700 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Syna i całej Rodziny
900 – Dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Agaty SKOCZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1030 – Dziękczynna w 36 rocznicę urodzin Joanny z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski
1200 – + Teresa MAŁECKA w 13 r. śm (of. Mąż)
1800 – + Jan CZYŻ ++ Rodzice: Paulina i Józef
29.03.2021 – WIELKI PONIEDZIAŁEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Jan DERESZYŃSKI w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
30.03.2021 – WIELKI WTOREK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – ++ Rodzice: Feliksa i Leon KULIK ++ Rodzeństwo: Anna, Jan, Henryk, Kazimierz i Konstanty
31.03.2021 – WIELKA ŚRODA
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin i imienin Grażyny (of. Przyjaciele)
1800 – 1.+ Stanisława GOGOLEW w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
2. ++ Grażyna i Jan WOŹNY ++ Marianna i Jan ŻONKO
ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALME
01.04.2021 – WIELKI CZWARTEK
1830 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1. Za Kapłanów (of. Parafianie)
2. + Jan KĘPA
02.04.2021 – WIELKI PIĄTEK
1830 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
03.04.2021 – WIELKA SOBOTA
2030 – WIGILIA PASCHALNA:
1. W intencji Parafian
2. O dar mądrego i dobrego życia dla Doroty i Barbary (of. Ciocia)
04.04.2021 – NIEDZIELA – ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE
900 – + Ryszard BIERNACKI z okazji imienin (of. Żona)
1030 – 1. + Jan DZIURMAN + Kazimiera DZIURMAN + Maria DZIURMAN + Dorota DZIURMAN
2. Pro Populo
1200 – 1) ++ Jan i Zofia KĘPA ++ Janina i Edward WOJTASIK + Maria GAWLIK + Zygmunt MITURA + Teodora KĘPA ++ Dziadkowie: z Rodziny KĘPA i WOJTASIK
2) Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Grażyny
1630 – + Halina BIEL-FINK (Ofiaruje Córka z synem)
1800 – + Z Rodziny WOCHNA: Czesława, Jan, Józef, w kolejne rocznice śmierci
INTENCJE MSZALNE 21.03.2021r. – 28.03.2021r.
21.03.2021 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Bronisława i Jan WÓJCIK
900 – + Leszek STANO (of. Genowefa SOSNOWSKA)
1030 – 1) + Renata BRZOZOWSKA + Stefania RUSIECKA + Urszula PEPERA + Maria SULIMA
2) + Gustaw OLSZÓWKA w 2 r. śm.
1200 – + Teresa MAŁECKA w 13 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 16 r. śm. (of. Mąż i Dzieci)
22.03.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Grażyna KLACZYŃSKA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
23.03.2021 – WTOREK
645 – + Leonarda JUCHNIEWICZ
1800 – + Jerzy ISKRA w 6 r. śm. (of. Mama Krystyna)
24.03.2021 – ŚRODA
645 – O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Janiny
1800 – Dziękczynna za 40 lat życia Sławomira GRZECHNIKA z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa
25.03.2021 – CZWARTEK – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE – UROCZYSTOŚĆ
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji 93 rocznicy urodzin oraz imienin Marii MONIK
900 – + Ryszard LEGEŻYŃSKI z racji rocznicy śmierci
1800 – O uzdrowienie z choroby Coronavirusa dla Mateusza WALASZKO
26.03.2021 – PIĄTEK
645 – + Jarosław PRZYBYSZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Jerzy ŚREDNIAWA w 10 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
27.03.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Władysława DROZDOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Wnuczka Anna z Mężem Markiem)
28.03.2021 – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
700 – INTENCJA WOLNA
900 – Dziękczynna w 85 rocznicę urodzin Agaty SKOCZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1030 – Dziękczynna w 36 rocznicę urodzin Joanny z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski
1200 – + Teresa MAŁECKA w 13 r. śm (of. Mąż)
1800 – + Jan CZYŻ ++ Rodzice: Paulina i Józef
INTENCJE MSZALNE 14.03.2021r. – 21.03.2021r.
14.03.2021 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Irena JOPP w 1 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
900 – + Stanisław w 33 r. śm. + Wanda BĄK w 15 r. śm.
1030 – Dziękczynna za pomyślne rozwiązanie Natalii oraz o Boże błogosławieństwo dla Wnuczek: Sofii i Eleny oraz dla ich Rodziców: Natalii i Amgada
1200 – + Jan BOCIAN w 18 r. śm.
1800 – + Wiktoria MATYSZCZYK w 46 r. śm. ++ z Rodz. MATYSZCZYK
15.03.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anny
1800 – + Michał DOJLIDO w 7 r. śm. + Rozalia DOJLIDO
16.03.2021 – WTOREK
645 – + Stanisław OLSZAK
1800 – O mądrość. świętość i odwagę dla Ks. Proboszcza Mirosława
17.03.2021 – ŚRODA
645 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Kazimierza (of. Siostrzeniec)
1800 – + Teresa WIELGUS w 1 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
18.03.2021 – CZWARTEK
700 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 4 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Jadwiga ZUBEL w 25 r. śm.
19.03.2021 – PIĄTEK – ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP - UROCZYSTOŚĆ
700 – Dziękczynno – błagalna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny
900 – + Stanisław BRZOZOWSKI w 13 r. śm. (of. Żona)
1800 – + Józef MROZIŃSKI ++ Wacław i Maria FORMANTOWICZ
20.03.2021 – SOBOTA
700 – INTENCJA WOLNA
1800 – ++ Rodzice: Pelagia i Józef WYRWAS + Brat Józef
21.03.2021 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Bronisława i Jan WÓJCIK
900 – + Leszek STANO (of. Genowefa SOSNOWSKA)
1030 – 1) + Renata BRZOZOWSKA + Stefania RUSIECKA + Urszula PEPERA + Maria SULIMA
2) + Gustaw OLSZÓWKA w 2 r. śm.
1200 – + Teresa MAŁECKA w 13 r. śm. (of. Córki)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 16 r. śm. (of. Mąż i Dzieci)
INTENCJE MSZALNE 07.03.2021r. – 14.03.2021r.
07.03.2021 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK w kolejne rocznice śmierci
900 – ++ Barbara i Jan HODOROWSCY ++ Józef i Janina ZWOLAK
1030 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1200 – + Grażyna WOŹNA w 3 m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
1800 – + Ryszard HOŁYS w 1 r. śm. (of. Żona)
08.03.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O łaskę nawrócenia dla Sary
1800 – ++ Władysława i jej Siostra Czesława (of. Córka)
09.03.2021 – WTOREK
645 – + Stanisław WÓJTOWICZ w 1 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) + Janina WALCZYK (of. Wnuczka Monika z Mężem i Dziećmi)
2) + Grażyna WOŹNA w 3 m-c po śm. + Jan Woźny w 18 r. śm.
10.03.2021 – ŚRODA
645 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Córki Małgorzaty oraz o zdrowie dla Wnuczki Basi
1800 – 1) O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
2) + Piotr RÓŻAŃSKI w 1 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
11.03.2021 – CZWARTEK
645 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Anny
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Karola i Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
12.03.2021 – PIĄTEK
645 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i Św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 9 m-c po śm. (of. Rodzina i Rodzeństwo)
13.03.2021 – SOBOTA
645 – W intencji dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 30 r. śm.
14.03.2021 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Irena JOPP w 1 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
900 – + Stanisław w 33 r. śm. + Wanda BĄK w 15 r. śm.
1030 – Dziękczynna za pomyślne rozwiązanie Natalii oraz o Boże błogosławieństwo dla Wnuczek: Sofii i Eleny oraz dla ich Rodziców: Natalii i Amgada
1200 – + Jan BOCIAN w 18 r. śm.
1800 – + Wiktoria MATYSZCZYK w 46 r. śm. ++ z Rodz. MATYSZCZYK
INTENCJE MSZALNE 28.02.2021r. – 07.03.2021r.
28.02.2021 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Apolonia, Stanisław KOMSTA
900 – + Julia KRUPIŃSKA w 2 r. śm (of. Mąż z Rodziną)
1030 – ++ Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK ++ Dziadkowie: Piotr i Tekla, Andrzej i Marcela
1200 – Dziękczynno – błagalna w 14 rocznicę urodzin Hanny BRZOZOWSKIEJ
1800 – + Władysława DROZDOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Wnuczka Anna z mężem Markiem)
01.03.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Stefan ŻYLIŃSKI
1800 – + Leszek STANO w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
02.03.2021 – WTOREK
645 – + Stanisława GOGOLEW w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Adolf CHALUPA w 10 r. śm.
03.03.2021 – ŚRODA
645 – + Stanisław MACIESZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Marian Góral w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
04.03.2021 – CZWARTEK – I MIESIĄCA - ŚW. KAZIMIERZA KRÓLEWICZA
645 – Za Dusze w czyśćcu cierpiące (of. Jolanta KACZKOWSKA)
1800 – + Kazimierz PACZOS z okazji imienin (of. Syn)
05.03.2021 – PIĄTEK – I MIESIĄCA
645 – + Aleksander
1800 – O światło Ducha Świętego na pomyślne zdanie egzaminów
06.03.2021 – SOBOTA – I MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – O mądrość, świętość i odwagę dla ks. Łukasza PAWŁOWSKIEGO
1800 – O trzeźwość w Rodzinie
07.03.2021 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK w kolejne rocznice śmierci
900 – ++ Barbara i Jan HODOROWSCY ++ Józef i Janina ZWOLAK
1030 – + Zofia CZYŻ ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1200 – + Grażyna WOŹNA w 3 m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
1800 – + Ryszard HOŁYS w 1 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 21.02.2021r. – 28.02.2021r.
21.02.2021 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Jolanty KACZKOWSKIEJ z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
900 – Przebłagalna za wszystkie niegodnie przyjęte Komunie Święte
1030 – + Edmund BROŻYNA w 15 r. śm. ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Elżbieta CHUDY w 1 r. śm.
1800 – + Cecylia SOK
22.02.2021 – PONIEDZIAŁK – Święto Katedry ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Teresa PACZOS – DZIEDZIC w 9 r. śm (of. Syn)
23.02.2021 – WTOREK
645 – + Grażyna KLACZYŃSKA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Teresa MAGDZIŃSKA w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
24.02.2021 – ŚRODA
645 – Za Dusze w Czyśćcu cierpiące (of. Daniela WOJCIECHOWSKA)
1800 – 1)W intencji Olgi i Zbigniewa w podziękowaniu za uzdrowienie z choroby koronawirusa oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo
2) + Teresa KOPACZEWSKA + Teresa PAKULSKA
25.02.2021 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Ks. Proboszcza (of. Przyjaciele z Chojnowa)
26.02.2021 – PIĄTEK
645 – + Jan DERESZYŃSKI w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) Dziękczynna z okazji imienin Ks. Proboszcza (of. Parafianie)
2) + Julia KRUPIŃSKA w 2 r. śm
27.02.2021 – SOBOTA
645 – Dziękczynna z okazji imienin Mirosławy z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej (of. Przyjaciele)
1800 – + Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ w 3 m-c po pogrzebie (of. Córka)
28.02.2021 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Apolonia, Stanisław KOMSTA
900 – + Julia KRUPIŃSKA w 2 r. śm (of. Mąż z Rodziną)
1030 – ++ Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK ++ Dziadkowie: Piotr i Tekla, Andrzej i Marcela
1200 – Dziękczynno – błagalna w 14 rocznicę urodzin Hanny BRZOZOWSKIEJ
1800 – + Władysława DROZDOWSKA w m-c po pogrzebie (of. Wnuczka Anna z mężem Markiem)
INTENCJE MSZALNE 14.02.2021r. – 21.02.2021r.
14.02.2021 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 3 r. śm.
900 – + Mirosław BĄK w 10 r. śm.
1030 – + Weronika KAMIŃSKA + Adam WURZBERG
1200 – ++ Z Rodziny: KOGUT, KACZMAR i STEFANOWSKICH
1800 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Danuta i Stanisław KRZAN z Dziećmi)
15.02.2021 – PONIEDZIAŁK
645 – Dziękczynno – błagalna za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o kolejne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
1800 – + Tadeusz ŁUKOMSKI w 34 r. śm.
16.02.2021 – WTOREK
645 – Pro Populo
1800 – + Jerzy PAJEWSKI w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
17.02.2021 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – O uwolnienie i nawrócenie oraz wybór właściwej drogi życia dla Emilii
900 – O dary Ducha Świętego dla Rodziny MELZ
1700 – + Hilary ZALIT, ++ z rodz. UGARENKO: Monika, Honorata, Jan, Józef, Władysław, Zenon
1800 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
18.02.2021 – CZWARTEK PO POPIELCU
645 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nowonarodzonej Bogusi
19.02.2021 – PIĄTEK PO POPIELCU
645 – O mądrość, świętość i odwagę dla ks. Krzysztofa
1800 – + Janina WOJTASIK w 2 r. śm.
20.02.2021 – SOBOTA PO POPIELCU
645 – + Jacek ŚWIT
1800 – + Eugeniusz SOCHA w 1 m-c po pogrzebie
21.02.2021 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Jolanty KACZKOWSKIEJ z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
900 – Przebłagalna za wszystkie niegodnie przyjęte Komunie Święte
1030 – + Edmund BROŻYNA w 15 r. śm. ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
1200 – + Elżbieta CHUDY w 1 r. śm.
1800 – Rezerwacja
INTENCJE MSZALNE 07.01.2021r. – 13.02.2021r.
07.02.2021 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – W intencji przebłagalnej Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy Narodu Polskiego
900 – + Józef DRUŻBIAK w 18 r. śm.
1030 – + Stefan WYSOTA w 12 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1200 – + Janina SMÓŁKA w 6 r. śm. (of. Mąż oraz Dzieci)
1800 – ++ Rodzice z obojga stron: Adela i Wacław GÓRAL oraz Janina i Wincenty KUKWA, ++ Chrzestni: Natalia i Henryk
08.02.2021 – PONIEDZIAŁK
645 – Dziękczynna w 42 rocznicę ślubu Haliny i Mariana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Nich i Ich dzieci
1800 – + Leszek STANO
09.02.2021 – WTOREK
645 – Pro Populo
1800 – ++ Janina i Ryszard TOMASZEWSCY w 6 r. śm.
10.02.2021 – ŚRODA – ŚW. SCHOLASTYKI
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Krzysztof KOSOBUCKI w 19 r. śm.
11.02.2021 – CZWARTEK – NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z LOURDES
645 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i Św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – Msza Święta w intencji Chorych z Sakramentem Namaszczenia Chorych
12.02.2021 – PIĄTEK
645 – + Janina PAJĄK
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 8 miesiąc po śmierci (of. Rodzice i Rodzeństwo)
13.02.2021 – SOBOTA
645 – W intencji dzieci nienarodzonych oraz o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – + Józef MROZIŃSKI w 30 dzień po pogrzebie
14.02.2021 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 3 r. śm.
900 – + Mirosław BĄK w 10 r. śm.
1030 – + Weronika KAMIŃSKA + Adam WURZBERG
1200 – ++ Z Rodziny: KOGUT, KACZMAR i STEFANOWSKICH
1800 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Danuta i Stanisław KRZAN z Dziećmi)
INTENCJE MSZALNE 31.01.2021r. – 07.02.2021r.
31.01.2021 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Władysława DROZDOWSKA (of. Córka z Mężem)
900 – Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Franciszka SCHILLER z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
1030 – ++ Rodzice: Leokadia i Czesław TAUROGIŃSCY
1200 – Dziękczynna z okazji 26 rocznicy urodzin Roberta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy (of. Mama Krystyna)
1800 – + Urszula LORENC w 2 r. śm.
01.02.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – Pro Populo
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
02.02.2021 – WTOREK – OFIAROWANIE PAŃSKIE
645 – O łaskę zdrowia i potrzebne siły dla Danuty PAWELEC
900 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
03.02.2021 – ŚRODA – ŚW. BŁAŻEJA
645 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Rodziny KRUPIŃSKICH
1800 – + Marian GÓRAL w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
04.02.2021 – CZWARTEK – I MIESIĄCA
645 – + Grażyna WOŹNA w 2 m-c po pogrzebie (of. Rodzina)
1800 – Dziękczynna z okazji 21 rocznicy urodzin Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
05.02.2021 – PIĄTEK – I MIESIĄCA – ŚW. AGATY
645 – Dziękczynno – błagalna w intencji Córek: w 30 rocznicę urodzin Anety z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla Niej, z okazji imienin Agaty oraz za Annę o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
1800 – ++ Krystyna i Walenty ŚWIĘCICCY w 2 r. śm. (of. Dzieci)
06.02.2021 – SOBOTA – I MIESIĄCA – ŚW. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Walerian BŁAUCIAK w 20 r. śm.
07.02.2021 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – INTENCJA WOLNA
900 – + Józef DRUŻBIAK w 18 r. śm.
1030 – + Stefan WYSOTA w 12 r. śm. + Wiesław WYSOTA
1200 – + Janina SMÓŁKA w 6 r. śm. (of. Mąż o Dzieci)
1800 – ++ Rodzice z obojga stron: Adela i Wacław GÓRAL oraz Janina i Wincenty KUKWA ++ Chrzestni: Natalia i Henryk
INTENCJE MSZALNE 24.01.2021r. – 31.01.2021r.
24.01.2021 – III NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynno – błagalna w kolejną rocznicę urodzin
Mieczysława
900 – ++ Rodzice: Longina i Wacław PIEKARZ oraz ++ Ich Rodzice
1030 – + Urszula BEDNARZ ++ Józef i Marian KORCZAK
1200 – + Piotr WIELGUS w 1 r. śm.
1800 –1)MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (ANDERSA, FRANCUSKA, GÓRNOWIEJSKA)
2) + Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Córka)
25.01.2021 – PONIEDZIAŁEK – NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA
645 – + Dorota CZAJKOWSKA
1800 – Dziękczynno – błagalna w 1 rocznicę urodzin Jana ZWOLIŃSKIEGO
26.01.2021 – WTOREK – ŚW. BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA
645 – INTENCJA WOLANA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (CHEŁMOŃSKIEGO, KOSSAKA)
27.01.2021 – ŚRODA
645 – INTENCJA WOLANA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (KONICZA, BRANDTA, BRACI GIERYMSKICH, KOTSISA)
28.01.2021 – CZWARTEK – ŚW. TOMASZA Z AKWINU
645 – O rozwój i łaski dla wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (REYMONTA, TUROWSKA, BARBARY, GWARKÓW)
29.01.2021 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLANA
1800 – INTENCJA WOLANA
30.01.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – Halina BIEL w 3 m-c po pogrzebie(od Uczestników)
31.01.2021 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – INTENCJA WOLNA
900 – Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Franciszka SCHILLER z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
1030 – ++ Rodzice: Leokadia i Czesław TAUROGIŃSCY
1200 – Dziękczynna z okazji 26 rocznicy urodzin Roberta z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy (of. Mama Krystyna)
1800 – + Urszula LORENC w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 17.01.2021r. – 24.01.2021r.
