Piątek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Paulina z Noli, biskupa albo wspomnienie świętych męczenników Jana Fishera, biskupa, i Tomasza Morea

Dziecięca schola parafialna to grupa fantastycznych dziewczynek ze szkoły podstawowej, która śpiewem chwali Pana Boga i pomaga innym w dobrym przeżywaniu nabożeństw. Przygotowujemy oprawę niedzielnych Mszy św. o godz. 12.00 (jest to Msza z udziałem dzieci). Nie zapominamy także o rekolekcjach adwentowych i wielkopostnych. Spotykamy się w każdą niedzielę na godzinnej próbie, żeby uczyć się nowych pieśni i przygotowywać Mszy świętej. Jeśli chcesz się do nas przyłączyć – serdecznie zapraszamy! Próby scholi w sali parafialnej o 11.00.

V Orszak Trzech Króli 06.01.2018 r.

2018 Rok św. Stanisława Kostki

XXVI PPDL JG 2018 "PIEIGRZYMKI"