Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni, albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, Prezbitera i doktora Kościoła, albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża, albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

Dziecięca schola parafialna to grupa fantastycznych dziewczynek ze szkoły podstawowej, która śpiewem chwali Pana Boga i pomaga innym w dobrym przeżywaniu nabożeństw. Przygotowujemy oprawę niedzielnych Mszy św. o godz. 12.00 (jest to Msza z udziałem dzieci). Nie zapominamy także o rekolekcjach adwentowych i wielkopostnych. Spotykamy się w każdą niedzielę na godzinnej próbie, żeby uczyć się nowych pieśni i przygotowywać Mszy świętej. Jeśli chcesz się do nas przyłączyć – serdecznie zapraszamy! Próby scholi w sali parafialnej o 11.00.