17.01.2021 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Babcia Julia + Babcia Barbara (of. Wnuki)
900 – Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Katarzyny SZCZYGIEŁ (of. Mąż)
1030 – + Jerzy PAJEWSKI w 2. m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1200 – + Jan BOCIAN z okazji 92 rocznicy ziemskich urodzin
1800 –1)MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (POLANA BRZOZOWA, UL. ZAPIECEK, CZERWONA, WIOSENNA, SPOKOJNA)
2) Dziękczynna z okazji 70 r. ur. Leszka KOKOT z prośbą o Boże bł., zdrowie i wszelkie łaski
18.01.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Bogdan WIŚNIEWSKI w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
19.01.2021 – WTOREK – Św. Józefa Sebastiana Pelczara
645 – + Aleksander Paweł (of. Siostra)
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. BACZYŃSKIEGO – NUMERY PARZYSTE)
2) O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
20.01.2021 – ŚRODA
645 – + Krystyna FALEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. BACZYŃSKIEGO – NUMERY NIEPARZYSTE)
2) + Bożena HŁADYSZEWSKA w 10 r. śm.
21.01.2021 – CZWARTEK – Św. Agnieszki
645 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki w dniu imienin oraz dla Dawida z okazji 5 rocznicy urodzin
1800 – + Anna KOZŁOWSKA w 3 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
22.01.2021 – PIĄTEK
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ŁUŻYCKA – NUMERY PARZYSTE)
23.01.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ŁUŻYCKA – NUMERY NIEPARZYSTE)
24.01.2021 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – INTENCJA WOLNA
900 – ++ Rodzice: Longina i Wacław PIEKARZ oraz ++ Ich Rodzice
1030 – + Urszula BEDNARZ ++ Józef i Marian KORCZAK
1200 – + Piotr WIELGUS w 1 r. śm.
1800 –1)MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (POLANA BRZOZOWA, UL. ZAPIECEK, CZERWONA, WIOSENNA, SPOKOJNA)
2) + Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ w 2 m-c po pogrzebie (of. Córka)
INTENCJE MSZALNE 10.01.2020r. – 17.01.2021r.
10.01.2021 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – O Boże bł. dla Zosi oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla mamy Natalii i potrzebne łaski dla taty Amgada
900 – + Janina WIEKLIŃSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Mąż)
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 2 r. śm.
1200 – + Alicja PIETRZYK w 40 r. śm.
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Rzeczki Dolne, Podwale, Jesienna, Boczna, Cienista i nasi Parafianie z Görlitz)
2) + Marian WOJCIUL w 5 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
11.01.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ŚW. JANA – NUMERY PARZYSTE)
12.01.2021 – WTOREK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ŚW. JANA – NUMERY NIEPARZYSTE)
2) + Kacper TOBOLSKI w 7. mc po pogrzebie (Of. Rodzice i Rodzeństwo)
13.01.2021 – ŚRODA
645 – W int. dzieci nienarodzonych: o pełnoprawną ochronę i o odpowiedzialne rodzicielstwo
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. OKÓLNA)
14.01.2021 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ORZESZKOWEJ – NUMERY PARZYSTE)
15.01.2021 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (UL. ORZESZKOWEJ – NUMERY NIEPARZYSTE)
16.01.2021 – SOBOTA
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (PLACE: DĘBOWY, KASZTANOWY, KLONOWY)
17.01.2021 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – INTENCJA WOLNA
900 – Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Katarzyny SZCZYGIEŁ (of. Mąż)
1030 – + Jerzy PAJEWSKI w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
1200 – + Jan BOCIAN z okazji 92 rocznicy ziemskich urodzin
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (POLANA BRZOZOWA, UL. ZAPIECEK, CZERWONA, WIOSENNA, SPOKOJNA)
2) Dziękczynna z okazji 70 r. ur. Leszka KOKOT z prośbą o Boże bł., zdrowie i wszelkie łaski
INTENCJE MSZALNE 03.01.2020r. – 10.01.2021r.
03.01.2021 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
700 – + Anna CIĘŻAK
900 – ++ Z Rodziny: LIGIER, GUTOWSKICH i ZIMÓW
1030 – + Marian GÓRAL w m-c po pogrzebie (of. Rodzina CHODOROWSKICH)
1200 – ++ Józef, Aniela, Kazimierz, Maria, Józefa ++ z Rodziny BEREŚ i KAWICZ
1800 – 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Nad Kolejką Górską, Słowackiego, Rolna)
2) + Maria HRUBY w m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
04.01.2021 – PONIEDZIAŁEK
645 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla żony Jolanty
1800 – + Grażyna WOŹNA w m-c po pogrzebie (od uczestników)
05.01.2021 – WTOREK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Konrada Duszy, Matejki, Malczewskiego)
06.01.2021 – ŚRODA – OBJAWIENIE PAŃSKIE zwane „TRZECH KRÓLI”
700 – + Kazimierz MICHALAK w 13 r. śm.
900 – + Wanda DRUŻBIAK w 5 r. śm.
1030 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janusza w 55 rocznicę urodzin
1200 – ++ Rodzice: Anna i Adam KISIEL ++ Ewa, Maria, Józefa
1800 –1)MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Zacisze, Al. Ujazdowska)
2) + Kacper TOBOLSKI z okazji imienin (of. Rodzice i Rodzeństwo)
07.01.2021 – CZWARTEK
645 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i Św. Józefa dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – + Józef ZYGMUNT w 1 r. śm.
08.01.2021 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Mickiewicza)
09.01.2021 – SOBOTA
645 – + Maria KONOPELSKA w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA NIEDZIELI CHRZTU PAŃSKIEGO
1800 – MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Górnicza, Kochanowskiego)
10.01.2021 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – INTENCJA WOLNA
900 – + Janina WIEKLIŃSKA w 2 m-c po pogrzebie (of. Mąż)
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 2 r. śm.
1200 – + Alicja PIETRZYK w 40 r. śm.
1800 –1)MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA (Rzeczki Dolne, Podwale, Jesienna, Boczna, Cienista)
2) + Marian WOJCIUL w 5 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
INTENCJE MSZALNE 27.12.2020r. – 03. 01. 2021r.
27.12.2020 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – Dziękczynna za intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski
900 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
1030 – 1) + Anna DĄBROWSKA w 14 r. śm. oraz ++ z Jej Rodziny
2) + Eugeniusz KARWOWSKI w 1 r. śm. + Krystyna KARWOWSKA
1200 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Rodziny KRUPIŃSKICH
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tomasza i Krzysztofa DURASIEWICZ z okazji urodzin
28.12.2020 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW
900 – O łaskę zdrowia dla Małgorzaty oraz światło Ducha Świętego dla opiekujących się Nią lekarzy
1800 – + Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ w m-c po pogrzebie (of. Córka)
29.12.2020 – WTOREK – V DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO
900 – Dziękczynna z okazji imienin Ewy MALASO z prośbą o Boże błogosławieństwo
1800 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
30.12.2020 – ŚRODA – VII DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO
900 – + Halina BIEL w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Marian GÓRAL (of. Przyjaciel z Rodziną)
31.12.2020 – CZWARTEK – VII DZIEŃ W OKTAWIE NARODZENIA PAŃSKIEGO, ŚW. SYLWESTRA, PAPIEŻA
900 – + Marta DURASIEWICZ w 21 r. śm. (of. Wnuk Robert)
1700 – Dziękczynna za szczęśliwą operację Bernarda z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
01.01.2021 – PIĄTEK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
900 – + Halina BIEL – FINK
1030 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
1200 – + Anna BRZOZOWSKA w 33 r. śm. (of. Dzieci)
1800 – Dziękczynna okazji imienin Mieczysława z prośbą o Boże błogosławieństwo
02.01.2021 – SOBOTA – ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU, I SOBATA MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – Dziękczynna z okazji 39 rocznicy urodzin Łukasza z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego
WIGILIA II NIEDZIELI PO NARODZENIU PAŃSKIM
1800 – Msza Święta Kolędowa
03.01.2021 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
700 – + Anna CIĘŻAK
900 – ++ Z Rodziny: LIGIER, GUTOWSKICH i ZIMÓW
1030 – + Marian GÓRAL (of. Rodzina CHODOROWSKICH)
1200 – ++ Józef, Aniela, Kazimierz, Maria, Józefa ++ z Rodziny BEREŚ i KAWICZ
1800 – 1) Msza Święta Kolędowa
2) + Maria HRUBY w m-c po pogrzebie (of. Córka z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 20.12. – 27. 12. 2020 r.
20.12.2020 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Michał ANTONISZYN w miesiąc po pogrzebie (od Brata i Bratowej)
900 – Dziękczynna w 6 rocznicę ślubu Krzysztofa i Małgorzaty
1030 – O Boże błogosławieństwo dla Zosi, szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii oraz wszelkie
potrzebne łaski dla Rodziny
1200 – + Adam WŁADYKO – z okazji ziemskich urodzin (of. Rodzina)
1800 – + Barbara Orkisz w miesiąc po śmierci oraz w intencji dusz czyśćcowych
21.12.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Anna KOZŁOWSKA w 2 m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA w m-c po pogrzebie (of. Mąż)
22.12.2020 – WTOREK
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – O potrzebne łaski Boże i dary Ducha Świętego dla Szymona
23.12.2020 – ŚRODA
645 – Za Namaszczonego, aby poprowadził naród polski w Duchu Świętym
1800 – + Bogdan Wiśniewski w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
24.12.2020 – CZWARTEK –WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO
Msze Święte Pasterskie:
2100 – Dziękczynna w 23 rocznicę ślubu Iwony i Daniela ZIENKIEWICZ z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
2400 – 1. Pro populo
2. + Adam MATYSZCZYK w dniu imienin
25.12.2020 – PIĄTEK – NARODZENIE PAŃSKIE - UROCZYSTOŚĆ
900 – + Adam WURZBERG
1030 – Dziękczynno – błagalna w kolejną rocznicę urodzin Anety
1200 – 1. ++ Zofia i Jan KEMPA
2. + Krystyna FALEWICZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI w 1 r. śm. + Krystyna KARWOWSKA
26.12.2020 – SOBOTA – II DZIEŃ ŚWIĄT – ŚW. SZCZEPANA
900 – + Bronisława SZPILA + Michał SZPILA + Ryszard SZYNGIEL + Wiktoria
1030 – + Bogumiła ZIĘBIKIEWICZ w m-c po pogrzebie (od Uczestników)
1200 – 1. + Jan KOLAGO
2. Dziękczynna w 59 rocznicę ślubu Janiny i Józefa BRZOZOWSKICH
1800 – Dziękczynna za dar Chrztu Świętego z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Karola i Wiktorii
27.12.2020 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
700 – Dziękczynna za intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski
900 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
1030 – + Anna DĄBROWSKA w 14 r. śm. oraz ++ z Jej Rodziny
1200 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Rodziny KRUPIŃSKICH
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łukasza i Krzysztofa DURASIEWICZ z okazji urodzin
INTENCJE MSZALNE 13.12. – 20. 12. 2020 r.
13.12.2020 – III NIEDZIELA ADWENTU (GAUDETE)
700 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (9)
900 – + Bogdan ŻELAZO (ofiaruje Siostra) + Piotr ANDRZEJCZYK 11 r. śm.
1030 – Dziękczynna w 2. r. urodzin Melanii z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – ++ Eugenia i Eugeniusz HRYŃKÓW, ++ Antonina i Adam KORDASZ
14.12.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Jana od Krzyża
645 – + Edward PAWŁOWSKI w 2 r. śm.
1800 – + Waldemar KOWALSKI (of. Chrześniak)
15.12.2020 – WTOREK
700 – Pro Populo
1800 – + Zdzisław KASAK w 4 r. śm. ++ z Rodz. KASAK i CEPOWSKICH
16.12.2020 – ŚRODA
645 – + Leokadia
1800 – + Władysław WILK + Karolina + Zofia
17.12.2020 – CZWARTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – + Jerzy PAJEWSKI w miesiąc po śmierci (od uczestników)
18.12.2020 – PIĄTEK
645 – INTENCJA WOLNA
1800 – ++ Rodzice: Helena i Stanisław
19.12.2020 – SOBOTA –
645 – INTENCJA WOLNA
WIGILIA III NIEDZIELI ADWENTU
1800 – + Sławomir MIKOŁAJCZYK w 6 r. śm. ++ Rodzice: Rozalia i Ignacy
20.12.2020 – IV NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Michał ANTONISZYN w miesiąc po pogrzebie (od Brata i Bratowej)
900 – Dziękczynna w 6 rocznicę ślubu Krzysztofa i Małgorzaty
1030 – O Boże błogosławieństwo dla Zosi, szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii oraz wszelkie
potrzebne łaski dla Rodziny
1200 – + Adam WŁADYKO – z okazji ziemskich urodzin (of. Rodzina)
1800 – W intencji dusz czyśćcowych
INTENCJE MSZALNE – 06.12. – 13.12.2020 r.
06.12.2020 – II NIEDZIELA ADWENTU – I NIEDZIELA MIESIĄCA
700 – Do Opatrzności Bożej o dobrą pracę dla Eweliny
900 – + Ryszard BERNAT z racji 4 r. śm.
1030 – + Ryszard BIERNACKI z racji 10 r. śm.
1200 – + Józef ISKRA w 21 r. śm.
1800 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (2)
07.12.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Ambrożego
645 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (3)
1800 – + Maria KONOPELSKA w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
08.12.2020 – WTOREK – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
700 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (4)
1200 GODZINA ŁASKI– + Paweł JABKOWSKI,, +Jolanta, ++ Rodzice i Teściowie: Stefania i Tadeusz, ++Józef i Stefania
1800 – ++ Jan i Maria KASJAN, Stanisława(k) i Franciszek MARCINIAK, Seweryna(k) CHARKOT
09.12.2020 – ŚRODA
645 – + Zdzisław LATACZ w 6. r.śm. (ofiaruje Żona)
1530- + Magdalena JONIEC (od Koleżanek i Kolegów z Sanepidu)
1800 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (5)
10.12.2020 – CZWARTEK –
645 – ++ Zenon i Krystyna STRZELECCY, ++Rodzice: Władysława(k) i Józef WOJSZ (of. Córka)
1800 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (6)
11.12.2020 – PIĄTEK –
645 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (7)
1800 – 1) + Kazimierz PACZOS w 43 r. śmierci (ofiaruje Syn)
2) + Henryk WŁUDARCZYK w 1. rocz. śm. (ofiaruje Żona z Dziećmi)
12.12.2020 – SOBOTA –
645 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (8)
WIGILIA III NIEDZIELI ADWENTU
1800 – 1) + Andrzej KONOWROCKI w 1. r. śmierci, ++ z Rodz. KONOWROCKICH I BLUSIEWICZ
2) + Kacper TOBOLSKI w pół roku po śmierci (of. Rodzice i Rodzeństwo)
13.12.2020 – III NIEDZIELA ADWENTU
700 – O zdrowie, Boże bł., opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (9)
900 – + Bogdan ŻELAZO (ofiaruje Siostra)
1030 – Dziękczynna w 2. r. urodzin Melanii z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – ++ Eugenia i Eugeniusz HRYŃKÓW, ++ Antonina i Adam KORDASZ
INTENCJE MSZALNE – 22.11 – 06.12.2020r.
29.11.2020 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Zygmunt STALMACH ++ z Rodz. STALMACH (ofiaruje Żona)
900 – + Jan FOJTAR w 7 r. śm.
1030 – ++ Z Rodz. KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1200 – + Olimpia BURY + Wanda WASZKINEL ++ Paulina i Stanisław WASZKINEL
1800 – + Iwona KONIECZNA w 5 r. śm.
30.11.2020 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
645 – O Boże błogosławieństwo, umocnienie w wierze i potrzebne łaski dla Solenizantów
1800 – + Halina BIEL w m-c po pogrzebie (od uczestników)
01.12.2020 – WTOREK
645 – O jedność w Rodzinie oraz o gotowość pełnienia woli Bożej
1800 – + Agnieszka w 28 r. śm.
02.12.2020 – ŚRODA
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1700 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do MB N Pomocy
1800 – + Stefania WYGOWSKA w 14 r. śm.
03.12.2020 – CZWARTEK – Św. Franciszka Ksawerego – I czwartek miesiąca
645 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Natalii i jej Rodziny
1800 – + Waleria NOWAK w 1 r. śm. (ofiaruje Siostra Barbara z Rodziną)
04.12.2020 – PIĄTEK – św. Barbary; I piątek miesiąca
645 – Dziękczynna w dniu imienin Barbary z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej (ofiarują Przyjaciele)
1800 – Przebłagalna Boga Ojca za nieuszanowanie Najświętszego Sakramentu
05.12.2020 – SOBOTA – I sobota miesiąca
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – Dziękczynna z okazji 28 rocznicy przyjęcia do Rycerstwa Niepokalanej Alicji z prośbą o potrzebne dary Ducha Świętego
WIGILIA II NIEDZIELI ADWENTU
1800 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz o opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (Nowenna 1)
06.12.2020 – II NIEDZIELA ADWENTU – I NIEDZIELA MIESIĄCA
700 – Do opatrzności Bożej o dobrą pracę dla Eweliny
900 – + Ryszard BERNAT w 4 r. śm.
1030 – + Ryszard BIERNACKI w 10 r. śm.
1200 – + Józef ISKRA w 21 r. śm.
1800 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz o opiekę Maryi i wstawiennictwo wszystkich Świętych dla Andrzeja (Nowenna 2)
INTENCJE MSZALNE – 22.11 – 29.11.2020r.
22.11.2020 – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
700 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Zosi i całej Rodziny oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii
900 – Dziękczynna w 80 r. ur. Heleny z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1030 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1200 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY, ++ Józefa (K), Krystyna PAJĄK, + Stanisław GAŁKA + Stefania GAŁKA
1800 – + Anna KOZŁOWSKA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
23.11.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – WOLNA
1800 – Za Dusze w Czyśćcu cierpiące (ofiaruje Marzanna)
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
24.11.2020 – WTOREK – Św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
645 – + Michał MARSZAŁKOWSKI w 3 mc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna za łaski otrzymane przez Naród Polski od Jezusa Chrystusa Króla Polski
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
25.11.2020 – ŚRODA
645 – Dziękczynna z okazji urodzin i imienin Zofii Katarzyny STANISZEWSKIEJ z prośbą o Boże łaski i opiekę MB
1700 – Adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do MB N Pomocy
1800 – ++ Rodzice: Feliksa i Edmund
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
26.11.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA w 2 r. śm.
27.11.2020 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
28.11.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA I NIEDZIELI ADWENTU
1600 – Rozpoczęcie Adoracji NS
1630 – Różaniec w intencji Parafian prowadzony przez Żywy Różaniec
1700 – Wigilia z Liturgii Godzin oraz poświęcenie wieńca adwentowego i świecy roratniej
1800 – Eucharystia I Niedzieli Adwentu: O zdrowie, Boże bł. i opiekę MB dla Zdzisławy KRUPIŃSKIEJ (ofiarują Dzieci, Wnuki i Prawnuki)
29.11.2020 – I NIEDZIELA ADWENTU
700 – + Zygmunt STALMACH ++ z Rodz. STALMACH (ofiaruje Żona)
900 – + Jan FOJTAR w 7 r. śm.
1030 – ++ Z Rodz. KRZYWONOS, MICHALIK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1200 – + Olimpia BURY + Wanda WASZKINEL ++ Paulina i Stanisław WASZKINEL
1800 – + Iwona KONIECZNA w 5 r. śm.
INTENCJE MSZALNE – 15.11 – 22.11.2020r.
15.11.2020 – XXXIII Niedziela zwykła
700 – + Georg BRAUN (Of. opiekunka)
900 – + Jan MARCISZYN w 8. r. śm.
1030 – Dziękczynna w 23 r. urodzin Kamili z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
1200 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Jan WORBS w 5. r. śm. (Ofiaruje Żona, Dzieci i Wnuki)
16.11.2020 – PONIEDZIAŁEK-
645 – Pro Populo
1800 – + Amelia PAWŁOWICZ-JAKIEL (of. Córki)
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
17.11.2020 – WTOREK- UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA
645 – Pro Populo
1800 – ++ Rodzice: Ewa i Józef PASZEK oraz Elżbieta i Kazimierz KIERBEN
18.11.2020 – ŚRODA – bł. Karoliny Kózkówny
645 – WOLNA
1700 – Adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do MB N Pomocy
1800 – + Franciszek SZTKOWSKI (ofiaruje Żona)
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
19.11.2020 – CZWARTEK –
645 – WOLNA
1800 – + Janina WIEKLIŃSKA (ofiaruje Mąż)
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
20.11.2020 – PIĄTEK – św. Rafała Kalinowskiego
645 – + Janina WIEKLIŃSKA (ofiaruje Mąż)
1800 – WOLNA
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
21.11.2020 – SOBOTA – Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny
645 – WOLNA
1800 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Janusza z okazji imienin
22.11.2020 – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
700 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Zosi i całej Rodziny oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii
900 – Dziękczynna w 80 r. ur. Heleny z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej
1030 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1200 – ++ Maria i Kazimierz KONDRACCY, ++ Józefa (K), Krystyna PAJĄK, +Stanisław GAŁKA
1800 – + Anna KOZŁOWSKA w mc po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 08.11 – 15.11.2020r.
08.11.2020 – XXXII Niedziela zwykła
700 – + Józef(m) OLEJNICZAK w 11 r. śm. (Of. Siostrzenica z Rodziną)
900 – ++ Michalina DĄBROWSKA oraz za jej Dzieci: Jana, Kazimierza, Tadeusza i Marię
1030 – O dar zdrowia dla Mariana GÓRAL
1200 – + Henryka (k) JAKIMOWICZ z okazji ziemskich urodzin (Of. chrześniak Bogdan)
1800 – + Marek w pół roku po śmierci (Ofiaruje Żona)
09.11.2020 – PONIEDZIAŁEK- Święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej
645 – W intencji ks. Łukasza (of. Przyjaciele)
1800 – + Józef SZCZEPAŃSKI, ++ Irena i Maria
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
10.11.2020 – WTOREK- św. Leona Wielkiego
645 – + Maria KONOPELSKA w mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Jadwiga SZCZYPEK w 11 r. śm. (of. Mąż) oraz ++ z Rodz. SZCZYPEK: Maria, Henryk,
Anna
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
11.11.2020 – ŚRODA – św. Marcina z Tours, Narodowe Święto Niepodległości
700 – W intencji naszej Ojczyzny – o ochronę przed wszelkim złem
1700 – Adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do MB N Pomocy
1800 – Dziękczynna w 48 r. małżeństwa Anny i Aleksandra z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
12.11.2020 – CZWARTEK – św Jozafata
645 – WOLNA
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 5. mc po śmierci (od Rodziców i Rodzeństwa)
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
13.11.2020 – PIĄTEK – św. Pierwszych Polskich Męczenników
645 – W intencji Dzieci nienarodzonych
1800 – + Roman KOLMAN w 10. r. śm.
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
14.11.2020 – SOBOTA –
645 – WOLNA
1800 – 1) ++ Rodzice: Stanisław i Helena oraz Michał i Gertruda
2) + Feliks KASPRZYK w 38 r. śm.
15.11.2020 – XXXIII Niedziela zwykła
700 – + Georg BRAUN (Of. opiekunka)
900 – + Jan MARCISZYN w 8. r. śm.
1030 – Dziękczynna w 23 r. urodzin Kamili z prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
1200 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Jan WORBS w 5. r. śm. (Ofiaruje Żona, Dzieci i Wnuki)
INTENCJE MSZALNE – 01.11 – 08.11.2020r.
01.11.2020 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
700 – ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
900 – + Henryk ŁACHACZ
1030 – ++ Andrzej i Robert LANDOWSKI
1200 – + Jan SOK w 33 r. śm. (ofiaruje Córka z rodziną)
1800 – + Janusz KULESZA w 8 r. śm. i + Januszek KULESZA w 10 r. śm.
02.11.2020 – PONIEDZIAŁEK- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
645 – Za zmarłych Rodziców i Braci oraz Chrześniaka Pawła
900 – Za dusze czyśćcowe
1800 – + Joanna SIULECKA oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
03.11.2020 – WTOREK-
645 – Dziękczynna w dniu imienin Sylwi z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1800 – 1) + Stanisław KONDRACIUK w 2 r. śm.
2) + Dorota CZAJKOWSKA w 2. rocz. śm.
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
04.11.2020 – ŚRODA – św. Karola Boromeusza
645 – + Przemysław NOWACKI w mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Stanisław KRUPA w 5. r. śm.
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
05.11.2020 – CZWARTEK – I CZWARTEK MIESIĄCA
645 – + Apolonia (Mama) i + Wojciech (Brat)
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI z okazji ziemskich urodzin
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
06.11.2020 – PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA
645 – ++ z Rodziny ZYGMUNTÓW i SZMYGLEWSKICH
1800 – ++ Lidia i Stanisław NOLBERT, + Tadeusz KAMIŃSKI
1830 – MSZA ŚW. WYPOMINKOWA
07.11.2020 – SOBOTA – I SOBOTA MIESIĄCA
800 - adoracja dla Wspólnot parafialnych
900 – O cud uzdrowienia z choroby dla Jolanty
1800 – dziękczynna z okazji 36 r. urodzin Jakuba z prośbą o zdrowie i Boże błogosł.
08.11.2020 – XXXII Niedziela zwykła
700 – + Józef(m) OLEJNICZAK w 11 r. śm. (Of. Siostrzenica z Rodziną)
900 – ++ Michalina DĄBROWSKA oraz za jej Dzieci: Jana, Kazimierza, Tadeusza i Marię
1030 – WOLNA
1200 – + Henryka (k) JAKIMOWICZ z okazji ziemskich urodzin (Of. chrześniak Bogdan)
1800 – + Marek w pół roku po śmierci (Ofiaruje Żona)
INTENCJE MSZALNE – 25.10 – 01.11.2020r.
25.10.2020 – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Antoni, Agnieszka, Antoni, Stanisława z Rodziny RAMBAŁ
900 – + Stanisław (m) z racji ziemskich urodzin oraz ++ Rodzice: Karol i Maria
1030 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 25
1200 – ++ Rodzice: Barbara i Władysław oraz + Mieczysław z Rodziny KWIATULSKICH
1800 – + Tadeusz WORONIAK w 2 r. śm.
26.10.2020 – PONIEDZIAŁEK-
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 26
1800 – ++ Adela i Jan BEDNARSCY (of. Syn i Synowa)
27.10.2020 – WTOREK-
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 27
1800 – + Zofia KEMPA w 12 r. śm.
28.10.2020 – ŚRODA – Święto św. App Szymona i Judy Tadeusza
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 28
1800 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary w dniu urodzin
29.10.2020 – CZWARTEK –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 29
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Jana ZARĘBY z prośbą o Boże błogosławieństwo i ochronę przed złem
30.10.2020 – PIĄTEK
645 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
1800 – 1. + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 30 -ostatnia
2. Dziękczynna z okazji urodzin Roberta PACZOSA z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o wypełnienie woli Bożej w jego życiu
31.10.2020 – SOBOTA –
645 – Dziękczynno – błagalna za 39 lat małżeństwa Jolanty i Stanisława
1800 – + Dorota LESZCZYŃSKA w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
01.11.2020 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
700 – ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
900 – + Henryk ŁACHACZ
1030 – + Andrzej + Robert LANDOWSKI
1200 – + Jan SOK w 33 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
1800 – + Janusz KULESZA w 8 r. śm. + Januszek KULESZA w 10 r. śm.
INTENCJE MSZALNE – 18.10 – 25.10.2020r.
18.10.2020 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za Dusze czyśćcowe
900 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 18
1030 – 1) O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Łukasza, naszego Wikariusza, w dniu imienin
2) + Danuta KONIECZNA w 3 r. śm.
1200 – Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Ireny i Mariusza LATUS z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Jubilatów i ich Dzieci
1800 – ++ Rodzice: Eugenia i Stanisław KULAS
19.10.2020 – PONIEDZIAŁEK- bł. ks. Jerzego Popiełuszki
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 19
1800 – O Boże błogosławieństwo dla Rodziny DURASIEWICZÓW
20.10.2020 – WTOREK- Św. Jana Kantego, prezbitera
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 20
1800 – 1. + Ludwik WYGOWSKI w 28 r. śm.
2. + Zuzanna PAWLISZEWSKA w 2 r. śm.
21.10.2020 – ŚRODA –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 21
1800 – 1. Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Pawła, Aleksandry, Marcina, i Ani z prośbą o Boże błogosławieństwo
2. + Małgorzata OBUCHOWSKA w 4 r. śm.
22.10.2020 – CZWARTEK – Św. Jana Pawła II, papieża
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 22
23.10.2020 – PIĄTEK
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 23
1800 – 1. + Michał MARSZAŁKOWSKI w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
2. + Lucyna HRYNIEWICZ w m-c po śmierci (of. Brat)
24.10.2020 – SOBOTA –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 24
1800 – 1. + Władysława (k) FRANSZCZUK w 10 r. śm.
2. O Boże bł. dla Zosi oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i wszelkie łaski dla Rodziny
25.10.2020 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Antoni, Agnieszka, Antoni, Stanisława z Rodziny RAMBAŁ
900 – + Stanisław (m) z racji ziemskich urodzin oraz ++ Rodzice: Karol i Maria
1030 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 25
1200 – ++ Rodzice: Barbara i Władysław oraz + Mieczysław z Rodziny KWIATULSKICH
1800 – + Tadeusz WORONIAK w 2 r. śm.
INTENCJE MSZALNE – 11.10 – 18.10.2020r.
11.10.2020 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Irena PAŃKO w 10 r. śm.
900 – + Janusz SKOCZ w 13 r. śm. (Of. Córka)
1030 – Dziękczynno – błagalna z okazji Chrztu Świętego Zoji Magdaleny ZARZYCKIEJ
1200 – + Wojciech DĄBROWSKI 24 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA
1800 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 11
12.10.2020 – PONIEDZIAŁEK –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 12
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 4 m-c po śm. (od Rodziców i Rodzeństwa)
13.10.2020 – WTOREK – bł. Honorata Koźmińskiego; NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800- Adoracja wynagradzająca Najśw. Sakramentu
1900 FATIMSKIA – 1)+ Bronisława MATYSZCZYK – greg. 13
2) + Kazimierz PACZOS
14.10.2020 – ŚRODA –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 14
1800 – 1) ++ Rodzice: Stanisława i Tadeusz + Brat Jerzy CIARKOWSCY
2) Dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin Kazimiery BEDNARZ z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB
15.10.2020 – CZWARTEK – św. Teresy z Avila
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 15
1800 – Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Małgorzaty i Bernarda WERYSZKO z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB
16.10.2020 – PIĄTEK- Uroczystość św. Jadwigi, Patronki Śląska
645 – Dziękczynna za bezmiar otrzymanych łask z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę MB nad całą Rodziną
1800 – 1) + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 16
2) Dziękczynna za pomoc Bożą i opiekę w poukładaniu planów życiowych z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
17.10.2020 – SOBOTA – św. Ignacego Antiocheńskiego
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 17
1800 – 1) O Boże bł. i potrzebne łaski dla Małgorzaty z okazji imienin
2) O umocnienie wiary w Rodzinie oraz zdrowie dla Olgierda, Jaromira, Sary oraz ich Rodziców
18.10.2020 – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za Dusze czyśćcowe
900 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 18
1030 – 1) O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Łukasza, naszego wikariusza, w dniu imienin
2) + Danuta KONIECZNA w 3 r. śm.
1200 – Dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu Ireny i Mariusza LATUS z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Jubilatów i ich Dzieci
1800 – ++ Rodzice: Eugenia i Stanisław KULAS
INTENCJE MSZALNE – 04.10 – 11.10.2020r.
04.10.2020 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – 1. + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 4
2. + Halina LUDWICZAK w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
900 – Dziękczynna w int. Leny w 4. rocz. urodzin z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1030 – ++ Stefan oraz Wiesław WYSOTA
1200 – 1. + Edmund WOJCIUL w 12. rocz. śmierci
2. Dziękczynno – błagalna z okazji Chrztu Świętego Amelii RAKOWSKIEJ
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 3. rocz. śmierci
05.10.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Faustyny Kowalskiej
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 5
1800 – + Marianna + Bogusław ŁOZOWSCY (Of. Syn z Żoną)
06.10.2020 – WTOREK
645 – + Wacława RUSIN w 30 r. śm. ++ Kazimierz, Włodzimierz RUSIN
1800 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 6
07.10.2020 – ŚRODA – NMP Różańcowej
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 7
1800 – ++ Rodzice: Marianna i Jan + Brat Lucjan WALCZYK
08.10.2020 – CZWARTEK
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 8
1800 – Za dusze czyśćcowe
09.10.2020 – PIĄTEK
645 – + Edward ZADKA 2 m-c po pogrzebie
1800 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 9
10.10.2020 – SOBOTA –
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 10
1800 – + Piotr WIELGUS ++ Teściowie: Stanisława i Stefan
11.10.2020 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Irena PAŃKO w 10 r. śm.
900 – + Janusz SKOCZ w 13 r. śm. (Of. Córka)
1030 – Dziękczynno – błagalna z okazji Chrztu Świętego Zoji Magdaleny ZARZYCKIEJ
1200 – + Wojciech DĄBROWSKI 24 r. śm. + Alicja DĄBROWSKA
1800 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 11
INTENCJE MSZALNE – 27.09 – 04.10.2020r.
27.09.2020 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Halina WUDARCZYK (Of. Siostra)
900 – ++ Zofia w 36 r. śm. i Stanisław w 10 r. śm.
1030 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 27
1200 – + Piotr WIELGUS oraz ++ Rodzice: Józef i Walentyna
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Grażyny SIERADZKIEJ z prośbą o Boże łaski, opiekę Maryi i dar zdrowia dla Solenizantki oraz dla Joanny JESKE-ŻELEŹNIAK (Of. Przyjaciółka)
28.09.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Wacława, męczennika
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 28
1800 – + Adam HAŁAWIN w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
29.09.2020 – WTOREK – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
645 – Dziękczynna w int. Michała z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej i św. Michała Arch.
1800 – 1) + Juliusz LICHOCKI – greg. 29
2) O Boże bł., opiekę Maryi i św. Józefa oraz o potrzebne łaski dla Julii, Józefa i Joanny
30.09.2020 – ŚRODA – św. Hieronima
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 30- ostatnia
1800 – 1) + Edward WOJTASIK w 10. r. śmierci
2) O zdrowie dla nowonarodzonego Wojtusia
01.10.2020 – CZWARTEK – św. Teresy od Dzieciątka Jezus – I CZWARTEK
645 – + Bronisława MATYSZCZYK (Msza św. gregoriańska – 1.)
1800 – + Edward ZIENKIEWICZ oraz ++ Rodzice: Władysława(k) i Szymon
02.10.2020 – PIĄTEK – św. Aniołów Stróżów – I PIĄTEK
645 – + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 2
1800 – 1) Dziękczynna z okazji imienin Franciszki WOJCIUL z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej oraz Anioła Stróża
2) O szczęśliwy przebieg operacji i łaskę zdrowia dla Józefy(k)
03.10.2020 – SOBOTA – I SOBOTA
645 – O opiekę św. Patrona i Boże bł. dla III Zakonu św. Franciszka
1800 – 1) + Franciszek CZUB w 4. r. śm. ++ z Rodziny CZUBÓW
2) + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 3
04.10.2020 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – 1) + Bronisława MATYSZCZYK – greg. 3
2) + Halina LUDWICZAK w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
900 – Dziękczynna w int. Leny w 4. rocz. urodzin z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej
1030 – ++ Stefan oraz Wiesław WYSOTA
1200 – + Edmund WOJCIUL w 12. rocz. śmierci
1800 – + Kazimierz MISZCZYK w 3. rocz. śmierci
INTENCJE MSZALNE – 20.09 – 27.09.2020r.
20.09.2020 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze czyśćcowe
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 20
1030 – + Zdzisław w 1. r. śmierci i + Genowefa GRZESIAK
1200 – 1) +Irena ZWOLIŃSKA w 1. rocz. śm.
2) Dziękczynna w 90 urodziny Franciszki WOJCIUL z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi Niepokalanej
1800 – ++ Z Rodziny MARCINIAK: Maria, Karol i ich Dzieci
21.09.2020 – PONIEDZIAŁEK – Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 21
1800 – + Zygfryd KONIECZNY w 21 r. śm.
22.09.2020 – WTOREK
645 – + Józef SOŚNIAK (Of. Żona)
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 22
23.09.2020 – ŚRODA – Św. Pio z Pietrelciny prezbitera
645 – + Stanisława ZYGMUNT
1800 – 1) + Juliusz LICHOCKI – greg. 23
2) + Michał MARSZAŁKOWSKI w m-c po pogrzebie (Od Uczestników)
24.09.2020 – CZWARTEK
645 – + Dorota LESZCZYŃSKA w 2 m-c po pogrzebie (Od Uczestników)
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 24
25.09.2020 – PIĄTEK
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 25
1800 – 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rodziny ZUBEL
2) W intencji dziękczynnej MB Nieustającej Pomocy za dar życia śp. Kazimierza FUŁATA, działacza Solidarności, w 32 r. śm. oraz za + Ks. Kazimierza PIETKUNA
26.09.2020 – SOBOTA
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 26
1800 – 1) + Karolina + Zofia + Władysław WILK
2) O Boże błogosławieństwo dla Zosi oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Natalii i wszelkie łaski dla Rodziny
27.09.2020 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Halina WUDARCZYK (Of. Siostra)
900 – ++ Zofia w 36 r. śm. i Stanisław w 10 r. śm.
1030 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 27
1200 – + Piotr WIELGUS oraz ++ Rodzice: Józef i Walentyna
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Grażyny SIERADZKIEJ z prośbą o Boże łaski i opieką Maryi Niepokalanej (Of. Przyjaciółka)
INTENCJE MSZALNE – 13.09 – 20.09.2020r.
13.09.2020 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – + Maria + Michał + Ryszard SZPAK
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 13
1030 – ++ Stefania i Albin KORDASZ
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – FATIMSKA: 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława DZIURMAN z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
2) O Boże bł. i umocnienie w łasce powołania dla ks. Proboszcza Mirosława z okazji urodzin
14.09.2020 – PONIEDZIAŁEK- Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
645 – + Grzegorz MACKIEWICZ w 2. rocz. śmierci
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 14
15.09.2020 – WTOREK – NMP Bolesnej
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 15
1800 – Dziękczynna w 36. rocz. ślubu Anny i Janusza z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski
16.09.2020 – ŚRODA – św. Męczenników Korneliusza i Cypriana
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 16
1800 – + Leszek PROROK w 1. rocz. śmierci (ofiaruje Żona z rodziną)
17.09.2020 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna z okazji imienin Kamili MIKIETÓW (ofiarują Przyjaciele)
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 17
18.09.2020 – PIĄTEK – Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 18
1800 – 1. + Henryk BRZOZOWSKI w 20. rocz. śmierci
2. Dziękczynna w 24 r. urodzin Mariusza z prośbą o zdrowie, Boże bł. dla Niego i dla Rodziców wraz z dziękczynieniem za 20 lat opieki Maryi nad Elżbietą
19.09.2020 – SOBOTA
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 19
1800 – + Maria SZCZYPEK w 1. r.śm. oraz ++ z Rodz. SZCZYPEK: Henryk, Anna i Jadwiga
20.09.2020 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze czyśćcowe
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 20
1030 – 1) O Boże łaski dla nowoochrzczonej Amelii RAKOWSKIEJ
2) + Zdzisław w 1. r. śmierci i + Genowefa GRZESIAK
1200 – 1) +Irena ZWOLIŃSKA w 1. rocz. śm.
2) Dziękczynna w 90 urodziny Franciszki WOJCIUL z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi Niepokal.
1800 – ++ Z Rodziny MARCINIAK: Maria, Karol i ich Dzieci
INTENCJE MSZALNE – 13.09 – 20.09.2020r.
13.09.2020 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – + Maria + Michał + Ryszard SZPAK
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 13
1030 – ++ Stefania i Albin KORDASZ
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – FATIMSKA: 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława DZIURMAN z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
2) O Boże bł. i umocnienie w łasce powołania dla ks. Proboszcza Mirosława z okazji urodzin
14.09.2020 – PONIEDZIAŁEK- Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
645 – + Grzegorz MACKIEWICZ w 2. rocz. śmierci
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 14
15.09.2020 – WTOREK – NMP Bolesnej
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 15
1800 – Dziękczynna w 36. rocz. ślubu Anny i Janusza z prośbą o Boże bł. i wszelkie potrzebne łaski
16.09.2020 – ŚRODA – św. Męczenników Korneliusza i Cypriana
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 16
1800 – + Leszek PROROK w 1. rocz. śmierci (ofiaruje Żona z rodziną)
17.09.2020 – CZWARTEK
645 – Dziękczynna z okazji imienin Kamili MIKIETÓW (ofiarują Przyjaciele)
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 17
18.09.2020 – PIĄTEK – Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 18
1800 – 1. + Henryk BRZOZOWSKI w 20. rocz. śmierci
2. Dziękczynna w 24 r. urodzin Mariusza z prośbą o zdrowie, Boże bł. dla Niego i dla Rodziców wraz z dziękczynieniem za 20 lat opieki Maryi nad Elżbietą
19.09.2020 – SOBOTA
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 19
1800 – + Maria SZCZYPEK w 1. r.śm. oraz ++ z Rodz. SZCZYPEK: Henryk, Anna i Jadwiga
20.09.2020 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Za dusze czyśćcowe
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 20
1030 – 1) O Boże łaski dla nowoochrzczonej Amelii RAKOWSKIEJ
2) + Zdzisław w 1. r. śmierci i + Genowefa GRZESIAK
1200 – 1) +Irena ZWOLIŃSKA w 1. rocz. śm.
2) Dziękczynna w 90 urodziny Franciszki WOJCIUL z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi Niepokal.
1800 – ++ Z Rodziny MARCINIAK: Maria, Karol i ich Dzieci
INTENCJE MSZALNE – 06.09 – 13.09.2020r.
06.09.2020 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Iwony i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
900 – + Ryszard BERNAT z okazji ziemskich urodzin
1030 – + Władysław SERPUTKO w 8 r. śm.
1200 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 6
1800 – + Henryk PIOSIK w 5 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
07.09.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 7
1800 – + Józef MIŚKIEWICZ w 4 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
08.09.2020 – WTOREK – Narodzenie NMP - Święto
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 8
1800 – W intencji Ignacego w I rocznicę urodzin
09.09.2020 – ŚRODA
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 9
1800 – + Mąż Leon STECYNA + Syn Bolesław STECYNA
10.09.2020 – CZWARTEK
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 10
1800 – W intencji Mariana GÓRAL w 70 rocznicę urodzin oraz w intencji Syna Damiana w kolejną rocznicę urodzin
11.09.2020 – PIĄTEK
645 – Dziękczynna w 21 rocznicę ślubu Elżbiety i Andrzeja KOWALSKICH z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
1800 – 1. + Juliusz LICHOCKI – greg. 11
2. ++ Rodzice: Julitta i Ryszard KOSIANOWSCY oraz + Kazimierz SUSZEK
12.09.2020 – SOBOTA
645 – ++ Monika i Tadeusz LIPIŃSCY oraz ich ++ Rodzice
1800 – 1. + Juliusz LICHOCKI – greg. 12
2. + Kacper TOBOLSKI w 3 miesiąc o śmierci (Of. Rodzice i Rodzeństwo)
13.09.2020 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – + Maria + Michał + Ryszard SZPAK
900 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 13
1030 – + Stefania KORDASZ + Albin KORDASZ
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – FATIMSKA: 1) Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława DZIURMAN z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
2) O Boże bł. i umocnienie w łasce powołania dla ks. Proboszcza Mirosława z okazji urodzin
INTENCJE MSZALNE – 30.08 – 06.09.2020r.
30.08.2020 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY oraz + Stanisław GĘBICKI
900 – ++ Paulina i Józef MAZURKIEWICZ (Of. Syn i Synowa)
1030 – + Helena KRUPIŃSKA w 3 r. śm., + Mieczysław KRUPIŃSKI, + Wanda LESZKOWICZ (Of. Córka i Syn)
1200 – 1. + Maria KRAWCZYK w 7. r. śm.
2. O Boże błogosławieństwo w nowej szkole oraz o potrzebne łaski dla Olgi ZAGAJEWSKIEJ w dniu 11 urodzin
1800 – + Dorota LESZCZYŃSKA w mc po pogrzebie (od Uczestników)
31.08.2020 – PONIEDZIAŁEK
700 – + Bronisława MATYSZCZYK z okazji imienin
1800 – + Adam HAŁAWIN w miesiąc po pogrzebie
01.09.2020 – WTOREK – Bł. Bronisławy
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 1
800 – O Boże błogosł. w nowym roku szkolnym dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli
1800 – + Stefan SKIBIŃSKI (od Dzieci)
02.09.2020 – ŚRODA
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 2
1800 – ++ Rodzice: Stefania i Ludwik WYGOWSCY
03.09.2020 – CZWARTEK – Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła – I czwartek miesiąca
645 – + Dorota CZAJKOWSKA (Of. Przyjaciele)
1800 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 3
04.09.2020 – PIĄTEK – I piątek miesiąca
645 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 4
1800 – 1. + Rozalia WURZBERG
2. + Adrianna TELEGA w 17 r. śm. (Of. Siostra z Rodzicami)
05.09.2020 – SOBOTA – I sobota miesiąca
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Alicja Barbara CZYŻEWSKA w 3 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – 1. + Juliusz LICHOCKI – greg. 5
2. + Irena SZCZEPAŃSKA w 2 r. śm. ++ Józef i Maria
06.09.2020 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna w 30 r. ślubu Iwony i Piotra z prośbą o Boże błogosławieństwo i umocnienie w miłości małżeńskiej
900 – + Ryszard BERNAT z okazji ziemskich urodzin
1030 – + Władysław SERPUTKO w 8 r. śm.
1200 – + Juliusz LICHOCKI – greg. 6
1800 – + Henryk PIOSIK w 5 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 23.08 – 30.08.2020r.
23.08.2020 – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Stanisław (m) w 5 r. śm. ++ Rodzice: Karol i Maria
900 – + Jan CHODOROWSKI w 10 r. śm.
1030 – Dziękczynno - błagalna z okazji 2 rocznicy ślubu Katarzyny i Łukasza SZCZYGIEŁ
1200 – O zdrowie i Boże bł. dla Joanny, jej Dzieci oraz Rodziców
1800 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i światło Ducha Świętego dla Prezydenta Andrzeja DUDY
24.08.2020 – PONIEDZIAŁEK- Święto św. Bartłomieja Apostoła
700 – Za dusze czyśćcowe
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące (prosi Parafianka)
25.08.2020 – WTOREK
700 – WOLNA
1800 – WOLNA
26.08.2020 – ŚRODA- Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej
700 – WOLNA
1800 – O Boże bł., łaskę zdrowia i o nawrócenie dla syna
27.08.2020 – CZWARTEK – św. Moniki
700 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla Haliny i Władysława
1800 – WOLNA
28.08.2020 – PIĄTEK – św. Augustyna
700 – WOLNA
1800 – WOLNA
29.08.2020 – SOBOTA – Męczeństwo św. jana Chrzciciela
700 – WOLNA
1800 – ++ Zofia i Edmund
30.08.2020 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Rodzice: Helena i Władysław KOSSOWSCY oraz + Stanisław GĘBICKI
900 – ++ Paulina i Józef MAZURKIEWICZ (Of. Syn i Synowa)
1030 – + Helena KRUPIŃSKA w 3 r. śm., + Mieczysław KRUPIŃSKI, + Wanda LESZKOWICZ (Of. Córka i Syn)
1200 – + Maria KRAWCZYK w 7. r. śm.
1800 – + Dorota LESZCZYŃSKA w mc po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 02.08 – 09.08.2020r.
02.08.2020 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rodziny STOPKA – GADEJA z Kościeliska
900 – ++ Wiktoria i Franciszek LEMEK (of. Wnuczka)
1030 – + Wiesław WYSOTA w 4 r. śm., + Stefan WYSOTA
1200 – + Zbigniew ŁAGOWSKI (of. Żona i dzieci)
1800 – ++ Rodzice: Aniela i Jan, + Mąż Wacław, + Brat Stanisław
03.08.2020 – PONIEDZIAŁEK
700 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Marka REŹNEGO
1800 – + Elżbieta CHUDY w 5. mc po pogrzebie (od uczestników)
04.08.2020 – WTOREK – św. Jana Marii Vianney’a
700 – O Boże bł., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla ks. Jana KUŁYNY
1800 – Dziękczynna za dar sakramentu chrztu św. Sylwii
05.08.2020 – ŚRODA – Matki Bożej Śnieżnej
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – + Alicja Barbara CZYŻEWSKA w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
06.08.2020 – CZWARTEK- ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
700 – + Józef MIŚKIEWICZ w 3. mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – ++ Paulina i Józef CZYŻ oraz za zmarłych z Rodziny
07.08.2020 – PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – ++ Józef i Paulina CZYŻ oraz za zmarłych z Rodziny
1800 – + Henryk PIOSIK w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
08.08.2020 – SOBOTA – św. Dominika
700 – + Maria MIKOŁAJCZYK w 16. rocz. śmierci
1800 – Dziękczynno-błagalna w 3. rocz. powstania w naszej parafii Wspólnoty Nieustannego Różańca
09.08.2020 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Artur OWSIAK w 3. r. śmierci
900 – ++ Rodzice: Janina i Wacław ZIENKIEWICZ
1030 – O Boże bł. dla Antoniego i całej Rodziny
1200 – O łaskę wiary i Boże bł. dla Natana, Laury i dla całej Rodziny
1800 – + Krystyna DOMECKA w 1. rocz. śmierci
INTENCJE MSZALNE – 26.07 – 1.08.2020r.
26.07.2020 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Zofia i Mieczysław KALBARCZYKOWIE
900 – ++ Rodzice: Adam i Cecylia ++ Rodzeństwo: Krystyna i Jan z Rodziny WIERZBICKICH
1030 – + Marian AUGUŚCIK w 18 r. śm.
1200 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 3 r. śm.
1800 – Dziękczynno – błagalna w 25 rocznicę ślubu Iwony i Jerzego WARCHOŁ
27.07.2020 – PONIEDZIAŁEK
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Tamara GANCEWSKA w 1 r. śm.
28.07.2020 – WTOREK
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – Dziękczynno – błagalna w intencji Krystyny RUDŹ z okazji imienin
29.07.2020 – ŚRODA – Św. Marty
700 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rodziny STOPKA – GADEJA z Kościeliska
1800 – Dziękczynno – błagalna w intencji Zdzisławy KRUPIŃSKIEJ z okazji urodzin
30.07.2020 – CZWARTEK
700 –
1800 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rodziny STOPKA – GADEJA z Kościeliska
31.07.2020 – PIĄTEK – Św. Ignacego z Loyoli
700 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Rodziny STOPKA – GADEJA z Kościeliska
1800 –
01.08.2020 – SOBOTA – Św. Alfonsa Marii Liguoriego – I sobota miesiąca
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – O zdrowie, wytrwanie w dobrym i Boże błogosławieństwo dla Karoliny z Rodziną
WIGILIA XVIII NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Apoloni i Stanisława SOSNOWSKICH
INTENCJE MSZALNE – 19.07. – 26.07.2020r.
19.07.2020 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O szczęśliwą podróż i bezpieczny powrót do Ojczyzny dla Henryki FALKIEWICZ (of. Siostra)
900 – + Julian GÓRNIAK w 3. r. śmierci (of. Żona z Córkami)
1030 – ++ Rodzice: Maria i Władysław oraz + Brat: Andrzej
1200 – Dziękczynna w 45 r. małżeństwa Lidii i Kazimierza WILK
1800 – Dziękczynna w 3. r. małżeństwa Anny i Marka KRZAN
20.07.2020 – PONIEDZIAŁEK – bł. Czesława
700 – O miłosierdzie Boże dla zmarłych z Rodz. MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK
1800 – + Waldemar ZIĘBA w 1. rocz. śmierci (Of. Żona z Dziećmi, Rodzice i Przyjaciele)
21.07.2020 – WTOREK
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Kacper TOBOLSKI w 30 dzień po pogrzebie (od uczestników)
22.07.2020 – ŚRODA – Święto św. Marii Magdaleny
700 – + Józef SOŚNIAK (Of. Żona)
1800 – + Wanda DRACZ w 5. rocz. śmierci
23.07.2020 – CZWARTEK – Święto św. Brygidy, Patronki Europy
700 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – Dziękczynna w 15 rocz. sakramentu małżeństwa Agnieszki i Jakuba
24.07.2020 – PIĄTEK – św. Kingi
700 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin Anny z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski
1800 – + Mieczysław ŁOKIETKO (Of. Rodzina)
25.07.2020 – SOBOTA – Święto św. Jakuba Apostoła
700 – Dziękczynno-błagalna z okazji Imienin Anny ( Ofiarują Przyjaciele)
1800 – W intencji Krzysztofa i Anny z okazji ich imienin
26.07.2020 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Zofia i Mieczysław KALBARCZYKOWIE
900 – ++ Rodzice: Adam i Cecylia,++ Rodzeństwo: Krystyna i Jan, zm. z Rodz. WIERZBICKICH
1030 – + Marian AUGUŚCIK w 18. rocz. śmierci
1200 – + Ireneusz JAGŁOWSKI w 3. rocz. śmierci
1800 – Dziękczynno-błagalna w 25 rocz. małżeństwa Iwony i Jerzego WARCHOŁ
INTENCJE MSZALNE – 12.07. – 19.07.2020r.
12.07.2020 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynno-błagalna w 70 r. urodzin Marzanny
900 – + Henryk KORNAS ++ Rodzice: Zofia i Stanisław
1030 – ++ Anna, Wacław, Adolf ANDRYSZ (ofiaruje Córka)
1200 – Dziękczynna za 98 lat życia Jadwigi z prośbą o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Najśw.
1800 – + Piotr RÓŻAŃSKI w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
13.07.2020 – PONIEDZIAŁEK – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
700 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – Adoracja NS
1900 FATIMSKA– + Kacper TOBOLSKI z okazji 21. ziemskich urodzin (of. Chrzestny i rodzina Karasiewicz)
14.07.2020 – WTOREK
700 – Za duszę w czyśćcu cierpiącą najbardziej potrzebującą pomocy
1800 – O Boże bł. i wytrwanie w dobrym dla Bożeny oraz o opiekę Matki Bożej
15.07.2020 – ŚRODA – św. Bonawentury
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – Dziękczynna z okazji imienin i urodzin żony Haliny z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej
16.07.2020 – CZWARTEK – NMP z Góry Karmel
700 – O radość życia wiecznego dla Janiny i Mariana, Karoliny i Franciszka, Anieli i Feliksa
1800 – Dziękczynno-błagalna w kolejną rocz. urodzin Elżbiety GÓRAL (of. Mąż, Dzieci i Wnuki)
17.07.2020 – PIĄTEK –
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – + Czesław ŚWIDERSKI w 5. rocz. śmierci
18.07.2020 – SOBOTA –
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – + Kacper TOBOLSKI (of. Rodzina z Wałbrzycha)
19.07.2020 – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – O szczęśliwą podróż i bezpieczny powrót do Ojczyzny dla Henryki FALKIEWICZ (of. Siostra)
900 – + Julian GÓRNIAK w 3. r. śmierci (of. Żona z Córkami)
1030 – ++ Rodzice: Maria i Władysław oraz + Brat: Andrzej
1200 – Dziękczynna w 45 r. małżeństwa Lidii i Kazimierza WILK
1800 – Dziękczynna w 3. r. małżeństwa Anny i Marka KRZAN
INTENCJE MSZALNE – 05.07. – 12.07.2020r.
05.07.2020 – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Alicja Barbara CZYŻEWSKA w mc po pogrzebie (od uczestników)
900 – Dziękczynna za 88 lat życia Reginy POKUSIŃSKIEJ z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i opiekę Matki Najśw.
1030 – ++ Ewa i Józef LITWIN
1200 – + (mąż) Alfred LIPKO w 4. r. śm., + (mama) Maria
1800 – + Ryszard Adam LEGEŻYŃSKI w 5. mc po pogrzebie (od uczestników)
06.07.2020 – PONIEDZIAŁEK – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
700 – + Józef MIŚKIEWICZ w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Henryk PIOSIK w 3. mc po pogrzebie (od uczestników)
07.07.2020 – WTOREK
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – + Władysław ZUBEL w 8. rocz. śmierci
08.07.2020 – ŚRODA – św. Jana z Dukli
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – + Paweł JABKOWSKI z racji ziemskich imienin, ++ Stefania i Tadeusz oraz ++ Stefania i Józef (m)
09.07.2020 – CZWARTEK –
700 – + Roman GOGOLEW w kolejną rocz. śmierci
1800 – + Jan DĄBROWSKI w 2 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
10.07.2020 – PIĄTEK –
700 – WOLNA INTENCJA
1800 – O potrzebne łaski Boże dla Adama
11.07.2020 – SOBOTA – Święto św. Benedykta z Nursji
700 – + Zofia LICHTARSKA w mc po śmierci (of. Rodzina WASILEWSKICH)
1800 – Dziękczynno-błagalna w 95 r. urodzin Władysławy DROZDOWSKIEJ
12.07.2020 – XV NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynno-błagalna w 70 r. urodzin Marzanny
900 – + Henryk KORNAS ++ Rodzice: Zofia i Stanisław
1030 – ++ Anna, Wacław, Adolf ANDRYSZ (ofiaruje Córka)
1200 – Dziękczynna za 98 lat życia Jadwigi z prośbą o Boże bł., zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Najśw.
1800 – + Piotr RÓŻAŃSKI w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 28.06 – 04.07.2020r.
28.06.2020 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE KU CZCI ŚW. JANA CHRZCICIELA
700 – + Józef ŁUBNIEWSKI w 25 r. śm. + Janina ŁUBNIEWSKA
900 – + Piotr BIERNACKI + Piotr GRABIŃSKI
1030 – SUMA ODPUSTOWA: + Piotr ANDRZEJCZYK
1200 – + Piotr WIELGUS z racji ziemskich urodzin i rocznicy ślubu
1800 – 1. + Jan WORBS z okazji imienin (of. Żona i Dzieci z Wnukami)
2. + Aleksandra DURASIEWICZ w 2 miesiąc po śmierci
29.06.2020 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
700 – ++ Rodzice: Władysław i Maria oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – Dziękczynno-błagalna w intencji Pawła z okazji imienin
30.06.2020 – WTOREK
700 – Dziękczynna za dar życia Karola i Wiktorii z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
1800 – + Helena BIL w 3 miesiąc po pogrzebie (of. Swatowie)
01.06.2020 – ŚRODA
700 – ++ Józef i Katarzyna KADAMUS (of. Córka z Zięciem)
1800 – + Ryszard KIERBEL w 6 r. śm.
02.06.2020 – CZWARTEK – I CZWARTEK MIESIĄCA
700 – + Emilka KWIATULSKA (of. Tato Bogdan i Ciocia Lucyna)
1800 – + Helena BIL w 3 miesiąc po pogrzebie (of. Dzieci)
03.06.2020 – PIĄTEK – ŚW. TOMASZA APOSTOŁA – I PIĄTEK MIESIĄCA
700 – + Elżbieta CHUDY w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Teresa GRZANEK
04.06.2020 – SOBOTA – I SOBOTA MIESIĄCA
800 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – Dziękczynna z okazji 13 rocznicy ślubu Małgorzaty i Krzysztofa JUCHNIEWICZ oraz przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego przez Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Syna
WIGILIA XIV NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – + Ryszard HOŁYS w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 21.06 – 27.06.2020r.
21.06.2020 – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Aliny z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
900 – + Janina ŁOZOWSKA w 8 r. śm.
1030 – 1. + Zbigniew ŚMIDOWICZ w 5 r. śm.
- 2. + Jan BOCIAN z okazji imienin
1200 – + Alina ZAWADZKA w 1 r. śm. + Bronisław ZAWADZKI + Eleonora ZAMASZYSTA
1800 – ++ Anna i Adam KISIEL
22.06.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Józef Sośniak (of. Żona)
1800 – O Boże błogosławieństwo, pomyślne wyniki matury i przyjęcie na wybrany kierunek studiów dla Zuzanny ZIENKIEWICZ
23.06.2020 – WTOREK
645 – Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Janiny BRODNIAK (of. Przyjaciele)
1800 – ++ Rodzice: Wanda i Tadeusz DRACZ
24.06.2020 – ŚRODA – NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA
645 – W intencji Parafian
900 – + Krystyna KONOPSKA (of. Sąsiadka Marzanna)
1800 – 1. + Janina KOWALSKA z okazji imienin
2. Dziękczynna z okazji imienin Janiny KUR z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
25.06.2020 – CZWARTEK
645 – O zgodę, jedność i Boże błogosławieństwo dla Rodziny
1800 – Dziękczynno – błagalna z okazji 20 rocznicy ślubu Magdaleny i Andrzeja ŻEBROWSKICH oraz 30 rocznicy ślubu Danuty i Tomasza DERESZYŃSKICH
26.06.2020 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – 1) W intencji Anastazji w 3 rocznicę urodzin
- 2) Dziękczynna z okazji 40 r. ślubu Krystyny i Zdzisława ŁOZOWSKICH z prośbą o Boże bł. na dalsze lata życia małżeńskiego
27.06.2020 – SOBOTA
645 – O Szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i o Boże bł. dla Rodziców i Dziecka
WIGILIA XII NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – 1. Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Piotra KOZŁOWSKIEGO
2. + Aleksandra DURASIEWICZ w 2 miesiąc po śmierci
INTENCJE MSZALNE – 14.06 – 20.06.2020r.
14.06.2020 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Stanisław DANIŁÓW + Teresa DANIŁÓW
900 – ++ Kazimierz i Maria SZUŚNIAK + Rozalia WURZBERG
1030 – 1. Dziękczynno – błagalna w 10 rocznicę ślubu Anny i Bartłomieja
2. Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny (7)
1200 – Dziękczynna za zdrowie wnuków i dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień
1800 – ++ Franciszka, Mikołaj, Rozalia
15.06.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 –Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny (8)
1800 – + Józef PAŃKO w 14 r. śm. + Teofil TABOŁA w 36 r. śm.
16.06.2020 – WTOREK
645 – Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny (9)
1800 – + Honorata SOCHA (of. Maria i Jan ZAMORSCY)
17.06.2020 – ŚRODA – ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO
645 – ++ Rodzice: Janina i Stanisław NIEĆKO
1800 – 1. Dziękczynna za dar życia Syna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
2. Dziękczynna za 70 lat życia Alicji z prośbą o Boże błogosł., dary Ducha Świętego i opieką MB Nieustającej Pomocy
18.06.2020 – CZWARTEK
645 – O światło Ducha Świętego i pomoc w ratowaniu Rodziny Emilii Artura i ich Córeczki (of. Kazimiera i Lucjan z bliskimi oraz Alicja – oddany przyjaciel)
1800 – + Józefa ŁABĘDŹ – BRZEZIŃSKA w 2 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
19.06.2020 – PIĄTEK – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
645 – O wytrwanie w cierpieniu i o pomoc Bożą dla Mieczysława, Barbary, Ryszarda i Barbary
1800 – + Bolesław STYCYNA w 1 r. śm.
20.06.2020 – SOBOTA – NIEPOKALANEGO SERCA NMP
645 – Dziękczynna z okazji imienin Alicji z prośbą o Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej
WIGILIA XII NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – Dziękczynno – błagalna w 3 rocznicę urodzin Franciszka
INTENCJE MSZALNE – 07.05 – 13.06.2020r.
07.06.2020 – NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ
700 – + Julia KRUPIŃSKA z okazji ziemskich urodzin
900 – + Zbigniew KALAFUS w 20 r. śm.
1000 – I KOMUNIA ŚWIĘTA – w intencji Dzieci I- komunijnych
1200 – 1. I KOMUNIA ŚWIĘTA – w intencji Dzieci I- komunijnych
2. + Genowefa BRĄBEREK w 8 r. śm. (of. Mąż)
1800 – + Marianna + Bronisław DOMECCY
08.06.2020 – PONIEDZIAŁEK – ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ
645 – Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
1800 – + Paweł LISEWSKI w 4 r. śm. (of. Żona z Dziećmi)
09.06.2020 – WTOREK
645 – Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
1800 – 1. + Jan DĄBROWSKI w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
2. + Zbigniew KONDRATNIK w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
10.06.2020 – ŚRODA
645 – Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
1800 – + Edmund PAWLAK w 10 r. śm.
11.06.2020 – CZWARTEK – NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
700 – ++ Rodzice: Janina w 2 r. śm. i Stanisław w 17 r. śm. SKRZYPCZYK
900 – Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
1030 – O powrót do zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Janiny (of. Córka)
1200 – Dziękczynno – błagalna w 4. rocznicę urodzin Stanisława CHALUPA (of. Rodzina)
1800 – 1. + Marianna ŁOZOWSKA w 3 r. śm. + Bogusław ŁOZOWSKI w 6 r. śm.
2. + Henryk WŁUDARCZYK w 6 miesiąc po śmierci (of. Żona z Rodziną)
12.06.2020 – PIĄTEK
645 – + Piotr RÓŻAŃSKI w 3 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – 1. BIERZMOWANIE: W intencji Kandydatów do Bierzmowania
2. Dziękczynno – błagalna w 10 rocznicę ślubu Anny i Bartłomieja
3. Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
13.06.2020 – SOBOTA – ŚW. ANTONIEGO Z PADWY- NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – 1. W intencji dzieci nienarodzonych
2. Intencja nowennowa za przyczyną św. Faustyny
NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
1800 Adoracja Najśw. Sakramentu
1900 FATIMSKA– 1. Dziękczynno – błagalna w 11 rocznicę ślubu Anny i Jerzego
2. ++ Rodzice: Krystyna i Józef ŚWIDZIŃSCY
INTENCJE MSZALNE – 31.05 – 06.06.2020r.
31.05.2020 – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
700 – + Zdzisław MORAWSKI w 3 r. śm.
900 – + Irena SABINIAK w 4 r. śm.
1030 – + Leszek PROROK, z okazji ziemskich urodzin i imienin (of. Żony z Rodziną)
1200 – Dziękczynna w 6 rocznicę ślubu Aleksandry i Jakuba ZWOLIŃSKICH z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
1800 – + Tadeusz LITWIN w 3 r. śm.
01.06.2020 – PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA
645 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Czcicieli Maryi, którzy śpiewają codziennie „Godzinki”
1800 – + Edmund JANKOWSKI w 18 r. śm. (of. Zona z Rodziną)
02.06.2020 – WTOREK – NMP ŁASKAWEJ
645 – + Tosia SOZAŃSKA w 7 r. śm.
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziny OSOWSKICH, RUSZKIEWICZ, GROCHOLSKICH i DZIEDZIC
03.06.2020 – ŚRODA – Św. Karola Lwangi i Towarzyszy
645 – + Krystyna HEMPEL w 8 r. śm.
1800 – + Elżbieta CHUDY w 3 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
04.06.2020 – CZWARTEK – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA – I czwartek miesiąca
645 – + Ryszard HOŁYS w 3 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Danuty i Włodzimierza z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowe i potrzebne łaski
05.06.2020 – PIĄTEK – Św. Bonifacego – I piątek miesiąca
645 – + Ryszard Adam LEGEŻYŃSKI w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Andrzeja KOWALSKIEGO z prośbą o Boże błogosławieństwo i opieką Św. Michała Archanioła
06.06.2020 – SOBOTA – I sobota miesiąca
845 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
900 – + Anna BŁAUCIAK
WIGILIA NIEDZIELI NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
1800 – 1. ++ Rodzice: Helena i Jan + Brat Eugeniusz
2. + Józef MIŚKIEWICZ w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE – 24.05 – 30.05.2020r.
24.05.2020 – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
700 – + Zuzanna PAWLISZEWSKA, z okazji ziemskich urodzin
900 – + Janina KASPRZYK w 32 r. śm. (of. Syn z Rodziną)
1030 – + Maria NIEWĘGŁOWSKA + Ewa WRZESZCZ
1200 – + Wanda KOLAGO w 1 r. śm.
1800 – + Marianna + Franciszek JANKOWSCY
25.05.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Piotr WIELGUS w 4 miesiąc po pogrzebie (od Uczestników)
1800 – Dziękczynna z okazji 10 r. urodzin Elżbiety KRUPIŃSKIEJ z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi i miłość Jezusa Eucharystycznego
26.05.2020 – WTOREK – Św. FILIPA NEREUSZA
645 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Haliny oraz o radość nieba dla Janiny, Karoliny i Anieli
1800 – ++ Rodzice: Maria i Antoni JAŚKIEWICZ, Rosemaria i Henryk HARTWIGER
27.05.2020 – ŚRODA
645 – WOLNA
1800 – O Boże błogosławieństwo, potrzebną pomoc i dary Ducha Świętego dla Pracowników i Pracodawców, którzy borykają się z trudnościami
28.05.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja ŁABIENIEC z okazji urodzin
29.05.2020 – PIĄTEK – ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ
645 – WOLNA
1800 – + Albina WASILEWSKA w 8 r. śm.
30.05.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA NIEDZIELI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
1800 – + Aleksandra DURASIEWICZ w miesiąc po pogrzebie
CZUWANIE PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIETEGO
2000 – Adoracja z modlitwą uwielbienia
2130 – Adoracja w ciszy
2145 – Konferencja i przygotowanie do Eucharystii
2230 – Eucharystia o Duchu Świętym: Dziękczynna za dar kapłaństwa i służbę pasterską z okazji 22 rocznicy święceń Ks. Proboszcza oraz 11 rocznicy święceń Ks. Łukasza (Of. Parafianie)
INTENCJE MSZALNE – 17.05 – 23.05.2020r.
17.05.2020 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – + Tadeusz DĄBROWSKI
900 – ++ Rodzice: Janina i Kazimierz ŻELAZO
1030 – Dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Solenizanta i całej Rodziny
1200 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Agnieszki i Bartłomieja z okazji rocznicy sakramentu małżeństwa
1800 – + Józefa ŁABĘDŹ – BRZEZIŃSKA w miesiąc po pogrzebie (of. Wiesław z Rodziną)
18.05.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Józef Andrzej MATYS w miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – W intencji Aleksandry z okazji imienin
19.05.2020 – WTOREK
645 – + Franciszek Żyła w 25 r. śm. + Józefa ŁABĘDŹ - BRZEZIŃSKA
1800 – + Aniela ŁUCZAK w 2 r. śm. (of. Mąż z Rodziną)
20.05.2020 – ŚRODA
645 – Dziękczynno – błagalna za uratowanie życia Jerzego z prośbą o nieustanną opiekę Bożą
1800 – + Tosia SOZAŃSKA w 14 r. śm.
21.05.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – WOLNA
22.05.2020 – PIĄTEK
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – Dziękczynna z okazji urodzin Kordiana z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
23.05.2020 – SOBOTA
645 – + Zbigniew KONDRATNIK w miesiąc po śmierci
WIGILIA NIEDZIELI WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
1800 – + Maria NIEWĘGŁOWSKA (of. Mąż i Córka)
INTENCJE MSZALNE – 10.05 – 16.05.2020r.
10.05.2020 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
700 – ++ Adam i Karol BUCHOLC
900 – Dziękczynna z okazji urodzin Marii i Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
1030 – Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Tadeusza JABKOWSKIEGO, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
1200 – + Stefan WYSOTA + Wiesław WYSOTA
1800 – Dziękczynna z okazji 29 rocznicy urodzin Łukasz SZCZYGŁA, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
11.05.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – O potrzebne łaski dla naszych chorych Parafian
1800 – + Józef ZYGMUNT w 4 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
12.05.2020 – WTOREK
645 – W intencji Anny, dziękczynna za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
1800 – 1. + Piotr RÓŻAŃSKI w 2 mc po pogrzebie (od uczestników)
2. Dziękczynna z okazji 35 rocznicy urodzin Agnieszki, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej (of. Mąż)
3. Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Michała KOKOT, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
13.05.2020 – ŚRODA – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE
645 – W Intencji dzieci nienarodzonych
1800 – Adoracja Najśw. Sakramentu
1900 – Msza Święta Fatimska: 1. + Alojzy DOMINIAK w 26 r. śm.
2. Dziękczynna z okazji 12 rocznicy ślubu Urszuli i Marcina, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata w miłości małżeńskiej
14.05.2020 – CZWARTEK – Święto Św. MACIEJA APOSTOŁA
645 – WOLNA
1800 – ++ Rodzice: Marianna i Bronisław + Brat Czesław
15.05.2020 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – + Zofia KEMPA z okazji imienin
16.05.2020 – SOBOTA – Święto Św. ANDRZEJA BOBOLI
645 – O powrót do Boga dla całej Rodziny
WIGILIA VI NIEDZIELI WIELKANOCNEJ
1800 – 1. + Zofia SKIBIŃSKA z okazji imienin (ofiarują Dzieci)
2. Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Aleksandry ZWOLIŃSKIEJ, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
INTENCJE MSZALNE – 03.05 – 09.05.2020r.
03.05.2020 – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA- Dobrego Pasterza
700 – ++ Regina i Henryk TRZCIŃSCY ++ z Rodz. OLEJNICZAKÓW (of. Dzieci z Rodzinami)
900 – + Piotr BIERNACKI w 3 r. śm.
1030 – ++ Anna i Józef BRZOZOWSCY ++Rodzeństwo
1200 – + Stanisława NOLBERT + Maria SZUŚNIAK
1800 – O dary Ducha Świętego potrzebne przy zdawaniu matury dla Leszka oraz o właściwy wybór drogi życia
04.05.2020 – PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie Św. FLORIANA
645 – + Elżbieta CHUDY w 2 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – Dziękczynna w 16 rocznicę urodzin Jagody z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego
05.05.2020 – WTOREK
645 – + Ryszard HOŁYS w 2 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – 1. + Ryszard Adam LEGEŻYŃSKI w 3 miesiąc po pogrzebie (od uczestników)
2. + Maria STACHYRA – Msza z racji pogrzebu
06.05.2020 – ŚRODA – Święto św. APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA
645 – + Roman Eugeniusz SOBOLEWSKI w 2 mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Szczepan LISOWSKI w 18 r. śm. (of. Rodzice)
07.05.2020 – CZWARTEK – I MIESIĄCA
645 – O nowe powołania kapłańskie do naszego legnickiego seminarium
1800 – + Bolesława ŁUKOMSKA w 23 r. śm.
08.05.2020 – PIĄTEK – Uroczystość św. STANISŁAWA BISKUPA
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – 1. + Stanisław KRUPA
2. ++ Stanisława (k) i Bogumił KMITA
09.05.2020 – SOBOTA
645 – Dziękczynna w intencji Aleksandry z okazji 30 rocznicy urodzin
WIGILIA V NIEDZIELI WIELKANOCNEJ
1800 – 1. + Zbigniew CIERLIK w 3 r. śm.
2. + Stanisław oraz jego ++ Rodzice: Karol i Maria ( of. Żona z Dziećmi)
INTENCJE MSZALNE – 26.04 – 02.05.2020r.
26.04.2020 – III Niedziela Wielkanocna - NIEDZIELA BIBLIJNA
700 – Dziękczynna z okazji rocznicy urodzin Jolanty z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
900 – + Krzysztof POŁUKORD w 7 r. śm. (of. Rodzice i Brat)
1030 – + Zbigniew KONDRATNIK w 3 dzień po śmierci (of Żona z Dziećmi)
1200 – + Kazimierz DĄBROWSKI ++ z Rodziny JABŁKOWSKICH
1800 – + Gustaw OLSZÓWKA z okazji ziemskich urodzin (of. Żona i Syn z Rodziną)
27.04.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – ++ Rodzice z Rodziny PASZEK i PAJĄK
1800 – Dziękczynno – błagalna z okazji 8 rocznicy urodzin MICHAŁA
28.04.2020 – WTOREK
645 – ++ Siostry: Anna i Irena
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia dla Jolanty KACZKOWSKIEJ
29.04.2020 – ŚRODA – Święto ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ
645 – WOLNA
1800 – Intencja dziękczynna (rezerwacja)
30.04.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – Dziękczynna z okazji 21 rocznicy urodzin Jakuba z prośbą o dary Ducha Świętego i pomyślnie zakończenie studiów
01.05.2020 – PIĄTEK – ŚW. JÓZEFA RZEMIEŚLNIKA
645 – WOLNA
1800 – Rezerwacja
02.05.2020 – SOBOTA – Uroczystość NMP KRÓLOWEJ POLSKI
800 - Pierwszosobotnia adoracja Najśw. Sakramentu
900 – + Tadeusz WORONIAK w 2 r. śm. (of. Żona i Dzieci)
1030 – ++ Monika i Paweł SZEREDI
1800 – Dziękczynno – błagalna w 50 rocznicę ślubu Agnieszki i Emila WARCHOŁ
INTENCJE MSZALNE – 19.04 – 25.04.2020r.
19.04.2020 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
700 – + Piotr RÓŻAŃSKI (of. Rodzina KRAUZE z Gniezna)
900 – + Jan BIAŁOWĄS w 4 r. śm.
1030 – Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Alicji i Mirosława CIARKOWSKICH z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata życia
1200 – + Janina KOMSTA w 9 r. śm.
1800 – ++ Janina i Władysław CELAK w 7 r. śm.
20.04.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – WOLNA
1800 – + Sylwester DURASIEWICZ w 37 r. śm.
21.04.2020 – WTOREK
645 – WOLNA
1800 – + Adam KROCZAK w 22 r. śm. (of. Żona)
22.04.2020 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – ++ Antonina, Jan, Józef, Eugeniusz, Dorota, Marysia ++ z Rodz. ŻWIRSKICH oraz SZKOPIAKÓW
23.04.2020 – CZWARTEK
645 – W intencji Wojciecha z okazji imienin w intencji Panu Bogu wiadomej (of. Rodzice)
1800 – + Piotr RÓŻAŃSKI (of. Rodzina WALKOWSKICH, Wojciech i Elżbieta z Gniezna)
24.04.2020 – PIĄTEK
645 – Dziękczynna w 14 r. ur. Szymona i z racji 20 r. ur. Mateusza z prośbą o Boże bł. i dary Ducha Świętego
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Jerzego ŁABIENIEC z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
25.04.2020 – SOBOTA
645 – + Piotr WIELGUS w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA III NIEDZIELI ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
1800 – ++ Anna i Jan WASILEWSCY + z Rodz. WÓJTOWICZ (of. Syn z Rodziną)
12.04.2020 – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
900 – 1) + Tadeusz KAMIŃSKI w 29 r.śm., + Kazimierz SZUŚNIAK, + Adam WURZBERG
– 2) + Piotr RÓŻAŃSKI w m-c po pogrzebie (od uczestników)
1030 – Dziękczynna z okazji 85 urodzin Marii KISIELEWSKIEJ z prośbą o Boże błogosł., zdrowie i potrzebne łaski
1200 – ++ Rodzice: Zofia i Jan KĘPA, Janina i Edward WOJTASIK, ++ Dziadkowie z Rodziny KĘPÓW, MITURÓW, WOJTASIK i KLIMAS, ++ Zofia i Kazimierz STROJEK, + Marian KĘPA, +Zygmunt MITURA, + Maria SOSNOWSKA, ++ z Rodz. ZDUNEK
1800 – + Andrzej DOMECKI i + Roman DOMECKI
13.04.2020 –PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
900 – + Maria w 22 r.śm., ++ z Rodz. MICHALIK, GAWEŁ, KRZYWONOS, SMOŁOŃSKICH
1030 – W intencji dusz czyśćcowych
1200 – W intencji dzieci nienarodzonych oraz o radość rodzicielstwa
1800 – + Andrzej Jan KONOWROCKI w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
14.04.2020 – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
645 – + Adam MATYSZCZYK w 27 r.śm.
1800 – + Stanisław BRZOZOWSKI w 11 r. śm.
15.04.2020 – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
645 – O zdrowie i Boże błogosł. dla Rodziny BRZOZOWSKICH
1800 – + Piotr RÓŻAŃSKI (OF. Rodzina DYMIŃSKICH z Gniezna)
16.04.2020 – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Eleonora CZUB w 2 rocz. śmierci
17.04.2020 – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
645 – ++ Rodzice: Halina i Jan POSPISZYŁ w 9. i 35. rocz. śmierci
1800 – + Krystyna PIELESIAK w 2 rocz. śmierci (ofiaruje Córka)
18.04.2020 – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCNEJ
645 – WOLNA
WIGILIA II NIEDZIELI ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
1800 – + Krystyna PALIŃSKA w 13 rocz. śmierci
05.04.2020 – NIEDZIELA PALMOWA – MĘKI PAŃSKIEJ
700 – + Ryszard Adam LEGEŻYŃSKI w 2. m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Ryszard BERNAT z okazji imienin
1030 – + Ryszard BIERNACKI z okazji imienin (of. Żona)
1200 – + Wanda KRAMEK w 17 r. śm. (of. Córka)
1800 – + Krystyna KACZOR (of. Koleżanki: Helena i Anna)
06.04.2020 – WIELKI PONIEDZIAŁEK
645 – WOLNA
1800 – + Roman Eugeniusz SOBOLEWSKI w m-c po pogrzebie (od uczestników)
07.04.2020 – WIELKI WTOREK
645 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – + Aniela CZESNOWSKA w 18 r. śm. + Hieronim CZESNOWSKI
08.04.2020 – WIELKA ŚRODA
645 – WOLNA
1800 – + Józef ZYGMUNT w 3. m-c po pogrzebie (od uczestników)
09.04.2020 – WIELKI CZWARTEK
1830 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1. Za Kapłanów
2. + Paweł JABKOWSKI w 11 r. śm. ++ Stefania i Tadeusz, Stefania i Józef
10.04.2020 – WIELKI PIĄTEK
1830 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
11.04.2020 – WIELKA SOBOTA
2030 – WIGILIA PASCHALNA:
1. W intencji Parafian
2. + Mirosława (k) KASPRZYK w 27 r. śm. (of. Brat)
INTENCJE MSZALNE 29.03. – 04.04.2020
29.03.2020 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Antoni i Bronisława PRYCZEK (of. Córka)
900 – Dziękczynna w intencji Joanny w 35 r. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi Niepokalanej
1030 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 29
1200 – + Teresa MAŁECKA w 12 r. śm. ++ Rodziców z obu stron
1800 – + Władysław + Edward MIKOŁAJCZYK ++ Józef (m) Stanisław (m) CZERYNA
30.03.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Zenon OLEJNICZAK (od Chrześnicy Urszuli z Rodziną i Rodzeństwem)
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 30 (ostatnia)
31.03.2020 – WTOREK
645 – Dziękczynna z okazji 65 r. urodzin Stanisława (m) z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
1800 – ++ Z Rodziny WOCHNA: Czesława (k), Jan, Józef
01.04.2020 – ŚRODA
645 – + Józef (od Chrześniaka)
1800 – + Jan KEMPA w 2 r. śm.
02.04.2020 – CZWARTEK - I MIESIĄCA
645 – + Zofia (od Chrześniaka)
1800 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jolanty w kolejną rocznicę urodzin
03.04.2020 – PIĄTEK - I MIESIĄCA
645 – WOLNA
1800 – + Elżbieta CHUDY w m-c po pogrzebie (od uczestników)
04.04.2020 – SOBOTA - I MIESIĄCA
900 – + Ryszard HOŁYS w m-c po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA NIEDZIELI PALMOWEJ
1800 – + Regina MIGDAŁ
INTENCJE MSZALNE 22.03. – 28.03.2020
22.03.2020 – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE)
700 – ++ Bronisława (k) i Jan WÓJCIK
900 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 22
1030 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1200 – + Teresa MAŁECKA w 12 r. śm. (of. Córka)
1800 – + Maria SUŁKOWSKA w 15 r. śm. (of. Mąż z Dziećmi)
23.03.2020 – PONIEDZIAŁEK
900 – 1. + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 23
2. + Jan MATYSZCZYK w 17 r. śm.
1800 – 1. + Mama Janina oraz + Jan + Natalia
2. Dziękczynno – błagalna z okazji 70 rocznicy urodzin Janusza BURYSZA
24.03.2020 – WTOREK
900 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
1800 – 1. + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 24
2. + Michał DOJLIDO w 6 r. śm. + Rozalia DOJLIDO
25.03.2020 – ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
900 – + Piotr WIELGUS w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
1800 – 1. + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 25
2. + Jerzy ŚREDNIAWA w 9 r. śm.
26.03.2020 – CZWARTEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 26
1800 – + Teresa KOPACZEWSKA + Teresa PAKULSKA (of. Koleżanka)
27.03.2020 – PIĄTEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 27
1800 – + Jerzy ISKRA w 8 r. śm.
28.03.2020 – SOBOTA
645 – + Jan CZYŻ ++ Rodzice: Paulina i Józef
WIGILIA V NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU
1800 – 1. + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 28
2. + Bolesław KONOPSKI w 1 r. śm. (of. Brat z Rodziną)
INTENCJE MSZALNE 15.03. – 22.03.2020
15.03.2020 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 15
900 – + Jan BOCIAN w 17 r. śm. (Of. Żona)
1030 – + + Maria i Paweł SULIMA, +Renata BRZOZOWSKA w 25 r. śm., ++ Anna,
Maria, Stefania, Urszula
1200 – O Boże bł. dla Toli i jej Rodziców
1800 – ++ Erna i Andrzej WOŁOSZCZUK (Of. Teresa)
16.03.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 16
1800 – + Andrzej Jan KONOWROCKI w 3. mc po pogrzebie (od uczestników)
17.03.2020 – WTOREK
645 – + Jan w kolejną r. śm.
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 17
18.03.2020 – ŚRODA
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 18
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – ++ Michał, Mikołaj, Jan, Krzysztof, Roman, Bronisława (k), Józefa (k), Barbara
19.03.2020 – CZWARTEK – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP
645 – + Maria SZCZEPAŃSKA w 16. r. śm. oraz ++ Rodzice: Józef i Irena
900 - + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 19
1800 – Dziękczynno-błagalna z okazji 60 r. urodzin oraz imienin dla męża Józefa (Of.
Żona)
20.03.2020 – PIĄTEK
645 – Dziękczynno-błagalna za wszystkie łaski z prośbą o dalsze
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 20
1800 – + Jadwiga ZUBEL w 24. r. śm.
21.03.2020 – SOBOTA
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 21
WIGILIA IV NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU
1800 – + Jan KRZYWIŃSKI w 30. r. śm.
INTENCJE MSZALNE 08.03. – 14.03.2020
08.03.2020 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – + Stefan WOJCIECHOWSKI w 2 r. śm.
900 – ++ Rodzice: Janina i Józef oraz Krystyna z Rodz. ZWOLAK, + Krystyna DUBOWIK w 3 r. śm.
1030 – Dziękczynna z okazji imienin Kazimiery KOZŁOWSKIEJ z prośbą o Boże bł,
1200 – + Maria + Zdzisław KRAWCZYK + Paraksewa GUTA + Tadeusz GĄSIENICA
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 8
09.03.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 9
1800 – + Jan WOŹNY w 18 r. śm. (od Żony)
10.03.2020 – WTOREK
645 – + Józef ZYGMUNT w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
645 – + Janina CZAJKOWSKA w 10 r. śm.
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 10
11.03.2020 – ŚRODA
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 11
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Halina RZESZUTEK
12.03.2020 – CZWARTEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 12
1800 – + Józef Sośniak (z okazji ziemskich urodzin)
13.03.2020 – PIĄTEK
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 13
1800 – + Kazimierz FRANASZCZUK w 29 r. śm.
14.03.2020 – SOBOTA
645 – W intencji dzieci nienarodzonych oraz o radość rodzicielstwa i pełną prawną ochronę dzieci nienarodzonych
WIGILIA III NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 14
1800 – + Józef ZWIĄZEK w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE 01.03. – 07.03.2020
01.03.2020 – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
700 – ++ Rodzice: Andrzej i Michalina LEWCZUK, ++Dziadkowie: Piotr i Tekla oraz
Andrzej i Marcela
900 – + Gustaw OLSZÓWKA W 1.r.śm. (of. Żona i Syn z Rodziną)
900 – + Wiesław CHRUŚCIŃSKI
1030 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 1
1200 – + Józef BUJŁO w kolejną rocznicę śmierci
1800 – + Henryk WALCZYK 3 m-c po pogrzebie (Ofiarują Sąsiedzi)
02.03.2020 – PONIEDZIAŁEK –
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 2
1800 – + Kazimierz SALOMONOWICZ w 20 r. śm. (Ofiarują Dzieci)
03.03.2020 – WTOREK -
645 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 3
04.03.2020 – ŚRODA – Święto św. Kazimierza Królewicza
645 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 4
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Ryszard Adam LEGEŻYŃSKI w m-c po pogrzebie (od uczestników)
05.03.2020 – CZWARTEK – I czwartek miesiąca
645 – + Zofia CZYŻ, ++ Rodzice: Stefania i Władysław
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 5
06.03.2020 – PIĄTEK – I piątek miesiąca
645 – + Bronisława MATYSZCZYK w 31 r. śm.
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 6
1800 – + Jan CICHY w 1 r. śm.
07.03.2020 – SOBOTA – I sobota miesiąca
645 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wiktorii i Karola
WIGILIA II NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU
1800 – + Kazimierz TYSZKIEWICZ – gregoriańska 7
INTENCJE MSZALNE 23.02. – 29.02.2020
23.02.2020 – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Cecylia SOK w 29. r. śm. (of. Córka)
900 – + Julia KRUPIŃSKA, ++ Rodzice: Leon i Maria
1030 – + Mieczysław KRUPIŃSKI w 10. r. śm., + Helena KRUPIŃSKA, + Wanda
LESZKOWICZ (OF. Córka i Syn z Rodzinami)
1200 – + Janina KUKWA w 1. r. śm., + Wincenty KUKWA, + Adela i Wacław GÓRAL
1800 – ++ Rodzice: Barbara i Jan oraz + syn – Jan CHODOROWSCY
24.02.2020 – PONIEDZIAŁEK –
645 – WOLNA
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA z okazji 55. r. ziemskich urodzin
25.02.2020 – WTOREK -
645 – Pro populo
1800 – O Boże bł. i potrzebne łaski dla ks. Mirosława – Proboszcza Parafii
26.02.2020 – ŚRODA POPIELCOWA
645 – + Julia KRUPIŃSKA w 1. r.śm. (of. Córka z Rodziną)
900 – Dziękczynna w 85. r. ur. Marii MICHALIK z prośbą o zdrowie i Boże bł.
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Piotr WIELGUS w mc po pogrzebie (od uczestników)
27.02.2020 – CZWARTEK PO POPIELCU
645 – Z okazji imienin Mirosławy z prośbą o Boże bł. (of. Przyjaciele)
1800 – + Władysław (m) MUNIAK w 20. r. śm. (of. Rodzina)
28.02.2020 – PIĄTEK PO POPIELCU
645 – WOLNA
1800 – ++ Apolonia i Stanisław (m) KOMSTA
29.02.2020 – SOBOTA PO POPIELCU
645 – + Zofia CZYŻ, ++ Rodzice: Stefania i Władysław
WIGILIA I NIEDZIELI WIELKIEGO POSTU
1800 – 1) Dziękczynna z okazji 28 r. ślubu Katarzyny i Macieja PRZYTULSKICH
2) + Adolf CHALUPA w 9. r. śm.
INTENCJE MSZALNE 16.02. – 22.02.2020
16.02.2020 – VI NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Czesław OWSIAK w 2. r. śm.
900 – + Walerian BŁAUCIAK w 19. r. śm.
1030 – ++ Leokadia i Czesław TAUROGIŃSCY
1200 – + Michał PODKOWIŃSKI (of. Żona) oraz ++ z Rodz. POSTUŁA: Klara, Jadwiga, Edward, Józef
1800 – ++ Rodzice: Walenty i Krystyna ŚWIĘCICCY w 1. r. śm. (of. Dzieci)
17.02.2020 – PONIEDZIAŁEK –
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – + Teresa PACZOS-DZIEDZIC w 8. r. śm. oraz ++ Dziadkowie
18.02.2020 – WTOREK -
645 – W intencji Panu Bogu wiadomej
1800 – W intencji Mieczysława i jego Rodziny z prośbą o zdrowie i Boże błogosł.
19.02.2020 – ŚRODA –
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Janina WOJTASIK w 1. r. śm.
20.02.2020 – CZWARTEK –
645 – Dziękczynna w 60 r. urodzin Jolanty KACZKOWSKIEJ z prośbą o Boże bł.
1800 – + Władysław (m) STĘPIEŃ w 5.mc po pogrz. (Of. Dowódca, żołnierze i
pracownicy III Batalionu Inżynieryjnego w Nisku)
21.02.2020 – PIĄTEK – III piątek miesiąca
645 – WOLNA
17.00 – Adoracja i Koronka do Bożego Miłosierdzia
1800 – O łaskę powrotu do zdrowia i pełni sił dla Teresy SZYMAŃSKIEJ
22.02.2020 – SOBOTA – Święto katedry ś. Piotra Apostoła
645 – + Józef SOŚNIAK ( Ofiaruje Żona)
WIGILIA VII NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – +Edmund BROŻYNA w 14 r.śm., ++ Rodzice: Agnieszka i Piotr
INTENCJE MSZALNE 09.02. – 15.02.2020
09.02.2020 – V NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – ++ Janina i Ryszard TOMASZEWSCY w 5. r. śm.
900 – +Mirosław (m) BĄK w 9. r. śm.
1030 – Chrzcielna w int.: Anna ANDRZEJCZYK, Gabriel KOLAGO, Wiktor GAWURA
1200 – + Ryszard STRZECHA w 1. r. śmierci
1800 – + Krzysztof KOSOBUDZKI w 18. r. śm.
10.02.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Scholastyki
645 – WOLNA
1800 – + Józef ZYGMUNT w mc po pogrzebie (od uczestników)
11.02.2020 – WTOREK - Matki Bożej z Lourdes
645 – WOLNA
1700 – spowiedź dla chorych
1800 – W INTENCJI CHORYCH
12.02.2020 – ŚRODA –
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Bronisław (m) BORKOWSKI w 5. r. śm.
13.02.2020 – CZWARTEK –
645 – W int. dzieci nienarodzonych oraz o radość rodzicielstwa i pełną prawną ochronę dzieci nienarodzonych
1800 – + Tadeusz ŁUKOMSKI w 33 r. śm.
14.02.2020 – PIĄTEK – Święto św. Cyryla i Metodego; św. Walentego
645 – + Andrzej Jan KONOWROCKI w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
1800 – + Józef ZWIĄZEK w mc po pogrzebie (od uczestników)
15.02.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA VI NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – +Paweł LISEWSKI (ofiaruje Żona z Dziećmi)
INTENCJE MSZALNE 02.02. – 08.02.2020
02.02.2020 – Święto Ofiarowania Pańskiego
700 – O łaskę uzdrowienia i umocnienia dla Wiktorii
900 – ++ z rodziny KOGUT, KARCZMAR, DERECKICH i STEFANOWSKICH
1030 – + Stefan WYSOTA w 11. r. śm. oraz + Wiesław WYSOTA
1200 – + Janina SMÓŁKA z/d CHODA w 5 r. śm.
1800 – + Henryk WALCZYK w 2. mc po pogrzebie (of. Syn Adam z Rodziną)
03.02.2020 – PONIEDZIAŁEK – św. Błażeja
645 – WOLNA
1800 – + Jan POMORSKI (ofiaruje Rodzina)
04.02.2020 – WTOREK
645 – WOLNA
1800 – + Stanisław (m) OLSZAK w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
05.02.2020 – ŚRODA – św. Agaty
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Józef DRUŻBIAK w 17. r. śm.
06.02.2020 – CZWARTEK – I czwartek miesiąca
645 – WOLNA
1800 – + Henryka (k) KACZOROWSKA w 1. r. śm. (of. Córka z Rodziną)
07.02.2020 – PIĄTEK – I piątek miesiąca
645 – WOLNA
1800 – + + Rodzice: Wanda i Ludwik JANIAK
08.02.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA V NIEDZIELI ZWYKŁE
1800 – O szczęśliwy powrót do zdrowia dla Syna
INTENCJE MSZALNE 19.01. – 25.01.2020
19.01.2020 – II NIEDZIELA ZWYKŁA
700 – + Maria MOSKALSKA w 20 r. śmierci
900 – + Longina (k) PIEKARZ w 12 r. śm. i + Wacław PIEKARZ
1030 – ++ Józef i Weronika KRECZ oraz ++ Franciszek i Rozalia SOBOLEWSCY
1200 – + Jan BOCIAN z okazji jego ziemskich urodzin
1800 – + Józef KRUPIŃSKI
20.01.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – O szczęśliwy powrót do zdrowia dla Syna
1800 – + Władysław STĘPIEŃ w 4. mc po pogrzebie (of. Szef Wojewódzkiego Sztabu
Wojskowego w Rzeszowie oraz Wojskowi Komendanci Uzupełnień Województwa
Podkarpackiego)
21.01.2020 – WTOREK – św. Agnieszki
645 – + Bożena HŁADYSZEWSKA w 9. rocz. śmierci
1800 – Dziękczynna z okazji imienin Agnieszki KRUPIŃSKIEJ i urodzin Dawida
KRUPIŃSKIEGO z prośbą o Boże bł. i dary Ducha
22.01.2020 – ŚRODA
645 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
23.01.2020 – CZWARTEK
645 – O szczęśliwy powrót do zdrowia dla Syna
1800 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
24.01.2020 – PIĄTEK – św. Franciszka Salezego
645 – Dziękczynna za błogosławiony czas wizyty duszpasterskiej w naszej Parafii
1800 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Aleksandry
25.01.2020 – SOBOTA – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
645 – WOLNA
WIGILIA III NIEDZIELI ZWYKŁEJ
1800 – Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Marii JANKOWSKIEJ z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej (ofiaruje Rodzina)
INTENCJE MSZALNE 12.01. – 18.01.2020
12.01.2020 –NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO
700 – + Stanisława NOWAK w 2 m-c po pogrzebie
900 – ++ Z Rodziny KORDASZ: Stefania, Albina, Antonina, Adam ++ z Rodziny
HRYŃKÓW: Eugenia i Eugeniusz
1030 – + Tadeusz GAŁACH w 1 r. śm. + Stanisława MAK w 20 r. śm.
1200 – 1) + Marian WOJCIUL w 4 r. śm.++ Rodzice: Janina i Henryk (of. Żona)
2) W intencji Dzieci, Rodziców i Pracowników Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu
1800 – + Ryszard PUSTELNIK w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
13.01.2020 – PONIEDZIAŁEK
645 – W intencji Dzieci nienarodzonych oraz o radosne rodzicielstwo dla Rodziców
1800 – WOLNA
14.01.2020 – WTOREK
645 – WOLNA
1800 – + Andrzej Jan KONOWROCKI w m-c po pogrzebie (od uczestników)
15.01.2020 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – 1) + Marian Jan MAZUR w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
2) + Zofia + Jacek w rocznicę śmierci
16.01.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 –WOLNA
17.01.2020 – PIĄTEK – św. Antoniego Opata
645 – WOLNA
1800 – Dziękczynna w 26 rocznicę urodzin Katarzyny SZCZYGIEŁ (of. Mąż)
18.01.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA NIEDZIELI CHRZTU PAŃSKIEGO
1800 – + Zdzisław MAKOWSKI
INTENCJE MSZALNE 05.01. – 11.01.2020
05.01.2020 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
700 – + Anna CIĘŻAK (od Męża)
900 – + Jadwiga PŁOCICA w 5 r. śm.
1030 – + Henryk WALCZAK (od Córki Moniki z Mężem i Dziećmi)
1200 – + Leszek CELAK w 6 r. śm. + Romualda KOWANETZ w 4 r. śm.
1800 – WOLNA
06.01.2020 – PONIEDZIAŁEK – OBJAWIENIE PAŃSKIE
700 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Melanii i Leny (of. Dziadkowie)
900 – + Wanda DRUŻBIAK w 4 r. śm.
1030 – Dziękczynna w intencji Edwarda MIKOŁAJCZYKA z okazji 94 rocznicy
urodzin (of. Żona)
1200 – WOLNA
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI (of. Rodzina Zielińskich i Więcków)
07.01.2020 – WTOREK
900 – WOLNA
1800 – WOLNA
08.01.2020 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
09.01.2020 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – + Zbigniew + Władysław
10.01.2020 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – WOLNA
11.01.2020 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA NIEDZIELI CHRZTU PAŃSKIEGO
1800 – WOLNA
INTENCJE MSZALNE
29.12.2019 – 04.01.2020
29.12.2019 – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
700 – W intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii
900 – ++ Rodzice: Janina i Kazimierz ŻELAZO
1030 – + Stanisław OLSZAK (od uczestników pogrzebu)
1200 – Dziękczynno – błagalna w intencji Bronisława w 90 rocznicę urodzin
1800 – O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, prawidłowy rozwój i szczęśliwe przyjście na świat dziecka Natalii i Łukasza
30.12.2019 – PONIEDZIAŁEK – VI dzień w Oktawie NarodzeniaPańskiego
645 – W intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów naszej Parafii
1800 –WOLNA
31.12.2019 – WTOREK – VII dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego
645 – O uwolnienie z nałogu
1700 – Adoracja i Nabożeństwo na Zakończenie Roku Kalendarzowego 2019
1800 – ++ z Rodziny
01.01.2020 – ŚRODA – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
900 – WOLNA
1030 – Dziękczynna w intencji Mieczysława KRUPIŃSKIEGO z okazji imienin z prośbą o umocnienie w wierze i o wszelkie łaski Boże
1200 –WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – + Eugeniusz KARWOWSKI (od Teresy i Wojciecha Szymańskich)
02.01.2020 – CZWARTEK – Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu
645 – WOLNA
1800 –WOLNA
03.01.2020 – PIĄTEK – I Piątek Miesiąca
645 – + Genowefa KOLASIŃSKA (od Chrześnicy)
1800 – + Andrzej KONOWROCKI (od Chrześnicy z Rodzicami)
04.01.2020 – SOBOTA
645 – + Stanisław WOJTULEWICZ w m-c po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA II Niedzieli po Narodzeniu Pańskim
1800 – + Stanisław OLSZAK w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE 22.12. – 28.12. 2019
22.12.2019 – IV Niedziela Adwentu
700 – ++ Z Rodziny KIEŁCZYKOWSKICH: Stanisława, Marian, Wiesław
900 – W intencji Małgorzaty i Krzysztofa DRACZ w 5 rocznicę Sakramentu Małżeństwa
1030 – ++ Robert i Andrzej LANDOWSCY
1200 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1800 – ++ Rodzice: Maria i Władysław, Janina i Teodor
23.12.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Tadeusz LIPIŃSKI ++ Rodzice: Janina i Józef
1800 – ++ Józef i Katarzyna KADAMUS
24.12.2019 – WTOREK
645 – WOLNA
WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA
2100 – 1. W Intencji Kingi i Mikołaja, o Boże błogosławieństwo na czas narzeczeństwa i przygotowania do Sakramentu Małżeństwa
2. W intencji Iwony i Daniela z okazji 22 rocznicy Sakramentu Małżeństwa, o Boże błogosławieństwo na dalszą drogę życia dla Nich i Ich Dzieci
2400 - Za Parafian
25.12.2019 – ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
900 – ++ Rodzice: Józef i Wanda DRUŻBIAK
1030 – W intencji Iwony i Daniela ZIENKIEWICZÓW z okazji 22 rocznicy Sakramentu
Małżeństwa
1200 – ++ Paulina i Józef MAZURKIEWICZ (of. Syn i Synowa)
1800 – ++ Helena i Władysław MICHALIKOWIE
26.12.2019 – CZWARTEK w Oktawie – ŚW. SZCZEPANA
700 – WOLNA
900 – ++ Bronisława, Michał, Ryszard, Wiktoria
1030 – + Mama Katarzyna Franciszka OLEKSY w rocznicę śmierci
1200 – Msza Święta Chrzcielna (Brajan KULASIK, Igor SZYDEŁKO, Karol BORSUK)
1800 – WOLNA
27.12.2019 – PIĄTEK w Oktawie – ŚW. JANA APOSTOŁA
645 – WOLNA
1800 – + Anna DĄBROWSKA w 13 r. śm. ++ z Rodziny SAWOSZ
28.12.2019 – SOBOTA w Oktawie – MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW
645 – WOLNA
WIGILIA Niedzieli Świętej Rodziny
1800 – WOLNA
INTENCJE MSZALNE
15.12. – 21.12. 2019
15.12.2019 – III Niedziela Adwentu - GAUDETE
700 – + Marian Jan MAZUR w m-c po pogrzebie (od uczestników)
900 – + Apolonia BRODNIAK w 60 r. śm.
1030 – ++ Z Rodziny SZESZKO i DYMITKO
1200 – + Roman ANTOŃCZYK w 4 r. śm. + Stanisław + Janina
1800 – + Barbara RADZIĘTA + Michalina BUDZYŃSKA
16.12.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Ks. Józef STEC
1800 – + Ryszard PUSTELNIK w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
17.12.2019 – WTOREK – ADWENTOWY DZIEŃ SKUPIENIA
900 – W intencji dziękczynnej za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dar zdrowia
i opiekę Matki Bożej nad całą Rodziną
1800 – + Leszek PROROK w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
18.12.2019 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – ++ Helena i Stanisław KRYSTOFIAK
19.12.2019 – CZWARTEK
645 – Pro Populo
1800 – + Sławomir MIKOŁAJCZYK w 5 r. śm. ++ Rodzice: Rozalia i Ignacy
20.12.2019 – PIĄTEK – III PIĄTEK MIESIĄCA
645 – W intencji dziękczynnej za szczęśliwie przebytą operację prośbą o opiekę Matki
Bożej nad całą Rodziną
1800 – + Władysław STĘPIEŃ w 3 m-c po pogrzebie (od uczestników)
21.12.2019 – SOBOTA
645 – W intencji dziękczynnej za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dar zdrowia
i opiekę Matki Bożej nad całą Rodziną
WIGILIA IV. Niedzieli Adwentu
1800 – ++ Rodzice: Jarosław i Janina CYBULSCY; Jadwiga i Edward STANKIEWICZ oraz ++ z Rodziny STANKIEWICZ
INTENCJE MSZALNE
08.12. – 14.12. 2019
08.12.2019 – Niedziela, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
700 – + Stanisław (m) GAJEK w 1. rocz. śmierci
900 – + Ryszard BIERNACKI w 9. rocz. śmierci
1030 – O potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Oskara BARTKOWIAKA w dniu chrztu św. oraz o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Melanii w 1. rocznicę urodzin
1200 – + Paweł w 10. r. śmierci oraz ++ Stefania i Tadeusz
1800 – ++ Rodzice: Stanisława (k) i Franciszek MARCINIAK oraz ++ Jan i Maria KASJAN , + Siostra: Ewelina CHARKOT
09.12.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Zdzisław LATACZ w 5. rocz. śmierci
1800 – + Maria ZAD w mc po pogrzebie (od uczestników)
10.12.2019 – WTOREK –
645 – + Edward PAWŁOWSKI w 1. rocz. śmierci
1800 – 1) Zdzisław ŻURAWSKI w 2. mc po pogrzebie (od uczestników)
2) W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej
11.12.2019 – ŚRODA –
645 – W intencji chorych Parafian
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
12.12.2019 – CZWARTEK –
645 – Pro Populo
1800 – + Alojzy MIGDAŁ
13.12.2019 – PIĄTEK – Św. Łucji
645 – W intencji dzieci nienarodzonych
1800 – 1) + Aurelia BALASOW w 2. rocz. śm.
2) + Piotr ANDRZEJCZYK w 10. rocz. śm.
14.12.2019 – SOBOTA – Św. Jana od Krzyża
645 – WOLNA
WIGILIA III. Niedzieli Adwentu
1800 – + Jan SKOWROŃSKI w 5. rocz. śm. (Ofiaruje Żona z Córkami)
INTENCJE MSZALNE
01.12. – 07.12. 2019
01.12.2019 – I Niedziela Adwentu
700 – ++ Franciszek i Bibianna PAWLAK
900 – + Ryszard BERNAT w 3 r. śm.
1030 – + Ludwika WYGOWSKA w 13 r. śm.
1200 – + Jan FOJTAR w 6 r. śm. (ofiaruje Żona)
1800 – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Janiny BRZOZOWSKIEJ w 75
rocznicę urodzin
02.12.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – WOLNA
1800 – + Józef w 20 r. śm. (ofiaruje Żona)
03.12.2019 – WTOREK – Św. Franciszka Ksawerego
645 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary
z okazji imienin (od Przyjaciół)
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA (od uczestników pogrzebu)
04.12.2019 – ŚRODA – Św. Barbary
645 – + Stanisław OLSZAK w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
05.12.2019 – CZWARTEK – I czwartek miesiąca
645 – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Barbary
z okazji imienin (od Przyjaciół)
1800 – ++ Z Rodziny ŁACHACZ i PAWŁOWSKICH
06.12.2019 – PIĄTEK – Św. Mikołaja – I piątek miesiąca
645 – WOLNA
1800 – ++ Cecylia i Wojciech LUPA
07.12.2019 – SOBOTA – Św. Ambrożego; I sobota miesiąca
645 – W intencji chorych Parafian
900 – WOLNA
WIGILIA Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA (od uczestników pogrzebu)
10
INTENCJE MSZALNE
24.11. – 30.11. 2019
24.11.2019 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
700 – + Julia KRUPIŃSKA
900 – + Maria + Kazimierz KONDRACCY + Józefa(k) PAJĄK + Stanisław GAŁKA
1030 – + z Rodziny KRZYWONOS, MICHALAK, WARCHOŁ, SMOŁOŃSKICH
1200 – Dziękczynna z okazji 35 rocznicy urodzin Jakuba z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
1800 – + Władysław ZALEWSKI w 25 r. śm. + Jarosław w 58 r. śm. + Gunter w 7 r. śm.
(of. Żona, Mama i Rodzeństwo)
25.11.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – Dziękczynna z okazji 61. rocznicy urodzin Zofii Katarzyny STANISZEWSKIEJ z prośbą o opiekę Maryi oraz potrzebne łaski Boże
1800 – WOLNA
26.11.2019 – WTOREK
645 – Pro populo
1800 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Elżbiety DOMINIAK (of. Przyjaciele)
27.11.2019 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
28.11.2019 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – + Iwona KONIECZNA w 4 r. śm.
29.11.2019 – PIĄTEK
645 – WOLNA
1800 – + Gertruda ROGALSKA, m-c po pogrzebie (od uczestników)
30.11.2019 – SOBOTA – Św. Andrzeja Apostoła
645 – Dziękczynna z okazji 38 rocznicy urodzin Łukasza z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
WIGILIA I NIEDZIELI ADWENTU
1800 – Dziękczynna z okazji 21. rocznicy urodzin Wiktorii z prośbą o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo
INTENCJE MSZALNE
17.11. – 23.11. 2019
17.11.2019 – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła
700 – + Z Rodziny LESZCZYNA: + Leon w 40 r. śm. + Ignacy w 24 r. śm. + Katarzyna
w 2 r. śm.
900 – + Władysław ZAUCKI + Rodzice: + Leokadia + Józef + Brat Zygmunt + Zofia
1030 – + Jan MARCISZYN w 7 r. śm.
1200 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – + Mąż Jan WORBS w 4 r. śm. (of. Żona, Dzieci i Wnuki)
18.11.2019 – PONIEDZIAŁEK – bł. Karoliny Kózkówny
645 – + Leszek PROROK w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
1800 – 1) O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
2) O radość wieczną dla zmarłych z Rodziny ŻUKOWSKICH
1830 - WYPOMINKOWA
19.11.2019 – WTOREK –
645 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – ++ z Rodzice: + Feliksa (k) + Edmund + Brat Eugeniusz + z Rodziny DERESZYŃSKICH
1830 - WYPOMINKOWA
20.11.2019 – ŚRODA – Św. Rafała Kalinowskiego
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – O powrót do zdrowia, potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Alicji (of.
Pracownicy Przedszkola nr 8 w Zgorzelcu)
1830 - WYPOMINKOWA
21.11.2019 – CZWARTEK – Ofiarowanie NMP
645 – + Mama Janina w 10 r. śm. + z Rodziny
1800 – W intencji Janusza DRACZ w dniu imienin
1830 - WYPOMINKOWA
22.11.2019 – PIĄTEK – Św. Cecylii
645 – + Józef SOŚNIAK (of. Żona)
1800 – + Władysław STĘPIEŃ w 2 m-c po pogrzebie (od uczestników)
23.11.2019 – SOBOTA
645 – WOLNA
WIGILIA NIEDZIELI CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
1800 – 1) + Ludwika (k) + Urszula + Piotr LASZCZAK (of. Syn Jerzy z Rodziną)
2) W intencji Karoliny SZYMAŃSKIEJ w dniu urodzin
INTENCJE MSZALNE
10.11. – 16.11. 2019
10.11.2019 – NIEDZIELA XXXII ZWYKŁA
700 – + Żona Jadwiga w 10 r. śmierci, + Henryk, + Anna
900 – + Michalina DĄBROWSKA oraz ++ Jan, Kazimierz, Tadeusz, Maria
1030 – Msza Chrzcielna: w int. Nataniela Grabowskiego
1200 – O Boże bł., zdrowie i opiekę Maryi dla wnuczki Kamili
1800 – + Marian TOŁOKO, ++ Franciszek (m), Zofia i Jan TARASIUK
11.11.2019 – PONIEDZIAŁEK – św. Marcina z Tours
700 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – + Franciszek SZATKOWSKI w 35. rocz. śm., ++ Rodzice: Wawrzyniec i Franciszka oraz Marceli i Paulina
- Wypominki Patriotyczne oraz za zm. Kapłanów
12.11.2019 – WTOREK – św. Jozafata
645 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – ++ z Rodzice: Adela i Jan BEDNARSCY (of. Dzieci)
1830 - WYPOMINKOWA
13.11.2019 – ŚRODA – Sw. Pierwszych Męczenników Polskich
645 – W intencji Dzieci nienarodzonych
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – Dziękczynna z okazji 47 rocz. sakr. Małżeństwa Anny i Aleksandra ZIENKIEWICZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
- O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1830 - WYPOMINKOWA
14.11.2019 – CZWARTEK
645 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – + Feliks KASPRZYK w 37. r. śmierci (of. Syn z Rodziną)
1830 - WYPOMINKOWA
15.11.2019 – PIĄTEK- III w miesiącu
645 – O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
1800 – + Stanisław OLSZAK z racji mca po pogrzebie (od uczestników)
1830 - WYPOMINKOWA
16.11.2019 – SOBOTA – Matki Bożej Ostrobramskiej
645 – + Ryszard PUSTELNIK w mc po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1) + Grzegorz MACKIEWICZ w dniu ziemskich urodzin (of. Rodzina)
2) O łaskę nawrócenia i opamiętania dla Janiny
INTENCJE MSZALNE
03.11. – 09.11. 2019
03.11.2019 – NIEDZIELA XXXI ZWYKŁA
700 – Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Grażyny SIERADZKIEJ oraz o opiekę św.
Franciszka z Asyżu
900 – + Ula KONOWROCKA w 25 r. śm.
1030 – + Dorota CZAJKOWSKA w 1 rocznicę pogrzebu
1200 – + Ryszard STRZECHA (of. Rodzina)
1800 – + Jan SOK w 32 r. śm. (of. Córka z Rodziną)
04.11.2019 – PONIEDZIAŁEK – św. Karola Boromeusza
645 – O zdrowie i Boże bł. dla Rodziny Bogu wiadomej
1800 – + Stanisław (m) KRUPA w 4. rocz. śm.
1830 - WYPOMINKOWA
05.11.2019 – WTOREK –
645 – W intencji Sylwii z okazji imienin (of. Przyjaciele)
1800 – ++ z Rodziny ZYGMUNTÓW i SZMYGLEWSKICH
1830 - WYPOMINKOWA
06.11.2019 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – Dziękczynna z okazji 23 urodzin Darii z prośbą o Boże bł. i opiekę Maryi
1830 - WYPOMINKOWA
07.11.2019 – CZWARTEK
645 – O szczęśliwość wieczną dla śp. Władysławy (k) WABNO
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA z racji 12. mca po pogrzebie (od uczestników)
1830 - WYPOMINKOWA
08.11.2019 – PIĄTEK-
645 – rez.
1800 – + Roman KOLMAN w 9. r. śm. (of. Żona)
1830 - WYPOMINKOWA
09.11.2019 – SOBOTA – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
645 – + Zdzisław ŻURAWSKI w mc po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1) + Krystyna DOMECKA w 3. mc po pogrzebie (od uczestników)
2) + Tadeusz SZUCKI w 5. rocz. śm.
1
INTENCJE MSZALNE
27.10. – 02.11. 2019
27.10.2019 – NIEDZIELA XXX ZWYKŁA
700 – + Stanisław (m) ZEMAN (of. Żona z Rodziną)
900 – + Jolanta BIL (od uczestników pogrzebu)
1030 – 1. ++ Barbara, Władysław, Mieczysław z Rodz. KWIATULSKICH
2. + Stanisław OLSZAK
1200 – + Józefa (k) CHUCHLA (od uczestników pogrzebu)
1800 – 1.+ Wacław KOPIJ w 29 rocz. śmierci
– 2. + Krystyna DOMECKA – greg. 25
28.10.2019 – PONIEDZIAŁEK – Święto św. App Szymona i Judy Tadeusza
645 – Dziękczynna z posługę śpiewu godzinek z prośbą o opiekę Maryi Niepokalanej dla Pań prowadzących modlitwę
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 26
29.10.2019 – WTOREK –
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 27
1800 – + Regina SUWALSKA (od uczestników pogrzebu)
30.10.2019 – ŚRODA
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 28
1800 – ++ Marianna WALCZYK w 5 r.śm., Jan WALCZYK w 6 r.śm. oraz za zm. z Rodz. WALCZYK i ROLAK
– Dziękczynna z okazji urodzin Jana ZARĘBY z prośbą o Boże bł., dar zdrowia i wytrwanie w postanowieniu
31.10.2019 – CZWARTEK
645 – ++ Janina CHUDZIŃSKA, Marian DAŃKO
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 29
01.11.2019 – PIĄTEK- Uroczystość Wszystkich Świętych
700 – ++ Rodzice: Józef (m) i Wanda DRUŻBIAK
900 – + Waldemar ZIĘBA (od uczestników pogrzebu)
1030 – + Edmund WOJCIUL w 11 r. śm.
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 30 - ostatnia
02.11.2019 – SOBOTA – Dzień Zaduszny
700 – Dziękczynna w 100 rocznicę ur. Wacława ŻUKOWSKIEGO z prośbą o Boże bł.
i dar zdrowia
900 – + Władysław SERPUTKO (of. Żona), ++ Rodzice: Władysław (m) i Franciszka, Antoni i Stanisława (k)
1030 – + Małgorzata OBUCHOWSKA w 3. rocz. śmierci
1800 – + Ryszard KOLAGA w 1. rocz. śmierci
INTENCJE MSZALNE
20.10. – 26.10. 2019
20.10.2019 – NIEDZIELA XXIX ZWYKŁA DZIEŃ MISYJNY
700 – + Władysława + Tadeusz MAZUR
900 – + Janusz SKOCZ w 12 r. śm.
1030 – + Ludwik WYGOWSKI w 27 r. śm.
1200 – + Wanda KOLAGO (od uczestników pogrzebu)
1800 – 1.+ Z Rodziny WÓJTOWSKICH: + Józef w 5 r. śm. + Jadwiga w 35 r. śm.
2. + Krystyna DOMECKA – greg. 18
21.10.2019 – PONIEDZIAŁEK
645 – + Z Rodziny MATYSZCZYK i MIKOŁAJCZYK
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 19
22.10.2019 – WTOREK – św. Jana Pawła II
645 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 20
23.10.2019 – ŚRODA
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 21
1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski w życiu Dzieci, Rodziny i Przyjaciół oraz o dalszą opiekę Maryi i o Boże błogosławieństwo dla Rodziny KAPUŚCIŃSKICH
24.10.2019 – CZWARTEK
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 22
1800 – + Władysława FRANASZCZUK w 9 r. śm.
25.10.2019 – PIĄTEK
645 – + Katarzyna Franciszka OLEKSY (w dniu ziemskich urodzin)
1800 – 1) + Genowefa + Władysław z Rodziny BILMON w 25 i 28 r. śm.
2) + Krystyna DOMECKA – greg. 23
26.10.2019 – SOBOTA
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 24
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1) W intencji Kingi i Mikołaja z prośbą o dobre przygotowanie do sakramentu małżeństwa
2) + Leszek PROROK w m-c po pogrzebie (od uczestników)
INTENCJE MSZALNE
13.10. – 19.10. 2019
13.10.2019 – NIEDZIELA XXVIII ZWYKŁA DZIEŃ PAPIESKI
700 – W intencji dzieci nienarodzonych
900 – Dziękczynna z okazji 85 urodzin Marii ZAŁUCKIEJ z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia (of. Dzieci wraz z Rodzinami)
1030 – Msza chrzcielna w intencji Michała PAWLIKA i Clary OSTROWSKIEJ
1200 – + Wojciech DĄBROWSKI w 23 r. śm., + Alicja DĄBROWSKA w 13 r. śmierci
1800 FATIMSKA– 1. Dziękczynna z okazji 25 urodzin Miłosza z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski oraz opiekę Maryi Fatimskiej
2. + Krystyna DOMECKA – greg. 11
14.10.2019 – PONIEDZIAŁEK –
645 – Dziękczynna z okazji roczn. urodzin Janiny BRODNIAK (of. Przyjaciele)
1800 – + Krystyna DOMECKA – greg. 12
15.10.2019 – WTOREK – św. Teresy z Avila
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 13
1800 – 1) + Jadwiga SAMOTYJA oraz ++ z Rodziny
2)+ Maria STARZEWSKA w 10 r. śm., + Jan STARZEWSKI z racji 30 r.śm.
16.10.2019 – ŚRODA- Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 14
1800 – 1) Dziękczynna w 1 rocz. urodzin Hani z prośbą o potrzebne łaski i opiekę MB Nieustającej Pomocy
2) Dziękczynna w 25 r. małżeństwa Anny i Roberta ZALEWSKICH z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego na dalsze lata (of. Rodzina)
17.10.2019 – CZWARTEK- św. Ignacego Antiocheńskiego
645 – + Sabina SZUCKA z racji 2. rocz. śm.
1800 – 1) Dziękczynna w dniu imienin Małgorzaty DRACZ z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski (of. Teściowie)
2) + Krystyna DOMECKA – greg. 15
18.10.2019 – PIĄTEK – Święto św. Łukasza Ewangelisty
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 16
1800 – 1) Dziękczynno-błagalna z racji imienin ks. Łukasza PAWŁOWSKIEGO
2) O łaskę zdrowia i o Boże bł. dla Teresy
3)++ z Rodziny ŹWIRSKICH oraz SZKOPIAKÓW: Dorota, Antonina, Maria, Jan, Józef(M), Eugeniusz
19.10.2019 – SOBOTA – bł. ks. Jerzego Popiełuszki
645 – + Władysław STĘPIEŃ w mc po pogrzebie (od uczestników)
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1) + Krystyna DOMECKA – greg. 10
2) W intencji Rodzin Wspólnoty Domowego Kościoła z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże bł.
3) + Zuzanna PAWLISZEWSKA w 1. roczn. śmierci
INTENCJE MSZALNE
06.10. – 12.10. 2019
06.10.2019 – NIEDZIELA XXVII ZWYKŁA
700 – + Irena PAŃKO w 9 r. śm.
900 – + z rodziny JĘDRZEJEWSKICH + Ryszard + Alojzy
1030 – + Wanda + Piotr DUDKOWSCY
1200 – 1. W intencji Arkadiusza w okrągłą rocznicę urodzin (od żony)
2. + Stefan + Wiesław WYSOTA
1800 – 1. + Grażyna BARAŃSKA w 1 r. śm.
2. + Krystyna DOMECKA – greg. 4
07.10.2019 – PONIEDZIAŁEK – Matki Bożej Różańcowej
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 5
1800 – + Dorota CZAJKOWSKA 11 m-c po pogrzebie
08.10.2019 – WTOREK –
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 6
1800 – + Henryk GOTOWIECKI w 7 r. śm. ++ Rodzice: + Józefa i + Zygmunt
09.10.2019 – ŚRODA- bł. Wincentego Kadłubka
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 7
1800 – WOLNA
10.10.2019 – CZWARTEK-
645 – + Teresa + Józef DUDEK + rodzice
1800 – 1. + Kazimierz MISZCZYK w 2 r. śm.
2. + Krystyna DOMECKA – greg. 8
11.10.2019 – PIĄTEK –
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 9
1800 – O łaskę miłosierdzia dla ++ Synów: Romana i Andrzeja DOMECKICH
12.10.2019 – SOBOTA –
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 10
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1. + Waldemar ZIĘBA (od motocyklistów dolnośląskich)
2. ++ Rodzice: + Zofia + Walerian FRĄSZCZAK
1
INTENCJE MSZALNE
29.09 – 05.10. 2019
29.09.2019 – NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA
700 – + Halina WUDARCZYK w 18 r. śm.
900 – O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Leny w 3 rocznicę urodzin (od Chrzestnej)
1030 – + Edward ZIENKIEWICZ w 20 r. śm.
1200 – + Tato: Jan FOJTAR w dniu jego ziemskich urodzin (od córek)
1800 – + Jolanta BIL (od uczestników pogrzebu)
30.09.2019 – PONIEDZIAŁEK – św. Hieronima
645 – + Hieronim WILCZEK z okazji imienin
1800 – + Jadwiga KUREK w 1 r. śm.
01.10.2019 – WTOREK – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
645 – WOLNA
1800 – + Zdzisław ZAJĄCZKOWSKI w 22 r. śm. (od dzieci z rodzinami)
02.10.2019 – ŚRODA- Świętych Aniołów Stróżów
645 – WOLNA
1800 – Dziękczynno – błagalna w intencji naszych Parafian z ul. Matejki oraz w intencji Duszpasterzy
03.10.2019 – CZWARTEK- I czwartek miesiąca
645 – WOLNA
1800 – 1. + Dorota CZAJKOWSKA 11 miesiąc po śmierci
2. + Krystyna DOMECKA – greg. 1
04.10.2019 – PIĄTEK – św. Franciszka z Asyżu
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 2
1800 – + Franciszek w 3 r. śm.
05.10.2019 – SOBOTA – św. Faustyny Kowalskiej
645 – + Krystyna DOMECKA – greg. 3
900 – 1. W intencji III Zakonu Franciszkańskiego
2. W intencji 2. Szczepu Zgorzeleckiego w dniu wspomnienia patronki Św. Faustyny Kowalskiej
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – + Teresa w 10 r. śm.
INTENCJE MSZALNE 22.09 – 28.09. 2019
22.09.2019 – NIEDZIELA XXV ZWYKŁA
700 – + Władysław DIAKOWSKI (m) ++ Rodzice: Anna i Michał
900 – ++ Rodzice: Zofia (w 35 r.śm.) i Stanisław (9 r.śm.)
1030 – + Józef SOŚNIAK (ofiaruje Żona)
1200 – Dziękczynna z okazji 5. ur. Joasi SOCHY z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
1800 – + Franciszka OLSZANOWSKA w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
23.09.2019 – PONIEDZIAŁEK – św. ojca Pio
645 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Stanisława (k) w 8. rocznicę śmierci
24.09.2019 – WTOREK
645 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
1800 – + Krystyna DOMECKA (ofiaruje Brat z Rodziną)
25.09.2019 – ŚRODA
645 – WOLNA
1730 – Nowenna do MBNP
1800 – WOLNA
26.09.2019 – CZWARTEK
645 – WOLNA
1800 – ++ z Rodziny WILK: Władysław, Zofia, Karolina (w 30 r.śm.)
27.09.2019 – PIĄTEK – św. Wincentego á Paulo
645 – WOLNA
1800 – + Janina WASILEWSKA (od uczestników pogrzebu)
28.09.2019 – SOBOTA – św. Wacława
645 – WOLNA
WIGILIA NIEDZIELI
1800 – 1) + Maria-Helena SZUŚNIAK w 4. mc po pogrzebie (od uczestników)
- 2) + Regina SUWALSKA (od uczestników pogrzebu) oraz za śp. Jerzego SUWALSKIEGO w 5. r. śm.